• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
no my jsme taky odpoledne byli mrzutí.Taky srdceryvně plakal,jako by ho na nože brali.Nejsem si jistá,ale je dost možné,že mu začíná rašit zoubek vpravo nahoře.

Mně tvrdlo prso jen v porpdce a to mi pomohla masáž pod teplou sprchou.

Jinak Lukášek kousající šprušli-dokonalé!!!!U nás začíná cestování v postýlce.
18. únor 2010 v 19:57  • Odpověz
Pampus dík, malý je hrozný cestoval. Dokáže v noci spát na příč postýlky. Nechci to vidět až bude ve velké, teď máme malou na kolečkách.
18. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz
monter-to abys mu pořídila kompas,ať se pak neztratí :grinning:
18. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz
ruzovka taky depkařím jak sviňa a vyčítám si to, že přece bych se měla vznášet na obláčku štěstí...
18. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz
Holky s depkama v tom jsme stejne a ja tu nikoho moc nemam a ted me znova rozhodila mamka ikdyz nechtene proste me nuti do kojeni.
18. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
adajar-stejně se rozhodneš ty!!!Já budu mít zítra manžu celý den doma,si vzal volno a bude skládat skříň-konečně!!A mám v plánu mu na chvíli nechat malucha a vyrazit za mačou do práce,aby mi dala gel na dásně.
18. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz
O tom mi povídejte...já a depka sme kamarádky. Ještě že je zítra pátek a přijede přítel po týdnu domů z práce. Taky sem tady věčně sama a příjde mi že nedělám nic jiného než že krmím, přebaluju a uspávám.
18. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz
riv: tak já kojím tak cca po 3 - 5 hodinách,jak kdy,někdy po třech, někdy po čtyřech, někdy po pěti :grinning: takže průměr čtyři, přes noc už se mi podařilo i po 7 h :slight_smile: a kolik vypije nemám tucha,tak snad bude ok :slight_smile:

taky mám občas depky,že jen kojím a nebo malý říkám: o jééééé, a áááááááááááá a tak :slight_smile:
18. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz
pamp ja bych taky chtela ven nekam

monter no jako ted do nedele bude tatka doma jen na noc,
18. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz
Ad, je to blbé ale aspoň leží vedle tebe. My sme s malým bez něj od pondělí do pátku a někdy se stane že je v kuse 14dní v práci.
18. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz
já se stejně nejvíc těším,až bude mít malý pas a vyrazíme na chalupu na hory.A ještě víc se těším,až bude mít malý tak 3 roky a bude spát celou noc :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz
Tak jsem si dala sprchu a jdu do hajan.Doufám,že maluch něco pospí,jsem mu dala panadol,páč byl hodně plačlivý.Dobrou noc.
18. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz
monter no to bych asi nedala to je fakt. Me by moc chybel a obcas potrebuji taky s nekym mluvit.

pamp a kde mate chalupu?? :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz
Taky to du zalomit :slight_smile: Brou a klidnou noc!
18. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz
Monter- teda Luky zjevně o nějaký mantinely v postýlce nestojí :grinning: . Je to krásnej kluk- je na něm vidět, jak bude vypadat, až bude starší- má třeba moc pěkný oči- jak holčička.
Krmení- teď jí nějak málo, přes den tak co 3 hodiny kolem 120 ml? V noci přesně po 5 hodinách tak 100ml. Jinak Riv, jestli není Beno na nějakým hypoalergenním mlíku, tak zkus nějaký chutnější mlíko (Beba prý objektivně moc extra chutově není)- třeba to, co radí Ber. Hodně chutný je prý taky Hami (koneckonců ho vyrábí Nutricia, stejně jako Nutrilon), tradiční Sunar (Sunar prémium má i probiotika a takový ty vychytávky kvalitních UM). Jáchym zatím jede Bebu AR (proti ublinkávání), ale až budou přikrmy, tak už bude moct normální UM- taky už nebudeme kupovat Bebu- je to sviňsky drahá značka
18. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz
hlásím se do klubu depkařů, dneska je fakt nějakej zakletej den, mně je mizerně, vojtovi taky, tak si tak pláčeme oba.. :wink:
18. únor 2010 ve 21:58  • Odpověz
monter jahod a spaaget a ještě možná další, které nemají drahé polovičky, či je mají, ale pracovně pryč kratší či delší dobu, být na vašem místě, asi už visím, mě by jeblo, já drahého doma mám, a navíc teďka od prosince pár dní v týdnu doma, neb přes zimu je to slabší s jeho prací, a přesto rapluju, jsem ráda, když zůstane doma, a přitom se s ním hádám, jsem protivná a přitom je fakt, že oproti mnohým dalším x chlapům je zlatý
takže matky samotářky máte můj obdiv
18. únor 2010 ve 22:14  • Odpověz
Kvakul - Beno jel na Bebě HA, teď jsem mu zkrmila normální Bebu (ta HA významně míň smrdí a je i lepší, jak jsem zjistila), a nic se mu nevyrazilo. Ale spíš asi HA, kouknu do drogérie.

Jinak díky za info všem :slight_smile:

Do klubu depkařů se přidávám, ale to u mě není nic nového. Já mám spíš světlé body v mizerné náladě, než že bych svítila jak žárovka. Ehú, ehú. (Eště že ten Beno je tak veselé dítě, on občas mrčí večer, když už je unavený, ale jinak mu stačí zamávat rukou před obličejem a začne hrát šťastné miminko. Nechápu. :sweat_smile: )

A osamocené matky taky obdivuju, já jsem ráda, že můžu dítě večer odevzdat... Teď je muž doma nemocný (teda dva dny), včera jsem ho už nekompromisně zapojila, předevčírem prospal celý den, a i když je Beno zlatý, jsem z toho nějaká nevrlá. No jo, když já jsem prostě odjakživa nejradši sama s občasnými výlety k lidem, což dítě jako koncept odmítá :grinning:
19. únor 2010 v 06:41  • Odpověz
Dobré ránko, my sme už od 7h vzhůru ale ještě se válíme. Ad, mě chlap taky chybí a je fakt že s malým hodně pomůže když je doma ale 8let co sme spolu to tak je takže sem na to víceméně zvyklá. Naši bydlí 10km od nás takže jezdím k nim nebo za kamarádka. Jak bude teplo tak tam budem furt :slight_smile: Kvak, malý má taky Bebu AR a dík za pochvalu. Mantinel má ale přes den je odbělaný abych na něj viděla.
19. únor 2010 v 07:37  • Odpověz
monter - na co mantinel? přece bys mu nekayila radost, podívej se jak mu chutná..:wink:

zakládám klub dokonalých dětí, já se vždycky na mimi těšila, ale že bude až takhle dokonalý jsem teda nemyslela ani v nejmenším.. :slight_smile: třeba mě hrozně rozčilujou cizí děti a nad vojtou si řeknu.. ach, ten je dokonalej.. :dizzy_face: :grinning: :grinning:

dotaz - od kdy můžou miniatury jezdit ve sporťáku? jednak se mi vojta do hlubokýho už skoro nevejde, jednak je ta hluboká korba těžká jak kráva a taky přemýšlým, že už to za chvilku půjde začít chodit na brusle a tak, takže bych měla koupit nějakýho teréňáka :angry: .
19. únor 2010 v 08:14  • Odpověz
Jahod, mantinel mu dávám jen na noc páč hrozně cestuje, šak si viděla. Do sporťáku můžou od půl roku ale pokud jde polohovat do úplného lehu tak klíďo od 4měsíců.
19. únor 2010 v 08:27  • Odpověz
Jahod - přidávám se do klubu. Mně třeba vždycky vysloveně vadila taková ta typická miminkovská vůně (říkala jsem si, proč to všichni mejou stejným mýdlem - a dodneška vlastně nevím, proč všechny děti jsou cítit podobně), a co myslíš? Beno voní. Jasně že voní! A pak moje matka neprozřetelně pravila: On je tak krásně cítit jako VŠECHNA miminka... Takže evidentně smrdí úplně stejně, ale je dokonalý! :grinning:
19. únor 2010 v 08:48  • Odpověz
Dobré ránko u nás noc děsná, malej se budil co 30 minut a tlačil a tlačil a pak plakal. Fakt děs.
Depky a já patříme také k sobě - a samozřejmě si to také vyčítám
Dneska nás čeká to trojité očkování, včera na Nově ve zprávách zrovna o těch rotavirech mluvila naše paní doktorka.
Tak snad to oba s Tomem přežijeme a nebude teplota.
19. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
dobré ráno-to byla úžasná noc!!!Jsem se konečně vyspala snad do růžova :grinning: :grinning: Kojila jsem ve 2- 7 a světe div se,zatím od 8 pořád spnká.Ale určitě to teď zakřiknu.
A taky se přidávám do klubu dokonalých miminek-prostě to jsou dokonalé zlatíčkai když někdy zapláčou,nebo se vztekají.
Adajar-chalupu máme na Slovensku-je to taková dřevěnka,ale už opravená.
A už se budí,jsem to říkala.
19. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
tak se opravdu vzbudil a byl pokaděný až za ušima.Ale co nechápu,že byl vysmátý od ucha k uchu-takové moje prastko :grinning:
19. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
Ahoj, tak jsem na vás mrkla zase po delší době a máte dobré téma. Své psychické stavy bych nenazvala depkou, ale přemýšlím o poporodní depresi (sice jsem už skoro 5 měsíců od porodu, ale příznaky tomu odpovídají). Minulý týden jsem se naprosto sesypala a normálně jsem Terezku nenáviděla - po jejích 10 hysterických výstupech během dne (ta vojtovka mě vážně hodně ničí). Když jsem se sebrala, zase jsem bulela, že můžu něco takového cítit ke svému dítěti.
Tenhle týden jsem se už uklidnila, vidím už dokonce malé pokroky díky tomu cvičení, tak to snad bude dobré. Teď 3 dny necvičíme po očkování, tak jsme včera vyrazili na nastřelení náušniček. Sice u toho vřískala, protože jsem jí musela držet hlavičku, ale je to velká kočka. A ješte k tomu spinkala od 19 h do 5 do rána.
19. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
prasátko-tam mělo být
19. únor 2010 v 10:49  • Odpověz
orlik taky mě to napadá s tou depresí a když je malá tak nervní, nebo když mi vyváděla u kojení, to hlavně, pak jsem nebyla schopná na ni pěkně promluvit, nechala jsem ji manželovi a musela jít do vedlejší místnosti no a pak ty výčitky!
a to jsem si libovala, že na to jaká jsem citlivka, se mi takové stavy vyhly, když opominu teda to kojení, tak šstinedělí bylo v pohodě, no chyba lávky
19. únor 2010 v 10:58  • Odpověz
na náušničky se taky moc těším a chci malé objednat nějaké ty háčkované čepičky na jaro a léto, akorát teda nevím, jak mám uhodnout velikost
19. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
Evi, měla jsem stejné pocity jako ty. Večer jsem ji nechala řvát v postýlce a zavřela za sebou dokonce dveře, měla jsem ji za ten den plné zuby. Přitom se jí vůbec nic neděje, ta vojtovka vůbec nebolí, jen musí být zafixovaná v nějaké poloze a to se naší madam nelíbí. Přemýšlela jsem i o návštěvě psychologa, ale jak to čtu nejsem asi jediná, které občas rupnou nervy.
19. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.