• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
majdi-no právě,to bych se ven nedostala.Navíc jsme dneska museli k dr.Ale jak vidím,že je venu opravdu hnusně,tak taky nejdu.My jsme za popelnice platili 82kč za loňský rok.
18. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
majdah u nas se ted taky neda jit ven skoro nikdy.
Jinak popelnice nam chteli nechatit platit uz od srpna co se narodil jo.
18. únor 2010 v 10:08  • Odpověz
ad-to víš,popelnice jsou strašně důležité.To jak kámoš šel před lety nahlásit svoje děti,tak je na úřadě nedali do evidence dřív,než měl zařízené popelnice.To je masakr!!!Naštěstí už dnes neplatí.
18. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
Já jsem popelnice nahlásila sama aktivně hned po narození, jsem totiž úřednice a na našem odboru se řeší i popelnice, to by vypadalo divně, kdybych nesplnila úkol :grinning:

Majdo, obávám se, že bychom se museli odstěhovat do jiné oblasti, abychom se prachu zbavili :unamused: My taky chodíme ven, jednak musíme, když někam jedeme a taky bych se doma asi zbláznila....
18. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
Kukuc- tedy to ale opravdu vypadá na hrozné přetažení- když to dělá jen unavený. Náš je na UM a když je hodně unavený, tak je zoufalý, jedl by, řve hlady, ale neuklidní se, aby jedl- zrovna včera večer to bylo podobně. On zas sebou hází, zaklání hlavu, kope nohama, není schopen ani jednou potáhnout z flašky- buď ho prostě nekrmím a dám mu až po koupání, když se trochu zklidní, nebo mi pomáhá ho zavinout, hlavně nějak omezit ruce- třeba mu jen jednou ručičku pevně držím, on se i dost úpěnlivě drží mě (je vidět, že tu podporu potřebuje)- vpodstatě ho v klidu, ale dost pevně stabilizuju a nějak se podaří, aby se trochu napil- u kojení to jde hůř, to je jasný. Ale myslím, že to nutně krmením být nemusí, spíš i řeba únavou apod. -ale to zjistítě asi dneska :dizzy_face:
18. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
pamp no jo no nemam nic lepsiho na praci nez resit popelnice. :grinning: :grinning:

kvat no me Danysek hodne spinka ted.
18. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
Čau ženy, noc byla nad očekávání dobrá - chrněl od 18.00 do 6.00 s 2 kojeníma. Typickej fanda hokeje, vydržel celej zápas na klíně a žmoulal plenu, kterou mu utírám sliny :grinning:
monter, taky teď na každýho prská, nejradši na dědu :grinning:
majdo, já nevěděla, že tam máš Emičku nahatou, tak to úplně chápu. Kdysi tu proběhla diskuse na téma nahé fotky dětí a dost jsem si z ní vzala, proto sem nedám nahatýho malýho, páč nehodlám ani snést ten poci, že se nad ním ukájí ňákej ... :pensive:
K těm popelnicím, byl to hned 3. bod v soupisu, co nám dali v porodce, že máme udělat po návratu domů. No a co myslíte? Měla jsem snahu, dokonce jsem byla na úřadě, ale pracovnice povídá, že až budou vybírat, dají vědět. To jsem na ně zvědavá, jak mi to daj vědět, když bydlím v nový obytný zóně, kde neslyšíme rozhlas. Že by nás aktivně obeslali? :grinning:
18. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
spget -> no jasně, fuj prasata!! Já bych je kastrovala!! Všechny videa máme soukromé, dala jsem jich jen pár veřejných, ať se na ně můžou podívat kamarádi. No nic, už to dlabu, kdo se bude chtít podívat, bude si muset založit účet na YoutTube.
18. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
Holky, co vaše děti a cizí jazyky? Budete je dávat někam do kurzů nebo jazykových školek?
18. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
18. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
ad -> no vidíš, jaký je to šikulík :wink:
18. únor 2010 v 10:56  • Odpověz
majdah no se mi udusi jak se tam zaboril, ale je fakt ze mu pomohla postel ted. :grinning:
18. únor 2010 v 10:57  • Odpověz
jahod: :grinning: nejen ,že jsi normální,ale úplně neuvěřitelně silná ženská,takže o magorovi už nic slyšet nechcem ju? :slight_smile:)))

teda holky,teď jste mě zmátly, popelnice??? já jí nahlásila na byt. družstvu,co nás spravuje,že je nás o jednoho víc a navyšili nám o to zálohy včetně odpadu? to asi budou ty popelnice ne?
18. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
lilisek ja ho nenahlasila na druzstvo jeste tak nevim no budu asi muset.
18. únor 2010 v 11:04  • Odpověz
majdo, já účet mám a stejně mi to hlásí, soukromé :sweat_smile:
adaj, já to furt říkám, že je to borec :wink:
18. únor 2010 v 11:04  • Odpověz
spaaget jo je to drahousek.
18. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
adaj: :slight_smile:))))no to asi jo, sice Ti zvednou zálohy,ale třeba pak bude nějaký přeplatek :grinning:
18. únor 2010 v 11:07  • Odpověz
lilisek no jo no uvidime casem nemam kdy tam sebehnout a manzel taky ne
18. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
adaj-no vidíš,jakého máš šikulku :wink:
18. únor 2010 v 11:25  • Odpověz
adaj: hele z toho se nestřílí :slight_smile:))) byh si nedělala hlavu :slight_smile:
18. únor 2010 v 11:31  • Odpověz
Majda- ke kurzům- budu sledovat, jaký Jášík bude, co ho bude bavit- když ho nejvíc budou bavit výlety, tak budeme prostě chodit do přírody, když malování, tak může někam chodit, nejdřív asi se mnou- prostě budu sledovat, kam směřuje, a podle toho se zařídím.
Adaj- Danýs je k sežrání, takový marcipánový miminko.... (tím narážím na to, že strašně ráda opusinkovávám a jinak olepkávám synka- on se tomu řehtá- a on tak krásně voní, sametovou kůžičku má- já bych ho skutečně nejradši okusovala a jinak ochutnávala... ) :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 11:58  • Odpověz
Kvat ja Danyska pusinkuji porad a ocuchavam jen ted nic necitim mam rymu porad. :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
Jo, jo, pusinkování, to zabírá největší část dne :grinning:
18. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz
Taky pusinkuji neustále :slight_smile: Ad, malý je frajer jak se otočil. Mě rýma konečně odchází. Sem uklidila a malý chrní na dvoře v kočáře.
18. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz
my taky pusinkujeme a prdíme na faldíky a bříško.
18. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz
Kvak, kde kupuješ ekologický prací prášek? Ve zdravé výživě?

Jinak jsem do alba přidala fotku s pesanem, už nevím, kdo to tu po mně chtěl :slight_smile: Ale úkol konečně splněn :sweat_smile:

Dostala jsem od Saloosu levandulový odličovací olej, tak jsem s tím zkusila odlíčit oči a byla jsem asi hodinu slepá :grinning:
18. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz
cudli to jsem byla já, no jsou super spolu na břiše!!! parťačky :grinning:
18. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz
Cudli pěkně pasou :slight_smile: Taky bych měla vyfotit malého se psem. Juknite, přidala sem fotky.
18. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz
ad - teda ten je šikovnej! fakt úplně sám ze zad na bříško, jo? čumim jak umim! je teda fakt dokonalej!
cudli - pasou krásně ty tvoje dětičky! :slight_smile:
monter - lukášek je moc půvabnej, takový sluníčko krásný. vůbec mi přijde, že se nám ty listopadový dětičky nějak extrémně vydařily. :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz
Cudli Nikolka je nunana fakt A pejska bude brzo zlobit.
18. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.