• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Jahod, souhlasím s tebou! Listopad 09 nám dal všem krásný dětičky :slight_smile:
18. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz
jo jo listopad dal světu krásný a šikovný děti :grinning:
18. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz
Jahod no pomohla mu postel je tu takovej skok, ale na bok jde sam. :wink: :wink:

Jojo holky jsou to krasny a hodny smudlove za rok to budou rarasci. :grinning: :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz
cudli.krásně pasou.To mně se s kočkou nikdy nepodaří takhle vyfotit.

Teď jsem tu měla šéfa a dovezl mi práci :frowning2: Musím dodělat podvojné účto,ale do konce června času dost
:grinning: .
18. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz
pamp teda praci ti nezavidim
18. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
No to je přece jasný, že ty naše jsou nejlepčí a najkrásnější :dizzy_face: Jinak u nás taky permanentní líbačka, občas i oboustranná, páč se přicucává na tvář :sweat_smile:
18. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz
Díky, díky, holky jsou šikulky :grinning:

Pamp, taky Ti práci nezávidím, ale já si ji naštěstí vzít domů nemůžu :grinning:
18. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz
adajar-já sobě teda taky né.A navíc to bude zase jen za nějakou almužnu.Já jsem fakticky tak hodná až blbá.Ale chci si ten rok dokončit a pak až podle nabídky.
18. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz
spaget :grinning:
pampus - fuuuuuuuj, práce! :angry:
18. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz
jahod-já vím,jsem blbec!!!Ale naštěstí toho tolik není a je na to dost času.
18. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz
Ahoj. Holky pomoooooooc!
Uz dva dny mala za den pije jen 400 ml. Nutrilon vubec nechce. Vzdy vypije 60 ml a pak breci a plive ho. Ale kdyz dam caj tak ho primo hlta. Poradte co mam delat. Dr ma dovcu:( myslite ze mam dat jine UM? A muzu hned zmenit??a jake?
18. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz
verus ja nevim ja davam bebu. Urcite zkus zmenu.
18. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz
verus - já neporadím, vojta je pořád plně kojenej, vůbec netuším kolik toho vypije nebo nevypije, lahev s odstříkaným mlíkem odmítá a je na mě naštvanej, co se mu to jako snažím podstrčit..
řeknu ti teda, ty si to taky pořád vyžíráš, už bys teda taky mohla mít pokoj..
18. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz
pampus, za almužnu? Bych se na to vyprdla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já teda taky po večerech pracuju, ale rozhodně ne za almužnu. Píšu si hodiny a pod 200,-/hod nejdu. Podle toho co dělám a jak rychle to chce mít hotový, kdyžtak si řeknu i víc:wink: Ale já jsem exot, makala jsem i v porodce :grinning: :sweat_smile:
veruso, tobě neporadím, vy jste s tím bříškem na štíru od začátku :pensive: Ale pokud už máš Natálku brát jako zdravou, riskla bych přechod na jinou UM :sweat_smile:
18. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz
verus-jak holky radi, zkus jine mliko nebo zavolej nejake jine detske...i kdyz ted uz je asi moc hodin-nebo do porodnice-tam by ti taky mohli poradit...my taky plne kojime a posl. dny se teda silene vztekame a brecime...

:rolling_eyes:
18. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz
Ad a muzu to zmenit hned? Jakoze nedam nutrilon a dam bebu??
Jahod taky sem si rikala. Uz me to pekne sere !!! :slight_smile:
18. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz
verus jako myslim si ze muzes. Ale jista si nejsem pockej zptam se holky co prechazeli na jine mliko
18. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz
Ahoj Verussa můžeš hned,já dávala Bebu a nesedla nám hrozně jsem přibírali a bolelo nás bříško,tak jsem dala Bebe a druhý den hned ráno jako první jídlo Nutrilon takže dnes ještě Nutroš a od zítra ráno Bebu,nebo Hami je fajn,to měla segra.
18. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
Verusa, zkuz jinou UM. My přecházely z Nutrilonu na Bebu ze dne na den.
18. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz
Jaká hrubka, ne zkuz ale zkus :slight_smile:
18. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz
Haha, tady se už řeší kurzy a školky? To řešíme my v červenci 2007 :grinning:
No ty kurzy, to se uvidí vždy časem, jsou jazykové kurzy snad od jednoho roku, ale upřímně, asi to moc k ničemu nebude :sweat_smile: Některé děti pořádně nemluví ani ve 3 letech, takže to je vždy o tom zkusit a uvidí se, stéjně jako plavání, cvičení atd. Sice mamince se aktivita velmi líbí, ale dítě zdárně protestuje a nebude cvičit a nebude :sweat_smile: :sweat_smile:

Jazykové školky, u nás tak 12tis. měsíčně :wink:
18. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz
Verus, já bych taky zkusila změnu UM, a hned, proč ne? My používáme Bio UM z DM drogerie, zkusila jsem ho a chutná mu, tak používáme, 600g za 149,-Kč :wink:
18. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz
A čaj jí klidně dej, určitě ne velké množství, ale dej, my ho dáváme taky, vypije kolik chce, ale moc toho není, max.100ml denně :wink:
18. únor 2010 ve 14:19  • Odpověz
A jak jste řešily to množství UM za den, náš Jáchymek vypije tak 5-6x denně 170ml a dnes jsem ho zkoušela vážit na osobní váze se mnou a pak jsem se zvážila sama a má minimálně 7,5 kg, takže u nás ta spotřeba jídla taková není, ale přibírá pořád dost...před 2 týdny měl 7,2kg...
18. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz
já nějaké jazyky budu řešit nejdřív v 1,5 roce-2 letech, bývalá kolegyně z práce vede kurzy aj podle helen doron, už od 3 měsíců, ale takto brzy tomu prostě nevěřím a uvidí se podle toho, jak a kdy malá začne mluvit
18. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz
AHoj holky,
vrátili sme sa z rehabilitácii a konečne Luky dostal pochvalu za pokrok, tak som rada, že ho netrápim nadarmo.

Detičky sú tu fakt prekrásne :slight_smile:

Luky je nie je vobec kojený, už vyvádzal aj v noci, mal hlad, ale nechcel cucat ani za nič, už som nemala na to nervy a tak je na Nutrilone
18. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz
Evatk, ty děti vůbec nedokáži udržet pozornost a já to vidím teď, děti často nemluví, nebo hodně špatně, a hlavně, když se někde sejdou, tak je baví hlavně běhat a blbnout :sweat_smile:
Ale zase pokud člověk chodí třeba na cvičení, které vede teta, která budí respekt, tak je to super a disciplína je opravdu třeba :wink: Nejlepší je děti podporovat k tom co je baví, jinak je to pro ně děsná otrava :grinning:
18. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz
Lullko, historie se opakuje i u druhých dětí, co? U nás taky - po 3 měsících vždy konec :unamused:

A jinak, já teď chodím s Beťkou do hudební školy Yamaha a opravdu doporučuji, tady většinou později, u dětí, které baví hudba, rády zpívají nebo hudbu a zpěv rády poslouchají, mají rády říkadla. Beatka právě zpívá hodně a pro ni je to ideální aktivita :wink:
18. únor 2010 ve 14:40  • Odpověz
Beránek, Nat vydržala až do 4.mes :slight_smile:

Luky začal blbnut ako sme začali s vojtovkou, chcela som vydržat aspon do 6.mes, ale za tie nervy mi to nestojí.
AJ ja som prihlásila Nat do Yamahy, ale je chorá, 1x bere antibiotiká, takže sme tam nešli a tak neviem, či ju tam ešte zoberú, lebo po prihlášení mi vlatne ani neprišli nijaké info o prvej hodine...musím tam zavolat.
Natalka tiež stále spieva, hovorí básničky, pusa sa jej nezavre, tak myslím, že by ju to bavilo

nedaleko nás je divadlo a každú nedelu sú tam predstavenia pre deti, tak aspon tam budeme chodit, teda ak tam vydrží sediet.
18. únor 2010 ve 14:49  • Odpověz
Ahoj holky, tak máme po očkování, první inijekce dobrý, ale při druhé už plakala hodně, chudinka. Chvíli trvalo, než jsme ji uklidnili.
Tak dnes jsou Nikolce přesně 4 měs, vlastně 3měs, když se narodila dřív a má už 5250g a 60 cm, mám velkou radost. Za měsíc máme začít s příkrmem, těším se, už je to velká holka .
Hodila jsem fotky z čekárny :slight_smile:

Jdu vás trochu dočíst :wink:
18. únor 2010 v 15:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.