• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
ahojky - ta ja jsem zrala na chocholouska .. pomoc! vcera byla nebra cely odpoledne, no peklo a ted stara znama scena u kojeni...
takze dpoledne jsem volala doktorce podat zpravu jak se nam dari, tak rikam jak je se ok, ze ani nutrilon nepotrebujeme.. strih .. sotva polozim sluchatko ca o hodinu pozdeji tKovej hysterak, ze jsem az o ni mela strach ze se zadavi! a uz jsem sla pro nutros...

docitat nestiham, pardon..

k te pipine .. me mudr rikala jen udrzovat v cistote, ten mazek co tam je, nechat.. ale K ji vecne posranou, takze musim do ni a musim to setrit..

monter - no, tak to neni vesely, tak aspon si posili svalstvo az bude rvat ty nakupy dom, ne?
15. únor 2010 v 15:41  • Odpověz
Majdi právě že ne, kdyby jo tak ho mám už od 18ti. Po 3měsících může požádat o vrácení tak snad mu ho vrátí. Já sem na chození pěšky a MHD zvyklá ale přítel bez auta nedal ani ranu.
15. únor 2010 v 15:42  • Odpověz
majdi-to budu rada, kdyz dorazis-ale je fakt ten, ze maruska ma ted rymu, tak radeji spise koncem tydne, jestli uz bude fit-at vas nenakazi....prachazka-co to je????? :grinning:

dneska jsem jela kocarem k détske-vis jak je to asi daleko-cca 300m - no myslela jsem, ze vypustim dusi-chodniky silene, jsem prsila totalne splavena :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 15:42  • Odpověz
Marsie dneska mi ten hysterák u kojení předvádí obě dvě, takže jsou celý den na Sunaru, mají hlad, ale nepřisajou se :unamused: Jen je přisunu k prsu hned spustí :unamused:
Takže u nás s kojením asi amen :frowning2: :frowning2: A Sunaru vyžahnou kolem 170ml :fearful:
15. únor 2010 v 16:15  • Odpověz
My jsme už týden na 100% na UM, už vůbec nechtěl.... máme spotřebu tak 5-6x denně 170ml.
15. únor 2010 v 16:17  • Odpověz
Marsie, už se na to docela těším až ho uvidím v MHD s těžkýma taškama :slight_smile: Teda holky, nemáte to s tím kojení lehké. Lucy, to holky vypijí dost...malý vyžahne 140ml.
15. únor 2010 v 16:19  • Odpověz
by co ste na um, berete to podle váhy? asi by bylo dobré to brát podle toho, kolik mimčo vypije, ale mě připadá, že elsa by řvala, ikdybych jí flašku vzala i po 200ml, takže se musím něčím řídit... zítra máme poradnu, tak aspoň budu vědět, kolik váží
15. únor 2010 v 16:20  • Odpověz
Holky to me mrzi s tim kojenim.
My nastesti kojime porad.

monter no ja dneska chtela taky manzela zabit. Vedel ze pojedem do Prahy na plavco a nedal mi vodu doodstrikovacu a vodu do chladice odmita davat. Takze ja nic nevidela a voda doodstrikovacu nebyla ani v kufru, :angry:
15. únor 2010 v 16:28  • Odpověz
Evi neberu, malý někdy vypije 140ml ale někdy mu stačí 80ml. Sám mi dá najevo kdy má dost...spíš ze začátku byl nenažraný. Ty malou už vůbec nepřikládáš k prsu? To je hrozný, malý od rána naspal jen 1,5h.
15. únor 2010 v 16:31  • Odpověz
Holky v telce jde kouzelná školka a Tom na to normálně čumí a usmívá se. Vím že to je blbost ale zírám s otevřenou pusou. Líbí se mu tam ta loutka - nevím jak se jmenuje.
15. únor 2010 v 16:36  • Odpověz
U nás už méně než 170ml nepřipadá v úvahu, vypil by víc, ale nedáme mu, je to i na krabici: 3.-4. měsíce - 4-5x 170ml, od 5. měsíce - 3-5x 200ml....ale je to samozřejmě individuální :wink:
15. únor 2010 v 16:37  • Odpověz
Saze, myslíš František? :grinning:
15. únor 2010 v 16:38  • Odpověz
Beatku začala bavit Kouzelná školka možná až v 18 měsících, a to ještě jak co, dnes se dívá na celou školku a já taky, jsem už tak deformovaná, že se na to dívám, i když jsem sama :grinning:
15. únor 2010 v 16:39  • Odpověz
Jáchymek pořád trénuje otočky, ruce v puse a trénuje :sweat_smile:
15. únor 2010 v 16:40  • Odpověz
teda sem byla na procházce a dost hrůza,ale co bych neudělala,aby byl Filípek spokojený :slight_smile:
Navíc už jsem musela vyzvednout občanku a nechala jsem maluchovi udělat pas,ať můžeme brzy vyrazit na chalupu na Slovensko.A byla to sranda-mi dali přes hlavu plenu,tak jsem myslela že vypustím duši.Malý byl zlatý a na druhý záběr to vyšlo.Hned se pak slézali ženské od přepážek,že tak hezké mimi dlouho neviděly.Tak jsem se tam vznášela pýchou.Ale fotku bude mít fakt krásnou.
15. únor 2010 v 16:40  • Odpověz
Já chodím ven skoro každý den,pokud to jde, právě se chystám, Beťka odjela s taťkou na plavání, tak mám volný prostor :wink:
15. únor 2010 v 16:43  • Odpověz
holky - prosim, kolik je normalni teplota u mimi???
15. únor 2010 v 16:51  • Odpověz
lucy - to musi byt strasen to mit stereo!!!! ale holky jsiou nadherny!!!!
15. únor 2010 v 16:53  • Odpověz
marsi do 37,2 v podpazdi.
15. únor 2010 v 16:53  • Odpověz
pampusiku - jak je to s pasem? to se pise k rodicum do pasu? nebo ma uz svuj??
15. únor 2010 v 16:54  • Odpověz
dekuji ad! a je rozdil kde se to meri??? zda v podpazi ci v zadku?
15. únor 2010 v 17:14  • Odpověz
marsie- v dupce odecti pul stupne
15. únor 2010 v 17:27  • Odpověz
Ahojky,
takže dnes na kontrole: váha 6 250g a 61,5 cm :grinning: krááása :slight_smile:
Jinak že je šikovná a umí, co umět má.....
Příští pondělí kontrola na plicním - očkování TBC, a pak hurá na ta dvě očkování, dnes jsme tedy byly ušetřeny...

Jinak dnes je fakt zase něco ve vzduchu, nejen, že mě bolí celý den děsně hlava, ale i malá je od rána ukňouraná, podrážděná, pláče nebo kňourá....

Nám pipinku kontroluje vždy MUDra, i dnes se koukla, tak já to nijak neřeším a nikdy jsem neslyšela, že by se "tam" něco mělo hlídat. Jo čistit přiměřeně, ten mázek už máme pryč, a jinak to neřeším :wink:
15. únor 2010 v 17:28  • Odpověz
marsie-bude mít svůj a platit bude 5let-sice nechápu proč 5 let,když je pomalu každý měsíc jiný.Jinak se dá vepsat do pasu rodičů,ale já pas nemám,tak jsem mu nechala udělat vlastní.Stojí to 100kč.
15. únor 2010 v 17:48  • Odpověz
evita-máš pravdu krááása,Johanka je šikovná.
A dnes opravdu je něco ve vzduchu i Filip je dnesk kapku podrážděný a ukňouraný.Ale může to být i tím,že jsme po týdnu doma a musí si zase zvyknout.
15. únor 2010 v 17:50  • Odpověz
Evi - já třeba podle váhy nejedu, on si sám řekne, kdy má dost... (Jenomže já mám spíš opačný problém - on tvrdí, že má dost, o hodně dřív, než jsem ochotná mu to dovolit :grinning: Vhodnou kombinací souboje vůlí dosahuje přírůstku cca 150 gramů týdně, ale je to teda kdo s koho :grinning: )
15. únor 2010 v 17:51  • Odpověz
rivko - :grinning: :grinning:

pampus - dikyza info - asi to taky musim obehat, bo ja to s tim morem myslim vazne!!!!

evit - no nááádhera - nedalas ji zavazi do plenky?? :grinning: :grinning: :dizzy_face:
15. únor 2010 v 18:02  • Odpověz
monter malou už nepřikládám, neměla jsem na to nervy při těch scénách

beranek je to na krabici, ale když malá jí právě častěji, tak nevím, jestli jí to mám postupně zvedat až na těch 170, i když mi to vyblije a třeba bude chtít jen 5x denně postupně

dneska jsme u ortopeda vyfásli ty řemínky a kupodivu to čekání od minulého pondělí bylo pro mě horší než ta realita, spadlo to ze mně... uvidíme, jak to bude malá snášet, nemůže tak kopkat nožkama, jak byla zvyklá. podle mudra by měly stačit 3 měsíce a myslí si, že nějaký výsledek bude i na kontrole po 6 týdnech, malá při tom nasazování dost vyváděla, ale spíš tím, že chtěla spinkat
i kdyby mudr váhal a chtěl zkusit třeba dečku nebo něco, byla bych radši pro ty řemínky, čím později by se s nima začlo, tím horší by to bylo
musíme se zajet s přebalováním a převlíkám a jiným způsobem nošení

jak bude čas a nálada, malou v tom vyfotím a dodám :grinning:

tak ještě zítra očkování, uff
15. únor 2010 v 18:03  • Odpověz
Teda dnes je to venku opravdu posilovna, nějak se oteplilo a ten sníh nejde skoro přejet kočárkem :sweat_smile:

Evatk, my jsme tak nějak normálně přešli až k 170ml na jednu dávku, protože dávali jsme 120, pak 150ml, křik, až jsme došli k 170ml, ale samozřejmě záleží jestli po tom nezvrací....teda bez ohledu na doporučované množství na krabici UM, ale musím říct, že se dr. tomuto množství hodně divila, že je to hodně...
15. únor 2010 v 18:08  • Odpověz
Evatk, s těma řemínkama super, Eliška bude šikula a za chvíli je mít nebudete :wink:
15. únor 2010 v 18:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.