• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Marsie,já už taky dávám plenky 4...od 3 měl otlačené gumičky na stehýnkách.
9. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz
jo.. :confused: :confused: a ja ji furt rvu do tech 2jek a divim se ze ji pretejka brisko.. no, uz jich moc nemame tak ji trapit dlouho nebudu :wink:
9. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz
krem -> skype mám, ale nechodím na něj, používám ho jen k učení španělštiny (mé už. jméno m-pulle)

Taky dáváme pleny 3, ale asi brzy přejdeme na 4, jsou od 7kg, a to bude cobydup :slight_smile: Jinak Pampersky Premium Care mi příjdou lepší, ale jsou taky dražší, dávám je na noc nebo když někam jedeme.
9. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
holky diky za vycerpavajici prispevky ohledne plen.. :wink: :slight_smile:

muz vrazil do teska a koupil klasicke pampersky a huggiesky-ty pro jenu- hl. jsem mu rikala, at mi zavola, az tam bude....tvrdil mi, ze mi volal, ale ze ja jsem se s nekym vykecavala- NESMYSL :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

takze ho jeste poslu do toho liedlu-at je vyzkousime....my mame desnou spotrebu a cca po 2 hodinach ci po kazdem jidle prebaluju, takze se nebojim, kdyz budou blbe, tak je spotrebujem rychle... :wink:

majdi- ja jsem macurka00 - na skypu...jak spanelstinu??? :wink:
9. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz
Ahoj :wink:

Evatk, řemínky kvůli kyčlím byl můj špatný sen, když jsem si představila, že bych to měla dát tomu našemu nervákovi, tak jsem se zhrozila, naštěstí už nemáme ani široké balení, i z toho byl špatný, a to měl jen na noc a jednu plínku.... více jsme nezvládli a stéjně je to v pořádku.

Spaget, teda Kryštůfek je kus chlapa, vítej do klubu :grinning: :grinning: Mimochodem se mi zdálo, že máme ještě třetí dítě, a to právě Kryštofa, z tohoto jména se stalo mé zamilované a dala bych ho dalšímu chlapečkovi....který teda nebude :grinning:
9. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz
My kupujeme akční pampersky v makru :wink:
9. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz
Předevčírem jedl Jáchymek jen 3x170ml, byla jsem v šoku a říkala příteli, aby nám chudák nezhubl, tak se na mě podíval jestli to opravdu myslím vážně :grinning: :grinning: Myslím, že stále ve váze vedeme :sweat_smile:
9. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz
Ber za kolik maji pampers v makru?
9. únor 2010 ve 14:42  • Odpověz
Verus, záleží jestli je koupíš za normální cenu nebo v akci...ale teď ti to neřeknu, chodí tam kupovat přítel. Napíšu ti později....
9. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz
krem -> ok, uložím si tě, kdyby náhodou :wink: Učím se přes Skype, s kamarádkou. Chodila jsem k ní, ale když jsem byla těhotná a nařídíli mi ležet, tak jsme se začaly učit přes Skype.
9. únor 2010 ve 14:53  • Odpověz
marsie: no tak já taky,dala jsem jen jednou v pá, dvakrát 50 ml v so a v ne 70 ml a včera a dnes bez příkrmu a chci to vydržet až do středy a uvidíme co dr. řekne :slight_smile:

spaaget: díky za tip, mrknu po 15.- tém do rossmana :slight_smile:

tak já jsem u našich uvařila, připravila jim jídlo i na večeři,umyla nádobí,vynesla koš, vyvenčila psy a teď mě čeká jen nákup a večeře a úklid u nás doma, asi padnu,chjo chjo :slight_smile:
9. únor 2010 v 15:41  • Odpověz
Ber- já jsem taky váhala mezi Jáchymem a Kryštofem, ale naše kámoška zrovna pojmenovávla synka Kryštof, tak jsme to zamítli. Jo a váš Jášík měl ty 3 170 za den??? Se dal na askezi, ne? Náš jich dá i šest! Hlavně mě ta potvůrka budí v noci s pravidelnostá 3 hodin, mezi tím i z jiných důvodů, takže spím opravdu zajímavě
9. únor 2010 v 15:57  • Odpověz
lili - no tak to je dobry! je to ai jak psala Ad mame 3mesicni krizi, to prekoname ..
ale teda ty te zaaprahli!! by jim nestacil k veceri rohlik s maslem??

manzel koupil ty homeo a pry u toho neni navod - jak se to bere?? 5 kulicek / kolikrat denne?? proim poradte!!
9. únor 2010 v 16:03  • Odpověz
tak máme po kontrole a doktorka nás pochválila.Filip váží 5610g a 58,5cm.Po příchodu z porodnice 2890g a 50cm.Už jsem klidná.Očkování zatím zvládá perfektně,uvidíme co bude v noci a tak.Jen zvažuju,jestli ho mám koupat,prý mu nemáme mačkat nožičky a ani moc cvičit.
9. únor 2010 v 16:04  • Odpověz
Jinak teď od středy mají pampers v Bille za 359,90Kč giantpack a v Hypernově při koupi 2balení vyjde jedno balení na 359kč.Já včera koupila huggies v Coopu za 199,90.My nemáme takovou spitřebu,protože já používám do toho látkovky.
9. únor 2010 v 16:05  • Odpověz
Ahoj holky,ak my byli na 3měsíční prohlídce už dnes,protože se Lucinka osypala tak to vzala hopem ať tam nemusíme v pátek znovu.Vše je ok. vážíme 6280g a 59cm,no jsme hold buřtíčci,ale hlavně že je spokojená a já používám na koupání Johnsns baby a to je prej dobrý koupání a mazání,ale pokud je pokožka zdravá a čistá,jakmile se objeví eksém tak je to svinstvo a nepoužívat zase až se to zahojí tak tím budeme mít jen tělíčko a mazání ne to máme od zentivy mast Calcium pantothenicum je to i na bradavky a na opruzeniny atd.i na ten exzém,tak jsem zvědavá.Jinak my máme pamprsky 3 taky má otlačený gumičky,ale už jsme dali 4 a má to taky takže to není z toho že by byli malý je to tak chce to asi míň utahovat pásky to pomáhá.Jinak už jsme na tom normálním Nutrilonu koliky a zácpy už jsme vysadili stejně se to pak nesmí kombinovat s příkrmama a ty budeme za měsíc dávat srovnalo se jí zažívání a tenhle je ok.i lepší od soboty co ho dáváme spinká každý večer od 9 do půl 7 do rána bez probuzení.A co jak se máte??My jsme měli záchvat řevu a nevím z čeho až mi už tekly slzy chjo teď spinká chuděrka.No nic půjdu vařit :unamused:
9. únor 2010 v 16:11  • Odpověz
Marsie: jestli máš Ricinus communis 5CH, tak se bere 5 kuliček 2x denně, buď pod jazyk nebo nechat rozpustit v puse.
9. únor 2010 v 16:30  • Odpověz
cudli - moc dekuji!!! a ty druhý?? sr berou taky tak?
9. únor 2010 v 16:41  • Odpověz
Já asi žádný jiný neznám. Ty máš jiný?
9. únor 2010 v 16:48  • Odpověz
Ricinus communis 5CH pry v kombinaci s Lac Caninum 5CH
9. únor 2010 v 16:50  • Odpověz
Tak to druhý fakt neznám.
9. únor 2010 v 17:00  • Odpověz
Mars: našla jsem, že se může obojí 3x denně 5 kuliček.
9. únor 2010 v 17:06  • Odpověz
marsie: jo jo jasně,že překonáme, a kdyby náhodou ne,tak zastřelit se fakt nepůjdu :grinning: no stačil by jim rohlík,ale musí se zpracovat různý zbytky,takže k véče mají zapečený těstoviny se vším možným :slight_smile:)))

jinak jim vařím většinou jen oběd:slight_smile:
9. únor 2010 v 17:25  • Odpověz
Kvak, to je dobré s tím Kryštofem, vidím, že máme podobné zaměření :grinning:
No náš Jáchym vypije tak 4-5x 170 denně, dávám mu jednou i čaj, aby třeba nepil po dvou hodinách, trochu o ošidíme. Ale opravdu vypil jen 3x170ml, rekord má tak 6x denně :wink:
9. únor 2010 v 17:53  • Odpověz
cudli - moooc diky! mas me na svedomi :wink:

lili - rohlik byl vtip:grinning:, si proste dobra, ja sotva zvladam svou domacnost...
9. únor 2010 v 18:02  • Odpověz
Vy, co dávate UM- budete přikrmovat už od 4 měsíce? Četla jsem, že to není vůbec nutný, že se naopak radí brát děti na UM stejně jako kojený a přikrmovat až od 6.měsíce. Prostě dokud UM stačí, dítě prospívá , tak lze nepřikrmovat. Asi to tak udělám, protože Jáchym je kvůli prevenci alergie na hypoalergenním mlíce, takže bych to ráda podšprajcla i šetrným nasazováním příkrmů...
Pampu- Jáchym měl podobně jako Filípek při příchodu z porodnice- délku i váhu, na tříměsíční měl ten koloděj 63 a 6100gr- koloděj.
Dneska byl ale synek k nevydržení- nešli jsme ven, bo je tam kromobyčejně hnusně- inverze a mráz- no o on pořád kňoural- cosi intenzivně chtěl, ale netušil co, takže kňoural.Práskal do hraček, práskal sebe do břicha (taky se vaše děti buší pěstičkama do těla?:slight_smile:, mě rval za vlasy, tahal za rty- prostě takovej drahoušek- tak jsem ho zamotala a pustila snad po dvou měsících bílý šum- a je klid...
Ber- chytá si už Jášík palečky? Náš ani náhodou, ale prej je to taková dovednost 4.měsíce- šmankote- ať žije vývoj, vždyť my trénujeme stěží 3.měsíc :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2010 v 18:09  • Odpověz
tak mi byli dnes na dvouměsíční kontrole a máme 63 cm a 6360 g - od příchodu z porodky přibral 2,5 kg :grinning: :dizzy_face:
dr. nás chválila, že pěkně drží hlavičku, když jsem ho chovala :dizzy_face: jinak se Kuba včera snažil otočit na bříško a kdyby mu nezavazela ručička, tak by se mu to asi i povedlo... a měl hroznou radost, když jsem mu pomohla a on mohl koukat okolo sebe, jeho to pasení hrozně baví, pokud zrovna není unavenej... :dizzy_face: akorát nevím, kam tak pospíchá :confused: nejdřív se mu vůbec nechtělo ven a teď už by snad nejradši běhal :grinning: :dizzy_face:

taky byl Kuba dneska hrozně šikovnej - jsem ho masírovala a jak sebou šil, sjela mu plína a on mě tak šikovně počůral, že to vypadalo, jako bych se počůrala já :sweat_smile: a ještě se pak tvářil hrozně nevinně :grinning:
9. únor 2010 v 18:52  • Odpověz
kvak ja budu prikrmovat az od 6 mesice....
9. únor 2010 v 18:56  • Odpověz
Teda Jonkar..vy máte míry. Jakoubek je šikula že rád pase. Tak nad příkrmama sem zatím nepřemýšlela a asi uvidím co řekne dr.
9. únor 2010 v 19:08  • Odpověz
Jonkar, a kolik měl Kuba při narození? Já si vážila včera malou v práci a měla 4250 g. Ten váš Kuba je teda kus chlapa :grinning:
9. únor 2010 v 19:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.