• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
krem -> tak přesně to co popisuješ, měla Emi na hlavičce a Mudra nám na to předepsala tu masitčku, ráno se to namaže a večer po koupání vyčeše.
15. únor 2010 v 11:23  • Odpověz
Jdeme plavčit, tak zatím pápá :slight_smile:
15. únor 2010 v 11:25  • Odpověz
kremb já mastím hlavičku olejíčkem od sebamedu, malá má hlavně na okraji nad čelem takové nažloutlé šupinky, pořádně to promažu, vyčešu dětským kartáčem na vlasy a při koupání se ty vyčesané lupiny smyjou

majdo já nemaži ničím spec. na hlavičku, stačí jakýkoliv dětský olej
15. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
Tak jsme zpět z plavání, tady je video http://www.youtube.com/watch?v=NJI7PUWqHIg, ale je to dost dlouhé, tak jestli se Vám chce koukat, tak koukněte.
Akorát byl dneska trošku probélm, Emička je zvyklá kolem 12-13hod. usnout a spí 4hod., což dneska nemohla. Ale spala před tím a 1,5hod., tak jsem myslela, že to bude v pohodě - nebylo. Ve vodě ještě jakštakš, ale pak, řev jak kráva, bez přestání, až byla v autosedačce, tak zmkla a v autě hned usnula. Božatko moje.... Teď už v klidu spinká v kolíbce. Na příště jsme už domluvené na 9hod. dopol. :slight_smile:

evatk -> díky, máme olejíček Saloos, tak vyzkouším
15. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
Ahoj :wink:
Nic jsem nedočetla, tak nereaguji :wink:

Majdo, jen mě překvapuje, že nechtějí po dětech plavky? U nás musí i nejmenší v plavkách...
15. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz
beranku -> do vaničky u nás být nemusí, pak do bázenu už jo.
15. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz
Hlavu taky ničím nemažu. Jáchymek měl prakticky celou velkou plochu nad čelem až dozasu pokrytou souvislou vrstvou a já jsem mu to jemně loupala prstem...no není to ideální způsob, samozřejmě, ale vše má pryč a bez následků :wink:
15. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz
Jinak máme velký "problém", Jáchymek se chce neustále přetáčet, i ve vaně na lehátku, v tygříkovi, prakticky pořád a vše doprovází odpovídajícím zvukovým efektem, u nás už nebude klid asi nikdy :sweat_smile:
15. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz
Kvak, náhodou plán dětí máš krásný. Taky mám ještě takovou myšlenku, že třeba ve 40 to třetí miminko :grinning: Ale obávám se, že takovou malinkou jiskřičku naděje mám jen já :sweat_smile: :sweat_smile: Ve skutečnosti asi za pár let budeme asi rádi, že ten život je zase jiný a nemusíme řešit kašičky, nočníky atd. a třeba budeme už s dětmi jezdit na výlety a ne se zase starat o miminko, které by zasáhlo dost do života nás všech....

My už jsme si doma říkali, že musíme žít i sami, tak jsme se dohodli, že jeden den bude mít jeden svůj den pro volejbal, třeba a pak zase já jeden den v týdnu - nějaké cvičení, protože my už dlouhou dobu žijeme prakticky jen dětmi a to taky není úplně fajn, člověk musí mít i své soukromé aktivity a volno :wink:
15. únor 2010 ve 14:23  • Odpověz
ahoj holciny-diky za tipy na promazani hlavky-supinky-to je ten nazev... :wink:

byli jsme na 3 mes. kontrole-ufuf-nejsme naockovani-mame rymu, tak az za mesic, vazí 6300 a meri 62cm obvod hlavy 39-40...

ale hlavni problem-musim na detskou gyndu-ma to nahore -uplne nahore-vypada to jako lalok od kohouta tak nejak srostle.... :pensive: ach jo.....
15. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz
Kremb, fakt? Asi proto plakala, když jste se snažili s tím něco udělat....
My jsme to u Beatky vůbec neřešili, až před nějakou dobou jsem o tom na MK četla, do té doby vůbec netušila, že se to může stát, ale zase ona ty nohy u sebe skoro neměla....

A ty nohy u sebe při porodu, haha, stejný problém u mě, pro mě zásadní problém u porodu :sweat_smile:
15. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz
beranku-ani nemluv-ja jsem u porodu nedokazala dat nohy od sebe-to stejne na gynde-jeste musim dojit na kontrolu po 6 nedeli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

no vis co, ona to ma uplne nahore takove divne-ja bych to taky neresila-ale videla jsem tu diskusi na mk kdysi, tak jsem se ji na to koukla a prislo mi to takove divne a dneska jsem se mudr zeptala, jestli je to ok, jako ze nevim...no tak me radeji poslala tam, ale my mame takovou divnou detskou gyndu tady´-jeste to zkusim nejak projet olejickama a najit jinou detskou gyndu...
15. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz
Kremb, tak já jsem to neměla z toho, že bych se styděla, ale já jsem měla divný pocit, že by ze mě něco mělo vyjít....asi dost divná fobie, když mám rodit, že? :sweat_smile:
15. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz
beranku-ja se taky nestydim-jen proste ty nohy od sebe moc nemusim... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
15. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz
No to já taky ne :grinning: :grinning:
15. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz
15. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz
krem -> a kterého lékaře jsi myslela, na tu dětskou gyndu? Já totiž chodím k Alešové a ona je i dětská lékařka.
15. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz
no alesovou.... :frowning2:
15. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz
Aha :slight_smile: a ty jí zrovna nemusíš.... Já jsem s ní spokojená. Tobě něco provedla?
15. únor 2010 ve 14:49  • Odpověz
no moc nemusim-slysela jsem hruuzne veci.... :unamused: ale jestli ji chvalis a jsi s ni spokojena , tak ji mozna risknu...
15. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz
ja bych potrebovala, aby ji zkontroloval nekdo, kdo ma mimino a holku, pac ja mam kolem sebe same kluky a i ta muje detska mi prisla, ze moc nevi.... :wink:

majdi-nechces se probehnout a pribehnout?? :grinning:
15. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz
krem -> klidně přiběhnu, dopol. by to šlo. Ale já nevím, jestli jsem ta adekvátní osoba, kt. by ti měla radit.... Já taky nevím, jestli to má naše Emča ok, já doufám, že jo, ale na 100% to říct nemůžu.
Slyšela jsem, že je to z jednorázových plen, což je blbost. Ségra byla kvůli tomu na operaci a mamka nepoužívala jednorázovky - ty asi ještě v té době nebyly.
Holky, co máte holčičky, neporadíte něco? Na MK byla na toto téma diskuze, ale teď jí nemůžu najít.
15. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
Jo a k té Alešové, taky o ní slyším spíš jen negativa, ale já k ní chodím od svých 14 a nikdy jsem s ní problém neměla. Je trochu strohá, ale mě její přístup vyhovuje, nemám ráda ukecané Dr.
15. únor 2010 v 15:08  • Odpověz
Nenechat to slepeté a pravidelně to kontrolovat. Já jsem to začala dělat u Beatky teď, právě po přečtení nějakého článku a u toho staršího dítěte je to už horší :sweat_smile:
15. únor 2010 v 15:08  • Odpověz
Já se spíš děsím toho chlapečka :grinning:
15. únor 2010 v 15:09  • Odpověz
Ber a Krem, aji před manželama máte problém? :slight_smile:)) To sem netušila že něco takového existuje...snad to bude mít Mája v pořádku. Mě asi odvezou...přítel má platit pokutu 5000kč a na půl roku bude bez řidičáku za překročení rychlosti. Já řidičák nemám takže budeme chodit pěšky...já ho asi zmlátím!
15. únor 2010 v 15:10  • Odpověz
Monter, ne, já nemám problém,jen u toho porodu mi to nějak nešlo :sweat_smile:
15. únor 2010 v 15:14  • Odpověz
moter-taky problem doma teda nemam-ale na gynde a u porodu jo... :grinning: :grinning:
- jejda, tak to je neprijemne...pul roku bez ridicaku???to je maso....

majdi-tu diskusi jsem cetla na mk...dneska...jsem to tu hledala jak silena a nasla...jeste me napadla jedna pani, co bydli o 2 patra nad nama, ma taky male mimino, ale my se tak moc nezname....no nevim, ale asi za ni zabehnu... :grinning: covece, aspon by jsi prisla na navstevu-ale mala ma ted rymu, tak to je zas blbe...aby ti nenakazila malou...

ad alesova-ja ji neznam, ale slysela jsem prave na ni sama negativa...tak proto... :wink:
15. únor 2010 v 15:19  • Odpověz
krem -> jasně, jestli je v pohodě, tak jí klidně řekni :wink: Jinak se ráda stavím, na prochajdu to totiž vůbec nevypadá, co.... :frowning2: Chci jaroooooo!!!!

beranku -> píšeš, nechat tak? Nám Dr. říkala, že čistit a prošťourat...

monter -> tak to nas..... to je mi líto. A ty se na řízení necítíš?
15. únor 2010 v 15:25  • Odpověz
Ahoj holky uz jsme tady s plavani malemu se to moc libilo jen je utahanej a spinka. :grinning: :grinning:

majdah u nas taky do vanicky nechteji plavky tady kazdemu mimi meni vodu.
15. únor 2010 v 15:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.