• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
no nic jdu se dát do kupy, když mám to štěstí a taťka mi elsu uspal, třeba stihnu pár stránek z knížky
12. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
Evatk, my jsme s tím spaním úplně zoufalí, spí jen v tašce a při houpání, ale nejdřív musíme s taškou houpat ručně....dnes půl dne nespal. Vůbec netuším, kdy se to změní....já jsem už taky nervní, protože celé dny jen uspávám a normální spaní u nás neexistuje....
12. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
Špendlík se líbí mnoha dětem, u nás paradoxně neuspěl....
12. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz
evatk-tak ted jsem se teda dost nasmala-u tveho posl. prispevku :grinning: :grinning: :grinning: ten fen-to me dostalo....

u nas dite spalo celkem hjezky dopo, odpo asi hodku a od 16 hod nic a nevypada to....ani jedno dite nespi :rolling_eyes:
12. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz
Kremb, u nás se Jáchymek už několikrát probudil :unamused: Beatka v tuto dobu ještě nikdy nespí, jela k babičce.
12. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz
my špendlík nemáme :unamused: :grinning:

To jsem nevěděla, že vás tu je tolik "umělých" miminek, to je fakt paráda, že to dnes ti doktoři tak umějí - dělat zázraky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To je super. A třebas se vám všem zadaří teď přirozeně, je to známá věc. :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak já se jdu věnovat manžílkovi, načal výborné vínko, k Valentýnu jsem dostal kyti v květináči už včera, tak se mu jdu věnovat :wink: Malá po koupání a papání krásně usla, kéž by až do čtyř nebo pěti, ale myslím, že v jednu budu povolána k výdeji jídla :dizzy_face:

Přeju klidnou noc všem!!!!!!
12. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz
Brý večír :slight_smile:
Kryšpín právě pos... dědu. No jó no, spořivá matka chtěla prostě ty trojky plíny dodělat a celodenní nálož se do ní už nevešla :grinning:
Špendlík vede i u nás, ještě dostal takovýho bimbacího a houpacího(jakoby na kouli sedí hroch), tak do něj už 2 dny břinká až mi z toho cinká v hlavě :sweat_smile: :grinning:
Marsie, jsem ráda, že zabraly, na mě fungujou stejně, ani se mi vždycky nechce dělat ta pauza po týdnu užívání.
hanka má konečně obličej, super. Ještě by sis mohla změnit ten týden těhu s Anetkou...
Jinak u nás pořád pohoda, Kryštof vydrží v šátku už hodně dlouho, takže zvládnu už i něco udělat :wink: Odpo jsme byli na prochajdě a on chrněl o 2 až do 7, pak teda nastal útok na mé poprsí za bujarého ryku :grinning: Ale nebezpečí zažehnáno.
Volala jsem dneska s manžou po skypu a podržte se, na Sardinii maj 5 cenťáků sněhu. Hrozně se chechtal, jak na to všichni čučí a kolabuje doprava :grinning: Oni jsou samozřejmě kingové, páč maj, asi jako jediný na ostrově, zimáky na autě.
12. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
marsie a jak se ti to povedlo, pochopit potřeby a režim? my jsme teda měli za to, že už jsme též doma, ale sem tam to jaksi zas neklapne
12. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
Evita,ještě k nám do klubu patří Saze a Lucy. Je to hrozné kolik párů v CARu sme potkávali...ještě že ta věda tak pokročila :slight_smile: Špendlík funguje už mnoho let, si ho pamatuju u svojí neteře a to letos oslaví krásných 20let :slight_smile: Půl9 se blíží a malý usíná.
12. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz
My jsme jakžtakž pochopili Beatku, ale Jáchymek je velká záhada, nespí, nechce být sám, kňourá, fňuká.
My vlastně víme co chce, chce se nosit nebo abychom s ním něco dělali, to je spokojený, ale to bohužel nejde celý den.... Na dnešním plavání úplně zářil a byl naprosto v pohodě. Naše děti si jsou velmi podobné, chtějí obrovskou pozornost a všechen náš čas, jen Beatka k tomu dospěla později...

Spaget, ta Sardinie je fakt dobrá :grinning:
12. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz
beranek a jáchymek je takový filuta že i pozná, že nehoupete ručně :fearful:

já jsem měla taky pocit, že už i víme, co elsa chce, ale dneska mě teda přešel, to byl cirkus
12. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz
ahojky holky...
mla uz spi...uf to byl dneska den,,,¨
marsie zavist... drzet hracku uz ted...nasemala me prijde ze ani nevi na co ty ruce ma:slight_smile: zitra jedem na vylet za tetou tak doufam ze neonemocnime...v utery jdem na ockovani,,,
meli vase deti reakce na ockovani??
jahod se dlouho neozvala..kdovi jak se ma:(
12. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz
Evatk, pozná, on se dívá co je nad ním a když vidí lano, tak se s tím někdy spokojí a někdy ne :unamused: No ale hlavně takové uspávání nejde pořád, má už teda malou tašku, ale taky by se měl naučit spát, když ho položíme, ale kdy se toho dočkáme...
12. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz
Verus, my jsme reakci na očkování neměli, jen byl ten den více ukňouraný.
12. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz
Tak a Luky už chrní. Jé, sem si nevšimla kolik napadlo sněhu na Sardinii...hahaha
12. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz
Vcera jsem male koupila dudliky od MAM ty placate... porad je plive a nechce je ...clovek ji koupi drazsi dudlik a nechce :( tak pouzivame jen od NUk ty zkoseny... ty kulaty nevi jak drzet v pusine potvurka
12. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz
elsa už hračku chytá, ale ne uvědoměle třeba z mojí ruky, ale když jí ji dáme na bříško, tak o ni zavadá ručičkama a chytne... a nebo teda rovnou háže nad hlavu :grinning:, v tom jsme zase popředu :wink:

já se očkování teda bojím, bo jestli nám den předem už nasadí ty kšíry, kdoví, co to s malou udělá a pak očkování, to bude týden, už ať je víkend a taťka s náma doma
12. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz
Ahojky,
my máme dudlíky Avent a Bebe-jou a v pohodě.
Video a Sardinie, to mě dost pobavilo :slight_smile:
Asi dáme s manžou taky vínko, ať se malé líp spinká :grinning:
12. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz
Veru co máš z toho, já malému taky koupila dražší dudoše,silikonový, anatomicky tvarovaný a nechce je. Zkusila sem koupit kulatý kaučukový a ten nedá z pusy. Když mu náhodou zkusím dám silikon, okamžitě letí ven...pozná to potvůrka :slight_smile: Hračky do ruky moc nebere, ale ten špendlík se mu daří vzít.
12. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz
veruso, reakce byla asi taková, že byl takovej mrzutej a nadával, cca od 6 večer do 11 jsme se střídali v jeho nošení, pak usnul :pensive: V noci brblal ze spaní, ale oči neotevřel, tak jsem mu vždycky sáhla na čelíčko a horečku neměl. Jsem ho nechala :wink: Druhý den byl už OK :slight_smile:
Co se dudlíku týče, koupila jsem už do porodky Avent, stál stovku a ta naše hvězda ho plive do dálky :grinning: Takže jsem rozhodla, že nebudu podporovat závislost na silikonu či latexu a jsme bez dudlíku.
12. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz
tak konečně jsem dala do albíčka fotky z vítání,tak házím odkaz na na první fotku,ostatní si prohlídněte samy :slight_smile:)))

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3799411&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
12. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz
tak dite uspany ja si uvarila k"ase spa"tzle, umyla nadobi, sebe .. zapla bednu - slavnosti snezenek :slight_smile:) :dizzy_face: , nalila dvojku a uzivam si klidu..

evi - no samozrejme to nechci zakriknout, to vis ze obcas rve je to mimino, ale tak nejak vidim kdyz jde na ni hlad, unava a chce to delat s predstihem.. zkratka predejit revu
ale chapu, ze nekdy se to neda - vid beranku... takovy jsme meli prvni mesic - nastesti!! to preslo.

verus - no, hele spendlik drzi, ale treba ji vubec netankuji ty obesenci na hrazdickach.. vubec je nechce natoz aby do nich mlatila! kazdej ma neco... nakonec to vsechny zvladnou :wink:
verus - nejlepsi je kyticka z drogerky za dvacku - vsechny ty aventy, sauvinexy a ostatni za tezky prchy si muzu nalozit!
jaho - no, ma se v ramci moznosti.. to vite nema to holka lehky..
12. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz
lili - teda to je vymydlena modelka :wink: - to my bychom byly hned poblity! A je teda vtipny jak ji koukaj ty puncochace.. - slusi vam to vsem!
a jak to probihalo - dalo se to prezit?? dostalas dvojku a lamazaka?
12. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz
marsie: oooo děkuji,to byl záměr s punčocháčkama... ale že jí bude vidět pod šaty až tak mě nenapadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

malá naštěstí nebleje,takže je to pohoda :slight_smile:No byla to cca 0,5 h fraška, nastoupil primátor,který cca 5 minut řečnil, ale mímo vedlo začlo ječet,takže ani nevím ,co říkal .-) No určitě cosi o tom,jak budem na tento okamžik vzpomínat a tak... a hned za dveřma si mnul ruce,že přibyli další daňový poplatníci :grinning:

Potom jsme se podepsali do Pamětní knihy, dostala jsem kytku a lamazáky a šli jsme :slight_smile:)) jo a ještě jsme se fotili, pravda :slight_smile:
12. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz
Tak to mi by sme byli taky hned poblitý nebo poslintaný :slight_smile: Lill pěkný, fakt vám to moc sluší.
12. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
marsie s tím hladem už taky předvídám ať dlouho nečeká, ale s tou únavou je to různé, bo pokaždé je to jinak, někdy dřív někdy dýl po jídle, ale asi by bylo lepší vždy stejnou dobu po jídle ji uložit ke spánku, nečekat, až začne sama kňourat

elsu teda mlácení do hraček na hrazdě netankuje, ale dneska do nich kopala a tím spustila i hudbu, docela ji to asi bavilo, pořádně zabrala, sranda
12. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
monter: děkujeme :grinning:
12. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz
marsie i kyticku plave do dálky....kdyz ji nedam dudlik cuca si ruku...taky klid :slight_smile:
12. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz
Lili, Natálka vypadá jako hodný andílek :wink: :slight_smile:
12. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz
beranek: ona většinou je, ale někdy je to pěkný ďáblík, ne že by zlobila,ale teď momentálně zjistila,že může žvatlat nahlas,takže spíš řve :slight_smile:))) a včera zjistila,že má jazyk,takže ho pořád vyplazuje .-)
12. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.