• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Kvakul :wink: Mně by samotnou zajímalo, co z toho je kombinéza, musím ho zítra navázat doma bez ní, taky jsem si toho na té fotce všimla. Ovšem kombinéza je 4-6 měsíců, je mu velká, takže zdaleka ne všechno, co vidíš, jsou nohy :wink:
7. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz
kvak: kráááásnej domovník :grinning:DDD
7. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz
ahoj!
jaho - je to borec!!! satek nemam jen nositko od chicco a v tom ji moc nenosim...
ruzovko - ty jsi vyborna, takova prakticka zena :grinning: - pekne je zaprahnout uz od mala .. :wink:

luci - je to jak pise evka - podle mych info by poj mela hradit obe - ten Synflorix ma byt pry lepsi - rikala nase mudr je na vice typu ... a jsou po ni proave minimalni reakce!¨my jdem do ni!

mame taky nove foto :sunglasses:
7. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz
rivko- :slight_smile:) :grinning: dobrý!... teda ja vas zeny obdivuju, ze to umite zavazat.. ja bych se do toho zamotala :confused: :fearful:
7. únor 2010 ve 21:56  • Odpověz
ahoj holky, viděly jste to? :fearful: :astonished: http://www.ct24.cz/domaci/80294-miminka-se-uci-letat-lekari-jsou-zdeseni/ , hleděla jsem na to s otevřenou pusou. Jak může toto někdo provádět se svým dítětem. Jestli je tu někdo, kdo tam chodí, tak se omlouvám.
7. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz
kvakul - teda vy mate ale vlasůůůůů!!!
jdu šmírovat dál :wink:
7. únor 2010 ve 21:58  • Odpověz
já se z toho úplně klepu :frowning2:
7. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz
Se mi nějak nenahrály všechny popisky, do háje....Jdu to dopsat.
Riv- no jo, to mi nedošlo, nemůže mít ještě takhle dlouhý fajfky, ale doma si to zkus, to je vlastně jediný neuralgický bod vertikální polohy (konečně: pamatuješ, jaké jsou neuralgické body českého verše...?Na výstavu zajdu, nějak intelektuálně silně ovadám, dítě dostane babička)
7. únor 2010 ve 22:00  • Odpověz
Marsie- my bohužel tolik vlasů nemáme, to má jen Jáchym, já pelichám :grinning: :grinning: :grinning:
Marsie- tahle holčička že není v jednom kuse nejvíc nejhodnější ze všech na světě???
7. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz
bobulka no to je nechutna vec a odsuzuji to jako ublizovat diteti takhle. to je jako delfinkovani to je strasny taky-
7. únor 2010 ve 22:07  • Odpověz
delfinkování, to je co? To jsem ještě neslyšela
7. únor 2010 ve 22:08  • Odpověz
bobulka to je ve vode maceji se deti pohlave az se pokaleji a jdou do mlob.
7. únor 2010 ve 22:13  • Odpověz
bobul bych to musela najit.
7. únor 2010 ve 22:13  • Odpověz
to nemusíš, raději to ani nechci vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2010 ve 22:15  • Odpověz
Další metoda je tzv. delfínkování. Zde bych byla velice opatrná. Je to metoda, která se k nám dostala z Ruska. Je to řízené a zátěžové potápění. Podle odborníků může jít až o trénink v hypoxii, a to i u kojenců. S touto metodou zásadně nesouhlasím a musím vás před ní varovat.
7. únor 2010 ve 22:16  • Odpověz
bobulka, tak to létání miminek je pěkná hovadina. Někteří lidi by měly platit poplatky z vlastní blbosti, jestli na tohle přistoupí. To přeci nemůže žádná normální matka se svým dítětem dělat!!!!!??????
7. únor 2010 ve 22:23  • Odpověz
Mýtus: Nejdřív se děti musí naučit potápět
Poslední dobou někteří instruktoři praktikují 'delfínkování'. Pod tímto termínem se skrývá výuka drilem vycházejícím z jedné ruské metody. Dospělý kojence popadne a dvanáctkrát po sobě ho ponoří a vynoří, napodobuje tak pohyb delfína. Příznivci tvrdí, že to dětem nevadí, protože nepláčou. Plakat ovšem ani nemohou, to by se udusily. Aliance plavání kojenců a malých dětí před touto násilnou metodou varuje. Je to totiž víc atrakce pro dospělé, zatímco děti stresuje a vyčerpává. Hodiny plavání mají být hravé a mrňata mají nové prostředí objevovat v bezpečné blízkosti rodičů. Voda jim poskytuje jiné možnosti pohybu a i rodiče nacházejí další možnosti her a dovádění s potomky. Hlavně tatínkové se zbavují strachu z toho, že dítě upustí nebo mu jinak ublíží. Podle Jany Hochové z Baby clubu Juklík jsou nejhorší ambiciózní rodiče, které vede přesvědčení, že co už dokáže sousedovic Anička, to musí jejich Patrik zvládnout také. Prim hrají v tomto směru otcové synů.

tady je to lip
7. únor 2010 ve 22:23  • Odpověz
adaj.
Delfínkování pochází z Ruska? No co taky čekat od národu, který pije vodku po litrech. Pak to tak vypadá.
7. únor 2010 ve 22:27  • Odpověz
lucie jojo ale u nas se cim dal vic praktikuje. Holky apeluji na vas davejte si pozor nato kam chodite plavat jde o to ze staci spatne vedeni a muzete ublizit mimcu v pohybu. To ze je to levne je fajn, ale ne vzdy kvalitni. Omlouvam se, ale musela jsem to napsat.
7. únor 2010 ve 22:34  • Odpověz
no vidím, že vodka jde fakt na mozek, létání pochází taky z Ruska :frowning2:
7. únor 2010 ve 22:35  • Odpověz
Teda, já se ještě teď klepu, koukala jsem na to jak blázen - létání miminek, ty matky musí být šílený, ta miminka plakala, chudidnky...to by mě zajímalo, kde ta ženská, co mluvila v televizi, získala kvalifikaci :cry: To delfínkování musí být taky šílený, jak může někdo dobrovodlně mučit svoje děti, člověk se stará, aby správně pásly, držely hlavičky........

Marsie - jo jo, přece na ten úklid nebudu doma sama :wink:

Holky, taky jste po porodu tak rozežraný, já teda v těhu neměla žádný chutě a teď bych sežrala vola....
7. únor 2010 ve 22:36  • Odpověz
7. únor 2010 ve 22:37  • Odpověz
ruzovka taky bych zrala porad. Jsem rozmlsana.

No jo rusko hnus a bes.
7. únor 2010 ve 22:42  • Odpověz
já bych si k volovi přidala ještě půl kravky :grinning: , furt chodím a nevím co bych a kilečka jdou nahoru. A to mi někdo říkal, kojíš, tak nepřibereš :frowning2:
7. únor 2010 ve 22:44  • Odpověz
bobulka hele presne tak ja kojim a nabiram rychlosti blesku :grinning: :grinning: :grinning:

Holky me je tak zle z toho letani uplne brecim. Me tohle dostava vic nez bych chtela.
7. únor 2010 ve 22:47  • Odpověz
taky jsem z toho docela rozhozená, asi neusnu. Já ty maminy fakt nechápu, mě to přišlo jako nějaká sekta
7. únor 2010 ve 22:50  • Odpověz
bobulka no jedna mamina tam psala natom odkazu ze to byl vyplach mozku. Ja se uz byla podivat na Danyska
7. únor 2010 ve 22:53  • Odpověz
jo jo, bobulko, přesně, jak sekta, místo toho, aby si vážilli, že mají ztravý dět :angry: :angry: , chudinky, jak plakaly... :cry: :cry:
7. únor 2010 ve 22:53  • Odpověz
Kvakul - člověče jo, bude to chtít ještě víc podsazovat. Teď jsem ho naštelovala bez kombinézy a ta malá bestie dávala nohy k sobě :sweat_smile: (Že je na těch fotkách teď trochu křivý, toho si nevšímej, zkoušel zrovna šplhat :grinning: a já jsem to nijak zvlášť nedotahovala)
7. únor 2010 ve 22:55  • Odpověz
též jsem se byla podívat na toho mého anděla, taky je tak milujete, když spí :wink: :slight_smile: jdu se přidat k Barunce a taťkovi , teda jestli usnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , malá vstává kolem čtvrté, tak ať si trochu pospím, dobrou
7. únor 2010 ve 22:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.