• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
marsie-my to měli taky.Ale tak nějak jsem vytrvala a už máme klid.Takže vydrž prťka vydrž :wink:
17. únor 2010 v 16:06  • Odpověz
pampusik: jj jsem fakt ráda :slight_smile:))) jen mě mrzí to očkování, jsme se těšila,že už to budem mít za sebou a zatím nic :-d no tak holt příště :slight_smile: jen nevím s tím očkováním proti pneumokokovi,jestli na tom trvat,nebo ne :slight_smile:
17. únor 2010 v 16:07  • Odpověz
lili - ne, krkance ani pozice to neni .. zkousim vsechno :frowning2: :frowning2: :cry: :cry:
17. únor 2010 v 16:09  • Odpověz
marsie: a flašku si pak s odsátým vezme normálně?
17. únor 2010 v 16:17  • Odpověz
marsie - mne to malá robí, keď ju tlačí brucho a chce kakať alebo keď je unavená a nevládze ťahať. Niekedy pomôže, že jej dám dudánka a po chvíli jej ho rýchle vytiahnem a strčím jej tam prso, inokedy si musí tak na pol hoďku zdriemnúť a potom je to OK. Robí mi to minimálne 2krát denne (v noci nie) už asi 2 mesiace. Ale priberáme normálne, tak to neriešim. Jo a čítala som, že to môže byť aj zmenou parfému, prípadne telovým mliekom, že im to smrdí.
17. únor 2010 v 16:18  • Odpověz
lili-s tím pneumokokem se rozhodni,já jsem ho nechala zaočkovat,určitě mu to neuškodí,ba naopak.
17. únor 2010 v 16:38  • Odpověz
Papusíku - na pneukoka jdeme v pátek a ještě na rotaviry. - ty jsou na lžičku.
Holky například ty rotaviry jsou v německu a rakousku očkovány plošně. Bohužel u nás na to zdravotnictví nemá.
17. únor 2010 v 16:59  • Odpověz
saze a na co jsou rotaviry?Sice bych se na to mohla zítra zeptat doktorky,jdeme zase na odběry.
17. únor 2010 v 17:08  • Odpověz
pampusík: no uvidím,jak se bude tvářit na příští prohlídce :slight_smile:)))
17. únor 2010 v 17:09  • Odpověz
Rotaviry - jsou proti průjmov. onemocněním u dětí, třeba sní písek s těmi rotaviry a mají z toho velký průjem a odvodní se a končí v nemocnici. Očkování je dost dobré ale bohužel dost drahé 4 tisíce
17. únor 2010 v 17:13  • Odpověz
marsie,mě to dělá, když má prdíky a taky mi to dělala, kyž jsem bala antiko nebo měla MS :confounded: , je to o nervy, co? Já tu měla teď návštěvu, holky z práce - malá se na ně mračila, mlčela, koukala jak puk :grinning: a t je většinou z návštěv unesená a zvědavá, asi poznala, že jsou to učitelky, tak jí nebyly preventivně sympatický :wink:
17. únor 2010 v 17:13  • Odpověz
saze-díky za info.No je to celkem dobré,budu o tom uvažovat.
17. únor 2010 v 17:22  • Odpověz
holky - ja uz se normalne bojim, ted ma byt dalsi kojeni... rano vypila ca 70ku, pred tim vypila asi jen 40 a ted vypada, ze nema vubec hlad ... trochu se prisala, ale minimalne.. proste nechce i kdybych se po!...
uz jsme tohle mely.. ale takhle dlouho to nikdy netrvalo!!!

ingol - tenhle figl bohuzel nefunguje :cry:
pampus - ale jak dlouho??? je to na palici!!!
lili - jo, flasku si vezme :confounded:
ruzovko - proc to bylo u vas?? za jak dlouho to preslo?
17. únor 2010 v 17:33  • Odpověz
marsie - a není to vážně ten růstový spurt? dneska jsou klárce přece 3 měsíce, tak by to odpovídalo. mmch gratulujeme!!! :slight_smile:
17. únor 2010 v 17:38  • Odpověz
riv - viď, taky mě to baví.. :slight_smile:
rittul - zatím snad mlíčko teče, ale fakt je, že když pije takhle často, myslím po těch půl hodinách, tak už mu kolikrát musím dát z obou, protože v jednom dojde, ale zase na druhou stranu jak teď pije pořád, tak potom jdeme třeba na procházku, spí dvě hodiny a já mám pocit, že mi prsa explodujou.
vůbec mi nejde odsávat, vytáhnu tak dvacítku, ale přitom tam evidentně je. nemáte nějaký fígl?
lill - na shopping kdykoliv, kdekoliv s kýmkoliv, přijeď! :wink:
17. únor 2010 v 17:41  • Odpověz
jaho - se fakt po... ja nevim, co to je ale od rana poradne nejedla a rozhodne nevypada, ze by to chtela menit! se mi chce plakat!!!!!
17. únor 2010 v 17:42  • Odpověz
tak plakej, ty trdlo! :wink:
17. únor 2010 v 17:43  • Odpověz
Marsie, neboj, my to máme taky tak. A zrovna taky dneska, ale vždycky to přešlo :wink:
17. únor 2010 v 17:51  • Odpověz
marsie: tak si pobreč, ono Ti bude hned líp :frowning2: no snad to přejde,budu Ti držet palce.... u nás to bylo taky, ale přešlo to... trvalo to asi jen tak 3 dny :frowning2: nevím,co jí to přelítlo přes nos,ale teď už je to ok...tak budu na Vás myslet

jedu dát malou ke tchýni, od sedmi mám Zumbu,tak se jdu potěšit..
17. únor 2010 v 17:53  • Odpověz
no marsie, ještě to vlastně nepřešlo, mě to začalo po šestinedělí, když jsem dostala MS a od té doby s přestávka ma bojujeme, přibírá jen cca 100g týdně, nic moc, prý to zatím stačí, pije v klidu jen v noci, přes den se odtrhává, střídám prsa, vždycky se přisaje a po chvili se odtrhne, tak vystřídám a zase, třeba i 5x :angry: , nemám váhu, tak nevim, kolik vypije a na důvod jsem do dneška nepřišla, mlíka mám dost, odsaju docela dost po každém kojení (už mě to ale teda fakt neba), pije dost často maximálně po dvou hodinách, ale když jí nechám dýl, tak stejně víc nevypije :frowning2: ....utěšuju se, že začnou brzo příkrmy,tak to kojení nějak doklepem aspoň do půl roka....
17. únor 2010 v 17:58  • Odpověz
marsie, možná je to fatk spurtík, kdyžtak se zeptej na http://www.kojeni.net/poradna.php, několikrát mi tam fakt poradily, dotaz nejlépe v sobotu brzo ráno, odpovídají 3x týdně, ale ještě ten den, jsou to skvělý stránky, v databázi otázek třeba taky nejdeš radu...držim palce, nevěš hlavu
17. únor 2010 v 18:01  • Odpověz
lilísku, co je to ta zumba, u nás to taky předcvičujou, tak jsem zvědává :slight_smile:
17. únor 2010 v 18:06  • Odpověz
ruzovko - dekuji za ty stranky, vypada to, ze to je bezny problem.. pry vytrvat a hlavne neztracet nervy!!!.. no, sae jim to radi!!! dite prohnuty jal luk, rve ze se zajika a ma rudy fleky ... takze je to jasny, jsem do tydne v Bohnicich!

ted jedna dobra zprava - TESCO akce na pampers sleep and play 1+1 zdarma 299,- kč - jedna vychazi na 2.2kč
17. únor 2010 v 18:27  • Odpověz
Ahojky, my byli na očkování hexou a malý to vzládnul na 1. Nemá teplotu ani není protivný! Lill,taky sem se ptala na prevenar a mudra mi řekla že by své dítě očkovat nenechala, že je to moderní a všude se o tom mluví tak rodiče nechávají očkovat takže taky váhám. Malého dávám taky na hlídání tomu kdo si řekne...už v šestinedělí byl poprvé. Oči měl modrohnědé ale už mu začínají hnědnout.
17. únor 2010 v 18:40  • Odpověz
marsie- a není to tím, že z flašky to teče více a snadněji? :wink:
17. únor 2010 v 18:45  • Odpověz
marsie, lilisku, akvy: vše neeeeeeeeeeeeeej k dnešním narozeninkám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Také máme dnes 3m!

My už máme vybarvené oči :černohnědé po mamince :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:

marsie: asi spurt ne? :frowning2:
17. únor 2010 v 18:58  • Odpověz
marsie mám pochopení pro to, jak se cítíš, jak mi malá dělala takové scény, začla jsem buletr taky, po kojení jsem byla úplně vyčerpaná, malou dala manželovi a šla si dělat svoje na odreagování a před dalším kojením měla nervy jak čert
17. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
Holky ja jsem uplne hotova porad mi mota v hlave ze jsem nechala hladovet moje zlaticko jsem silena matka. :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
17. únor 2010 v 19:44  • Odpověz
adajar to znám taky, po té kontrole, kdy se zjistilo, že malá nepřibrala ani deko za 4 týdny, motalo se mi to v hlavě páté přes deváté, že třeba brečela hlady a já jsem to nepoznala...

my máme za sebou okčování hexa+prevenar, teplota proběhla, malá je sem tam ještě protivnější než je poslední dobou obvyklé, dneska i v noci...
17. únor 2010 v 19:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.