• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
To já když má Jáchymek hlad, tak ho nemůžu vůbec nechat křičet, má zvučný hlas :grinning:
Běžím mu připravit jídlo tak rychle, že si cestou málem zlomím nohu, taky ho nemůžeme vůbec nechat rozkřičet...
12. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz
Taky už docela rozeznám potřeby Lukyho a když se mu chce spát tak si začne mnout oči.
12. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz
evi - vyzni to blbe, ale vidim ji to na ocich :grinning: - ne, fakt oni ji jako natecou jak uz na ni jde unava.. - sem zase chtra jak radio :sunglasses: :grinning: :grinning: pockej zitra mi to spocita za ty chytry reci :grinning: :grinning:

veru - jo ruku v puse tam mame furt a jeste si umi tim stouranim podrazdit hltan a pobleje se z toho ale nic ji to nevadi dal si tu poblitou packu zmoula!!
12. únor 2010 ve 21:48  • Odpověz
marsi:slight_smile:)) :grinning:
nase mala vetsinou bleje kvuli me :( ji cpu flasu ona se ndavi a vali to ven...pak se tvari ze ma hlad at ji dam
12. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz
Tak to malý když byl menší tak to mlíko do sebe pral dokud nepraskl ale teď když nechce tak ten cumel na flašce jazykem vyhodí nebo ho dá za žgraň :slight_smile:
12. únor 2010 ve 22:02  • Odpověz
marsie nadherne satky'!!!
12. únor 2010 ve 22:04  • Odpověz
Teda Marsie, Klárka bude frajerka :slight_smile:))
12. únor 2010 ve 22:13  • Odpověz
verus - ty jsmem koupila do foroty na leto na krtiny!! dobry co? :sunglasses: :grinning:
12. únor 2010 ve 22:15  • Odpověz
čus berunky,
teda marsie, ty jsou! :dizzy_face:
12. únor 2010 ve 22:19  • Odpověz
my o vlku! a vlk nam dycha na zada - zijes?? ty jsou co? ve skutecnosti jsou jeste hezci maji i spodnicky..
12. únor 2010 ve 22:21  • Odpověz
pri nasem stesti se potvora pobleje jeste nez dorazime do kostela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2010 ve 22:22  • Odpověz
musím vám napsat, co jsem dneska udělala.
možná jsem se úplně zbláznila, ale mně je tak dobře, normálně mám pocit, že ze mě spadnul obrovskej šutr..
já jsem dala tý nádheře co s ní odešel náš bio debilo i celou firmu... :sunglasses:
já jsem totiž dámy zjistila, že mi na tom vůbec nezáleží a že vlastně chci dělat úplně jiný věci než trávit můj čas s počítačem. chci se věnovat vojtovi, chci s ním chodit do zoo a na klouzačky, chci s ním jezdit na výlety a chodit se koupat, chci s ním objevovat spoustu věcí, na který jsem doteď neměla čas, chci prostě dělat spoustu věcí, ale rozhodně se nechci s někým handrkovat o práci, pořád se patlat v minulosti, která navíc ani nebyla moc fajn.
já prostě dneska najednou zjistila, že vlastně je to pro mě paradoxně hrozně dobrá výchozí pozice, nová šance, jsem mladá, hezká, svobodná holka, mám krásnýho zdravýho a báječnýho chlapečka, bio debilo mi "zabezpečí zadek" a já mám šanci svoje dítě vychovávat tak jak budu chtít já a tam kde budu chtít já, bez zbytečných dohadů..
zkrátka a dobře, je mi dobře.. :wink:
12. únor 2010 ve 22:26  • Odpověz
vy jste o mě mluvili? jdu si to přečíst, ale né moc daleko! :wink:
12. únor 2010 ve 22:27  • Odpověz
vy jste se strachovaly, to je od vás hezké... :dizzy_face:
12. únor 2010 ve 22:31  • Odpověz
sem do sebe kopla ten zbytek vina a hlasite polkla... co na to rict, doufam, ze ten dobry pocit tam bude i zitra .. ale asi jo, vim, zes to promyslela..
12. únor 2010 ve 22:32  • Odpověz
marsie, já se sešla s x právníky, daň. poradci, sehnala nové účetní, mluvila s klienty na hodinu jí vyhodila.. a nakonec se mi do hlavy nějak vloudilo tohle.. je to šílenost, vím, makala jsem na tom jak blázen.., ale já vlastně žádná kariéristka nejsem, bydlet mám kde, jíst´mám co a vlastně mi to žádné štěstí nikdy nepřineslo, třeba jí to přinese, nevím.. každopádně já prostě věřím tomu, že ať dobrý nebo špatný věci se vrací a mě teď čeká určitě něco děsně bezvadnýho :wink:
12. únor 2010 ve 22:38  • Odpověz
jo .. jedem k moři :grinning: !!!??
12. únor 2010 ve 22:41  • Odpověz
marsie jsou uzasny....taky musim neco poridit na vitani obcanku :confounded: ne ze by se me tam chtelo
jahod... uplne me spadla celist jak jsem to docetla. ale pokud citis,ze to tak ma byt tak jsi udelala dobre. je pekny,ze ti bio debilo zabezpeci zadek.. samozrejme jsi mlada hezka zenska tak si myslim,ze si stejne i brzo nejakyho hodnyho chlapa najdes:slight_smile: nejdulezitejsi je asi ted dite,nez nejaka firma :pensive: a hlavne to,aby ty a vojtisek jste byli spokojeni... zrovna jsme se dneska na tebe ptala ,ze jsi se dlouho neozvala...parkrat jsem si na tebe vzpomnela... je mi moc lito co se stalo,ale urcite se ted obrati veci na lepsi stranku :wink:
jahod drz se auzivej si malyho pokladku vojtiska... jsi statecna a mas muj obdiv :slight_smile:
12. únor 2010 ve 22:42  • Odpověz
marsie - jedem? můžeš? já jsem schopná jet třeba zítra! nezapomeň, že letos poprvé po deseti letech nedělám uzávěrky! :grinning:
verus - jj, jsem asi magor, ale nějakým zvláštním způsobem mi to prostě připadá jako bezva řešení.. :sweat_smile:
12. únor 2010 ve 22:45  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: vsak jo jahod...pokud to tak citis tak to tak ma byt ! :wink: hlavne aby jste s vojtiskem byli stastni a spokojeni
12. únor 2010 ve 22:49  • Odpověz
já si to taky myslím, nehledě na to, že já to stejně dlouho nevydržím a založím asi novou firmu.. :angry:
12. únor 2010 ve 22:51  • Odpověz
hele, okamzite.. ale vydrz az po tech ockovanich :sunglasses: myslis, ze se vejdu aspon do plavek?
12. únor 2010 ve 22:53  • Odpověz
já už mám míň než před otěhotněním, ale to tělo je teda fakt hnus..
celý se to klepe a je to úplně jiná figura než před tím..
12. únor 2010 ve 22:55  • Odpověz
ja nemam vahu ale rekla bych, ze furt je to stejny :cry: :cry: - zitra chci jit cvicit.. tak uvidime v jakem bude klarka ropzpolozeni, zda mi to dovoli..
holky, tesilo me, ale jdu do peri.. dobrou
12. únor 2010 ve 22:57  • Odpověz
jahod: pokud máš dobrý pocit,tak je to ok... myslím si,ale že při Tvé povaze nebudeš lenošit dlouho a novou firmu si založíš... a bude ještě lepší :slight_smile:))) uvidíš a moc držím palečky :slight_smile:

btw mrkni zpět, hodila jsem fota z vítání

Marsie: kráááásný šatky:grinning:
12. únor 2010 ve 23:04  • Odpověz
Cestou do postele chci jen říct: k moři jedu takyyyy :sweat_smile:
Jahod, určitě jsi své rozhodnutí neudělala v afektu a bez rozhodnutí. Podle toho jak píšeš, si myslím, že určitě se neztratíš a budeš úspěšná v nějaké nové firmě :slight_smile:
12. únor 2010 ve 23:06  • Odpověz
marsie: mi vypadl otazník kurnik .-)))) mělo tam být kráááásnýýý šatky,kde? :slight_smile:))) já chci taky vidět
12. únor 2010 ve 23:07  • Odpověz
No páni, jahod, ale třeba to bylo potřeba, zbavila ses jedné velké zátěže a když ti poteče do bot a bio nebilo bude pořád nespolehlivej, můžeš účtovat doma, ne? Ale určitě tě spolujednatelka dobře vyplatí :sweat_smile: Nemusíš mi říkat, jak těžký je dělit sročko, účastnila jsem se toho vloni a ještě doteď to není dotažený :pensive: Daňová s právníkem se jenom orosili a řekli, pokud jeden neustoupí, tak je to prakticky nemožný spravedlivě vyčíslit :pensive: Ty se neztratíš :wink:
Ale vyřešila jsi jeden obrovskej problém, nemusíš se s nima stýkat a řešit pracovní, někdy nepříjemný, věci.Jsem na tebe hrdá. Ty vado, já bych šla taky do ZOO, tam už jsem nebyla ani nepamatuju :pensive: Ale počkáme si na léto(Jestli teda ta zima skončí :angry: ), to už bude malej pozorovatel ve sporťáku :sunglasses:
Marsie, jsou parááádní :dizzy_face: Hm, chci taky kupovat šatečky
12. únor 2010 ve 23:07  • Odpověz
Spaget, já jsem byla v ZOO o vánocích, ale už se zase těším :sweat_smile:
12. únor 2010 ve 23:09  • Odpověz
moment, slyším(vidím) tady jedem k moři? Ne abyste mě nechaly doma :angry: :grinning:
12. únor 2010 ve 23:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.