• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
jonkar, tak si nech to balneum napsat na recept. Já to tak dělám. Vždycky mi napíše 2x500ml, doplácím asi 60 korun. A vydrží to několik měsíců

jahod- s Vojtíškem v té vaničce plaveš ty nebo instruktorka? My jsme taky uvažovali o plavání,ale bydlíme na vesnici a musela bych dojíždět do města. A manžel jezdí do práce autem. Takže nic. Nakonec syn se taky naučil plavat i bez kurzu. Už ve 2 letech skákal do vody a potápěl se.

ingolka- já bych s ní zatím nic nedělala. léky se mají podávat při teplotě nad 38 (po odečtení). A má tu nožku oteklou? Jestli jo, tak jí dej studený zábal.
17. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
mělo tam být studený obklad na tu nohu. :wink:
17. únor 2010 v 11:06  • Odpověz
ing to není zase tak vysoká teplota zatím nic nedělej a jen ji sem tam přeměř ale už by to dnes ani stoupat nemělo

jahod a ještě mu máš co dát?

Já si připadám úplně vycucaná a to baštíme podvou hodinách.
17. únor 2010 v 11:06  • Odpověz
Holky už máte nějak zbarvené oči??

My je máme furt šedo modré.
17. únor 2010 v 11:09  • Odpověz
rritulko-my taky zatím nic.My kojíme po 4 hoďkách,když mu chci dát dřív,tak odmítá.Zato papá těch 20minut.
17. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
Tak Aninka má zatím oči pořád modré a nejspíše i bude mít. Po mamince. U nás mají všichni modré oči.
17. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
my máme oba hnědé oči.Teda dneska je Filip nějak hodný,jsem ho dala do sedačky a vařili jsme spolu,pak jsme věšeli prádlo a teď únavou usnul.A já můžu vyžehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
rritu...my máme stále tmavě modré, kdy by mělo být jasno? Všude píšou něco jinýho...
tak já stále kojím po 2-3 hoďkách sama od sebe, malá hlady nepláče, někdy je den, kdy mám kozy jako vozy a někdy spíš jak měšce od dukátů, ale asi tam mlíko je, protože Miška neprotestuje... :grinning:

ing...jestli nemá po odečtu víc jak 38°, tak dobrý, myslím, že čípek Panadol 1/2 neuškodí... :stuck_out_tongue_closed_eyes: (podélně)
17. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
my máme oba oči hnědé, ale moje máma je má modré, tak uvidíme...

jo a my kojíme taky 20 min. z jednoho a někdy šoupnu rovnou i druhý, takže pijeme hooodně dlouho :grinning:
17. únor 2010 v 11:20  • Odpověz
říká se,že barva očí se mění do 1 ROKU
17. únor 2010 v 11:26  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:))))

ritt: tak malá má oči už modroučké,tak doufám,že jí to vydrží :slight_smile:)))

riv +kvak: tak já malo na hlídání dávám pravidelně, tchýně hlídá už asi měsíc 2 x týdně,když jdu cvičit a drahá polovička hlídala sama asi zatím 3 x či 4 x :slight_smile:))) naši už taky hlídali,takže malá je takovej světoběžník :slight_smile:)))

riv: a abys neměla výčitky,tak tchýně hlídala už v šestinedělí .-))))
17. únor 2010 v 11:55  • Odpověz
jahod: Vojtíšek je boží, krásně kouká :grinning: btw na shopping se taky moc těším,až bude trošku líp,tak chystám výlet do Phy :-d
17. únor 2010 v 11:56  • Odpověz
Emička má taky šedo-mordé oči a kojíme cca po 2hod. Pije chvilku, nevím, jestli 5-10min., evidentně jí to stačí.

ingolka -> nám taky Mudr. říkala od 38,5 v zadečku (po odečtení tedy 38) Nurofen - čípky a Diazepam.
17. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz
Riv- já taky malýho často pohodila už v šestinedělí- lezla na mě nějaká klaustrofobní psychóza (nebo hysterie)- tak jse se toulala po ulicích). Teď už ale mají moje výpravy smysl- a to ten, že není dobré, aby se maminka zbláznila, bo maminka je potřeba, to všichni vědí. Myslím, že to prckům svědčí- cítí, že maminka není samojediná na světě (pro Riv:Deml- Moji přátelé) a že se v případě katastrofy někdo postará- Jáchym je tedy aspoň čím dál větší pohodář (ale zatím považuje za lidi hlavně ženský, chlapi jen trochu, míň už jen kočky :grinning: :grinning: :grinning: ).
17. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz
Ještě dotaz: kdy mám co dělat ohledně rodičáku? Chci tříletý...
17. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz
Kvak musíš na svoji sociálku kde jsi žádala o porodné a dají ti papíry na vyplnění.
Já půjdu jen na 2 roky už jsem se v práci domluvila že se vrátím pak na 3 dny v týdnu do práce. A budeme muset platit soukromé jesle.
17. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz
simi dekuji. No ted uz davame bebu napul dneska prisli vysledky a asi fakt jedl malo. Tak snad ted to bude v pohode. Uz jsem se vybrecela a normale me mrzi ze jsem poslechla mamu a neresila jsem pribirani driv jak jsem chtela sama. :wink:
17. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz
Tak jsem holky dneska doresila rodicak takze uz mam vsechno odevzdane a od brezna uz mam jen 7neco. :frowning2:
Jinak jsem sla na 3 roky. A jeste jsme dneska byli resit popelnice za Danyska
17. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz
Holky, to vás obdivuju, že všechno vyřizujete. Já jsem shnilá jak bačkora :angry: Ještě jsem si ani nezažádala o porodný, popelnice jsem ještě neřešila :astonished: A to nemluvím o té kupě papírů co tu mám na vyřízení...
17. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz
cudlinka no popelnice kdybych nevyresila prijdde mi pokuta. Porodny vyridis rovnou s materskou a mas to a hlavne me porodny vyrizoval Manzel. A ja musim reasit i doktory.
17. únor 2010 ve 14:40  • Odpověz
Cudli- klíííd- já jsem větší lemruše- ještě jsem nebyla na gyndě po šestinedělí a porodný taky na mě čeká :grinning: . Popelnice my platíme za byt- takže je jedno, kolik nás tu bydlí :grinning: .
Jo a dík za info :slight_smile:
17. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz
Ahoj :wink:
Tak holky my máme dnes za sebou první pád Jáchymka z postele, vypadá to, že mu nic není, ale nic moc pocit, no jo, dalo se to čekat...

Jinak já jdu taky na 2 roky na MD, pak uvidím, jestli soukromé jestle nebo jiné řešení :wink:
17. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz
Jinak oči šedomodré, ale u nás se nic jiného nepředpokládá, máme oba modré nebo šedomodré oči :wink:

Lillisku, s tím hlídáním děláš moc dobře, pokud dítě je zvyklé, tak pak nejsou většinou problémy, velmi ti to chválím, uvidíš jaká to bude později úleva, když se dítě bude k babičce těšit. U nás to je tak u Beatky a opravdu si člověk odpočine.

Majdo, ta poloha na břichu při plavání mi příjde hrozně brzy, opravdu to máte nějaké uspěchané.... A budete plavat ve vaničkách do 6 měsíců?
17. únor 2010 v 15:01  • Odpověz
Riv, jaké opouštění dítěte? Vždyť máš přece adekvátní a dobré hlídání, to já dělám zcela pravidelně....
Přítel prohlásil, že už vypadám dost zničeně a nervozně, že bych si měla vyrazit na dámskou jízdu, asi si brzy něco domluvím, nejlepší jsou ty lázně, stačí 3 dny masáží a koupelí a člověku je hned lépe :wink:

Rodičovství má jen jednu velkou nevýhodu, že člověk přestane chodit někam ve dvou - myslím s partnerem, většinou jdu někam sama s kamarádkou a přítel s kámošem, ve dvou třeba do kina, to už se nám hodně dlouho nepodařilo :sweat_smile:
17. únor 2010 v 15:05  • Odpověz
beranku-prosim te, prihrej nejaky receptik :wink: :slight_smile:

u nas zatim oci modre-ale uvidime, co z toho bude... :wink:

ja jsem hkudani u jeni nemela-kojila jsim 18 mes a neslo mi odstrikavat,takze jenik je takovy jaky je-mamanek,ale uz se to zlepsuje :wink: :slight_smile: a ted vidim, ze to nebylo moc dobry...

jejda uz pad??äle urco je v poradku, ty mimina jsou nerozbitne, ale vim ,jak ti je...pamatuju si to zive u jenika-to mi z toho bylo blbe jeste asi 3 dny.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jojo, kavicky resim jen s kamaradkama a uz dlouho jsem nikde nebyla...muz chce jit na veceri nekdy nekam, toz nevim-si dam bud palacinku nebo spagety-nic jineho neznam :grinning: :grinning: :grinning: ¨

chystam se na spinning - jen nevim kdy....ale uz jen ta predstava-se tesim moc...
17. únor 2010 v 15:40  • Odpověz
hlidani-to se proste neda psat s deckem na nohach a druhou rukou stavim s jenou vodovod :grinning:
17. únor 2010 v 15:44  • Odpověz
tak a máme po 3 M kontrole : máme 62 cm a 5,6 kg :slight_smile:)) kojení snad vypadá taky už ok. Malá prý přibrala dle tabulek dostatečně,takže příkrm nehrozí a dokonce při kontrolním kojení vytáhla 140 ml, málem jsem skákala radostí až do stropu,že je krize zažehnána :slight_smile:

Jen nás nenaočkovala,protože se nám ještě nezahojilo TBC :frowning2:((( No tak snad příště... jinak jsem se ptala na toho pneumokoka a prý to moc nedoporučuje,tak jsem na vážkách, jestli jo nebo ne...

beranek: jo jo taky si to pochvaluju, sice pak ze cvičení jdu s nervama,jestli tam neřvala a tak,ale zase mám chvíli klid pro sebe,což je super. A hlavně nechci, aby byla mamánek, to by mě trefilo .-D
17. únor 2010 v 15:51  • Odpověz
ahoj holky - jsem uplne na nervy - od vcera od vecera (mimo teda noci) porad ty sceny u kojeni - rozhodne to neni tim, ze bych mela malo mlicka.. normalne pak odsaju dost.. jsem z toho uplne znicena!!
prosim vas nevite - co to znamena???? fakt se dam podat :cry: :cry:
17. únor 2010 v 15:58  • Odpověz
marsie: no mě malá dělala scény,takže potřebovala odříhnout, začala se vzteka,odmítat bradavku a tak, dala jsem jí odříhnout a bylo to v poho... pak taky pomohlo,že jsem jí měnila pozice kojení... nejdřív vleže,pak do sedu a tak..a byl klid :slight_smile:
17. únor 2010 v 16:03  • Odpověz
tak já nemám šanci se někam na dýl dostat.Ono to s kojením ani moc nejde.Ale i tak mi to nevadí.Já si budu dělat takové ty malé radosti-mám v plánu co nejdříve masáž a tam při jednou budu mít i pokec s masérkou.Už aby to bylo!!!!
Lilisek-tak vidíš a máte zase na nějakou dobu klid.Jsem to říkala,že to bude dobrý.A míry jsou skvělé.
17. únor 2010 v 16:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.