• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Lullko, my chodíme do divadla každý měsíc od října a hrozně se jí to líbí, ale samozřejmě záleží na představení, občas děti hodně poposedávají a je vidět, že je to třeba nebaví. Ale já mám štěstí, že Beatce se zatím líbí vše :wink:
18. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
Sima, krásné fotky :dizzy_face:
18. únor 2010 v 15:08  • Odpověz
Lullko, v tom divadle doporučuji první řadu nebo někde hodně blízko jeviště, děti se pak lépe soustředí na divadlo a nesledují co se děje vedle :wink:
A ta Yamaha by pro ni byla určitě dobrá :slight_smile:
18. únor 2010 v 15:10  • Odpověz
Vy jste mě začly nahlodávat - jestli to dítě nebojuje proto, že nerado žere, ale že mu to prostě nechutná? Jinak to vypadá, že končím i s přikládáním, Beno se odmítá chytat, scény nedělá, ale jen žužle a furt se pouští... :rolling_eyes:
18. únor 2010 v 16:16  • Odpověz
cudli: No Nikolka je nádherná a moc jim to s pejskem sluší!!! parádní fotky! :dizzy_face:

verusa: neporadim, ale myslim, ze bys to určite mela co nejdriv vyřešit, zavolej jakekoliv detske (my mame i cislo na mobil nasi doktorky). Drzim palce. :pensive: :wink:

spaagetka konecne dala taky nove fotečky, malý je zlatíčko!!!!! :dizzy_face:

lullka: taky dobrá fotky jak pasete a ta slina :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile:

Taky jsem dala novou fotku ze včera
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3816642&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Joooo a já taky pořád pusinkuju, už jsem si říkala, jestli nejsem úchylná, ale jak vidím, "úchylné" jsme všechny, tak to je paráda :grinning:
18. únor 2010 v 16:16  • Odpověz
Nebo já nevím, zakládám anketu: jak sajou vaše děti? Po čtařech hodinách, kdy by měl mít hlad, pouští i flašku, snaží se ji dostat z pusy, ale přitom saje. Dá tak 120 max, v noci míň...
18. únor 2010 v 16:21  • Odpověz
riv - tak vojta po půl hodině až max dvou hodinách a kdykoliv saje o sto péro.. otesánek.. občas mám pocit, že mi snad vycucne i vnitřnosti.. :angry:
18. únor 2010 v 16:33  • Odpověz
já kojím po 4 hodinách a pije 15-20 minut.
18. únor 2010 v 16:39  • Odpověz
evita-já cu taky holčičku jako máš ty-taková panenka :slight_smile:
18. únor 2010 v 16:42  • Odpověz
riv ja kojila 2-3 hodiny v noci mi spal od pulnoci do 5. A jinak ted co dokrmuji mu davam po 3 hodinach
18. únor 2010 v 16:44  • Odpověz
Přes den malý jí po 3h a vypije 140ml...v noci se budí jen jednou a vypije jen 60 - 80ml. Evi, malá je krásná!
18. únor 2010 v 16:59  • Odpověz
evit - johanka je teda fakt panenka! :dizzy_face:
18. únor 2010 v 17:16  • Odpověz
tak sme dosli z venku a mala vycicla 120ml coz je pekne...vzdy tak pije...
ale napadlo me...asi jsem krkvaci matka..ale ja ji od minuleho tydne davam vodu z vodovou prevarenou tak treba ji to vadi... koupila jem zas kojo vodu a budu davat tu....
zitra zavolam dr...snad poradi
18. únor 2010 v 17:32  • Odpověz
Ahoj holky,prosím vá s měla jste některá náběh na zánět prsu? Já ho mám jak beton prej pomáhá tvaroh nevíte někdo nějakou radu?
18. únor 2010 v 17:37  • Odpověz
kokos: napatlat tvaroh na prso, zakryt plenou a nechat tak, ja to nemela, ale vim, ze to pomaha!
18. únor 2010 v 17:41  • Odpověz
Holky juknite do alba jak malému chutná šprušle u postýlky. Koko, to bohužel neporadím.
18. únor 2010 v 17:42  • Odpověz
Evit dala jsem ho do kapesníku a plácla na něj sbad to bude stačit bojim se aby se to nerozjelo
18. únor 2010 v 17:44  • Odpověz
kokoska a hlavne odsavat a masirovat at ti to nezATVRDNE. a mas teplotu??
18. únor 2010 v 17:46  • Odpověz
Kokos, tvaroh je dobrej a mezi tím to hodně ledovat.
18. únor 2010 v 17:47  • Odpověz
monter Lukašek je užasnej a vypadateda uz jako velky chlap.
18. únor 2010 v 17:48  • Odpověz
Jo a ten tvaroh do ničeho nedávat, normálně studenej z ledničky napatlat přímo na prso.
18. únor 2010 v 17:50  • Odpověz
Ad,dík! No to teda je má už 6,9kg a 63cm.
18. únor 2010 v 17:51  • Odpověz
monter: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Super jak jí ty šprušle :grinning: :grinning: :grinning: Jéééé, to se jako Johanka bude do pár týdnů takto pohybovat? No to se máme na co těšit! Zatím kam ji položíme, tam ji najdeme :sweat_smile: :dizzy_face:

kokos: napatlej tam pořádně toho tvarohu, asi studeného, a klidně i několikrát, určitě to zabere!
18. únor 2010 v 17:51  • Odpověz
JAo dík za rady.
Ad teplotu nemám jen je to tvrdý zatim to ještě není ani červený-to je dobře ještě tam není zánět a snad ani nebude.
Už jsem volala dr z práce a říkala hodně ledovat kojit odsávat.Pokud to nepřejde tak za ní mám zítra skáknout.
18. únor 2010 v 17:59  • Odpověz
Evi, už ho nemůžeme nechat samotného na přebalováku nebo pohovce a na postel ho musíme dáváme doprostřed.
18. únor 2010 v 18:16  • Odpověz
monter: no to je jasné! :grinning: :grinning: :grinning: Je to stejně šikula!!!! :dizzy_face:
18. únor 2010 v 18:25  • Odpověz
Kokoska - mně pomohlo masírování: Nahřát a tu zatvrdlinu masírovat směrem k bradavce, nejlíp s olejem (já mám nějaký od Weledy, ale určitě stačí i jakýkoliv jiný, podle mě jde hlavně o to, aby se ti dobře masírovalo, aby to šlo hladce). Já jsem měla zatvrdlinu nahoře, tak jsem vzala prs do obou dlaní a palcema střídavě přejížděla to místo (asi jako když dojíš krávu :grinning: ). Může to i trochu bolet, ale masíruj dlouho, až budeš mít dojem, že se to "rozchází". Pak odsát (nakojit), až bude prs prázdný, tak ten tvaroh, nebo zaledovat (ale radši tvaroh, led působí negativně na tvorbu mlíka). Nechat to tam a u dalšího kojení zas. Prsa mi tvrdly dvakrát, poprvé jsem moc nevěděla, co s tím, a den bez toho byl krušný, ale po téhle kúře to bylo do dne a půl pryč.
18. únor 2010 v 18:31  • Odpověz
riv ja jsem masirovala primo podtekouci sprchou teplou a pomohlo to.
18. únor 2010 v 19:12  • Odpověz
ahoj, tvaroh mám taky ozkoušenej, studenej z lednice, přez něj igelitovej pytlíka a plenu, nechat zapařit, vyměnit po každým kojení - preventivně klidně paralen a hlavně kojit nebo odsávat a masírovat - jak už bylo řečeno :wink:
........koukám, že kojení je boj téměř na všech frontách, už mi taky dochází síly :frowning2: , dneska navíc depka jak prase, přestěhovali jsme se na malý město, celej život žiju ve výru městského života a já jsem hotová z toho, jak tady "chcíp pes", všude daleko, kamarádky ve městě (ještě že mám auto, to by byl uplnej mazet) :stuck_out_tongue_closed_eyes: , do toho ty scény u krmení, nic jí nabeví, u všeho se vzteká (to začala teda pořádně, ječí jak siréna :angry: ).......dneska jsem byla protivná i na manžu, je mi to pak líto, za nic nemůže, ale nějak mi ujely nervy :frowning2: :frowning2: ...aaaachjooooooo.....
18. únor 2010 v 19:40  • Odpověz
fůůj - žiju ve víru velkoměsta :grinning: , už ani česky neumim, to je z tý omezený komunikace :confounded:
18. únor 2010 v 19:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.