• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
cirr no to bylo docela dobre. me se libil treba kruh.
24. bře 2009 v 19:38  • Odpověz
Adaj, no jako asi tak - nejsou to spatne filmy, ale pustim, bojim se, za rok zapomenu....Potrebuji k tomu nejakou myslenku :dizzy_face:
24. bře 2009 v 19:42  • Odpověz
adajar: děkuji - vyzkoušíme. Čoveče, já vím, že to byl horor - hnusnej.
cirr: Iluzionistu jsem viděla - moc hezké.
24. bře 2009 v 19:42  • Odpověz
Když nad tí mtak uvazuji, tak mne za posledni dobu zadny film nejak extra nenadchnul :unamused:
24. bře 2009 v 19:45  • Odpověz
Ahojte dievčatá, zdravím vás a prajem pekný večer !

Lullka : ahojky , sme na tom rovnako / aj s Jetkom/ ---PM 12.2. :slight_smile:
Bola som dnes na kontrole, na USG bol len drobulinký gest.váčok, a dalsia kontrola v plánu 7.4, dnes HCG 1815
predtým 18.3. l09

Cirrusa: mne DR doporučila aj dalšie preparáty z Weledy- rakytníkový sirup, a vápnik I, II,
samozrejme ešte ac.folicum
ona je trochu taká alternatívna a doveruje prírodným liečivám
24. bře 2009 v 19:46  • Odpověz
cirr no jakotreba neznamej film belasek byl hustej.

katul no kdyztak musis pridat mliko ten pomer musis vyzkouset.
24. bře 2009 v 19:53  • Odpověz
Evi: No já od Weledy používám jen kosmetiku, ale zatím je 100%, takže možná, že od nich vyzkouším i nějaké bylin.přípravky, to mi neublíží....Listovku baštím normální, stejně jako C a Magnesko
24. bře 2009 v 19:55  • Odpověz
AHojky,
Tak nemám ani sílu dočítat, bylo mi pěkně zle, ale dneska už je lépe tak snad to i tak zůstane :slight_smile:
Koukala jsem že máme další dvojčátka :slight_smile: Tak gratuluji :slight_smile:
24. bře 2009 v 19:55  • Odpověz
holky, já se dneska loučím. Jdu dát sprchu a pak mrknout, co nového v růžovce. Pa pa zítra
24. bře 2009 v 19:56  • Odpověz
No já hodně doporučuji Pošli to dál, ale pozor na těhu city, tohle je dost silnej konec, ale společně s Dvanáct rozhněvaných mužů řadím mezi nej filmy,které byly kdy natočeny....
24. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz
cirr pozor na bylinky pulku z nich nesmimme.

lucy ahojky.

katul papa
24. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz
adaj no jo vlastne, na to musim juknout, mám doma tolik bylinek, že to až není možno, porad je nekam strkam a piju
24. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz
cirr: zoznam zakázaných bylinek najdeš na netu
Inak ja teraz užívám čaj z byliniek na udržanie tehotenstva od jedného bylinkára, pred 2 mesiacmi mi doporučil bylinky na otehotnenie a ajhla :slight_smile:
24. bře 2009 ve 20:15  • Odpověz
Evi, jj ja vim, mam to stahle na PC už njěakou dobu .... :wink:

Koukám na Krkonošské pohádky, Kuba, Anče, Hajnej a spol :dizzy_face:
24. bře 2009 ve 20:19  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile:
Přeju vám krásné ráno, i když u nás je bílo a -5 stupňů :angry:
Po týdnu jsem zase v práci, vůbec se mi nechtělo!!!! :unamused: Tak aspoň vy ať máte příjemný den, pápá :slight_smile:
25. bře 2009 v 07:03  • Odpověz
Ahoj holky
vy jste se zase rozpovídaly ani nestíhám dočítat. Včera jsem byla ve škole takže jsem se tady neukázala. Co je nového?
25. bře 2009 v 07:29  • Odpověz
ahojky adel nového asi nic některé mají po kontrole :dizzy_face: :dizzy_face:
já udělala nájezd na gyndu v nemocnici a nabrala si přitom HCG a je 623...v pátek jdu na kontrolní odběr a dali mi utrogestan jo a zrovna pro tebe jsem na staně 78 dávala odkaz tak tam jukni je to holčina co otěhu 32 DC :sweat_smile:
25. bře 2009 v 07:35  • Odpověz
Ahoj Adell, Adajar udělala přehlednou tabulku, abychom se v těch našich pupících vyznaly, mám ji v albíčku, tak jukni a jestli se chceš přidat, pošli jí do IP info :slight_smile:
25. bře 2009 v 08:01  • Odpověz
Ne já, Adajar ji má v albíčku :grinning:
25. bře 2009 v 08:01  • Odpověz
na tabulku jsem úplně zapoměla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2009 v 08:03  • Odpověz
Dobré ránko,

Ostrava hlásí taky bílo a taky kosu :frowning2:

Holky, jak spíte? Já mám poslední dva týdny problém s nespavostí :cry:
25. bře 2009 v 08:18  • Odpověz
Cirrus, já spím jakž takž, hodně se budím a ráno jsem od pěti vzhůru....pak to musím dohánět přes den.
Holky, já doufala, že když budu chodit do práce, budu v jídle střídmější, a zatím mám v sobě už banán a celou tabulku oříškové čokolády! :confused: :angry:
25. bře 2009 v 08:22  • Odpověz
Aha, takto mám hodně stejne jako ty, Mau :slight_smile: Jájsem práve byla zvykla lehnout a probudit se rano s max.jednim probuzenim a ted vstavam s manzelem do prace :sunglasses: Jenze pres den to nemuzu dospat, protoze pak zase vecer neusnu :sweat_smile:
Maui, a to máš za celý den jenom banán a čokošku? :confused: Jake bez snidane?
25. bře 2009 v 08:24  • Odpověz
Děkuji holky za informace.
Mau Tabulka je super nápad hned jsem Ad napsala své údaje :slight_smile:
Mury o té Tvé kontrole jsem tak zběžně četla. Neboj já myslím, že je ještě brzy na to aby něco bylo vidět. Já myslím, že jsem byla stejně jak Ty možná i o něco víc jak Ty a mudr ještě neviděl ani zvětšenou sliznici takže neboj hezky odpočívej a my to zvládeme uvidíš.
Holky co nevolnosti?
25. bře 2009 v 08:36  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
U nás také bílo a hnusná zima :angry: , cirr já také nespím, vůbec si na to nemůžu zvyknout vždyť já spávala jak kojenec :slight_smile:
25. bře 2009 v 08:37  • Odpověz
Jo to já poslední dvě noci taky blbě spala.
Jinak bílo a zimu tady máme u nás v kuse od prosince :slight_smile:
25. bře 2009 v 08:40  • Odpověz
Dobré ráno, ja by som aj spala, ale tá naša malá opica :slight_smile: sa budí stále v noci a ráno sa dnes zobudila 5.45h :angry:
špatne mi nebýva, len sem tam mám trochu žaludek na vode, ale čakám že nevolnosti sa určite dostavia
pri Natalke mi bolo špatne od 7.t do 16.t
25. bře 2009 v 08:45  • Odpověz
Cirrus, ne, nasnídat se musím, budím se s žaludkem na vodě. Ráno jsem měla chlebík se sýrem, pak v práci kousek suchého chleba opět na zklidnění žaludku :grinning: a pak už to jelo kousek čokolády, druhý, třetí a zařvala celá :grinning: Teď mě provokují vynikající slané tyčinky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bude ze mě další slonice :grinning:
25. bře 2009 v 08:55  • Odpověz
Holky, ale nevolnosti ustupují, zaplať pánbůh....ted už mám jen párkrát přes den krátce žaludek na vodě a dobrý :slight_smile:
25. bře 2009 v 08:56  • Odpověz
dobre rano! u nas je zima jak v morne , bilo a ted konecne vylezlo slunicko :slight_smile: jeste, ze to jistim z tepla z gauciku :slight_smile:)
musim to zaklepat, ale zaludek se trochu umoudril, takze jsem i posnidala chleba se syrem ..
jinak s tim spanim to mam podobne .. rano po 7 jsem vzhuru a to jeste tak po 4hodine ranni se musim zvednout a jit curat... samo pak na me padne pres den hrozna unava a musim si dat slofika ..
ale manzelovi se me ranni vstavani libi a moc si pochvaluje snidanovy servis, ktery nikdy nemel (a az me to prejde tak taky ani mit nebude :sunglasses: ..)
25. bře 2009 v 08:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.