• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Spaget, pojeď taky :grinning: :grinning:
12. únor 2010 ve 23:10  • Odpověz
jééé pojedem všechny ne,takový letadlo plný maminek a miminek z Listopadu 09 :grinning:
12. únor 2010 ve 23:11  • Odpověz
beran, neříkej dvakrát. Já mám totiž ještě napůl zabalenej kufr, jak jsem tam byla v létě :grinning: :sweat_smile: Přihodím pár hadříků a zejtra jsem na letišti :slight_smile:
12. únor 2010 ve 23:12  • Odpověz
marsie - dobrou
lill - fotky teda krásný! fakt moc! tohle mi teda fakt chybí, ale fakt je, že bio debilo by se mnou tohle stejně nepodnikal.., takže zkusíme najít nějaký mužský vzor, který nám bude vyhovovat oběma. :slight_smile:
spaaget, já chci jenom můj podíl ze ZK, jinak nic, fakt už chci jenom klid.
až přijedete někdy do prahy, půjdu s tebou do zoo! :slight_smile:
vy všechny - děkuju za podporu! :slight_smile:
12. únor 2010 ve 23:14  • Odpověz
jahod: děkuju :slight_smile: dělala nám je tedy fotografka, a jsem za ně fakt ráda,protože nemáme žádný společný fotky :slight_smile:

ale podíl by jsi asi chtít měla, přeci jen ses na firmě nadřela...tak by sis to zasloužila....vidíš to, já málem byla v Pze min. víkend,ale nakonec to nevyšlo
12. únor 2010 ve 23:16  • Odpověz
tak se zastavíme v zoo cestou na letiště? :slight_smile:
12. únor 2010 ve 23:17  • Odpověz
Jó, uděláme zoosraz, to bude príma, banda matek s kočárkama u žiraf :grinning: Už vidím, jak ti prcci valí bulvy na ty jejich krky :dizzy_face:
12. únor 2010 ve 23:17  • Odpověz
lill - já zase nemám žádnou fotku, kde bych byla já s vojtou.. :frowning2:
12. únor 2010 ve 23:18  • Odpověz
ale to je fakt dobrý místo pro sraz!
12. únor 2010 ve 23:18  • Odpověz
jahod, "jenom" ze ZK? Ty nechceš vyplatit apoň podíl na loňským zisku?
12. únor 2010 ve 23:19  • Odpověz
spaaget: ale zoo sraz není špatný nápad :grinning:

jahod: no jo,to mě nenapadlo, frkni foťák nějákýmu kolemjdoucímu,ať Vás vybleskne :slight_smile:))) nebo až pojedu do Phy,tak Vás blejsknu :grinning:DDDDD
12. únor 2010 ve 23:20  • Odpověz
to chce samospoušť, ještě by jí ten foťák nějaký kolemdoucí ukrad :sweat_smile:
12. únor 2010 ve 23:21  • Odpověz
spaaget, to samozřejmě chtít budu, myslela jsem tím spíš to, že nebudu chtít za podíly víc než jsem do toho dala

lill - při mý smůle by mi ho ten kolemjdoucí ukradl! :grinning:
12. únor 2010 ve 23:22  • Odpověz
spaaget: teda Ty máš ale důvěru v český národ :grinning:DDD
12. únor 2010 ve 23:22  • Odpověz
Tak to jo, to je OK, už jsem se lekla, že odejdeš s tím, cos přišla, dyť jsi do toho taky vložila ňáký nehmotný statky ne?
lilli, já todle právě viděla na Karlovo mostě :astonished: , tak proto :wink:
12. únor 2010 ve 23:27  • Odpověz
Jahod- fakt gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Vojtík má na tebe dobrý vliv :dizzy_face:
Jinak Jáchym už dokonce režim žádá- myjeme a ukládáme v sedm večer- dneska usnul za pár minut. Chce to tedy, aby se přes den provětral- pár hodin procházky. Jinak taky potřebuje přes den často spát- často, ne hodně- prostě na 20 minut vytuhnout- ale třeba 6krát denně. Je to ale velká úleva, že už máme pro sebe s mužem volný večery. Taky nás možná překvapí druhé robátko- prostě není vhodný strašit rodiče prvorozencem- to ohrožuje budoucnost lidského pokolení
:grinning: Jinak na schopnosti ručiček je machr- jak je v pasení apod. spíš pozadu, tak na ručičky je expert- on se Lamazákem Emilem doslova probírá (myslím těma pěříčkama), podá si, co chce, občas i to přendání z ruky do ruky, i docela malý předměty. Ale špendlík teda vůbec nebaví- barva nic, hluk nic, nic- práskat do něčeho hroznýho (má takový úděsný zvonec), dlouho, dlouho a hodně- tuhle z celé vášně srazil hrazdičku z postele a ryčel blahy.
12. únor 2010 ve 23:30  • Odpověz
spaaget: tak to muselo být fatk funny :frowning2: no to bych byla asi pěkně naštvaná...:slight_smile:

jahod: neboj se nic, teď už žádná smůla nebude..:slight_smile:
12. únor 2010 ve 23:30  • Odpověz
lill, no my se opravdu smáli :sweat_smile: Nějací Japonci dali do ruky foťák pochybnýmu mladíkovi, ještě se u toho ukláněli, jak víme, no a chlapec se uklonil a zdrhnul :astonished:
kvakul, taky mám volný večery(Zrovna teď mám na ksichtě snad po 2 letech pleťovou masku :grinning: ), naštěstí tu nemám chlapa, páč bych si taky klidně dala říct :sweat_smile: :zipper_mouth:
12. únor 2010 ve 23:34  • Odpověz
no nic, jdu do hajan,tak Vám přeji krásnou dobrou noc a fajn sny,pa pa
12. únor 2010 ve 23:34  • Odpověz
Dala bych si říct s dalším potomkem - to abyste to nepochopily jinak :grinning: I když tak to máte vlastně taky pochopit.No už by měl Kryšpín začít hodně zlobit a bejt náročnej, jinak nevím nevím, jak dopadnem...
12. únor 2010 ve 23:36  • Odpověz
taky už mám od teď volný večery - už totiž nepracuju :grinning:
taky bych si dala říct, sex jsem měla naposledy v dubnu...
no, jdu to radši zaspat, jinak bych si snad dala panáka..
12. únor 2010 ve 23:36  • Odpověz
Jdu taky chrnět, dobrou :wink:
12. únor 2010 ve 23:37  • Odpověz
Ahoj :wink:
Už se těším až budete mít v pase: čekáme miminko v.... :sweat_smile: :sweat_smile:

Jinak do pražské ZOO bych se strašně ráda podívala, byla jsem tam na ZŠ :grinning:

Společné fotky taky nemáme, u nás je to už náročné, 4 lidi, kteří se současně normálně tváří, to už je umění :grinning: :grinning: Ale máme i minimum fotek ve 3 :sweat_smile:
13. únor 2010 v 07:29  • Odpověz
dobre ranko :wink:

zoo beru-prahu i ostravu :wink:

more-beru-kdekoliv-kdykoliv!!!!!!!

jahod-mas muj obdiv! :dizzy_face:

4 dite-dekuji-neeeee....kvetu ze dvou mimin doma a pubose...z toho teda minimalne... :sweat_smile:

beranku-dnesni noc-no comment-at uz je utery a schuzka s psycho pac my uz jsme na pokraji zhrouceni :pensive:
13. únor 2010 v 08:14  • Odpověz
jahod jsi teda holka statečná! držím palce

marsie a kde jsou proboha ty šatičky, já jsem asi slepá či blbá

a naše mladá mi to spočetla už dneska v noci, ten tam je dlouhý spánek v zavinutí, nevím, jestli je to tím, že si vymotala ručičky ven, nebo už si na to zvykla a tím pádem už to nezabere :frowning2:
13. únor 2010 v 08:24  • Odpověz
jo a elsa mívá samože taky jiné očka, když chce spinkat, ale až potom, co začne vřeštět

dneska se chystám k našim, jsem zvědavá, jak to tam na ten kopec vyjedu s kočíkem, ale včera mi manžel smekl poklonu, byl s kamarádem kočárkovat a teda divil se, jak to k našim můžu zvládnout, že jeho bolí ruce jak svi*a... a děsím se, co zas bude u našich za cirkus, malá má poslední dobou problém usnout a uklidnit se kdekolikv jinde než doma, vlastně už i doma, a to bysme rádi zítra na návštěvu k manželovo bratranci
a kdy se s ní konečně vypravím do práce teda netuším, rozumějte, ani mi tak nejde o lidi v práci, spíš o to, že se potřebuju vyvětrat a mezi lidi, ale aby se tam po chodbách rozlíhal její jekot, do toho se mi pravda moc nechce
13. únor 2010 v 08:30  • Odpověz
Kremb- jsem nějak mimo- jakýho máte doma puboše? Manželův?
13. únor 2010 v 09:22  • Odpověz
kvak- no doma ho nemam, neni tu jaksi misto, ale on byl u jeho byvale zeny a ted od leta bydli u babky-ma tam svuj pokoj a on tam v podstate byl 4 dny z tydnu i predtim....ale vis jak, i kdyz nezije s nama-me by to nevadilo, aspon bychom na neho dohlidli-tak proste se to resi ze....ale vetsi problem mam ted s jenikem :pensive:
13. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
Kremb, to je hrozně líto, Jeník to evidentně nezvládl :frowning2:
Včera jsem byla na plavání a ptala se na holčičky - kamarádky Beatky, se kterými jsme chodili na plavání a cvičení hrozně dlouho a jedné se taky narodila mladší sestra a od té doby zřéjmě předstírá bolesti kolena, už tahá nohu za sebou, nechce chodit ven, rodiče byli na všech vyšetřeních a nic se neprokázalo, ven chodí jen když příjde taťka doma, byla velmi opečovávaná a těžce neunesla příchod sourozence, rodiče bezradní, pořád si myslí, že má problém s nohou a ona asi jen vyžaduje jejich pozornost a péči :unamused: A co s takovým dítětem uděláš? Nic, v podstatě ti ani správně neřekne, co ho bolí, občas si umí krásně vymýšlet - my taky slyšíme: bolí mě záda, koleno atd., prostě vše co slyší od někoho z rodiny :sweat_smile:
Pak mi napiš, jak jste dopadli....

A toho puberťáka, no je mi jasné, že to pořád doma řešíte....
13. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
Evatk, ten kočárek, to je jen zvyk....já jsem dnes už úplný blázen, který když nemá kočárek, tak už posouvám i vozík v obchodě sem a tam :grinning: :grinning: Taky bydlím na kopci :wink:

V práci jsem byla minulý týden, jen podepsat papír kvůli daním a co myslíte, Jáchymek se okamžitě probudil a začal brečet, paní mi jen ukázala místo na podpis a šla jsem, ani jsem se nedívala co jsem podepsala...prostě děti jsou velmi podobné, když jede kočárek, tak spí i 4 hodiny, v okamžiku, kdy se zastaví nebo vjedu někam pod střechu, tak je vzhůru. Díky tomu jsem jen chodila, o nějakém nakupování atd. jsem si mohla nechat tak akorát zdát.
13. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.