• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
evakt no ja si to myslela jen jsem se nechala presvedcit mamkou ze musim vytrvat a nedokrmovat. No snad jsem mu moc neublizila a hold je napul na bebe a mam sto chuti s kojenim uz seknout uplne.
17. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
adajar-neboj,on to rychle dožene.
17. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz
pamp jo ja vim, ale uvnitr to bude chvilku trvat nez se to ve me uklidni.
17. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz
to chápu.Chce to čas.
17. únor 2010 ve 20:10  • Odpověz
pamp jojo. A co vy??
17. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz
ad-zatím dobrý,pořád klepu na dřevo.A doufám,že to takhle bude ještě dlouho.
17. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz
pamp neboj bude to dlouho dobry.
17. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz
ad-ja nevim, ted jsem prave psala kamaradce, jeji svagrove se narodilo mimi taky hodne predcasne-nevim, presne jestli 27-28tt ci tak nejak - no proste ma pres pul roku a ma taky kolem 5 kil a nic mi nerikala o tom, ze by je nekdo deptal kvuli vahy...jen vim, ze koji tak, ze to musi odstrikat a zahustit, pac maly ji to nejak blinka ...toz jsem z toho uplny jelen..ja vim, ze vase mimca maji uz pul roku, ale nemuzu si pomoct, na to, jak byli malinci, kdyz se narodili, tak mi ta vaha prijde dobra...ale nejsem doktor, jen se proste musim divit, ze ti rekli tohle....nenech se zdeptat, urcite ti maly neplakal hlady apod.-to by jsi asi poznala, tak se netrap nejakyma vycitkama......jste strasne sikovni a mate muj obdiv!! :wink:
17. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz
Adajar, určitě jsi mu neuškodila, vůbec nebrečel, chtěla jsi pro něho to nejlepší, nemá smysl se tím teď stresovat, když to nepůjde, tak budete na UM...
My jsme už taky, za ty nervy a křik mi to doma nestálo, nechtěl se přisát už vůbec a on má opravdu zvučný hlas, když má hlad, je to u nás slyšet a křik celý den, to se fakt nedá, skončila bych asi v blázinci, teď je s jídlem klid a já jsem taky klidnější, když vím, že mám flašku u sebe a když bude mít hlad, tak má jídlo z ní, než se všude stresovat :wink:
17. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz
beranku-prosim te, napis mi nejaky ten recepticek na zeleninove jidlo pro jenika-diiika :wink:

my jsme dnes meli ukriceny vecer-nevim,co marusce bylo, ale byla strasne uplakana a jen se chtela nosit, kdyz jsem ji polozila, abych nastrouhala jenovi syr, tak rvala jak tur, no proste na budku -cca hodku, pak prisel muz a vystridal me...samo, ze brecela dal a nakonec-po 2,5 h breceni a noseni a odsavani vysavacem-dalsi plac, usnula a jenik uz taky spi-ve sve posteli-uuuuspech :dizzy_face: tak jdu taky rychle hajaja, nez se tam zase s obouma setkam :grinning:
17. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz
krem no podle vazeni vypije pres den jen 30ml a vypije jen max 500ml a ma vypit 700ml a rozhodilo mu to i jateky prave vis.

beranek jojo radsi dam UM aby byl ok.
17. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz
ad - neblázni, nic si nevyčítej, myslím, že daník už zvládnul horší věci :wink:
17. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz
ad-aha...ale presto, si myslim, ze si nemusis nic vycitat :wink: delas maximum aby byl dan ok a v pohode
17. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz
jahod ja vim, ale proste ti to neda stejnak.

krem za par dni bude dobre.
17. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz
ahojky holky...
ad nesmutni... danysek byl spokojeny tak si myslim,ze hlady netrpel... neboj i deti na Um jsou krasne a zdrave :slight_smile:
marsie... to je mi lito stim kojenim...

jinak my vcera spali na dnesek u kamaradky,.,des!!!bes!!! furt rve nevim proc...ale jen kdyz se podiva na me.. u tatinka se smeje...u me place..nic jsem ji neudelala:(

a stim ockovanim...vcera sem dosla ze nam uz jsou 3-mesice a dr rika ze nas nenaockuje ze se narodila ve 38.tydnu ze az za dva tydny.., tak jsme zas odkracela domu :angry:

ve 3.mesicich mame 58cm a 5600g
17. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz
beranku -> do bázenku prý od 5 měsíců, uvidím, když se mi to nebude zdát, tak té cvičitelce řeknu, že ještě do bazénu nechci.

My byli dneska na kyčlích (u Dr. Kobierského), byl moc hodný a vůbec Emičku neterorizoval. Když jí chytnul za nožičky, tak netlačil, ale počkal, až malá povolí. A malá byla úžasná, všechno si tam prohlížela. Takže kyčle vypadají ok, ještě musíme příští týden na sono, ale Dr. říkal, že to bude dobrý.
17. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz
evit...děkuji, taky vše nej nej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: toto letí :wink:

marsie...od kdy je ta akce na pleny? uvidíš, že zítra to už bude v pohodě a budete zase kojit v pohodě.. :wink:

adajar...neblázni, jsi úžasná, vše, co máte za sebou jste zvládli na jedničku, jste šikovný hrozně moc a teď už to bude v pohodě i s papáním, hlavně musíš být v klidu a nejsi teda vůbec šílená, ale chápu tvoje pocity...
17. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz
verus my mame taky 58cm, ale vazi 4660g.

majdah no my pujdeme az od 6 mesicu do bazenu. A jestli budem naockovany.
17. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz
akvy dekuji za podporu holky dekuji vsem zvedli jste mi naladu. No ono mi taky neni ani nejlip je mi zle, ale lezet nemam kdy.
17. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz
ad - mně vždycky udělá tak dobře, když se podívám na to tvoje motto..
17. únor 2010 ve 21:20  • Odpověz
Jahod jsem rada ze ti pomaha me taky. Ale vzdy mar dni trva nez se zvednes a otrepes. :wink:
17. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz
Já jsem dneska nějaká ko, jdu dát spršku a do hajan, tak zítra pa holky :slight_smile:
17. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz
ad, pár dní? mně už to trvá skoro dva měsíce.. :confounded:
17. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz
jahod no to byla nadsazka par dni. A co bio?? Je porad takovej debil??
17. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz
ad, já už ani nevím, byl tu v pondělí, bylo mi z toho všelijak, pomazlil se s vojtíškem tak, že mi to málem utrhlo srdce a odešel.. :frowning2: moc ty jeho návštěvy nedávám, i když nejsou moc častý..
17. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz
Helou dámy :slight_smile:
Tak princátko spí už od 6 hodin, takže očekávám dlouhou a hladovou noc :sweat_smile: A to jsem chtěla vstávat v 6.00 a fandit. No ještě to promyslím :grinning:
jahod, tak jsem zkoukla toho tvýho požitkáře, paráda :dizzy_face: Jak po tobě mrká, jestli vidíš, jak se má super :grinning:
majdo, to tvoje video jsem nestihla, hlásí mi to, že je soukromý, tak vím prd :frowning2:
jonkar, poslední dobou máme dost podobný koupání, už se těším na ty vaničky :slight_smile:
lilli, paráda :wink:
marsie, to bude dobrý, malej teď taky dělá sprasky, ale já mu dám co proto :grinning:
Jinak nechápu to vaše neočkování, ale je fakt, že před tím naším doktor prones: "Sice jste dřív, ale máte už přes 6 kilo." Tak nevím, že by byla hranice 3 měsíce nebo 6 kg?
adaj, co tady plácáš, dyť ty jseš přece máma s velkým M. Koukej se sebrat, na kojení život nestojí :wink: Zrovna ty bys to z nás měla vědět nejlíp :slight_smile: Danýsek bude vpořádku, dožene to :wink:
17. únor 2010 ve 22:07  • Odpověz
jahod to ti verim musi to silene bolet. Mas muj obdiv jak to vsechno zvladas. Ja bych asi se zhroutila a lezela v koute a nemohla vstat.

Spaaget ja vim, ale hormony nevedi. :wink: :wink:
17. únor 2010 ve 22:11  • Odpověz
ad, neležela, on by tě danýsek nenechal.. :wink:
17. únor 2010 ve 22:12  • Odpověz
jahod no ja si to bez chlapa nedokazu predstavit. A me prijde ze to zvladas uzasne.
17. únor 2010 ve 22:13  • Odpověz
ale jo, vlastně zvládám, jsou dny kdy víc, dny kdy míň, i když si budeš myslet že jsem magor, tak převažující pocit je ten, že nám tu moc chybí
17. únor 2010 ve 22:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.