• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
stál původně cca 400, měli výprodej za polovinu, jdu ho najít...
25. bře 2009 v 10:15  • Odpověz
Ada..jj to je jasné..promin, že jsem se ptala tak blbě..
25. bře 2009 v 10:19  • Odpověz
obvod: 40/40
výška 24cm
je to dvojitý pruh pružné látky, na bocích je to nařasené, aby to hezky sedělo na bříšku, jako řesení na prsou u triček :wink:
25. bře 2009 v 10:19  • Odpověz
jo ale jsou různé velikosti, já cedulku odstřihla, ale asi mám ten nejmenší :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. bře 2009 v 10:21  • Odpověz
evi ty máš doma ten těhu pás :dizzy_face: :dizzy_face: je moc hezký :dizzy_face: a jak je??

holky já také nemůžu spát v 6se vzbudím a nespim :frowning2: :angry:

jinak mi nic není naopak vařím gulášek a krásně mi to voní :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2009 v 10:23  • Odpověz
jo a jak jsem těď otevřela šuplík s dětskými vecmi, ještě mne napadlo, loni jsem koupila v Tescu těhu kalhotky, taková ta bezešvá sportovní látka, no a ty jsou tak vysoké, že vlastně poslouží stejně jako pás. Teď bez bříška mi končí pod prsy :grinning: :grinning: Dělají se tanga i normální :wink: :wink: já je kupovala opět v akci, jinak stojí kolem 300, ale fakt super, doporučuju
25. bře 2009 v 10:25  • Odpověz
mury, já mám i podpěrnej pás... jsem si ho loni na začátku týdne koupila (měla jsem pořád bolesti zad) a na konci nám řekli, že malý nám umírá :frowning2: Tak ten je nepoužitej. Ale kdo má bolesti zad, tak také doporučuju, maj to dobře vyřešené, určitě mi teď s tímhle miminkem dobře poslouží :wink:
25. bře 2009 v 10:27  • Odpověz
mury, já se těd také budím v 6, najím se a spím dál :grinning:
25. bře 2009 v 10:28  • Odpověz
no právě mě budí děsnej hlad :grinning: :grinning: na to nejsme zvyklá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2009 v 10:30  • Odpověz
jj holky mám to samé..přijdu si jak kdybych držela dietu..včere nevečeřela a k ránu se probudila s hladem :slight_smile:)
25. bře 2009 v 10:32  • Odpověz
evanek tanga by se nemeli moc nosit v tehu moznost zaneseni infekce.
25. bře 2009 v 10:32  • Odpověz
adajar, to jo, ale zas pod některé kalhoty prostě klasické kalhotky nejdou... A s intimkou by to snad nemělo vadit...
25. bře 2009 v 10:34  • Odpověz
Uf, tak já bez tang nevím nevím...Já myslím, že normální kalhotky mám doma jenom jedny, na spaní :sweat_smile:

Evanku, tak tednevim co myslis s temi tilky - jako ze to jsou nejake tilka bez raminek (vlastne taky jenom ten pruh latky??)a dekuji za miry :dizzy_face:

Mury, posli kousek guláše, to já ráda :dizzy_face:
25. bře 2009 v 10:37  • Odpověz
Ahojky tak jsem vás dočetla ufff :slight_smile:
Jinak já jsem taky nemohla spát, ale teď posledních pár dní zase nemůžu vstávat takže se budím kolem desáté :grinning: A zdá se že nevolnosti ustupují jupííííí :slight_smile:

Adajar pošlu ti IP s údajema a zapíšeš mě taky do seznámku? :slight_smile:
25. bře 2009 v 10:41  • Odpověz
cirr :grinning: :grinning: poslala ale ostrava je daleko :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2009 v 10:41  • Odpověz
cirussa, né, nepochopily jsem se, já ti jen chtěla popsat,jak je to nabocích nařasené. Že je to stejné jako u některých triček je v bočním švu pod rukávem nařasení na prsa...
25. bře 2009 v 10:43  • Odpověz
Mury, ale voníííí :dizzy_face: to cítím až sem....no jo, dobrá kuchařka se nezapře :slight_smile:
25. bře 2009 v 10:43  • Odpověz
cir :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jéé ty jsi ale hodná ale máš pravdu voní :grinning: :grinning: už se mi na něj sbíhají sliny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to jsme před chvílí jedla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2009 v 10:44  • Odpověz
jinak to není jen pruh látky, ale tunel, tj jako třeba látková gumička do vlasů, aby bylo bříško v teple :wink:
25. bře 2009 v 10:45  • Odpověz
evanek no nevim tam jde o to ze mas spojenou jednou latkou zadecek a predek a v zadu mas hodne bakterii.
25. bře 2009 v 10:47  • Odpověz
lucy zapisu neboj.

mury ty jsi sikovna.-
25. bře 2009 v 10:48  • Odpověz
Evanku, jooo už chápu (jsem ted trosku natrvdla, omlouvám se :grinning: )....

Mury, tož já si asi pujdu dát kus chleba, když guláš nikde :sweat_smile: (se mi ted nechce varit, tuka tady na mne nedodelana prace do skoly a jsem docela pod tlakem - teda to je vymluva, jenom jsem desne lina necodelat :sweat_smile: )
25. bře 2009 v 10:48  • Odpověz
no já vím, ale tanga nosím 10let a v poho.... i když třeba pod rifle preferuju klasické kalhotky
25. bře 2009 v 10:49  • Odpověz
já se teda tanga nějak odnaučila ated je nemusím :sweat_smile:

ad musím něco dělat když s eválím doma,a ještě je to kuchař takže se snžit musím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
25. bře 2009 v 10:52  • Odpověz
ale mě to baví pro něj vařit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. bře 2009 v 10:52  • Odpověz
já už mám zas hlad.... a to od rána pořád něco ďobu
25. bře 2009 v 10:54  • Odpověz
lucy pridano.

evanek ja vim je to vase vec jen me nato upozornoval doktor predtim ze v tehu jsi vic nachyln.

mury ja nedelam skoro nic to vis jsem hotova a jen lezim.

A hlad nemam.
25. bře 2009 v 11:00  • Odpověz
adajar, jsi hodná, dám si na to pozor
:wink: :slight_smile:
25. bře 2009 v 11:03  • Odpověz
Evanku, s tou tvou postavičkou si můžeš dovolit zobat od rána do večera :slight_smile: to já to mám horší. když si sednu vyvylí se mi v pase taková pneumatika, až je mi hanba :angry:
Jinak já po té čokoládě fakt ztrestala téměř celé tyčinky (takové silné, italské, mňam :slight_smile: ) TeĎ přemýšlím o tom, že asi rezignuju na oběd, máme segedin .... ale mám chuť i na něj :grinning:
25. bře 2009 v 11:03  • Odpověz
Ahoj Adaj :slight_smile:
Mně doktor zrovna říkal, že když je maminkám špatně, tak to většinou dobře končí, tak to vydrž! :slight_smile:
25. bře 2009 v 11:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.