• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
pampusik77, nám taky ne. A ani mi ji ve 3 měsících neočkovali, prý je ještě malinká a máme přijít za měsíc. Nevím proč je malinká, máme 5,400, což si myslím, je normální váha, ne? :unamused:
16. únor 2010 v 17:09  • Odpověz
bobul-to si myslím,že je to normální váha.My měli 5610g a očkování bylo.
16. únor 2010 v 17:38  • Odpověz
bobul...no to je normální váha...taky nechápu, možná čeká, až bude mít malá 10 kg... :grinning:
no já když nás tady čtu, tak vám povím, to naše zdravotnictví je fakt podivný. Já když jsem se ptala na očkování na pneumokoka naší doktorky v době, kdy se ještě nevědělo, jak to pořádně ze zdravotníma pojišťovnama bude, tj. před měsícem, tak mi doktorka odpovídala neutrálně a dneska, když už je jasný, že se to bude proplácet, tak se mě ptala 2x jestli budeme mít zájem a že za 14 dní po hexa by to píchla, předtím na mojí otázku, jestli to nebude brzo za sebou, pořádně neodpověděla...
16. únor 2010 v 17:39  • Odpověz
Necháváte mimča čučet na TV? Malá miluje naší LCD a tchýně mi za to nadává... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2010 v 17:41  • Odpověz
akvy a my to dostali najednou,každý bodanec do jedné nožky a za měsíc další.Jo a Filipa taky TV láká,ale snažím se to omezit na minimum.Jenže teˇpřo olympiádě to nevím nevím.
16. únor 2010 v 17:45  • Odpověz
Akvy nechávám, aspoň mám chvilku klid :slight_smile: My jedeme zítra k mudre tak sem zvědavá a pasení taky nekontroluje.
16. únor 2010 v 17:48  • Odpověz
Fakt najednou ? Tak to je mazec a byla nějaká reakce?
16. únor 2010 v 17:49  • Odpověz
nebyla,jsem mu na to hned po píchnutí přiložila studené obklady a byl v poho.
16. únor 2010 v 17:51  • Odpověz
nám to chce v těch 4 měsících taky bodnout najednou :slight_smile: . A na televizi by kukala furt, nejraději má zprávy :wink:
16. únor 2010 v 18:18  • Odpověz
Malý se naučil prskat a tak pořád prská a je celý uslintaný a má bubliny u pusy.
16. únor 2010 v 18:29  • Odpověz
síma- já mám sice jinou značku kočárku, ale když jsem píchla, kupovala jsem duši normálně v obchodě s kolama.
verus - to očkování teda taky nechápu. Já mám obě dítka narozená trochu dřív (jedno 36+3, druhé 37+3) a nikdy s tím nikdy neměl problém. Očkované jsou normálně.

akvy- malé taky píchaly obě vakcíny najednou. Hexa +synflorix a žádnou reakci neměla. Jen byla unavená a 2 dny prospala.

Ritulka- krásná holčička a to její jméno je taky nádherné :grinning:

Naše mimčo je taky úplně fascinováno televizí. Ono se tam prostě něco pohybuje a je jim úplně jedno, jestli to je zrovna televize,
16. únor 2010 v 18:36  • Odpověz
Rritulka, Anička je pěkňunká a má krásné jméno!
16. únor 2010 v 18:47  • Odpověz
Ahoj holky tak ja jsem prisla dneska od doktoru a jsem zdeptana a vynervovana.
16. únor 2010 v 19:11  • Odpověz
Ad, co se stalo?
16. únor 2010 v 19:16  • Odpověz
ahojky ritulko- teda, ty sis uzila! to muselo byt strasne! doufam, ze uz jsou packy v poradku a ze ti ti tvi pubosi s anickou pomohli! je mooc krasná!

ahoj akvy! si tu taky dlouho nebyla! taky mame pesticky drzi v nich chrastitko :wink: ale nase mudra to taky teda nekontroluje.. :confused:

zitra nam jsou 3 mesice! to to teda leti!!!!! ¨kontrolu mame pristi tyden, tak jsem zvedava mame dostat ta ockovani - holky, vy co uz mate po ockovani - vyskytly se u deti nejake reakce?

jarusko - co se stalo????
16. únor 2010 v 19:22  • Odpověz
jarus, tak se vypovídej. Od toho jsme přeci tady
16. únor 2010 v 19:31  • Odpověz
No, tak mě se právě malá šíleně zblila. Smrdí samými žaludečními šťávamy, takže jdeme znova koupat. Jestli mi zbude potom čas, tak ještě kuknu.
16. únor 2010 v 19:33  • Odpověz
luci-ja jsem vykoupala a taky jsem se dockala pokladu :grinning: :wink: nastesti neblijem-teda doufam, ze nebude nekdy blinkat-to bych asi nezvladla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

holky, co mate uz 2 deti-co tem svym starsim ratolestem varite??ja jsem posl. dobou nejak v pasti-u nas leti jen palacinky, spagety-ciste, ryze cista a maso jednou tydne-vickrat ho nechce...ale on odmita i rohliky, housky, chleby...jen mliko mliko a kinder vajicko apod... :frowning2: prosim, dejte nejake tipy...diky diky

ad-co se stalo??
16. únor 2010 v 19:41  • Odpověz
ahoj, uff, dneska byl nějaký náročný den - obídek, shopping, kávička, shopping.. :sunglasses:

nedočítám, jste děsně ukecaný! ad, co se stalo?

včera přišel BIO, po 15 dnech.. bylo to zvláštní, vůbec mu nerozumím, nevím, ale přijde mi, že šťastný člověk vypadá jinak..
16. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
Holky no Danyska doktorka chvalila, ale kdyz prislo na radu kolik pribral tak ze moc malo a ze musim zacit vazit kolik pije no a ja se lekla on taky a tam vipil jen 55 a ted dokonce 2x jen 30 ml tak ted v 7 dostal dokrm beby jsem z toho hotova ja nato kojeni tak drela ach jo. A jinak ze ted muze zacit mit problemi s dychanim no. A udelala ze me debila no.
16. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz
Jahod a co ty??, Neco noveho???
16. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
Jo a jeste me dorazila zubarka. :frowning2:
16. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz
Ad, proč udělala z tebe debila a jak to že může mít problémy s dýcháním? Když ho budeš dokrmovat tak třeba začne pribírat, nezoufej!
16. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
Pereme v Lovele a zatím v pohodě, teda myslím.... Emička má na tvářičce nějaký ekzém a teď jsme začali mazat Robátkem (jak jste mi poradily), tak uvidím, jestli to nezabere, tak přejdem na jiný prášek.

Tv sledujeme, ale jen chviličku, sport Emičku baví :grinning:
16. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
Jo a byly jsme dneska na procházce, 2 hoďky a přišla jsem úplně spocená :slight_smile:
16. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
jarusko!!! netruchli!!! no, se neda nic delat, mas asi malo mlicka - tak zkus ty homeo - me to pomohlo!!! a kdyz se rozkojis, tak ty prikrmy muzes mit jen okrajove, ne??

a zubar ti vymlatil celou pusu ne? ja jdu prisati tyden tak mam sevreny pulky

jahod - ahoj! to jsi mla teda fofr dneska, vid? nez budu reagovat, tak se jdu nejdriv najist.. ono se mi z tveho pribehu nekdy zveda kotel... :angry:
16. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz
adajar -> nebuď z toho smutná, to se časem upraví a přeci nevadí, když bude malý na UM
16. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz
AD-to je mi líto,ale pořád je šance,že se rozkojíš.
Jahod-já bych taky brala shoping.....prostě vypadnout

malý je dneska protivný,akorát při vytírání pusinky se smál od ucha k uchu-snad nás nezačali trápit zuby.A jinak se mi dneska 2x poblil a prý,že se kojené děti nemůžou přejíst.On taky hned po jídle kope nohama a otáčí se na bok,tak se ani nedivím.
16. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz
jahod shoppping závidím, taky bych potřebovala relax
16. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz
monter no kvuli cviceni na dychani vis jaktoze nemame a ze teda se uvidi priste, ale ze ho davaji preventivne tak jsem si o nej rekla teda.

marsie no jenze to uz je nekolikata krize a dneska nemam naladu bojovat zitra bude lip. A ja mam jen 1 kaz a jeden krcek, ale manzel toho ma.

majdah to je tezke to mliko bylo prome od zacatku ze mu davam neco vic vis.-.

pamp neboj kojene deti se prejidaji taky.
16. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.