• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
adajar- s tím kojením tě fakt chápu,taky bych to těžce nesla.Ale třeba to nebude tak zlé.Držím moc pěsti.Třeba bude zítra líp.
16. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz
pamp no treba ano uvidime musim si procistit hlavu a bude lip.
16. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz
adajar-u mě to pokaždé bylo hlavou.Takže si dej třeba koupel,vínko,prostě relaxuj.
16. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz
jsem přidala jednu fotku-jukněte.
16. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
pampusik, no konečně taky vím jak vypadáš :wink:
lucie-no rozkyslá ženská,co ti mám vykládat. :grinning: :grinning:
pamp ja vim ze to je hlavou ja bych potrebovala masaz a uklidnit se.
16. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz
pamp, jé ty máš můj kočárek. Taky jsem moc chtěla fialový, alre nikde nebyl, ta si musíme vystačit s červeným :unamused:
16. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz
ad-teda masáž si už taky plánuju.Jen doufám,že můžu i když kojím.Si dám pod sebe ručník,ať jí to tam nezamlíkuju.
bobul-my ho koupili v Polsku a taky jsme si kapku počkali.Jsem z něho nadšená.
16. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz
pampusik - konečně fotka, jupí!
holky přidávám video z vaniček http://www.youtube.com/watch?v=BNCAS4fgCas
16. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz
ahojky, ad, nevěš hlavu, my taky pořád bojujeme, ale zatim se nevzdávám...já dneska taky den blbec, na procházce mě začaly strašně svědit ruce a krk, přijdu domu, svlíknu se a ruce, krk a oblčej samej červenej vystouplej flek, jsem myslela, že mě trefí :confounded: , už jsem chtěla jet na pohotovost, říkám, že chvíli počkám, co to udělá a do hodiny to zmizelo - asi nějaká alergická reakce, vůbec ale nevim na co, dneska jsem ani nic zvláštního nejedla, tak nevim, já se tak lekla....a taky vlasy, padají, padají, snad mi něco zůstane a to jsem si v těhu libovala, jak mi pěkně držej a vůbec jsou lepší než před tím :angry:
16. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz
no mě když padali vlasy,tak mi pomohl právě melír.Vlasy dostali šok a přestali padat.
16. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz
ad -> jo, chápu to, asi bych to taky obrečela, taky mi na kojení hodně záleží, a přitom o nic nejde, vždyť je tolik dobrých UM. Holka drž se!!

pampu -> hurá, konečně tě vidím :grinning:

jahod -> Vojtíšek je úžasný!!
16. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz
majdo-ono to dalo práce,abych se vesla do toho okýnka.Jsem opravdu krev a mlíko.
16. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz
jahod-nádhera,si to Vajtíšek opravdu užíval.
16. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz
ruzovka no je to hruza ten dnesek. Hele a nebylo to na mraz??
16. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz
majda - děkujem

marsie - ty jsi použila ty homeopatika? a fakt máš pocit, že mlíko přibylo?
16. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz
pampus - jj, on si to užívá v podstatě vždycky, i když on je sluníčko vlastně skoro pořád :slight_smile: , snad alespoň tohle má po mamince..
16. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz
evatk - na shopping přijeď!
16. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz
jahod teda je krasnej a uzasny video. :wink:
16. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz
Jahod, Vojtíšek je parádní! Zítra jedeme k mudře a za kámoškou a pak k našim tak aspoň na chvíli vypadnu z baráku. No nic dámy, odebírám se do říše snů. Brouuu!
16. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz
jahod super video vojtik je pohodář :slight_smile:

ad s kojením zápasíme taky :frowning2: docela by mě zajímalo kolik any vypije asi nic mo protože baští každé dvě hodiny a někdy ani to nevydrží sice přibírá ale už je to na palicu v noci vydrží maximálně 2,5 hodiny.
16. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz
já jdu taky,Filípek pomrnkává,takže každá chvilka spánku se cení zlatem.Dobrou.
16. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz
Téda RRitul- ty žiješ? Malá je moc moc krásná- je ale legrace, jak jsou fotky na přeskáčku- vypadá to, jako když pásla koníky už v porodnici :grinning: :grinning: :grinning:
Akvy- no Jáchym se taky z břicha přetočí, podobně jako vy, a doktorka to taky považuje za divný, až špatný- asi ho budu muset přilepit, aby se netočil...
16. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz
rrit a nechces si zkusit pujcit vahu?? Existuje pujcovna vah.

pamp no ja spat nemuzu tak aspon tobe dobrou noc.
16. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz
Holky, vy děti nestrkáte prarodičům, nikdo nehlídá? To jsem asi obr hustá matka- moje mamka je z prcka naprosto unešená a hlídá hodně často, neb mě nebaví s kočárem vyřizovat, s kočárem shánět- on je teď už takový přítelíček, na všechny známé se směje, připadá mi skoro jak permanentně zhulený :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 ve 21:58  • Odpověz
kvat ne nedavam on ho ani nikdo hlidat nechce. Poprve ho bude hlidat moje mamka 1.3. kdyz budu na gynde.
16. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz
kvakul já žiju sice mám fofry ale žiju :slight_smile: fotky upravím, nebyl čas, byla jsem ráda,že se mi podařilo je zmenšit, nejsem moc velký kamarád s pc, to víš starší generace.

Jinak já teda na hlídání aničku dávám kdykoliv je to možné ale bohužel zatím toho nebylo moc, protože fakt skoro furt baští a zkoušele jsem ji dát příkrm z flašky a nevypila ani kapku.

Teda vy už se přetáčíte???? My teda nic. Furt doháníme ten měsíc o který je dřív narozená.
16. únor 2010 ve 22:08  • Odpověz
rriv anicka je krasna a vsechno dozene. Ja uz tolik neresim co Danysek dela a co ne. On jak kdy.
16. únor 2010 ve 22:16  • Odpověz
Adaj- mám silný pocit, že tu krizi zvládnete- zvládli jste daleko horší situace. Asi tě dorazila ta doktorčina poznámka o dech. cvičení, ne? Asi to nemyslela nijak zle, ale ty bys potřebovala spíš slyšet, že Daník dělá úžasný pokroky (a to je prostě pravda), takhle to znělo, jako kdybys na to cvičení kašlala - vůbec se nedivím, že jsi z toho špatná (a z kojení taky- já měla depresi jak prase). Ale jak jsem psala, věřím, že jestli to jen malinko půjde, tak vy dva to kojení dáte :slight_smile:
16. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.