• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
verus me ted kamoska psala ze jim je privezli je to dobry ze si ho muzu vzit do kuchyne a tak on na me uvidi a budu moct i pracovat.
7. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz
jj taky jsme si rikala ze to musi byt prakticke... no jdu koukat na internet kde maji nejake pekne
7. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
verus jojo je to super. a izoluje to.
7. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz
Super..rýma se spustila aji mě a ke všemu ty záda...mažu,nahřívám ale pořád bolí. Teda vy děláte chutě já teď baštím pomelo. Evi,taky chci recept.
7. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
tak už je za chvíli víkend za námi a manža zase půjde do práce :cry:
Páteční i sobotoní návštěvy jsme zvládli perfektně, Emi všem ukázala, jak krásně pase koně a všichni byli spokojeni :slight_smile:
Jdu vás dočítat...
7. únor 2010 v 16:12  • Odpověz
ahoj holky, po delší době zdravím!
doufám, že jste všechny v pořádku, dočíst nemám šanci..
pěnový puzzle chci taky, jdu na to hned mrknout
7. únor 2010 v 16:14  • Odpověz
Tak dočítání jsem vzdala :grinning:
My taky máme zlatého retrívra a je to zlatíčko, ale o samotě s malou bych ho nenechala, člověk nikdy neví.
Řešíte pečení, tak já nepeču, i když bych docela ráda, u nás to nemá kdo jíst :frowning2:
7. únor 2010 v 16:32  • Odpověz
Ahoj, jdu jenom pozdravit, páč máme návštěvu a vyjádřit se k pěnovým puzzlíkům. Mamina mě upozorňovala, ať je pořídím, páč máme všude plovoučku nebo lino a k ní dost často chodí maminky s mimčama, co nelezou. Její první otázka je, jestli maj koberec, páč na plovoučkách a linu jim to klouže.No a mamči teda pořídí buď kusovej koberec nebo ty puzzlíky a problém je vyřešenej :wink: Existujou teda ještě návleky na kolínka, ale těch většina taky klouže.
Jinak naše medvědí období pokračuje, malej spal celý dopoledne a teď už zase od 1 chrní. Doufám, že se probere aspoň zejtra na 3 měsíční kontrole.Včera jsem ani nechtěla věřit tomu, že už je to 1/4 roku :pensive:
7. únor 2010 v 16:39  • Odpověz
jak kupujete ty puzzle velký? je jich nějak hrozně moc.. :confused:
vojta už od jedné hodiny spinká! už jsem úplně nervózní, prohlížím si jeho fotky!!! matka psychopatka.. :sweat_smile:
7. únor 2010 v 17:00  • Odpověz
Evi díky za recept...přesně takové tiramisu taky dělám :slight_smile:))
7. únor 2010 v 17:35  • Odpověz
jahod ja se musim podivat koupila jsem obycejne s obrazky a velikost stredni je jich tam 10. A stalki 119kc
7. únor 2010 v 17:36  • Odpověz
Jahod jaká psychopatka já taky zrovna koukala na fotky z porodnice a není to snad ani možný takhle malá nemohal být a je úplně jiná,taky Vám to tak přijde????My máme teda Bígla myslela jusem jaký to nebude a nic žádná reakce je hodná a malý si nevšímá,ale někdy jí lehne k nohám a hlavičku položí opatrně na její bříško a Lůca pak prdí jako divá.Jo ty puzzle mám ajsou výborný já nevím jak jsou veliký máme je s číslama od 0-20 ale vejde se jí tam hrazda a má spousty hraček kolem ní a dobře se jí na tom pase.Večer hodím pár foteček.
7. únor 2010 v 17:38  • Odpověz
holky dík, možná pro ně taky spíš zajedu do nějakýho krámu než je kupovat přes internet, když to stojí takhle pár kaček..
mrkněte mi do alba, hodila jsem tam fotky z vaniček :slight_smile:
7. únor 2010 v 17:54  • Odpověz
jahod krasny kam chodite?? my jdeme poprve 15.2. na vanicky. Jinak Vojtik je spokojenak. :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 v 17:56  • Odpověz
Jahod paráda...Vojtíšek krásný!
7. únor 2010 v 18:28  • Odpověz
Jahod- Vojta si to labužnicky užívá :grinning:
Evatk- prosím moc taky o recept- jsem teď mlsná jak koza- kam se hrabou těhotenský chutě
Na fotky se taky dívám- on byl taaak maličký! Vždyť teď má dvakrát tolik! A mně přijde pořád stejnej. Asi mi tak bude připadat i ve dvaceti :grinning:
7. únor 2010 v 18:54  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:)))

orlik: neboj, párkrát zacvičíte a budete ok :slight_smile:

Jahod: pěkné fotečky, Vojtík je pašák

No u nás dneska pohoda,až na to, že ta malá treperenda je jak praštěná... kojila jsem jí v pět ráno a v osm a to nechtěla příkrm pak dostala v půl jedný a byla asi půl hodinky v poho a pak se rozeřvala... no prsa nic moc..tak mi vyžahla 70- tku sunaru...chjo chjo... prostě si neřekne,že má hlad, a začne řvát později no...
7. únor 2010 v 19:02  • Odpověz
Holky,tak jsem přidala pár foteček mám tam i ty puzzle mám tam psáno 2 puzzle ale chybí tam jen 1 půjčil si ho synovec.
7. únor 2010 v 19:41  • Odpověz
Děkujeme za pochvaly, je fakt, že Vojta si to neskutečně užíval. Zítra jdeme znovu, už se těším! :slight_smile:
Ad - chodíme do Letňan, Studio Motýlek, asi tam budeme potom chodit i na plavčo, je to tam hezký, malinký, takový domácký prostředí a přitom je to plavání dost levný oproti tomu co jsem viděla jinde.
Holky, kdo máte manducu, jste spokojené? Nikde vás to netlačí? Vejdou se tam prckové i nabalení?
Já mám nosítko od Chicco a Vojtu tam pomalu nabalenýho mám problém narvat, v kombinéze vůbec.. a docela mě to teda i tlačí na ramenou, jak už je těžkej, tak se to dost zařezává.., tak teď nevím, jestli mám investovat tolik peněz do manducy nebo jestli to bude to samý..?
7. únor 2010 v 19:56  • Odpověz
zuzul - fotečky pěkný, ty puzzle moc nutně potřebuju! :slight_smile:
7. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
jahod -> pěkné foto, plavání je parádní, že jo :wink:
zezul -> taky moc pěkné foto
7. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
ahoj holky,
dočítat nebudu, jste moc ukecané :grinning:
Potřebovala bych poradit. Zítra nás čeká 3 měsíční prohlídka a uvažujeme i o očkování na toho pneumokoka.ale nevím, jestli dát Prevenar nebo tu druhou. myslím, že se jmenuje Synflorix.Moc prosím o radu.

Jinak pěnové puzzle jsme kupovali už u malého. Měl ho přes půl pokoje :grinning: A hrozně rád se na něj díval. Má tam různé dopravní prostředky a ovoce. Ale pozor na ty menší části.Jdou dost lehce ven a když děti leží na bříšku tak se jim to může povést vytáhnout.
7. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz
Luci me dr, rikala ze ji hradi pojistovna jen synflorix. .. Ale nevim co je na tom pravdy
7. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz
Zuzu,hezké fotečky. Luci,nám řekla dr.že pojišťovna hradí Prevenar.
7. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz
já jsem někde četla, že snad se k mudrům pomalu dostává prevenar proti 13 nemocem (ten klasický je snad na 7...? a synflorix na 10? - nejsem si jistá...)
7. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz
Ahoj holky, tak nám ten víkend zase utekl, co? Je neskutečný, že je těm našim drobečkům už čtvrt roku!! :slight_smile: Puzzle jsou super, taky pořídíme, máme všude plovoučku - zase by byla ale pěkně vyleštěná, ušít třeba takový tepláčky ze švédské utěrky :grinning:. Taky jsem přidala nějaký fotečky. My dostaneme Prevenar, tu druhou nám Dr. ani nenabídla, jdeme ve čtvrtek, zítra kyčle, tak doufám, že nebudeme muset už široké balení, taky jsem dávala na noc preventivně.
7. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz
tak jsem zkoukla fotečky. No, co na to říct? Všechny mimča jsou hrozně krásné a hlavně šikulky :wink:
7. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz
No tak ono to asi nakonec vyjde s tou vakcínou nastejno,co? Jen doufám, že mi po první dávce dr neřekne, že si další musím zaplatit. Se ji na to zítra napřed ještě poptám.
7. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz
Riv, ty záškodnice, jsem náhodou už viděla fotky Plivníka!!!Ten se taky tak mění! Je to fakt krásnej kluk. Jen dotaz k úvazu- šátek nemám, ani jsem nikdy nevázala, ale na fotce se mi zdá, že má Plivník docela málo podsazenej zadeček- zdá, nebo ne?Má mít kolena výš nežli kyčle- ale sorry, asi jsem obsedantní
Růžov- téda, krásný
Všechny fotky jasně ukazujou, že jsou ty naše potvory mizerný krásný, šikovný a hlavně mizerný!!! Jak oni se tváří- jako miláčkové, lásky, neviňátka, jezulátka- a pak ty zvěsti tady o nich :grinning: :grinning: :grinning:
Dala jsem taky fotky do alba, chlubící pasící
7. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz
Ha, všichni pasou! (Zvlášť domovníků Jáchym mě teda dojal :wink: ) Beno zatím potřebuje dopomoc (ruku na zadku), jinak mu to moc nejde, nějak neví, kde má těžiště. Tuhle jsem ho neprozřetelně nechala bez trojité deky, a převážil se jak pytel brambor, chudák... Ten řval... :sweat_smile:

Holky, jestli někoho zajímá fotografie, zajděte si do Rudolfina, dneska jsme byli na výstavě Herberta Tobiase, a je to fakt úžasné. Akorát se musí ve dvou, pokud nenosíte (schody).

Ruzovko - jo, taky vždycky koukám, že je další týden v prčicích. Podle mě je to tím nerozrytmovaným časem, jak člověk nechodí do práce. Počítám, že než si stihnu uvařit oběd, bude Beno maturovat :grinning:
7. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.