• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Kvak, náš Jáchym pije tak 4-6x denně 170ml, ale průměrně těch 6x 170ml. Dáváme mu zatím stéjně, on hrozně křičí, když má hlad, ale více mu dávat nechceme, pak zvrací. Naše dr. se dávce 170ml dost divila, že je to hodně....
16. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
chtěla jsem napsat průměrně 5x170ml
16. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
Ale dáváme mu i čaj, když ho chce - vypije tak denně max.100ml, někdy nic...
16. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz
V ořechách jsem neprala, perou prý docela bídně, ale nemám sama vyzkoušeno- Ber- chemie tam je, ale jde o to, že je je rozložitelný, a hlavně nejsou ty štěpící enzymy, který můžou pak "štěpit" i kůži...Prostě žerou kůži.
Kremb- moc dlouho nemáčím, on se tam hrozně plácá, voda stříká, dítě řičí štěstím- ak 10 minut. právě mi připadá, že voda chladně pomaleji než ve vaničce- hladina ma menší povrch. Ale on už se do něj za chvíli nevleze, tak budeme muset řešit, co dál :dizzy_face:
16. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz
Já bych to UM tam nebádala, prostě dávej podle zvyklosti a když má dítě hlad, tak si řekne, samozřejmě neomezeně to nejde, tak zkusit.... A když už nechce, tak se té flašky většina dětí pustí :wink:

My jsme u Beatky skončili myslím na UM mezi 180-210ml - to bylo v jednom roce a přesně od 1. narozenin přestala mlíko pít, nepije ho dodnes vůbec... to samé kaše, zkoušeli jsme kde co, ale úderem prvního roku skončila i kaše :grinning: Děti jsou někdy nevyzpytatelné :sweat_smile:
16. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz
Kvak, jojo, já vím, taky jsme doma studovali ekologické prášky, dostali jsme :sweat_smile: Ale přece jen ta chemie je to, co pere, to je jasné....

My koupeme už na lehátku ve vaně :wink: Jen se pořád otáčí, nemůžeme ho vůbec pustit z očí, jinak by se nám překulil do vody...
16. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz
16. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz
Lill- záleží na tom, jestli ta strana, která je nepokřtěná, slíbí, že nebude sabotovat náboženskou výchovu- aspoň tak to je u katolíků. My budeme křtít v dubnu- zatím je Jášík malej pohánek :grinning: :grinning: . Měla jsem pitomou fóbii, že bude dělat cirkus při obřadu, teď už je takovej rozumější, tak se odhodláme :sweat_smile:
16. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz
Kvak jsi zlatá, teda já tě nemít, tak to svoje dítě ani nevychovám, už knížku si poradila dobrou :grinning: :grinning: :grinning: Ne fakt díky moc, tenhle obchod znám, ale když jsem to dala do vyhledávače na net, tak mi to nic moc nenašlo...
16. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz
Tak Nikolka pije cca 5x 120ml, víc do ni nenarvu a to doslova, ale ona je dost drobná a má jen 5,2kg, tak snad to stačí, ale když víc nechce...
Holky chci se ještě zeptat, já přemýšlím co na podlahu, máme v obýváku dlažbu a až začne Nikolka lézt, tak to bude pro ni studené, nevím, jestli koupit koberec nebo jsem koukala, že prodávají pěnové kobercové puzzle, máte s tím někdo zkušenost, není to až moc měkké, budeme po tom totiž chodit i my. Máme malý byt, tak v ložnici nemá cenu dávat na zem nic, protože tam podlaha skoro není vidět :sweat_smile: no a potom už jen obývák s kuchyní dohromady.
16. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz
Ještě jeden dotaz :grinning: , jak dáváte děti spát, Nikolku už nezavinuju, nějak se to naučila, ale ještě je tak nějak přikrytá v rychlozavinovačce, ale nohy dole už ji čučí, no ale dneska v noci mě vzbudila brekem, byla zapadlá v zavinovačce, normálně tam sjela, nemohla by se udusit, asi ji budu muset dát spát jinak, třeba do pytle nebo nevím. Ona je totiž dost živá a já se bojím, kde bych ji ráno v té postýlce našla a cp kdyby se náhodou otočila :confused:
16. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz
Ber, hlavně že ji užijete :slight_smile: Luky vypije tak 6krát 140ml. Podle tabulky se neřídím páč někdy tu 140ml vypije a z toho mu stačí 80ml.
16. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz
kvak-ja koupu malou posl.dobou v obyvaku-je tu nejtepleji, ta mala herecka si tak zvlastne da nohy-uplny veget a cuci na tv a smeje se....nam uz taky zacinas byt kyblik tesny-predam segre-ceka v kvetnu mimi a maruska pujde do vany :sweat_smile:

holky-zkousely jste nekdo uz ten automat na mliko???dneska jsem kolem toho jela a uplne me to nalakalo...¨
beranku-vis kde je v ova?kousek za tou vysokou skolou - u zoo-tam nekde blizko vas :grinning:

manducu snad poresim pristi tyden :dizzy_face:
16. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz
beranek + kvak: díky za odpověď :slight_smile:))

kvak: no vtipné na tom je,že oba rodiče má Naty nevěrce, ale praděda by jí chtěl pokřtít,tak nevím ,jestli souhlasit nebo ne :slight_smile:))))
16. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz
Kremb, a co přesně potřebuješ najít?

Puzzle jsme doma měli, měkké to úplně není, v pohodě, jen naše dítě na tom nebylo - zásadně lezla po celém bytě :grinning:
16. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz
A mám jeden tip na knihu, pokud už s dětmi chcete něco "provádět", moc doporučuji, používáme dodnes:
http://www.ikarmel.cz/kniha/Rikadla-a-hry-pro-nejmensi_POR1095.html
16. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz
beranku-nic nic-jen jsme jeli kolem toho mlika a zaujalo me to-a ty tam nekde bydlis... :grinning:
16. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz
krem-a je někde ten automat i v Havířově??
Jinak já peru v normálním prášku a vše je v pohodě.Jen plínky peru v Lovele,jsou krásně bílé.
16. únor 2010 v 15:02  • Odpověz
Tak automat jsem si ještě nevšimla :grinning:
16. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
Ahoj holky, strašně dlouho jsem tu nebyla,byla jsem na reoperaci s tou levou rukou, už mám vše za sebou teda doufám :slight_smile:

Chtěla jsem dát do alba fotky a furt mě to píše, že jsou veliké nevíte, kde se dají zmenšit??? Ještě tam vůbec Aničku nemám :frowning2:
16. únor 2010 v 15:18  • Odpověz
ahoj. Tak nas nenaockovali. Az za dva tydny. Mala se totiz narodila ve 38. Tydnu.
Ja pouzivam lovelu a jsem spokojena
16. únor 2010 v 15:59  • Odpověz
Holky, mám dotaz. Když pasete, mají vaše mimča otevřené pěstičky nebo ne? Prý by měly být otevřené, my je máme zavřený.
16. únor 2010 v 16:24  • Odpověz
Verusa, v čem vadí že se malá narodila v 38tt a bude naočkovaná za 2týdny? Akvy,malý pěstičky už otevírá.
16. únor 2010 v 16:42  • Odpověz
Tak už jsem na to přišla :slight_smile: tak můžete kouknout na tu naši slečnu.

Akvy my máme pěstičky zavřené,
16. únor 2010 v 16:42  • Odpověz
verusa-já to taky nechápu,Filip se narodil ve 37tt a při 3měsíční kontrole ho dr. normálně naočkovala.
Akvy-Filip má při pasení taky pěstičky zavřené,ale jinak už je začíná otevírat a chytat chrasttko(máme taky špendlík) a pak chytá s oblibou i moje vlasy.A teď když už mám konečně i melír,tak se mu líbí ty červené pramínky.
16. únor 2010 v 16:46  • Odpověz
Holky díky, Miška je má normo taky otevřený, chytá hračky, chrastítko má v pohodě v ruce, stačí jí ho podat a za vlasy mě chytá taky už pěkně dlouho. Dneska jsme byly na kontrole ve 3 měsících a doktorka se koukala na pasení, malá se už přetáčí z bříška na záda a někdy i opačně. Dělá to cíleně, odráží se nožičkou a pomalu se překotí na záda,má z toho prču. Doktorka tomu nevěřila a začala říkat něco o rehábce, že se asi neudrží, ale když jsem jí pak ukázala, že pase, když chce normálně, tak koukala jako puk. Jinak pasení mám v albíčku, překuluje se poslední 3 dny. Tak mě pěkně naprdla...
16. únor 2010 v 16:55  • Odpověz
akvy-je moc hezká a šikovná
16. únor 2010 v 16:57  • Odpověz
pampu...díky, ale docela mě rozhodila.. Filda je pěkný vlasáč :slight_smile:
16. únor 2010 v 17:00  • Odpověz
akvy-a moje dr.ani pasení nekontrolovala.A jak tady čtu,tak to kontrolovali všem.
16. únor 2010 v 17:04  • Odpověz
Hmm, tak to je taky dobrý, ale aspoň ses vystříhala nějakým nesmyslům
16. únor 2010 v 17:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.