• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Ad ja vozim malou vepredu, aby jsem na ni videla. Driv jsem jezdila jak drak, ale ted jezdim jak pokadena. Airbag mam vyplej. Nebo spis vymontovanej:slight_smile:) vzadu pasy mam naknap, ale tam ju nedavam. Pokud jedu v pritelove aute tak je mala vzadu jelikoz airbag vepredu neumim vypnout.
Holky akdyz jedete vsichni v aute jste vepredu nebo sedite s miminama vzadu ?? Natalce se cestovani libi jenze kdyz zastavim tak rve, jak jsem ji mohla zastavit:slight_smile:))
11. únor 2010 ve 22:46  • Odpověz
verus a lilisek jste me uklidnili ja mela vycitky ze bych ho dala dopredu, ale ja se bojim abych na nej videla no.

Verus ja jezdim v zadu s malym.
11. únor 2010 ve 22:52  • Odpověz
adaj, vozím jak kdy. Teď ve sněhu radši vzadu, páč už jsem jednou sjela ze silnice(ne mojí vinou, vyhýbala jsem autobusu, co šel do smyku :confounded: ), tak ho nechci mít v první linii. Ale když není kluzko, dám ho na spolujezdce :wink: Pokud nás veze manža, jedu s ním vzadu a hlídám, jestli pořád spí :grinning: On teda v autě spí pořád, stačí nastartovat, když chcípnu motor, za chvilku se probudí. Vždycky si vzpomenu na bratránka, že malou uspával buď v nastartovaným autě, nebo v Manduce za ustavičnýho poskakování, páč chůze jí nestačila :grinning:
Šmankote lilli, kde to rodila? Ve Varech? Kdesi jsem četla, že vyspělost národa se pozná podle spotřeby papíru - čím větší spotřeba, tím vyspělejší národ. Asi máte porodku hooodně vepředu :grinning:
11. únor 2010 ve 23:19  • Odpověz
spaaget jojo ja totiz pojedu s nim poduhe a budu snim jezdit nekolikrat tydne no.
11. únor 2010 ve 23:31  • Odpověz
ahojky,
tak já vozím malýho taky vepředu ... mám hrůzu z toho, že se vzadu třeba zablije a já nestihnu zareagovat ... to se mi právě stalo u malé, ale naštěstí už byla starší, takže otočila hlavičku na bok ... od té doby jezdí moje děti ve vajíčku vepředu ... i když jedem celá rodina, tak malej je vpředu a já jsem vzadu s Verčou ... my si povídáme, Z. řídí a malej spí ...
v neděli mi dojede domů kadeřnice, já už se ták těším ... mám hlavu jak..., no ani nemluvit :slight_smile:
12. únor 2010 v 08:38  • Odpověz
Ahoj holky,včera byl den blbec,tak jsem vůbec neměla šanci sem zajít.Teď malý spinká,tak snad dočtu.
12. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
ahoj-u nas stale ryma... :unamused:

dnes ma maja 3 mes-tak jsem se teda hecla a zvazila sesbe a pak maju-ma asi 6,3kg :dizzy_face: v pondeli jdem na ko,tak jsem zvedava,jak moc mi vazi vaha jinak....

kojeni-nevim,jestli je to tou rymou,ale kojime min a kratceji...

malou vozime vzadu-jsem na nervy,pac taky na ni nevidim,ale ona behem min tuhne,tak tak.... :dizzy_face: a ja jsem stale anti ridicka :rolling_eyes:
12. únor 2010 v 09:10  • Odpověz
tak se mi podařilo vás dočíst,teda to byla fuška.My teda nesvazujeme,sice mu chvilku trvá,než usne(páč hýbe rukama),ale v zavinovačce nechce být.A večer většinou zabere do 20hod.A taky mi už párkrát spal od 20hod.do 4hod.A vzbudil se vysmátej.Já mám zažité,že když dítě spí,tak přibírá a roste.Jo a včera mi spal od 14hod do 17hod v kočárku.Jsme byli venku a pak ještě spal do té 17.Už mi to bude končit.Asi si budeme žádat o výměnu bytu :grinning: :grinning: ,nebo si tam dotáhnu z chalupy el.navíječ a uděláme plošinu :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 09:10  • Odpověz
Ahoj, tak jsme dnes zajeli pro jistotu na rhb, protože jsem se bála,že cvičíme špatně. Dostala jsem pochvalu, že cvičím dobře a že je už dokonce vidět malé zlepšení. Jsem moc ráda a už mě tolik ten její pláč neničí, když vím, že to má takový účinek. A dokonce po tom cvíču Terka líp spinká. Usíná mi 2x během dne tak na 3/4hodiny + 2 hodiny procházka.
12. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz
u nás dneska uspávání děs běs, hysteráky jak vyšité, nakonec zavinutá u fénu a v náručí usla, pokračuje v postýlce, fén stále na slabší výkon zaplý... objednám zatím ovečku na usínání, s tím fénem si připadám jak matka krkavec
a to jsem si včera večer slibovala, jak už mě to její řvaní NESMÍ VYTÁČET A MUSÍM ZŮSTAT V KLIDU.....tůdle nůdle
12. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
Ahoj :wink:
Nestíhám dočíst...něco zajímavého a nového? :sweat_smile:

Byla jsem s Jáchymkem na plavání a moc se mu to líbilo, budeme trénovat doma signál na potápění :wink: Ve vodě je naprostý pohodář a kliďas, asi bude spát ve vaně nebo co :grinning:

Kvak, Beatku jsem měla ve 3,5 měsících taky ve sporťáku a mírně zvednutou, no co naděláš,když je dítě zvědavé a ležet nebude a nebude...
12. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
No a jinak před plaváním mi instruktorka zkontrolovala Jáchymka na břichu a po týdnu se skvěle zlepšit, už ho nemusíme skoro přidržovat a "vrásky" na zádech už v podstatě nemá, prostě chce to cvičit a cvičit, nic víc..
12. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz
My vozíme Jáchymka v autě vzadu. Ale já zatím nejezdím, snad začnu trénovat na jaře...
Chtěli jsme mu dát na sedadlo proti němu zrcátko, abych ho mohla sledovat z místa spolujezdce,ale zatím jsme to nezrealizovali....
12. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz
beranek to je teda vlasáč, šikulka...

malá má vzadu lysinku :slight_smile:
12. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz
Evatk, lysinku mají skoro všechny děti, Beatka ji měla minimálně do roku :wink:
12. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz
Ahojte,byli sme u mudry a dala malému antibiotické kapky do nosu. Autem nejezdím páč nemám řidičák a když jedeme s přítelem tak sedím vzadu s malým. Ber,teda malý je hároš :slight_smile:
12. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz
Monter, kapky mu určitě pomohou. A jak dlouho už máte rýmu? Naše dr. nedává ATB jen tak, jsem tomu dost ráda...
Jojo, háro má pěkné, docela tím všechny udivujeme, my jsme překvapení taky :sweat_smile:
12. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
ber, malej vypadá ještě starší s těma vláskama ... je super ... dneska chci vyfoti malýho zase s ovladačem, aby byl vidět ten skok od narození http://slunatko99.rajce.idnes.cz/1._Ondrasek_-_1._mesic/#P1030013.JPG to byl maličkej, hubeňoučkej ... a dnes .................... :sunglasses:
12. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz
Slunatko, jojo, děti s vlásky vypadají většinou starší, on vlastně i mírami odpovídá půlročnímu dítěti, stéjně jako Ondrášek :wink:
12. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz
beranku a slunatko-máte to šikulky.Krása.
12. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz
Ber,má rýmu a kašel od neděle.
12. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz
Holky, jestli některá používáte HA Azalia a máte zájem o 1 platíčko nepoužité a v druhém chybí 4 pilulky, tak mi napište do IP, dám za akční cenu :sweat_smile: Já už nepotřebuji...
12. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
beranek taky mám akční cenu :grinning: , vidíš, připomnělas mi, že to mám někde zveřejnit
12. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
jo jo, i já mám akční cenu na cerazette :grinning:
12. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz
Ahojky,
tak malá zase chrní od 12hod. :slight_smile:
Když řídí manžel, tak sedím s malou v zadu, když řídím já, tak sedí vzadu manžel. Emičce se jízda autem líbí, ale nesmí se zatavit :grinning:
12. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
ahojky, to se všechny chystáte těhotnět? :grinning: :grinning: :grinning: Btw.taky mám celou Azalii :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 15:09  • Odpověz
Já jdu malé naolejovat hlavu a vyčesávat šupinky :angry: --- druhé kolo :wink:
12. únor 2010 v 15:11  • Odpověz
Holky, no fakt, plánujete další mimi?? :slight_smile:
12. únor 2010 v 15:11  • Odpověz
nene, jenom mi to brzdilo kojení :wink: a to opravdu dost!!, co jsem vysadila, mlíko je zpátky a malá se u kojení nevzteká, taky jsem z toho dva týdny v kuse krvácela :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2010 v 15:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.