• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
No já jsem bez chlapa měsíc, ale už by moh přijet, páč kdybych nebyla občas u našich, tak by má slovní zásoba pomalu a jistě degenerovala na úroveň goj, eja, uí, jojo...
Jo v pátek má Kryšpín "chlapinec", páč za mnou přijedou kamarádky ze střední a obě maj skoro stejně starý cvrčky, tak jsem zvědavá, co na sebe budou dělat :grinning:
17. únor 2010 ve 22:19  • Odpověz
jahod, to je jasný, že vám musí chybět, dyť jseš s Vojtím pořád sama :pensive: Když už nic jinýho, tak taky potřebuješ trochu odfrknout, aby ho poňuchňal taky někdo jinej, aby věděl, že na světě jsou i jiný lidi než mamina a že i ti ho maj rádi. Ale ty mu určo najdeš novýho tatínka ani se nenaděješ :wink:
17. únor 2010 ve 22:24  • Odpověz
jahod ne nejsi magor chlap ti proste bude chybet to je normalni. A tak to musis citit. Proste nedokazu si predstavit byt na vsechno sama miy se doma stridame

spaaget jako ja uz neumim mluvit umim uz jen psat sem vam.
17. únor 2010 ve 22:26  • Odpověz
Jahod, já si taky nedokážu představit, být na vše sama, člověk toho partnera doma opravdu potřebuje, tvé pocity, že chybí jsou zcela logické.
Když byla Beatka nemluvící miminko, tak jsem měla taky ty stavy, že už si nemám s kým promluvit, že pořád říkám jen hačí, hají atd., ale dnes musím s ní pořád mluvit, tak jsem ráda za chvíli klidu, ale to je ten vývoj :grinning: A po těch 2,5 letech doma mám pocit, že nebýt koníka, tak snad nevytvořím písemně ani souvětí, tady mě ty diskuze trochu trénují :sweat_smile: :sweat_smile:
17. únor 2010 ve 22:48  • Odpověz
Uf, chudinka moje malinká. Celý večer takový hysterický pláč kvůli bříšku a lezla z ní taková hnusná zelenohnědá stolice, no, místo stolice spíš pěna, ach jo :frowning2:
17. únor 2010 ve 22:56  • Odpověz
Adaj- tak bacha- Jáchym měl při 58 cm (ve dvou měsícících)- 4800- takže cca stejně co vy, ve třech měl- 63cm a 6000gr, teď má podle mýho měření tak 67cm, váhu doma neodhadnu, ale podle odečtu na naší normální váze tak necelých 7kg----tak takhle poroste Daník po Bebě- Jáchym ji má taky a roste před očima- abyste se na jaře vešli do korbičky :grinning: :grinning: :grinning: .
Hlad nemohl mít- to bys rozhodně slyšela :grinning: :grinning: :grinning: .Ale ty pocity chápu- když matka vidí, že dítě hladoví, nebo by mohlo hladovět, tak jde všechno stranou- u mě šly do řiti ideály o tom, jak za každou cenu budu kojit- prostě touha vidět sytý dítě, jak roste a je spokojený... Kdybych tu Bebu měla ukrást a přizabít při tom laktační poradkyni, která by ji bránila vlastním tělem :grinning: :grinning: :grinning: .
Kdosi kdesi psal: dobrou matku nedělá výkonnost její mléčný žlázy...Nejsme přece krávy :sweat_smile:
17. únor 2010 ve 23:01  • Odpověz
Spaget- Kryšpín taky říká- goj, ojej? Jáchym taky- ha- objevujeme základy kojeneckýho jazyka! Taky říká okeja- což je rozkošný...Chceš už mlíčko? Okeja!
Cudli- malej kadí taky nějaký hnusný husí hovna- tmavě zelený a pekelně smrdí- takhle smrdí v zoo mufloni...
17. únor 2010 ve 23:05  • Odpověz
Kuba měl dneska taky šílenej hysterák a já vůbec netuším proč - najezenej, odbrknutej, přebalenej, bříško nebolelo... a vřískal tak, že jsem měla strach, aby se mu něco nestalo a dokonce tekly slzičky :confused: :frowning2: no nakonec se prořval do spaní a spinká do teď... prý si asi potřeboval zakřičet... :confused: no, mě se pak už chtělo brečet s ním...

to my říkame hlavně eg, aua, nee, jéé a taky cosi co zní jako máámíí :grinning:
17. únor 2010 ve 23:19  • Odpověz
Kvakul, mufloni mě dohnali k slzám :grinning: :grinning: :grinning: My jsme teda furt u "ehú ehú", jinak Beno neumí nic. Akorát si začal výskat, hlavně při přebalování. Přebalovací pult musí být strašně báječná věc, vždycky, když mu sundám svrchní kalhoty, začne se smát a nadšeně hovořit :grinning:
18. únor 2010 v 07:04  • Odpověz
Tak to my mluvíme egí, eú, aú, ebu, ejá. Malý taky výská u přebalování a někdy aji u pasení a hrozně rád prská. Taky máme hnusný zelený a smradlavý hovínka.
18. únor 2010 v 08:19  • Odpověz
Dobré ránko děvčata,

spaget -> to video jsem dala soukromé, pač mi tam psal nějaký chlap a kritizoval to plavání, a můj muž mě sprdnul, že to vůbec nemám dávat veřejné, že holduju pedofilům, tak tak.

Emča kromě klasických giii, guuu, tssst atd. říká mamamama :grinning: teda, když je naštvaná, tak řve mamamama :slight_smile:
18. únor 2010 v 08:29  • Odpověz
Ahoj holky,hrozně dlouho jsem tu nebyla.Poraďte mi prosím,jsem zoufalá :frowning2: :frowning2:
Včera večer F. před spaním začal brečet hlady.Kalsika.Tak jsem ho dala k prsu a spustil hysterickej řev.Potáhl tak jednou.Neel vůbe utišit,pak se to povedlo až odchodem do koupelny.Tak jsem ho znovu zkusila dát k prsu a zas obrovskej ře.Už si bradavku ani nevzal do pusy,jak s k ní jen přiblížil velikej řev.A tak jsem to zkoušela i v kombinaci tiení s manželem asi 9x.Nic..ASi po skoro hodině jsme mu dali mlíko co jsem měla odstříkaný v ledničce ohřáli a dali do stříkačky,nechtěl a řval a ařval a řval.Ani flaška z které už pil když jsem byla pryč.Polkl pár kapek a nepřestal.To už jsem bulela s ním.Je to hrozný,ale po hoině třičtvrtě brečením usnul manželovi v náručí.V noci pil co dvě hodiny úplně normálně.A teď ráno stejná,ale kratší scéna.Po 10 minutách si vzal prso a pil.
Jsem vynervovaná a nevím co dělat,bojím se dalšího krmení :frowning2: :pensive:
18. únor 2010 v 08:30  • Odpověz
kukuc -> my to máme běžně, ale né tak dlouho, asi tak 10min. A u nás to není hladem, ale tím, že se chce Emičce spát, ale nezabere a nezabere, asi jí vadí TV atd., hlad nemá, to už máme odzkoušené. Svážeme jí do zavinovačky, jdeme do ložnice, kde je klid, chvilku houpeme a ona usne.
18. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
Ahoj :wink:

Taky jste se dívaly na hokej? Já jo :grinning:

Kukuc, nevím jestli ti tady poradíme....stejné problémy jsme taky měly a většina už kojit přestala, já taky, na křik už nemám doma nervy, my jsme si ho užili ažaž :unamused:
18. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
No a procházka dneska opět nehrouzí, zase je u nás všechno překročeno nejmíň 5x :unamused:
18. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
ahojky všem, půjdu dočíst :slight_smile:

ruzovka: zumba je aerobik hodně propletený s latinskoamerickými tanci... je to pro mě fakt relax, pak chodím ještě na step aerobic,abych si trošku dala do těla :slight_smile:

jahod: nech bejt, jednou Tě vezmu za slovo a na shopping dorazím,tady je to na houby :slight_smile:

marsie: no to je dobrá zpráva ty pleny :slight_smile:))) jinak vytrvej, já včera nad vysátou 140 ml skákala jak malá holka nad lízátkem :slight_smile:)))

monter: jo jo mudra mi na ten prevenar a spol řekla,že je to stejně jen proti pár kmenům a to ,že je jich cca např. 90 to už Ti nikde neřeknou,tak jsem na vážkách :slight_smile:))

adaj: já to měla taky tak,když mi vytáhla z obou prsů jen 70 ml... měla jsem pocit,že už musí mít dlouho hlad :frowning2: blbý pocit
18. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
verusa: koukám máte stejnou váhu jako my,akorát jsme větší :slight_smile:
18. únor 2010 v 08:46  • Odpověz
Majdo, tobě psal nějaký chlap na koníka, že máte špatné plavání?
No váš styl je dost zvláštní, ale předpokládám, že je to certifikované plavání...
Já fotky ani videa s nahatými dětmi nedávám.
18. únor 2010 v 08:51  • Odpověz
Ale ještě k tomu plavání, myslím, že plno lidem by se potápění atd. u miminek nelíbilo, ale jen proto, že to nikdy neviděli a nesetkali se s tím. To bych vůbec neřešila, třeba takové babičky by to taky těžko snášely :sweat_smile:
18. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
ahoj holky,
verus, já to vaše očkování taky nechápu. Aninka má 58cm, 5200g a narodila se o 3 týdny dřív. A naočkovaná byla.

Ségra mi včera v tescu vzala 4 balíky těch plín. Ale nejsem si jistá, jak dlouho ta akce trvá. Jestli to náhodou nebylo jenom jeden den.
18. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
Ještě k tomu plavání. Vždycky se najde někdo, kdo s tím bude mít nějaký problém. Náhodou, je to úžasné, jak ti malí prcci plavou. A pro prcky je to celkem přirozené prostředí. Když s tím začnou už v ranné věku kojenců. :wink:
18. únor 2010 v 09:01  • Odpověz
Majdo, jen jsem chtěla vysvětlit, že vaše plavání mi příjde zvláštní jen proto, že jsem zvyklá na jiný styl, ne že by to bylo špatně :wink: A na jiné kašli, dříve plavání malých dětí nebylo a pak jsme všichni měli trauma z kurzu plavání na základní škole... Naopak plavání velmi doporučuji, je to dobrá aktivita pro děti i pro mamky, které vypadnou ze stereotypu
18. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
Ne, psal mi na YouTube, že tam by dítko plavat nedal a že děkuje za negativní reklamu!
Já teda fakt nevím, to plavání na Slávii funguje dlouho, kamarádka tam chodí s dcerkou od narození, už jim budou 3 roky, takže předpokládám, že by to mělo být v pohodě. Lucierob - asi máš pravdu, vždycky se najde nějaký rejpal.
18. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
beranku -> dík!! Kdyby se mi na tom plavání něco nelíbilo, tak tam rozhodně nechodím. Ale známá už tam chodí 3 roky, i na jiná cvičení a další známá tam chodí s půl ročním miminkem, a ani jedna si nestěžuje. Taky si myslím, že plavání miminkům určitě prospěje, já se např. učila plavat ve 14 letech :grinning:.
18. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
Potěšily jste mě, že nejsem magor. :slight_smile:

Lill, přijeď kdykoliv!
18. únor 2010 v 09:39  • Odpověz
Jahod, jsi naprosto normální :wink: :slight_smile:
18. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
ber - :grinning:
18. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
ahoj,tak my jsme už byli venku.Byli jsme na odběry a dneska to Filípek zvládal perfektně,dokonce se chtěl i smát nasestřičku a doktorku,ale pak si uvědomil,že mu dělají zle,tak se neusmál.Jsem zvědavá na výsledky.
Majdi-my chodíme ven,i když je tu vzduch naprd,ale doma bych zcvokla a malý je v pohodě a spokojený.Dokonce i když jsem ho probudila,když jsem ho dávala do klokánky a pak zase ven,tak ještě pořád spinká,to jsem z toho jelen.
18. únor 2010 v 09:52  • Odpověz
Jo a zase jsme přibrali už váží 5775g.
18. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
pampu -> mě to manžel zakázal :grinning: :grinning: že nemám chodit ven, když je tolik toho prachu, no tak asi budeme sedět doma furt :angry:
Jo a ohl. těch popelnic, nám přišla složenka za rok 2009 za Emičku, na úřadě jsme nebyli.
18. únor 2010 v 09:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.