• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
jsem se zrovna vrátila z prochajdy a jelo se teda na prd!!Zase sněží :cry: :cry: Když je jaro daleko,tak alespoň trošičku sluníčka by to chtělo.No a manža měl večer přijet ze služebky a zatím se nedostali ani z Německa-samé kolony,No nic jdu si dát meltu a kokinko-to mi zvedne náladu a taky drbání s mamčou :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 15:35  • Odpověz
my teda mimčo neplánujem, ale bylo mi po azalia dost blbě a možná i měla vliv na to kojení a neprospívání malé, to už těžko říct

evit taky mastíme a vyčesáváme, docela účinný postup, ještě bych potřebovala ostříhat nehtíky, ale jak má malá poslední dobou přes den lehké spaní, není kdy, budem muset u krmení s manželem, ale to už je zase šero a u umělého světla je to na prd
12. únor 2010 v 16:15  • Odpověz
a připadá mi, že venku je čím dál větší zima, možná je to tím, že už je to dlouho, ale věřím, že jaro už se blíží :wink: :wink:
12. únor 2010 v 16:16  • Odpověz
Evi já stříhám nehtíky tak že si malého dám na klín a on čučí na telku a já stříhám. Včera sem mu stříhala aji na nohách...jen palce a prostředníky (zbytek má dobrý) a byl to teda boj ale vyhrála sem :grinning:
12. únor 2010 v 16:38  • Odpověz
My mimčo neplánujem, prášky teda neberu, bralla jsem 10 dní a dělalo to binec, malá se vztekala u kojení i mezi nima, a taky jsem krvácela. Krámy to asi nebyly, pač by uz zase byly tu a nic.... takže se nechráníme a uvidíme, snad si další mimi počká až tak za 3 roky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Teď se chci věnovat Johance a užít si to na 100 %.

Venku je to fakt humus, taky se mi to zdá čím dál víc protivnější.......... :angry: :angry: :angry:
JARO, KDE JSI??????????????????? UŽ PŘIIIIIIIIIIIJĎ!
12. únor 2010 v 16:45  • Odpověz
Konečne sem dala nejaké fotečky, dekuju holky za radu!!! :slight_smile:
no říkejte mi neco, já se jara uz nevím dočkat, tohle počasí me ničí !!! uz chci teplo!!!! :sunglasses:
12. únor 2010 v 17:30  • Odpověz
Hani,Anetka je hezunká a má parádní páčo :slight_smile:
12. únor 2010 v 17:48  • Odpověz
http://www.maniacworld.com/how-to-get-your-baby-back-to-sleep.html

:grinning: :grinning: :grinning: Tak to mě faaaaaaaaakt pobavilo, pusťte i tatínkům :wink:
12. únor 2010 v 18:15  • Odpověz
evit to už jsme viděli před pár dny, prča :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 18:17  • Odpověz
bylo to tu? pardoooon, nevšimla jsem si :wink:
12. únor 2010 v 18:28  • Odpověz
evit tady ne, drahý mi to poslal, už to asi mailama koluje
12. únor 2010 v 18:28  • Odpověz
evit - to je faakt vtipný!!!

jinak ja vam vyhodnou antiko nenabidnu :wink: :grinning: - mimi nejak zatim neresime.. bud to vyjde prubezne a nebo pak budem resit dalsi navstevu doktoru.. nase mimi je vymodlene a jen diky reprodukcni medicine :pensive:
12. únor 2010 v 18:33  • Odpověz
marsie-vy jste byli na IVF??Já mám zasebou 3 pokusy a marně a pak jsem otěhotněla přirozeně.A většinou se říká,že těhotenství všechno změní a i ti,co nemohli otěhotnět,se pak rozrodí :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 18:38  • Odpověz
marsie sama jsem zvědavá, jak se někdy příště zadaří nám, endometrioza by mohla být po absolvovaném těhu fuč, u mudra se zeptám na ty protilátky proti embryím a co mám brát na ty trombofilní mutace už vím
ale bylo by to fajn mít druhé mimčo normálně
12. únor 2010 v 19:00  • Odpověz
pampus - kez by! klarka je nas 4ty pokus..
evi - taky jsem zvedava.. zatim tomu naivne verim, ze by to mohlo vyjit!
12. únor 2010 v 19:20  • Odpověz
My malého máme taky díky IVF a antiko beru. Šance že otěhotním přirozeně vždycky a další mimi zatím nechceme.
12. únor 2010 v 19:24  • Odpověz
Já jsem zpět od holičky, a krásná :grinning:

U nás počet dětí vyplývá z našeho současného stavu, pravděpodobně žádné už nebude. Srdce by chtělo, ale museli bychom vyměnit tatínka, ten by totiž skončil v blázinci :grinning: :grinning: A taky, 2 děti se dají ještě zvládnout, sice s obtížemi, ale dají, myslím tím různé aktivity atd., ale 3 děti, to už opravdu skoro nejde tak, jak bychom si asi představovali, hlavně časově a s tím se pojí i finance.... Už teď nemáme čas na vlastní koníčky a na sebe vzájemně...

Marsie, o to krásnější je Klárka :dizzy_face: Dívala jsem se na fotky, a opravdu vypadá dost "vyspěle"....ty větší děti asi tam působí :wink:
12. únor 2010 v 19:27  • Odpověz
marsie já taky, ale hned ani ne, dává mi zabrat jedno nad hlavu
12. únor 2010 v 19:27  • Odpověz
To starší dítě je ještě náročnější na péči a čas, takže za pár měsíců si na další miminko možná ani nevzpomenete :wink: Ale ne, vše se dá zvládnout...
12. únor 2010 v 19:29  • Odpověz
Vždycky je...tam mělo být :slight_smile:
12. únor 2010 v 19:32  • Odpověz
Nám teď usnul Jáchymek, nespal od 11.30hod, pokud nepočítáme těch 10 minut, které spal, když jsem byla pryč :unamused:
Já si říkám, že příroda je velmi chytrá,protože kdybychom měli takové dítě jako první, určitě bychom nechtěli to druhé hned po porodu prvního, i když porod naprosto krásný, ale ty problémy se spaním a celkově mu nějak pořád nerozumíme co se týká potřeb...možná že by už taky zůstal jedináček...
12. únor 2010 v 19:32  • Odpověz
No a k tomu počasí: už mě to fakt štve :grinning:
Dnes mi přišla "hnusná" sms od kamarádky z Egypta, prý včera jsem se ještě prodila sněhem a teď se chystám k moři :grinning: To naštve :sweat_smile: :sweat_smile: Já se už tak těším k moři, ani netušíte...
12. únor 2010 v 19:35  • Odpověz
ahojky všem, tak mám chvilku klidu,tatínek vzal Naty k pradědovi,takže jsem si připravila věci na véču a mám čas i na net, no pokud všechno klapne,tak hodím dneska fotky z vítání občánků :slight_smile:)))
12. únor 2010 v 19:36  • Odpověz
brodila....tam mělo být
12. únor 2010 v 19:37  • Odpověz
To video je malebný- tatínek bude jednou se slzou v oku vzpomínat, až bude dcerka pubertálně "milá", jak tatínka tuze, tuze milovala :grinning: .
My druhý určitě jo, ale jednak hned ne kvůli císařáku, a pak- chci do to období, kdy budu doma s dětmi, načechrat a neodbýt skoro najednou. "ideální" mi příjde rozestup 3 roky, míň je opravdu asi drsný, víc zase ne kvůli věku- za 3 roky mi bude 33. Ve své praštěnosti bych si předtsavovala třetí dáreček třeba úplně pozdě, ve 40. Takový miminko za odměnu. .....No ještě že to nečte manžel, by se mnou asi uťal intimní styky až do klimakteria :grinning:
12. únor 2010 v 19:42  • Odpověz
Ber,a co hodit fotečku ať juknem jak ti to sluší :slight_smile: Marsie,Klárka má stejný špendlík jak má Luky.
12. únor 2010 v 19:47  • Odpověz
My jsme se už rozhodli pro 2-letou variantu MD, jednak po 2,5 letech to už vidím jinak, každodenní péče je opravdu náročná a taky si uvědomuji, že návrat do práce určitě nebude lehký, už cítím, že mozek pracuje úplně jinak, prostě člověk začne řešit jen dítě a ten mozek to samé....
12. únor 2010 v 19:50  • Odpověz
Monter, nemůžu jít ani pro foťák, skoro nedýchám, aby se Jáchymek nevzbudil, už se stéjně probudil asi 3x...doufám, že už bude spát minimálně do 4hod...
12. únor 2010 v 19:52  • Odpověz
marsie ale 4 ivf už je teda mazec... kolik vás prosím tě to 4. stálo? a máte nějaké mražáčky? my 4...

no ale jste luxusní, držet hračku už i na bříšku :confounded: a my máme zase stejné chrastítko - to kolečko

else se včera poved husarský kousek, hodila si chrastítko nad hlavu na lehátko, no zranit se tím, nevím nevím, jak bysme to u mudry vysvětlovali :grinning: ... dneska si ho dávala jako náramek, si to trošku popletla, modelka

a vrchol dnešního dne byl, že po posledním jídle byla relativně v klidu, pak jí milý tatínek dal pod kolotoč do postýlky, v pohodě, dívala se a už asi spí... to mě se nemůže podařit, když jsem sama doma, jak debil chovám, pokládám, zase zvedám, bo řve, zavinuju, zase chovám, u fénu samozřejmě, lehne, spí, ale u fénu... už teďka je taťka po večerech za hvězdu, zatímco matka se celý den nerví
12. únor 2010 v 19:56  • Odpověz
monter - spendlik je bajecnej! nejvdecnejsi hracka - dostala ji od segry a ja na to blbe cumela coto jako je? a ted se musim v duch omluvit.. jen se ta kulicka uvnitr zasekava.. :unamused:

beranku - ja chci taky k mori!!!

nebi i na hory.. hlavne pryc - uz me doma hrabe.. ale Klarka je moc hodnä - myslim, ze jsem pochopila jeji rezim a potreby a jde nam to! ty homeo doporucuju, prsa plna i vecer - to vzdy byly uplne vysosany.
12. únor 2010 v 19:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.