• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
aspoň víme, že se miminkům daří, když máme pořád hlad :wink: :slight_smile:
24. bře 2009 v 18:54  • Odpověz
adajar: ta tabulka je super !! :slight_smile: si šikulka :slight_smile: moc děkujeme
24. bře 2009 v 18:54  • Odpověz
já miluji zeleninouvou polívku, dost ostrou, jeva, asi si ji zítra uvarim :dizzy_face: to zse muzu ja ve velkem a porad
24. bře 2009 v 18:55  • Odpověz
muryka - ja jsem byla na prvni krvi 14 den (hcg 810) a pak jsem si to domluvila s mou gynmudr a to byl 17. den a HCG bylo 3190 ... chtela jsem mit jistotu, ze roste .. tak si taky skoc, jestli te to uklidni a nebo se to da v jakykoliv laborce jako samoplatce a nestoji to pry svet ..
24. bře 2009 v 18:56  • Odpověz
mury v pohodě..já to chápu...potřebujeme být klidnější.. :slight_smile:
24. bře 2009 v 18:57  • Odpověz
Tož to já asi žádné HCG srovnání mít nebudu, když tak dojdu, až tak v 7tt :rolling_eyes:
24. bře 2009 v 18:58  • Odpověz
mury v tabulce nejsi protoze budes v te druhe kterou az zaplnim tam dam neboj se.
24. bře 2009 v 19:03  • Odpověz
když už mluvíte o tom jídle - já teda můžu kupodivu všechno. Žádné raní nevolnosti. Bylo mi jen 2x špatně a to, když byla oslava a já se 2x totálně přejedla všeho možného :slight_smile:

no, ale chci se zeptat, ale je to takové citlivé téma ... Chodíte častěji čůrat? Já už jo. Hlavně se kvůli tomu pravidelně budím v noci, což se mi nikdy nestávalo.
24. bře 2009 v 19:16  • Odpověz
katulka curat chodim porad. Jinak dneska delam pizzu domaci testo se dela v pekarne.
24. bře 2009 v 19:19  • Odpověz
Katuli, já už tak dva týdny. Hlavně v noci, někdy i ještě jednou nad ránem, nic příjemnýho -i když máme kouelnu hned naproti loznice, tak se miproste nechce vstavat z te vyhrate postele... :angry: Ale musim :cry:
24. bře 2009 v 19:19  • Odpověz
ccir no to je fakt me se taky nechce.
24. bře 2009 v 19:20  • Odpověz
Ahoj holky, už mi od učení hrabe, tak si jdu chvilku odpočinout:slight_smile: dneska jsme nešla ani na břišní tanečky, nestíhám...teda asi stíhám, ale pro klid duše...zkoušku jsme si dohodla na čtvrtek, tak ať to klapne, chci to mí za sebou.
Pak ještě dvě a konec, a do ústí jedu zítra naposled (jako na výuku:slight_smile:

Jinak nedočítám, je toho moc....takže jestli je něco nového (třeba zase nějaká dvojčátka :wink: informujte mě prosím:slight_smile:

Já se citím dneska celkem fajn, rána jsou vždycky padesát na padesát, co bude, ale zatím držím...břich omám dnes extrém, jak 5tý měsíc....
24. bře 2009 v 19:22  •  2 děti  • Odpověz
adajar: s tou pizzou se nechám inspirovat. Jak jsi psala o té bramborové kaši, tak jsem si ji včera udělala a byla parádní . dík :slight_smile:

cirr: já se předevčírem vzbudila v noci, koukla na hodinky a ty ukazovaly 3:15. Znáš ten film (3:15 zemřeš) ?taková blbost. Ale já pak to čůrání zadržovala až do půl, protože jsem se bála v tak pitomý čas jít pryč z postele. Jsem blbý strašpytel :grinning:
24. bře 2009 v 19:23  • Odpověz
já dělala holky šunkofleky...
24. bře 2009 v 19:25  • Odpověz
Katuli, jj, to je šííílená blbost. :sweat_smile: Já jsem strasný strašpytel, jeden kamarád mě pozval na novinarskou predpriemieru tohohle filmu...Plné kino novinaru a ja...To byl mazec, jsem rvala u kazde sceny a pak už všichni buceli....Kdyz se na konci rozsvitilo, vsihcni koukali coto bylo za kozu co tam tak rvala :grinning: :grinning:
24. bře 2009 v 19:26  • Odpověz
renat nemusis mit tak velky brich.

katula hele pizza je uzasna a testo jednoduche a navrch das zbyrteky.

saron no tak to byh si taky dala. :grinning:
24. bře 2009 v 19:27  • Odpověz
cirr na jakem filmu??
24. bře 2009 v 19:28  • Odpověz
adahar: jak to? že nemusím mít tak velký břich??
24. bře 2009 v 19:29  •  2 děti  • Odpověz
renat no ja si rikam ze vetsi nikdo nema jinak koukni do alba delala jsem tabulku tak kdyztak napis do IP at te muzu pridat
24. bře 2009 v 19:29  • Odpověz
jo to je dobrý. To přítel vždycky zkouší, co vydržím a propašuje nějaký takový horor. Neprozradí název a přetočí titulky, abych nevěděla. Já pak až se to rozjede chytám infarktové stavy, choulím se pod peřinu, utíkám z pokoje a nadávám. Teď ví, že nic takového nesmí pouštět a koukáme na romantické komedie. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. bře 2009 v 19:30  • Odpověz
katule to ja spis psychologicke veci.
24. bře 2009 v 19:31  • Odpověz
marsie já si to naberu v práci jsme zdravotní sestra takže to mám zadarmo :wink:
dnes jsme měla 623 tak snad to v pátek bude mnohem vyšší :zipper_mouth: :pensive:
24. bře 2009 v 19:31  • Odpověz
mury urcite. :wink:
24. bře 2009 v 19:32  • Odpověz
adajar: prosím pošli receptík jaký máš na to těsto :slight_smile: díky
24. bře 2009 v 19:32  • Odpověz
adajar: asi jsem teď zblblá z učení, ale nechápu to s tím břichem... :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2009 v 19:33  •  2 děti  • Odpověz
adajar mně také prosím ten receptík :wink:
24. bře 2009 v 19:33  • Odpověz
ale to neva
24. bře 2009 v 19:33  •  2 děti  • Odpověz
adajar: psychologické trilery jsou fajn. Nedávno jsme zkoušeli Záhada Blairwitch (podle přítele slaboučké) a taky jsem zdrhla.
24. bře 2009 v 19:34  • Odpověz
katul 2 a pul hrnku hladnke mouky 1 susene drozdi asik 8 lzic vody a asik 15 lzic mleka jo a sul.

renat neres to.

katul to je horor zadna psychologie podle me. :grinning:
24. bře 2009 v 19:36  • Odpověz
Adajar: 3:15 zemřeš....

No tak já tenhle styl moc nemusim, pak jsem max. vystrasena..Pro mne film musi mi t nejakou myslenku a necim mne zaujmout, favoritem je Iluzionista a Čokoláda :dizzy_face:
24. bře 2009 v 19:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.