• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Maui,jo tak já právě myslela, že si měla jenom tu čokošku :sweat_smile: Já snídám teď, taky chlebík (nikdy jsem nejedla bílé pečivo, bylo mi po něm špatně a teď úplně v pohodě :dizzy_face: ) a dávám si kafčo :sunglasses:

Adel, tak já radši nic k nevolnostem neříkám, vždy jak jsem je zaklepala, žev pohodě, že teď ne, tak přišly :angry: (takže pšt, ale včera mi bylo dobře :sweat_smile: ) jak bylo vera ve škole? Já se chystám v pátek na zápočet, ještě ani nemám sehnané matroše :grinning:

Lullko, nedala by malá ráno přehodit přeba na manžela, než půjde do práce, ať se trošku víc přispíš? (aspoň občas)

Rritul, jj mám to přesně jako ty, jako kojenec, ale teď nic moc :angry:
25. bře 2009 v 09:01  • Odpověz
Marsie, to tu nepiš s těma snídaněma, manžel si to tady přečte a bude chtít taky :grinning: stejně jsem mu to před svatbou slíbila :pensive:
25. bře 2009 v 09:03  • Odpověz
Cirrusa, manžel chodí do práce o 5.30hod
dúfam, že ked sa zmení čas v nedelu, že sa to zlepší a bude spat aspon do 6.30hod :slight_smile:
ja mám zase hlad :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2009 v 09:04  • Odpověz
No jo vlastně on se teď mění čas... :angry: chudák manžel, to ho porazí, to vstávání a teď ještě o hodinu dříve :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak bašti holka, bašti, když máš hlad, tak je to dobrý, jak vera říkala Evanek, aspoň víme, že se něco děje :grinning:

No hvězdy,na chvíli vás opustím, dneska mám mnoho úkolů, tak s tím radši začnu hned, po ránu podávám aspoň nějaký výkon...Budu nakukovat :dizzy_face:
25. bře 2009 v 09:07  • Odpověz
cirus - :slight_smile:) :grinning: rozkaz, nebudu .. me nenapadlo , ze sem chodi i chlapi!!!

lulko - ja taky dopoledne je nejhorsi.. bych furt zrala ,ale nevim co?

mate pocit ze se neco deje?? ja se citim uplne normalne a kdybych posledni dva dny nemela ten zaludek, tak o tom ani nevim ... az mam z toho strach, ze treba bobik nekam zmizel !
25. bře 2009 v 09:14  • Odpověz
Ahojky holky jak se vede?? Ja jsem ted vstala aspon jsem se snazila dostpat to vite a ze sporitelny me vzbudili s pojistenim na cesty kdyz ted nevytahnu paty. :angry:
25. bře 2009 v 09:14  • Odpověz
Ahoj holky, tak já jsem zase vstala s bolestí hlavy. Ach jo. Zatím nemám ranní nevolnosti ale ta hlava je děsná. Asi mě praskne spánek jak tam bouchá. :angry:
25. bře 2009 v 09:17  • Odpověz
Adel vsechno nejlepší k dnešním narozeninam.
25. bře 2009 v 09:18  • Odpověz
saze tk to rekni doktorovi.
25. bře 2009 v 09:19  • Odpověz
Adel ty máš narozeniny, - tak vše nej a nej a nej a nej
25. bře 2009 v 09:20  • Odpověz
saze dopsano. jeste 3 lidi a dam i tu druhou tabulku. :grinning:
25. bře 2009 v 09:26  • Odpověz
Adel má narozeniny? :confused: Tak vše nej nej kočí :dizzy_face:

Marsie, jjto jsem resila dneska rano s manzelem, nebyt obcas zaludku a neustale zravky, tak ani nevim, ze se neco deje :frowning2: až mám z toho strach
25. bře 2009 v 09:30  • Odpověz
ciir jenze ten zaludek a zravka ti ukazuji ze tam mimisek je. :wink:
25. bře 2009 v 09:33  • Odpověz
dobré ráno, holky

adel všechno nej k narozeninám, nejlepší dárek jsi snad už dostala, tak přeju, ať je vše ok i nadále

jinak já taky nespím moc dobře, a budím se dost spocená, je to nepříjemné, hezky jsem se nevyspala už dost dlouho
25. bře 2009 v 09:37  • Odpověz
adel, vše nej k narozkám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. bře 2009 v 09:37  • Odpověz
Já vím Adaj, ale když sorvnám stav před týdnem a teď - žravka už mizí a jak jsem zmínila výše, žaludek jakštaks....Ale tím nechci nic říct, vím, že tam mimisek je, já mu pevně věřím, je to malý Hořínek a ti mají hooodně tuhý kořínek :dizzy_face:
25. bře 2009 v 09:38  • Odpověz
evak no jako ja jdu tak 3x na zachod za noc a usnu dobre,ale nesmi me nic vzbudit treba vcera manzel rekl ty spis ja jdu za tebou a bylo po spanku.
25. bře 2009 v 09:39  • Odpověz
cirr neboj se proste jednou je lip pak hur me treba od nedele je hur a hur.
25. bře 2009 v 09:40  • Odpověz
Holky, nevíte jak se jmenuje takový ten pruh látky, který se dá na těhu bříško, aby se mohly dát nosit i normální věci? Někdo (myslím, že Murynka) na to tady dával odkaz a játo teď nemůžu najít :frowning2:
25. bře 2009 v 09:43  • Odpověz
ciir tehu pas. je to treba na mmb
25. bře 2009 v 09:44  • Odpověz
25. bře 2009 v 09:46  • Odpověz
Ahoj holky... tak vám řeknu jako je mi blbě..žaludek na vodě a tak..ale říkám si že jsme na tom pořád vlastně uplně super než jiné které zvarcí celý den.. takže vlastně je mi báječně :slight_smile:)
já bych si chtěla koupit pás od Tveretu..mají fakt hezké...ale jsou dražší
25. bře 2009 v 09:50  • Odpověz
No já zvažuji, zda se tonedá vyrobit doma- to je stejne jenom pruh pruzne latky, ne? :confused:
25. bře 2009 v 09:53  • Odpověz
cirrusa, těhupás, já ho kupovala v CaA
25. bře 2009 v 09:54  • Odpověz
cirrusa, jj, úplně v pohodě si ho uděláš sama :wink:
25. bře 2009 v 09:55  • Odpověz
saron no ja jeste nevim jestli si nejakej budu kupovat me ceka kolem 20tt hospotalizace a nikdo nevim jak dlouha.

cirr jo jo je, ale ja jsem nesikovna, ale kdyby byl nekdo sikovnej tak bych za domaci klidne asik zaplatil.

evanek a za kolik je tam meli??
25. bře 2009 v 09:56  • Odpověz
evanku, prosím jestli ho máš doma, dalo by se změřit kolik to má na šířku a na výšku? Jen pro můj odhad.... :dizzy_face:
25. bře 2009 v 09:57  • Odpověz
ada..ta hospitalizace je kvůli mimísku?
25. bře 2009 v 10:01  • Odpověz
saron jo jo aby se neopakovalo to co loni. Takze uvidime.
25. bře 2009 v 10:02  • Odpověz
jdu spat zatim.
25. bře 2009 v 10:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.