• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
lucie -> a vidíš, mamka i děda chodili k Marešovi (taky na Merkur) a choval se k nim pěkně hnusně. Pak u něho byl taťka, a prý byl Mareš v pohodě. Víš co, to je jedno, asi taky záleží, jak se ten doktor vyspí. Mě teda fakt odradila nemocnice Havířov a už bych tam nešla.
16. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
A Mudr. Kobierský bydlí 2min. pěšky od nás, tak proč to komplikovat :wink:
16. únor 2010 v 10:49  • Odpověz
Jo, a v pátek přišla Emičce pozvánka na kontrolu očkování do nemocnice, až se mi postavily chlupy na těle, že bych tam musela. Volala jsem naší dětské Dr., a ta říkala, že tam samozřejmě nemusíme, to kontroluje ona.
16. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
však jo. Když to máš takový kousek. Však tak často tam člověk zase nechodí a těch pár návštěv se dá v nejhorším případě překousnout. A kde přesně bydlíš?
16. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
tak to jsem ani nevěděla,že chodí nějaká pozvánka na kontrolu očkování :sweat_smile:
16. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
lucie -> já taky ne :grinning: docela jsem na to čučela.
Bydlíme na Bludovickém kopci, na ul. Březové, stejně jako Dr. Kobierský :slight_smile:
16. únor 2010 v 10:58  • Odpověz
tak to bydlíte s kremb někde blízko sebe,že?
16. únor 2010 v 10:58  • Odpověz
jo jo, máme to jen přes les :slight_smile:
16. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
My dáváme čaj, abychom ho trochu ošidili, a taky se mu dobře kadí :sweat_smile:
16. únor 2010 v 11:08  • Odpověz
já taky dávám trošku ajíku i když kojím.Netrápí ho prdíky a líp kaká.
16. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
Holky děkuju tak jsem jí ho zkusila dát 2 hodky po jídle dala si třicítku a trochu vyblinkala,ale jen tak 5ml. Já s ní mám taky ještě tenhle problém když jí dám cucnout čaje a pak jí ho vemu jinak by vypila moc,začne plakat,protože si myslí,že to je jídlo někdy se uklidní jindy řve jako tur :unamused:
16. únor 2010 v 11:39  • Odpověz
poraďte mi nějakej dobrej prášek pro miminka, já mám teď lovelu a Kuba je hrozně osypanej, ať dělám co dělám nemůžem se toho zbavit, tak mám podezření, jestli to není z toho prášku... :frowning2:
16. únor 2010 v 11:45  • Odpověz
Já používám persil sensiiv gel
16. únor 2010 v 11:53  • Odpověz
Já mám dojem že malý po čaji má hlad větší a dřív chce jíst. Nenechá se nějakým čajem ošidit :slight_smile: Jonkar, s práškem asi neporadím...používám Lovelu nebo Batole a v poho.
16. únor 2010 v 11:57  • Odpověz
Mělo tam být sensitiv nebo jako monter batole ale nejčastěji tu lovelu ten persil jsem dostala a dobrý je to i pro děti :slight_smile:
16. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
ahoj, holky necháváte prcky odříhnout i po tom čaji?
16. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz
Bobulka určitě :wink:
16. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz
Ahoj holky, tak vás průběžně čtu, ale užnevím na co vše reagovat.
Nikolka u prsa vyvádí asi už 2měs, poslední dobou fakt hrozně, tak s kojením asi už taky končíme...Stejně od 1.měs dokrmuju. Čaj ji nedávám, nevím kdy a kolik, poraďte. Jo a vůbec jsem nevěděla, že mátový čaj je na zastavení laktace, piju ho celkem dost, protože je máta i v kojících čajích, tak asi blbě no :confused:
U nás se spí celkem dobře, v noci tak 7h v kuse, horší je to přes den, ale jde to. No ale nechci to zakřiknout :grinning:
Přetáčení na břicho a zpět u nás zatím nehrozí, na bok to umí, ale to už dělala po příchodu z porodnice :sweat_smile:
Ve čtvrtek jdeme do poradny, tak snad nebude chtít doktorka po malé zázraky, budou ji sice přesně 4měs, ale je narozená o měsíc dřív... Taky bude první očkování hexa + pneumokok, tak už teď se děsím reakce a horečky, hlavně budu ten večer doma sama, manža má v práci oslavu :frowning2:
16. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz
Jo holky nemáte někdo tucha kde sehnat novou duši na kočárek Inlesina, píchla jsem a i když se to slepí, vydrží to jen pár dní a je to znova vypuštěný :angry:
16. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz
Jonkar, taky používám Lovelu a v poho, ale určitě bude existovat něco ještě jemnějšího.
16. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz
Ahoj holky, ja používam Batole a som s ním nad mieru spokojná, krásne všetko vypere (i hovňásky) a nádherne vonia. V drogerii Teta ho predávajú asi za 120kč spolu s aviváží batole.

Tak v bille majú zľavu 20% na plienky až budúci utorok :frowning2:. Momentálne tam stoja plienky 359,-kč, trojky pampers tak vyjdu asi 3,75kč jedna, čo je tiež celkom v pohode.
16. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
Ahojky všem, tak jsem letem světem dočetla :slight_smile:

malá mi dneska udělala príma noc.... normálně jsem nakojila v 5 h, šla jsem cvičit,a pak usla v 19:30, spala do půlnoci,pak kojo, spala do pěti,pak kojo a spala do devíti... mazec, jsem se vyspala paráda :slight_smile:))

jinak já peru zatím v Lovele,ale chtěla jsem vyzkoušet ten Persil sensitiv :slight_smile: tak uvidíme :slight_smile:))

Marsie: u nás se ten cirkus u kojení zlepšil, tak doufám,že mi zítra dr řekne,že je to v poho, i když mám pocit,že Naty by si stejně ještě něco po kojení dala, i když neřve :slight_smile:

jinak o pipinku pečujeme tak,že jí jednou denně promažem sluneč. olejem z lékárny,tak nám to radili v porodce :-d
16. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz
ahoj-jsem zpatky-je to dobre-nas mlady proste nema rad zmeny a takhle na ne reaguje-chce to proste vsechno cas.... :slight_smile:jsem rada, ze to neni nic horsiho...ufuf

evangelicky kostel- krtim jenika uz od narozeni a jeste jsem se k tomu nedostala, takze tento tyden tam budu volat a domluvim se s ladou-fararem-co a jak a pokrtim oba... :wink: :slight_smile:
16. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz
krem: a nevíš,jestli rodiče musí být taky pokřtění,aby mohlo být dítě? :grinning:
16. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
Sima- myslíš tuhle?http://www.detskyraj.cz/zbozi/3315-duse-ke-kocarku-inglesina-magnum
Jonkar- peru v Lovele plíny, jsou z ní měkčí, zbytek prádla v ekologickým Excelu, který pere výborně (asi jako Persil) a je dost levný, podle nějakýho eko testu nejúčinější z ekologických prášků- víc něž Ecover, Sodasan... Když i tohle by bylo blbé, tak zkus na jeho věci sliz. To snáší i ekzematici. Nebo dát místo aviváže ocet, který uneutralizuje zbytky prášku v prádle.
16. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
My o křtinách neuvažujeme vůbec a nikdy jsme ani nepřemýšleli...jsme ale křtění oba.
16. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz
My používáme jen gel - Lovelu a v pohodě a už jsem se několikrát přistihla, že jsem tam dala normální prášek - gel a nic, naše děti s práškem na praní evidentně problém nemají.
16. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz
Kvak, mimochodem název ekologický prášek mi příjde někdy docela vtipný. Já vím, že existují, ale upřímně, kdyby tam nebyla chemie, asi to nebude prát :sweat_smile:
16. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz
lil-myslim, ze nemusite, ale podle me to dost zalezi na tom farari...a ten nas je v poho, on nas i oddaval...chodili jsme spolu na zakladku, je to mlady clovek-normalni :grinning: :wink:

ja peru v lovele a batoleti a jeste mam orechy na prani, ale ty jsem zatim jeste nevyzkousela...kvak-nemas s tim zkusenosti??
¨
kvak-ty koupes maleho v kybliku??nebo si te pletu s nekym jinym?? jestli jo, jak dlouho ho tam nechas macet??me prijde, ze ta voda je za chvili studena a male se tam docela libi....
16. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz
Ad čaj- J. chutná, pil by, ale radši nedávám, bo ho neumí pít a nějak se zakuckává.
Bearan- podle téhle tabulky mají děti dostávat 150-170 ml/kg hmot.http://www.maminkam.cz/davky-mleka-pro-kojence/, vychází mi, že Jáchym náš by měl vypít aspoň litr (150 sedmkrát)- dáváte vašemu míň, aby moc nepřibíral? Nebo myslíš, že jsou dávky moc nadhodnocené? Náš pije dost proměnlivě, ale když má den, tak jede litr, někdy zas jen tak 800 ml. Nevím, moc, jak vlastně řešit dávku UM- kdybych kojila, ani nevím, kolik si vypije, takhle mu to můžu omezovat- ale je to tak dobře?
16. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.