• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Kvat cviceni mi nevadi vubec to je malickost co muzu pro Danyska udelat. Spis me to kojeni moc mrzi. A hlavne toho je fakt na me hodne resim rodicak, auto se sere, sami doktori a tak jedine svetlo je Danysek. Jo a jsem nastydla no.
16. únor 2010 ve 22:22  • Odpověz
jahod, Vojtíšek se krásně usmívá :dizzy_face:

tak jsem koupila ten persil sensitiv a uvidíme... a taky jsem dostala babskou radu, že mám uvařit ovesný vločky a přidat Kubovi tu vodu z toho do koupele a shodou okolností jsem objevila v drogerce ovesnou koupel, tak už jsme to dneska vyzkoušeli, snad se nám to zlepší... Kuba se dneska poprvé koupal sám ve velké vaně (předtím tam byl pokaždý s taťkem :slight_smile: ), no a musím říct, že kdybysme neměli tak hlubokou vanu, máme vyplavenou koupelnu :grinning: on v tý vodě tak řádil, že i s lehátkem lítal po celý vaně :grinning: :dizzy_face:

malá ukázka: http://www.youtube.com/watch?v=70X1wWCWzdM
16. únor 2010 ve 22:35  • Odpověz
Jonkar super video.
16. únor 2010 ve 22:40  • Odpověz
Ahoj,jen procházím do postele :sweat_smile:

Jahod, vidím, že máme naprosto jiný styl učení plavání, ostatně Majda taky :wink:

Adajar, kojení ještě není ztracené,uvidíš, že bude zase lépe. My máme cvalíka s větší potřebou, toho ukojit už bylo nemožné...no vlastně se sám rozhodl, že nechce, flašku vidí jako jistější :sweat_smile:

Kremb, u nás všeobecně rohlíky a pečivo v omezené míře, dříve nejedla žádné pečivo, dnes, když sní čtvrt rohlíku za mojí asistence, tak to je úspěch. Vařím jí pořád dokola těstoviny se zeleninou, rýži se zeleninou, brambory se zeleninou, špenát, a miluje polívky.

Vlasy mi samozřejmě padají taky, většinou všem začínají padat kolem třetího měsíce dítěte, bohužel mě to taky neminulo, ale snad padají méně než po prvním porodu....

A vypadnout ze stereotypu, opravdu je to třeba, a časem ta potřeba bude větší a větší.....taky si ráda někam odskočím a zcela upřímně řeknu, že sama :grinning:
16. únor 2010 ve 22:47  • Odpověz
Jonkar, naprosto stéjně řádí Jáchymek, u nás je to ještě okořeněno tím, že se neustále převrací a otočit se k němu zády, tak leží obličejem ve vodě :sweat_smile:
16. únor 2010 ve 22:49  • Odpověz
ber, jsem taky měla strach, že mi z toho lehátka vyskočí :grinning: jsem zvědavá na plavání - co bude říkat na tolik vody... :slight_smile:
16. únor 2010 ve 22:55  • Odpověz
NO HOLKY JA DAM VIDEO PRISTI TYDEN z plavani. Pokud odemne nechytne rymu.
16. únor 2010 ve 22:59  • Odpověz
Jonkar, super video :slight_smile: Docela dobrý je do koupele sojový olej Balneum Hermal, můžeš vyzkoušet, pokud nezabere ovesná koupel.
Ad, s tím kojením je to někdy děs. U nás je to taky boj. Jeden den pohoda, to teče mlíko proudem, a druhý den mám pocit, že v těch prsách snad nic nemám. Testuju teď homeopatika, tak jsem zvědavá. Zkouším kde co, ale přijde mi, že u mě nejvíc zabírá to, když po kojení nechám prsa chvíli odpočinout, tak na 5-10 minut a pak ještě chvíli odstříkávám. UM stejně moc nechce, párkrát jsem jí dala trochu Nutrilonu, ale moc se na to netvářila, prsa jsou prsa. Teď jsem koupila Bebu, že ji zkusíme, třeba jí bude chutnat víc, ale zatím jsem ji ještě nemusela otevřít. No uvidíme. Jinak jsem si četla ten Tvůj příběh a máš můj velký obdiv!!!!
16. únor 2010 ve 23:11  • Odpověz
cudli a kde se to dá koupit? Kuba taky flašku odmítá, byli jsme na úřadech a prcek byl u babi a dědy a byl radši hladem a čekal až přijdu, než by si vzal flašku... taky jsem koupila bebu, že jí kdyžtak příště vyzkoušíme... :wink:
16. únor 2010 ve 23:20  • Odpověz
Prodává se to v lékárně, zkus se zeptat, jestli nemají třeba jen vzorek. Mně donesla ségra vzorek od své kožařky a dává se toho do koupele strašně málo, takže ten malinkej vzoreček máme snad na 10 let :grinning:
16. únor 2010 ve 23:22  • Odpověz
16. únor 2010 ve 23:25  • Odpověz
dík, kdyžtak vyzkoušíme... :slight_smile:
16. únor 2010 ve 23:31  • Odpověz
cudlinka dekujem za pochvalu. :wink: :wink: :wink: Jinak kojeni je boj to jo. No bebu ji Danysek taky dobre jemu je jedno jestli prso nebo flaska.
16. únor 2010 ve 23:37  • Odpověz
Ad, já dělám v porodnici, tak vím, co porod takovýho špuntíka obnáší. Z Danýska je moc pěknej a šikovnej kluk, aspoň podle fotek :wink:
16. únor 2010 ve 23:40  • Odpověz
cudlinka je moc sikovnej a zlaticko je velky. :wink: :wink: :wink: Jo myslim ze vim ze jsi neco psala ze nekde delas, ale moje hlava derava :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 ve 23:57  • Odpověz
Ahoj,
adajar, já ti chci napsat, že tě obdivuju fakt. Ležela jsem od 25tt v Podolí a měla jsem tam později net a četla jsem průběžně tvé album a držela vám palce. Porodila si asi za týden, co já ležela v nemocnici. S Nikolkou jsem si se vydržela až do 36tt, ale nevěděla jsem celou dobu, kdy to přijde, bylo to psycho. Pro Daníka děláš fakt všechno a to kojení, smekám, že kojíš, když se narodil Daník tak brzo. Nikolka měla 2200g a 43cm a teda kojení fakt děs už v porodnici. Když jsem jidala k prsu, zatla pusu a nic. No kojila jsem měsíc, ale přibírala strašně málo, neměla jsem nervy a začala po každém kojení dokrmovat Bebou. Prostě jsem chtěla, aby přibírala auž mě bylo jedno po čem :pensive:
No a teˇ%d to vypadá, že už budem jen na Bebě, už asi 1měs seu toho prsa neuvěřitelně vzteká a ještě není žádný jedlík, musím to mlíko do ní vyloženě tlačit a to i z flašky. No co nadělám :frowning2: Ale už má 5300g, tak mám radost i z tojo :slight_smile:
17. únor 2010 v 08:34  • Odpověz
Kvak...já ty mudry nechápu, malá když chce, tak se přetočí a když ne, tak krásně pase, dokonce včera měla už ručičky otevřené....a cpe ti mudra nějaké cvičení?
17. únor 2010 v 08:46  • Odpověz
Ahojky holky,

jonkar -> Kuba si to vyloženě užívá, co? :slight_smile:

beranku -> je to zvláštní, že to plavání učí všude jinak, předpokládala bych, že to bude alespoň podobné. Mě příjde, že u nás se na to nějak moc spěchá..... ale nevím, třeba ne.

ad -> já měla taky problémy s kojením, a bylo to na palici, od té doby máme pro jistotu vždycky doma balení UM.
17. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
jon - tak kuba ve vaně mě teda po ránu vyloženě pobavil! :dizzy_face:
jinak všem děkujeme za pochvaly a přejeme dobré ráno! :slight_smile:
17. únor 2010 v 09:01  • Odpověz
Akvy- už necpe- sice jsme byli u dvou neurologů, ale to bylo kvůli stáčení hlavičky, je to ale OK, tak se prostě už nic neřeší. Jáchym prostě nedělá věci symetricky, přetáčí se jen nalevo, na bříšku sahá po hračkách jen levou rukou. Ale spí už s hlavičkou otočenou i napravo, takže predilekce už to není.
Jinak: máme dneska čtyřměsíční narozeniny!
17. únor 2010 v 09:03  • Odpověz
dobré ráno
jonkar-tak to máte doma plaváčka :grinning: :grinning:

A taky mám doma pro jistotu UM.Člověk nikdy neví.
17. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
kvakul - jáchymovi všechno nejlepší! to je sranda, my máme zítra o měsíc míň...
17. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
Ahoj holky, včera jsem s Tomáškem byla v práci a měli jsme tam sraz maminy s miminy celkem 4 mamči a 5 dětí, no byla to sranda. Tom koukal a pozoroval.
17. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
kvak...vše nejlepší Jáchymkovi, my máme dneska 3 měsíce! To je sranda :slight_smile:
17. únor 2010 v 09:35  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:

všem co mají pidinarozky všechno nejjj...

Tak dnes jsme baštili v noci 6x, fakt prima, any to brala pravidelně po dvou hodinách :frowning2: a když už jsem mohla spat tak mě manžel chrundil do ucha takže jsem se fakt vyspala. Už přemýšlím o oddělených ložnicích, jsme spolu už 18 let tak snad mu to tak vadit nebude a hlavně budem oba vyspaní.
17. únor 2010 v 09:56  • Odpověz
kvak -> všechno nejlepší :slight_smile:
Takže když začal Jáchymek spinkat na obě strany, tak už vám to cvičení přestala Mudra nutit? A má ještě proleženou hlavičku? Emička má rači pravou stranu, ale u pasení koníků, při hrazdičce i ve spánku se točí na levou, jenom tu pravou preferuje. Ale hlavičku má ještě pořád proleženou.
17. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
holky, vojta jí cca po pů hodině až po hodině, asi mě brzo sežere!!!
17. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
Holky, malú včera očkovali Prevenarom, v noci mala teplotu v zadečku 38,3, ráno 37,8. Od rána je ubrečená, nedá sa jej zaspať, tak sa furt sťažuje. Je treba s teplotou niečo robiť, alebo to mám nechať tak a len sledovať, či nezačne stúpať?

jahod - my plávame podobne ako vy, len máme zakázané dotýkať sa rukou krku, musíme držať za vrch hlavičky. údajne, keď sa dotýkame krku, tak sa prehýňa a kriví si chrbticu. Ale čo iný instuktor, to iný názor.
17. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
kvak všechno nej k 4.měs. my máme 4měs zitra :slight_smile:
ingolka, no nás čeká hexa + prevenar zítra, už se děsím :stuck_out_tongue_closed_eyes: V zadečku se odečítá 0,5°C, tak to tak vysokou teplotu nemá, no mrzutá asi bude, já ještě nemám zkušenosti
17. únor 2010 v 10:55  • Odpověz
Adaj - když není, není - třeba se to ještě rozjede, a hlavně že má aspoň nějaké látky z mlíka... (si říkám já, vždycky když mu cedím tu dvacku :wink: )

Jahod - Vojtíš je BOŽÍ! Nejlepší bylo, jak se na tebe díval jakože Hele, máti, jak se mám :grinning:

Kvakul - já teda cpu dítě komukoliv, kdo si řekne :grinning: Muž je s ním doma pravidelně, když toužím se večer bavit, a naši už taky hlídali a my jsme šli do kina. (Když jsem dorazila do práce kvůli daním, šéf pravil, že konečně po dvou letech upíchnou dítko a půjdou si vyrazit, tak jsem se co krkavec začervenala, bo já jsem opouštím už od šestinedělí.)

Jonkar - Kuba je teda fakt vodník :slight_smile:
17. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.