• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
spaget tak to vam zavidim ze tam pojedete
8. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz
cudli taky mě napadlo, že by se na malou podíval i někdo jiný, máme kamaráda ortopeda, uvidíme
8. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz
holky ted jsme mela sok...
mala spi a ajednou zacla vzlykat a strasne plakat ze spani ... a divne dychala.. stava se vam to nekomu?
8. únor 2010 ve 22:04  • Odpověz
lulko - to je skoda.. a takze homeo nepomohly? hm... si nemam delat moc nadeje.. no stejne je nemuzu sehnat - kde jste je koupily??

babul - ja jsem taky pro ruzove :slight_smile:
¨
evi - my teda taky zabalujeme urcite pres noc a i nekdy pres den - pres den zkousim ji na ty packy zvykat v zavinovacce od emitexu..to jeste obcas projde, ale pres noc bychom se nevyspali! musi byt svazana.
Resila jsem to s mudrou jestli nejsem tyranka, a pry ne klidne skrtit po 3mesici by to melo byt lepsi - pry si mimi samo rekne - a pry to poznam ;)
drzim palce, at to dobre na kyclich dopadne!

orliku - teda to je desmy, no preju at mas hodne sil ji takhle pomahat" musi to byt nervy drasajici poslouchat ten plac... ale co bychom neudelaly, hlavne ze to Terezce pomuze!!!

spaget - teda, to je macek! 7kg :fearful:
8. únor 2010 ve 22:25  • Odpověz
ahoj, verus- mi to udělala zrovna dneska,ale když jsem ji vzala na ruky tak přestala, probrala se a usmívala se na mě. Asi měla jenom nějaký škaredý sen :wink:
8. únor 2010 ve 22:32  • Odpověz
marsi, díky, už to máme za sebou, a měla růžové, ode dneška je čestný občánek :slight_smile:
8. únor 2010 ve 22:33  • Odpověz
no tak gratuluju bobul, co vam dali? taky 2ku a lamazaka?? :grinning:
8. únor 2010 ve 22:46  • Odpověz
nene , české říkadla a kytku :slight_smile: :angry:
8. únor 2010 ve 22:47  • Odpověz
Spaaget- šmankote, vy jste obrovský. Promiň, že jsem si prostě musela Kryšpína dosadit do tabulek (já jsem perverzní přes grafy :sweat_smile: ), ale tohle mi prostě nedalo. On je úplně mimo percentily! Ve všem- hlava, délka, v poměru váhy a délky vychází, že je docela hubený, ale snad ne extrémně. Spaaget, přiznej se, že ty nekojíš Pribiňáky ale velrybí mlíko (myslím, že je to nejkaloričtější mlíko všech savců)! To nebude dlouho trvat a Kryštof bude nosit tebe (hodí si tě přes rameno :dizzy_face:
8. únor 2010 ve 22:53  • Odpověz
Verus, stává skoro pořád, už nejmíň dva měsíce. Vydává docela strašidelný zvuky, žalostně pláče, někdy má divokou fázi REM- takže obrací oči v sloup (ale spí)- cuká hlavou- tohle dělají i psi nebo kočky. To jsou noční můry, je lepší je z toho nebudit (i když Jáchym se někdy vzbudí sám a chce skoro pokaždý uklidnit mlíkem :grinning: ). Když s tím začal, tak jsem se dost lekla, ale fakt je to OK, neboj.
8. únor 2010 ve 22:59  • Odpověz
dekuji kvak to jsi me uklidnila. Docela me to vcera vydesilo. Delala presne jak pises zalostny plac a oci v sloup.
9. únor 2010 ve 02:45  • Odpověz
dobre rano-doctu pozdeji, ale mam dotazek...nemate nekdo zkusenosti s plinkama z Liedlu??maji tam akci a vzhledem k tomu,ze Maruska kadi o 106, tak by ani bych koupila nejake levnejsi, ale nechci zas nejake hruzy...nevite-neznate???diky... :wink: :slight_smile:
9. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
Jo, Beno to má taky. Docela by mě zajímalo, co se mu zdá. Zřejmě O veliké zlé bradavce... :grinning:
9. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
dobré ráno! - tak vstávačka se ustálila na pul 8 (což je pohoda oproti pul 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) - ale dnes to nejak boli.. zkusim to pres den aspon na hodku s ni zalomit :sunglasses: ven se jit stejne neda - tady -7, tak dnes hnijem doma :sunglasses:
9. únor 2010 v 08:59  • Odpověz
ahojky všem,

tak jsem trošku dočetla... nějak nestíhám... mamča si na ledu naštípla ruku, a má jí do 12.3. v sádře,takže mám na starosti dvě domácnosti... vařím a nakupuju pro rodiče a pak musím stíhát ještě občas práci a svojí domácnost,takže masakr... si připadám už chvílema jako robot :slight_smile:)))

bobul: nejsi náhodou z okolí Varů?

marsie: jak bojuješ s kojením? já dávám kojo čaje, malou se snažím přikládat po 2 hodinách,ale zatím se mi nezdá valného výsledku... teda jeden efekt to má, zas mi začlo neuvěřitelně tvrdnout jedno prso :grinning:

spaaget: teda Ty máš doma ale chlapáka :slight_smile:
9. únor 2010 v 09:09  • Odpověz
Dobré ranko,
tak my dneska vstávaly 6.15 :unamused: to mám za to, že v noci nespím a čumákuju do tmy!!

krem -> nemám zkušenosti z Lidlovskýma plenkama, kupujeme zatím jen Pampersky. Dneska je tady zase pěkně hnusně co... prochajda opět nehrozí :angry:
9. únor 2010 v 09:16  • Odpověz
majdi-to je des...se fakt potkame kdo vi kdy...nemas skype?? :slight_smile:

my vstavali pred 5 :angry: , ale po pul hodce povidani v obyvaku jsme sly jsete spat :grinning:

ja mam taky pampers - ale mam baleni ná cca 14 dnu... :unamused: tak hledam levnejsi, ale ne nejake podesy... :sweat_smile:

spaget- to jsou teda miry... :wink: :slight_smile:
9. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
dobré ránko,
Krem, plínky jsem zrvna od někoho dostala, no, jsou takový obyč, ale dají se, dávám je teď na den, pampersky přeci jen líp sajou a já v noci nepřebaluju, jsou takový pevnější, ne tak poddajní, ale malý to nějak zvlášť nevadí.
My včera taky kyčle, docela přemýšlím, že se ve čtvrtek domluvím s Dr., jestli nás nemůže poslat někam jinam. V porodnici - kyčle v pořádku, ve 3 týdech - nález hraniční, ještě v normě, dávejte široké balení, v 6 týdnech - nález "o hodně lepší" než minule, pokračujte v širokém balení, včera - "nález o hodně lepší než minule", pokračujte v širokém balení, kontrola za 2 měsíce - no nevim, nejsem odborník, ale podle toho, co ten doktor říká musí mít kyčle zlatý, ne? Nějak jsem tomu neporozuměla a malá dost řvala, tak nějak nebyl čas to rozebírat, je to tam jak na běžícím pásu, mamky stojí ve frontě s nahatýma mimčama, kterejm je zima a řvou..... :frowning2: Mě teda to široký balení (tak jak mi ho sestra ukazovala - plína do bodíčka přes pampersku) nepřipadá moc účelný - stejně se jí to shrně, to už se mi víc osvědčilo, dát přes pampersku jednu obyčejnou (třeba z lidlu :wink: )jednorázovku a má ty nožky od sebe rozhodně víc. Mi připadá, jak když potřebujou pacienty...
9. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
Hojky holky,s plínama s Lídlu nemám zkušenosti...používáme pampersky. Nám dr.řekl na 6týdenní KO kyčlí dávat široké balení preventivně. Bez mučení se přiznám že sem ho málému ani jednou nedala na 3měsíční KO dr.řekl že je má v pořádku a jezdit už nemusíme.
9. únor 2010 v 09:46  • Odpověz
ruzovko a monter-diky...ja taky davam siroke-teda tak 3x do tydne na noc a to na jeji pampersku dam pampersku od jenika vel.5 :wink: :slight_smile: na kycle jdem za 2tt, tak jsem zvedava, prijde mi to,ze fakt potrebuji pacose, pac jsme to minule mely dobre, ale preventivne ci co...a to me fakt neba... :unamused:

ja vyslala muze do teska, tak koupi teskacke a ty liedlovske vyzkousime prilezitostne... :wink: no a jeste uvidim podle ceny, kdyz tak ho poslu do coopu-tam maji huggiesky v akci... :grinning:
9. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
ahoj holky,tak já se musím pochválit.Filípek včera usnul v 20hod a vzbudil se až v půl5!!!To se ještě nestalo.Zato já jsem každou chvíli vstávala,jestli už jako nechce papat.Pak ještě spinkal do 8.Asi ví,že dneska to bude náročné-máme 3 měsíce a jdeme k dr.Akorát mi na kontrolu vychází kojení,tak to bude sranda.
9. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
kremb: my používáme taky Pampers.....

Dnes máme 12 týdnů, za 8 dní 3 měsíce, to to letííííííííí................. :sweat_smile:
9. únor 2010 v 10:22  • Odpověz
Také máme Pampers - koupila jsem to velké balení v Tescu v akci. Jsou to číslo 3
9. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
lili - no celkem to jde, zatim bez prikrmu.. ůeju do sebe vsechny caje megafit, teekane i leros.. homeo stale nemam bo jsem tim poverila manzela at to sezene v centru... takze asi i dlouho mit nebudu :angry:

majdo - cumakovat do tmy neni problem, kdyz je uz v 6h :grinning: :wink:

krem - pleny z lidlu neznam - a asi bych se jich bala - mame huggies a pampers
!! jinak v tesco sleva huggies mega baleni za 319kč a pri koupi 2 baleni balik little walkers zdarma!!!! a to se vyplati!!!

teda se uplne bojim, jak vas tady slysim s tema kyclema!!! jdeme až za 6tt!! :confused:
9. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
Ahoj matky.
Mam dotaz. Vy davate plynky 3 uz??
My zatim mame pampers 2 , ale uz ma otlaceny gumicky na nozkach. Jenze 3 ji jsou velke. Asi zkusim hugies2 treba budou vetsi.
9. únor 2010 v 11:19  • Odpověz
veru - ja jeste 2 dodelavam balik, ale nejradsi bych uz 3 - nejak ji to brisko pretejka.. :pensive: :zipper_mouth: :dizzy_face:
9. únor 2010 v 11:20  • Odpověz
My už jsme skoro měsíc na pampers 3 a jak to tak vypadá asi půjdem za chvilku do 4 :sweat_smile: Jsou v tom nějak otlačený :confounded:
9. únor 2010 v 11:24  • Odpověz
Brý ránko :slight_smile:
kvakul, taky jsem si ty míry hned zadala, ale podviživenej mi rozhodně nepřijde, páč i na těch dlouhejch nohách má pěkný Micheliny(či jak se to píše :grinning: ) Doktor taky prohlásil, že je pěknej frajer a že jak tak na něj kouká, je pěkně živej, takže už tak přibývat rozhodně nebude :sweat_smile: Ale pronese se pěkně, zvlášť teď chce nosit na jedný ruce(v poloze tygra) a to už je po minutě pěkně znát, takže nosím na obou předpažených rukách a on si lítá jako čmelák a pozoruje... Jinak reakce na očko byla asi taková, že celou noc spal a ze spaní brblal, jak ho to bolí a vadí mu to :grinning:
Ruzovko, na kyčle jdem zítra, ale rozhodně tam nestojíme nahatý ve frontě, mimča mají bodýčka i plínu a doktor si ji sám sundá. Jsou tam děsný davy, navíc je ordinace vedle dětstkého oddělení v nemocnici, tak by byl nejspíš řev po celým oddělení, asi proto jsou oblečený :grinning: Na kyčle mi Pampersky přijdou dost hrozný, páč jsou poddajný a měkký, takže malej dá ty nohy k sobě, Huggies jsou lepší, ale ty Happy mi přišly dost široký a tvrdý :pensive: Kryštof je má zatím OK, preventivně nic dávat nemáme, doktor se vyjádřil přímo, že ho nemám mordovat, když je OK, tak jsem zvědavá, co zítra :sweat_smile:
evatko, sestřenky malá řemínky měla a vadilo jí to jen první týden, pak si, na rozdíl od maminky :grinning: ,zvykla :wink:
Co se akčních plen týče, tak v Rossmannovi mají od 15.2. do 20.2. Pampers activ baby dvojbalení za 578,- + na ně plastový box na kolečkách :grinning: Pak 6 ks pampersáckých ubrousků za 219,- a nebo duopack rossmanovských ubrousků babydream za 89,9. Co se plenek z Lidlu týče, používá kamarádka a nemůže si je vynachválit :wink: Zatím nemůžu posoudit, páč my vždycky nějaký dostanem, takže já naposledy kupovala Happy Bela do porodky :sweat_smile:
9. únor 2010 v 11:36  • Odpověz
jezis, lucy ..uz jo? no snad to spotrebuju 3jek mam 3 baliky :confused:
9. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.