• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
holky my máme dneska taky den blbec.Malý si vynucuje pozornost,ale naštěstí i něco pospal.Teď vyřážím ven,ať si provětrám hlavu.Mám ji jak pytel od banánů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz
a co se týká mlsny,tak to je teda mazec.Za cokoliv sladkého bych vraždila a taky hřeším :astonished:
8. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz
Jo a ještě sem zapoměla. Kvak a Ber,Luky když je na bříšku taky vypadá že by nejradši odlezl :slight_smile:
8. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz
aj my máme doma lezce :wink:
a zavinujeme stále, inak by sa u nás asi nespalo vobec
8. únor 2010 v 15:02  • Odpověz
Kvak, tvé hysteriské přetažení do 3 let, je dnes nazýváno "puberta tříletých" :grinning: Má to většina děti kolem tohoto věku v různé intenzitě a obměnách :sweat_smile: My s Kremb bychom vám mohly vyprávět...ze Kremb... Taky máme doma JÁ CHCI, JÁ NECHCI :sweat_smile: :sweat_smile:
8. únor 2010 v 15:05  • Odpověz
Monter, to "lezení" je prý právě projevem toho, že dítě bylo od malinka málo na břichu, u nás to platí....
8. únor 2010 v 15:06  • Odpověz
Já taky mlsám, mlsám. Ať žije Milka, kde já bych bez ní byla :grinning: Ještě že mám tak dobrý spalování :sunglasses: Díky čokoládě udržuju postavu :grinning:
8. únor 2010 v 15:06  • Odpověz
A o sladkém raději ani nemluvím, od porodu jsem snědla kila a kila, děs, den bez čokolády nebo něčeho podobného skoro nemůžu přežít :grinning: Ale na postavě se to zatím neprojevuje, no ještě že tak, jinak nevím nevím...
8. únor 2010 v 15:08  • Odpověz
Ber a znamená to něco? Je pravda že sem ho na bříško moc nedávala.
8. únor 2010 v 15:13  • Odpověz
No měl by se přidržovat, aby "nelezl" a neprohýbal se v zádech, my máme těžiště tak, že ho přidržujeme lehce pod zadečkem a přidržujeme i nohy.
8. únor 2010 v 15:16  • Odpověz
Orlik+Kvak = mimi má zvedat nožičky a natahovat+rozevírat+pokládat ručičku. My jdeme opět ve čtvrtek na rehabky pro nový cvik - je to poslední návštěva ze 6-ti týdenní série. Pak půjdeme 22. k primářce, ta nás zkoukne a uvidí se, zda budeme pokračovat ...
8. únor 2010 v 15:56  • Odpověz
Holky já také mlsám teď ujíždím na Kolonádách ale těch s tmavou čokoládou. Jsou noo úžasné
8. únor 2010 v 16:08  • Odpověz
takže my jsme zpět z kyčlí a jsem docela rozhozená - nález vlevo pořád stejný. tzn hraniční, hrozí tak napůl řemínky, zítra jdeme na rentgen, ortoped si to pak sesumíruje se sonem a uvidíme...
samozřejmě po minulé kontrole na kyčlích mě tchýně stihla poinformovat, jak manželovo sestřenka ty řemínky nosila a jak STRAŠNĚ ŘVALA A JAK TO BYLO HROZNÉ!!!!!!!! řekněte mi prosím, k čemu jsou tady ty debilní historky o tom, co kdo kdy v rodině měl apod. dobré, do prkýnka! akorát se stresuju předem
tak jsem drahému zakázala paní tchýňovou informovat, nebo ať ji klidně poinformuje, ale ať o tom lady přede mnou ani nemuká

je jasné, že pokud budou, bude to cirkus s tím naším uplakánkem, chjo... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

snad aspoň příští týden v poradně budeme ok, to by mě už jeblo, po tom co čtu orlíka apod.
8. únor 2010 v 16:44  • Odpověz
Holky teď jsem se podívala na to létání miminek - no to je strašný. Ty matky musí bejt krávy, já se tam dostat tak ihned frčíme pryč. Jo to je tím že tady si každý může založit kurz a nikdo to nekontroluje.
Mě se úplně udělalo blbě.
8. únor 2010 v 17:01  • Odpověz
Sladký a já- mám chuť jak nikdy, ale bohužel si to nemůžu vůbec dovolit, spalování mám docela blbý, takže maximálně nějaký sušený ovoce. Čokoládu vůbec ne, po tý bych tloustla astronomicky.
Jinak Ber- mě docela překvapuje, jak si na doktorech musím to cvičení vymáhat- neuroložka i dětská souhlasí, že je Jáchym mimo osu apod. ale musím se na Vojtovku vnutit- jsem taková ta hyper informovaná a hyper odpovědná matka, až to není hezký. Schválně uvidíme, až začneme se cvičením, ale myslím, že Jáchym nemá ten problém výrazný, jen ho blokuje ta asymterie- je určitě těžký se udržet v pasení, když ho ta hrozně velká hlava táhne na stranu.
8. únor 2010 v 18:02  • Odpověz
ahoj holky-teda vas docitat-byt po dnu -to je fakt fuska...

mela jsem tady na navsteve kamaradku se synem-to zas byl horor pri odchodu-ufuf...

beranku-ja radeji mlcim, nechci holky stresovat dopredu...dneska pro zmenu mel plinku po cely den-od noci a nebyl ani jednou na nocniku a pije teda ligu...to jsou nervy...a dalsi radeji fakt nebudu komentovat...mame rymu a kasel-takze dalsi boj s nosem, utiranim apod...

sladke-to je snad na celou diskusi... :slight_smile:

usinani-pres den ji proste uspavam tak, ze ji dam cepici, oblecu kombinezu, supnu do kocaru, prikryju, otevru okno a navozuju prochajdu venku a spi skoro hned-doporucuju vyzkouset... :dizzy_face:

my jdem na 3 mes kontrolu pristi tyden a tyden potom na kycle-ktere totalne dlabu, tak doufam, ze to bude vse ok, jak vas ctu, tak zacinam mit strach.... :frowning2:
8. únor 2010 v 18:54  • Odpověz
tak ted jsem videla v tv zpravach to litani-maso...to je desbes...a divim se tem matkam... :cry:
8. únor 2010 v 19:13  • Odpověz
byla jsem dnes za holkama v práci a zvážila jsem si tam malou a má 4250 g, kde my se hrabeme na většinu z vás :grinning:
8. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz
hoj, tak jsme byli na 3 měsíční a máme sedmičkový míry :sweat_smile: Hlava 44,5 cm,7010 gramů a 70 cm :astonished: Už je mi jasný, proč vyrost ze 68 bodýček a přecházíme na 4 plíny :slight_smile: Jo, byli jsme první, kdo mu prochrápal prohlídku. Malej totiž celý dopoledne nespal, a když jsme tam jeli na půl 3.tak samozřejmě v kočáru vytuhnul a mně ani doktorovi se ho nedařilo moc vzbudit :sweat_smile: No spolehlivě to zvládly ty 2 ďobance, co dostal :pensive: Na pneumokoka to byl ten Synflorix. Doktor mi dal vybrat, tak jsem se ptala, jakej je v nich rozdíl a prej v Prevenaru je teď obsaženo víc těch kmenů, ale tvrdil, že už jsou bezpředmětný, páč ty nově přidaný se vyskytujou jenom v exotických krajinách a jestli tam nehodlám s prckem v nejbližších 3 letech(to je prej pro ně pneumokok nejnebezpečnější) vycestovat, tak by volil ten Synflorix pro lepší snášenlivost. Tak jsem mu teda uvěřila. Teď se střídáme v nošení, páč malej je z toho mrzout, ale horečku zatím nemá :sweat_smile: Jinak z motoriky toho moc nevyzkoušel, páč byl malej vláčnej a po očkování zrovna nespolupracoval. Vyzkoušel jenom převracení, držel ho na ruce a já když ho chovala, tak prohlásil, že takhle kolikrát nedrží hlavu 4 měsíční mimča. Takže jsem odešla celkem spoky. Ve středu ještě kyčle a máme na měsíc pokoj.
Jo a na padání vlasů mi doktor předepsal ten Panthenol ale v tabletách, páč injekce se už nedělají a v lékárně si mám koupit kopřivu a po mytí hlavy dělat zábal a k tomu šampon a tonikum Capilan Q. Tak to zítra nakoupím a vyzkouším :sweat_smile:
Tak hlášení jsem podala, jdu vystřídat babču v pochodování s tím naším bebíčkem:grinning:
8. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz
spaaget: tak šup sem s novýma fotečka toho vašeho bebíčka :grinning: teda to je ale kus chlapa!!!!! My budem mít příští týden v poradně asi šestkové míry :wink: :dizzy_face:
A my budem dávat Prevenar.

evatk: at to zítra dobře dopadne a nejsou nutné ty řemínky :unamused: držíme palečky :pensive:
8. únor 2010 ve 20:19  • Odpověz
evito, já tu nemám foťák, páč ho má manža na Sardinii, navíc jsem u našich, takže píšu z jejich PC a kabel k mobilu mám doma.Ale o víkendu přijede brácha, tak ho zaúkoluju, aby dovez svůj foťák :wink:
8. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz
olky dejte mi odkaz na to litani z miminka mrknu na to
8. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz
teda spaget na sardii??? to se tatka ma co? :slight_smile:
8. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz
S našima kyčlema je to asi takhle: v porodnici podle dr. špatná levá kyčel, vyfasovala malá Frejkovu peřinku :angry: , dávala jsem ji docela poctivě, po šestinedělí na kontrole jí dělal sono jiný doktor a podle něj má kyčel naprosto zdravou a nechápe, proč jsme tu pošahanou peřinku dostaly, že pokud by to měla tak špatný, aby ji musela nosit, tak by se to tak rychle nespravilo. Ale prý když už ji máme, tak ji mám dávat aspoň na noc. Tůůůdle, byly jsme tam 13.1. a od té doby jsem jí ji dala jednou večer do prvního nočního kojení, tj. asi tak na 4 hodiny. Ségra to měla podobný. Po porodu měla dávat široký balení, po šestinedělí dělal sono jiný dr. a prý že to má dobrý, ve 3 měsících dělal sono zase ten dr., co to dělal v porodnici a prý má nosit široký balení, a v půl roce dělal sono zase ten druhý dr. a že to má zase dobrý, ať žádný široký balení nedává a ať už tam radši nechodí :grinning: Takže co dr., to jiný oko a jiný názor :grinning: :grinning: :grinning: Ale to vím z vlastní zkušenosti, páč do toho trošku vidím :grinning:
8. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz
no tak to je hnus!!!!! to letani miminek..ty matky jsou KRÁVY s prominutim.... a to ze decko place to je normalni??? normalni je ze se to asi deckovi nelibi...vzdyt to decko pak musi byt dement... jezis tak na to sem se divat nemela...no hnus...

jinak my dneska den KATASTROFA... natalce se nelibi nikde,v kosiku rve v naruci rve,na hraci dece rve...muzu delat ze sebe blbecka jak chci ale nic nepomaha... ani v kocarku se ji nelibilo...sklopila sem ji boudicku a byl klid jenze je zima taklze sem ju zas vzdy dala nahoru jak usla a pak se zas probrala.. dneska misto v osum jsem ju dala spat o pul7...celou dobu pres den chteka spat ale neslo ji to,,,,

holky vy ted budete davat synflorix spis??? my mame jit pristo tyden ale porad mame rymecku..tak nevim zda nas naockuji
8. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz
veruso, manža je na Sardinii jako doma, páč tam 4 měsíce v roce pracuje :pensive: Jestli na něj vyjde zase jet tam v červnu nebo v září, tak pojedem za ním, ale jestli na něj vyjde červenec nebo srpen, tak ne, páč to tam bejvá kolem 40st. a to s malým nepojedu, nejsem magor :pensive:
cudli, ten tvuj odkaz jsem slyšela dneska v rátiu a musela jsem se taky chlámat :grinning:
Na lítání nekoukám, páč se dneska nechci rozčilovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz
Tak Emičku jsem šupla do zavinovajdy v poledne, spinkala 2hod. (to se normálně nestává, přes den spí max. 1hod.), ve 14hod. kojo a spala dál :astonished: :astonished: až do 16hod. Asi to holka potřebovala.

To lítání je HNUS!!! A matky totální ...... to se nedá ani vyslovit!!!

Taky se chystáme na kyčle, jsem zvědavá, doufám, že to bude ok....
8. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
8. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.