• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
to se máš, my vstáváme za 2 hodinky, tak pádim spát taky, papa
7. únor 2010 ve 23:00  • Odpověz
ja cekam na pulnoc az bude Danysek jist. Tak dobrou holky
7. únor 2010 ve 23:02  • Odpověz
Zajímavý popis delfínkování, mimochodem je to šílený hnus používat na děti metody ruské armády...
"Poslední dobou někteří instruktoři praktikují „delfínkování“. Pod tímto termínem se skrývá výuka drilem vycházejícím z jedné ruské metody. Dospělý kojence popadne a dvanáctkrát po sobě ho ponoří a vynoří, napodobuje tak pohyb delfína. Příznivci tvrdí, že to dětem nevadí, protože nepláčou. Plakat ovšem ani nemohou, to by se udusily. Zkušený instruktor před touto násilnou metodou varuje. Je to totiž víc atrakce pro dospělé, zatímco děti stresuje a vyčerpává."
7. únor 2010 ve 23:24  • Odpověz
Sorry, Adaj- nedočítám a pak vkládám to, cos už vložila---no jsem pozadu :confounded:
7. únor 2010 ve 23:25  • Odpověz
adaj- taky se mě tyhle věci, který se týkají miminek dotýkají stokrát víc než dřív- jednoduše si představím, že tohle někdo dělá Jáchymovi...Bych ho musela zakousnout a popravit (jsem pacifista, ale za dítě bych se bila do poslední kapky krve). Je to fakt zajímavý- představa, že malýmu někdo ubližuje, je to nejstrašnější- myslím, že bych byla schopná fakt přizabít, eventuálně se nechat zabít sama
Bobul, Adaj- taky jsem to snad ani neměla vidět, o delfínkování ani číst...Je mi blbě. Bych ty blbky taky roztočila za nohy a pak desetkrát potopila- ještě že nezkoušejí na dětech waterboarding, metody amíků na Guantanámu (oni jsou halt v každým národě hovada, v Čechách, jak jsme viděly, taky- a navíc matky...)
7. únor 2010 ve 23:31  • Odpověz
Riv- podle fotky se mi to zdá OK. Do Manducy se taky dítě musí dobře usadit a tomu prevítovi se právě to správný usazení (zadek níž než kolena) hrozně nelíbí- vadí mu rozcapený nohy...
No tak bude halt v kočáře...
7. únor 2010 ve 23:35  • Odpověz
Ahoj holky,tak jak se máte my jdem dneska k dr.malá se osypala asi po nutrilonu,nevíte jakej je rozdíl mezi normálním a hypoalergením jo a už 2 den jsme spinkali v kuse od devíti do půl sedmý pa jo a krásný fotečky moc moc jen mi máme cvalíka
8. únor 2010 v 07:51  • Odpověz
Dobré ráno,teda vy ste sůvy :slight_smile: Já šla chrápat ve 21h. Fotky krásné,dětičky se všem povedli! My sme všichni nemocní ale noc byla dobrá. Holky od kolika stupňů má mimčo horečku?
8. únor 2010 v 08:26  • Odpověz
Ahoj :wink:
Monter, horečka u miminek nad 38st., do 38 zvýšená teplota :wink:

Jinak jsem vás nedočetla a teď to asi nestihnu, děti se dívají na Elmo, (Jáchymek leží v lehátku a spíš se dívá na Beatku) a za pár minut mi skončí klid :sweat_smile:

Kvak, my máme s Manducou stejný problém, Jáchymovi se nelíbí roztažené nohy :unamused:
8. únor 2010 v 08:48  • Odpověz
A miminko anděla nemáme, kňourá a fňuká celý den....
8. únor 2010 v 08:49  • Odpověz
Jinak jsem dočítala o pěnových puzzlech, teď jsme je právě vyhazovali. Moc se nám neosvědčily, Beatka nebyla to dítě co je na jednom místě, lezla po celém bytě a puzzle tam ležely a ležely a nic...
Jinak jsme měli v celém bytě dřevěné plovoucí podlahy a problémy neměla. Teď máme lino a 2 malé koberečky a myslím, že tomu dítěti to snad nebude až tak klouzat, ale uvidíme....
8. únor 2010 v 08:56  • Odpověz
Tééééééda vy jste ukecané baby!

kvakul: Jáchym je úúúžasný, moc krásne fotečky!!!!!!!!!! A krásně pasete!!! :dizzy_face:

rivka: Beník je taky slaďoučký!!! Takové kvítečko! Bude z něho taky krásný chlap (jako z Jáchymka)! :dizzy_face:

ruzovka: super fotky hlavně ty se zrcadlem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem se nasmála!

marsie: taky náramně pasete!!!!A Klárka už udrží hračku??? :astonished: :grinning: To my ještě ne-e :wink:

Jinak já na to létaní miminek ani nemrkla, nechci to ani vidět, podle toho, co píšete. Přesně, jak tu někdo už psal, myslím Kvakul, vše co se týká dětí - hlavně miminek - se mě teď strašně dotýká když jsem máma, vše si představuju na naší malé, je to hnus a děs a já bych za ni snad dokázala i zabít, kdyby jí někdo blížil. Je to hnus, lidi, co ubližujou dětem, by měli sedět až zčernaj a ještě bych jim dělala to, co oni dělali dětem..... OKO ZA OKO....
8. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
Jen bych teda doporučila puzzle s velkými obrázky, žádné malé kousíčky, často jsme to dítěti vytahovali z pusy a nakonec je definitivně odstranili a měli jsme v puzzlech prázdné kousky :sweat_smile:
8. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
ahpj holky,něco málo jsem dočetla,ale ne všechno.Já jsem stále u našich a je to fajn.Filípek si užívá babičky i dědečka.Sice jsou v práci,ale k večeru budou už s námi.Zítra máme den D-3měsíce a kontrolu u dr.Jsem moooc zvědavá na váhu,ale snad to bude ok,malý papá hezky a mlíčka mám taky zatím dost(klepu).Myslím si,že je to hlavně o hlavě,už mlíčko neřeším a jsem v klidu a zatím stříká někdy až moc.
Jinak krásné fotečky :grinning:
8. únor 2010 v 09:22  • Odpověz
Ber- ty Jáchymové- to je snad diagnóza :grinning: :grinning: :grinning: - on začal dělalt asi to, co váš- prostě pase a najednou začne jakoby lézt- nohama opravdu leze, rukama to nejde, tak se prostě sune jen nohama a hlavou dopředu jak ledoborec, docela se i přemisťuje.
Pampu- držím palce, neboj!
Evit- díky :wink:
8. únor 2010 v 09:32  • Odpověz
Adajar, tak to je paráda, že už nemusíte vojtovku- ste fakt borci :slight_smile:
8. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
kvat v pohode no jde o to ze delfinkovani se tu praktikuje dlouhoja vim ze jsou tu zastanci no. A tohle je uplne to same. Bohuzel s tim nic neudelame si myslim.
8. únor 2010 v 09:49  • Odpověz
ahojky - teda to letani miminek je snad na kriminál, né? :angry: je to jak rikal ten doktor, tyhle prudk pohyby by vubec mimi delat nemely! zvuk jsem mela stazenej, takze nastesti jsem neslysela ten plac... to ted spatne snasim..

jinak jedu dnes k mame - tak zkusim najit nejakou lekarnu, kde maj ty homepatika a zkusim to...

ruzovko - ta fotka se zrcadlem je fakt pekna! :confused: jsi hotovy profik!! :sunglasses:

evit - dekujeme :slight_smile: - hracku drzi - ale jen tento jednoduchy spendlik.. ty slozitejsi jsou na ni jeste moc!
ale zase tak hezky netancujeme pod kolotocem .. to nas moc nebere.. vlastne nejlepsi hracka je televize a laptop a mobil. :frowning2: :unamused: .. to brzo, co? :cry:
8. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
Marsie, mne už ani tie homeo nepomáhajú, skoro nekojím, mám málo mlieka- z právého prsa Luky vydoluje 30ml a z lavého max 60 ml :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
llulka kdyby se neco delo tak nam ji furt muze napsat, ale ted je to na nic prej.
8. únor 2010 v 09:58  • Odpověz
no jo može, ale ste šikulky :wink:
ako dlho ste vlastne cvičili? mne práve hovorila fyzioterapeutka, že asi budem chodit až dokým nezačne Lukáš liezt
8. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
lullka my cvicili necelejch 5 mesicu on uz cvicil necelej mesic po narozeni to bylo hlavne na dychani
8. únor 2010 v 10:03  • Odpověz
dobré ráno, tak jsem to včera zakřikla, dneska se vstávalo už 3:13 :frowning2: . Asi se už nemohla dočkat,dneska totiž máme absolvovat vítání občánků. Taky to u vás dělají tak blbě? Ve všední den a ještě k tomu v 15.00, manža nedostal dovolenou, tak ani nevím, jestli to stihne. To zase vymyslel nějaký chytrák, co se mu o víkendu nechce pracovat :angry: .Jo a dneska první náznak pasení, lenoch jeden :slight_smile:
8. únor 2010 v 10:06  • Odpověz
tety poradíte Barunce s šatičkama? Sice má oboje obrovské, ale v něčem jít musíme :pensive:
8. únor 2010 v 10:08  • Odpověz
Teda holky vy jste ukecané. člověk odjede na víkend a tady se mele a mele :grinning: :grinning: :grinning:
nás dneska čeká první cvičení - tak jsem zvědavá zda se nám to bude líbit.
Bobulko - mě se líbí ty růžové
8. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
Saze a kde budete chodi cvičit s Tomáškom?
8. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
Babulka,tak to máte teda 3akt na prd! To létání dětí sem viděla ukázky na ČT1 ve 168hodin to mělo být. Jen podle toho to bylo hrůza a nedívala sem se na to ani v tv ani na tom odkazu.
8. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
Lulko do www.mcbalonek.cz to máš kousek i ty. Koukni na jejich stránky. A teď 16 tam budou dělat otisk nožičky na dlaždičku. Tak si necháme jednu udělat na památku. A určitě bys tam našla i pro Natálku něco.
8. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
Babul,já hlasuji pro růžové :slight_smile:
8. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
Saze, tam mi ide od baráku bus, pozrem na to, díky :wink:
8. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.