• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Kremb, ty psycho stavy o kterých jsi psala, znám velmi dobře, Jáchymek mi řve, nosím ho a do toho, abych nevyšla z cviku mi řekne, že chce čůrat nebo kakat, pak řekne, že nechce a já běhám a běhám a já už mám opravdu dost, a občas to teda odnese, už jsem jí několikrát řekla, že jestli si ze mě bude dělat srandu, tak je nechám řvát oba a budu řvát vedle nich....no upřímně občas k tomu nemám daleko :unamused:
Ale jsem ráda, že existuje něco jako koník, protože člověk vidí plno věcí jinak a hlavně to řekne někomu, kdo je ve stejné situaci...
19. únor 2010 v 15:11  • Odpověz
vidím, že je to všade rovnaké :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 v 15:13  • Odpověz
beranku-mas pravdu!! ted resime zase jine veci-ale furt ohledne deti.... :grinning:
ja si vubec neumim predstavit, ze budu chodit do prace, decka do skolky a pak do skoly-ja si to proste neumim predstavit ani ve snu... :sweat_smile:

jinac se musim pochlubit-na snidani teda palacinka :grinning: , ale na obed si dal brambory se zeleninou -to teda jen trochu-te zeleniny, ale mel chut na maso-po tydnu, tak jedl sam kure...uplne jsem zirala... :dizzy_face:

ja jsem teda pred otehotnenim zila spise zivot kavarenske povalecky, prestavovali jsme s muzem porad neco-byt, barak apod., cvicet jsem teda taky chodila, ale spise to byly ty kavicky, kamaradky apod.-a ted...kavicku resim jednou rocne, vedle baraku, kde je kavarna a to vzdy letim domu kojit...ale nejak mi to az tak nechybi a hl. mi nechybi prace-toz nevim, jak to potom zvladnu se zaclenit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. únor 2010 v 15:17  • Odpověz
beranku-musim se denska jeste pochlubit- jednou jenikem- normalne dneska zadne ucurnuti do slipu, zadne pocurane teplaky, dneska si proste chodi na nocnik sam, i na velkou-jsem uplne z neho hotovka!!!mam zpatky sveho kluka-jupiiiii, doufam, ze mu to vydrzi :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
19. únor 2010 v 15:27  • Odpověz
Ahojky, hlásím se do klubu depkařek :grinning: Ty depky jsou normální. Je to obrovská změna a život je najednou jinak. Asi každá ženská zná ty stavy, kdy by mimčo nejradši někam pohodila a utekla pryč. Některá to udělá a má výčitky, některá to neudělá, zatne zuby a vydrží to, ale výčitky má stejně, že na to jen myslela... Tak to prostě chodí. A i když to zní možná divně, tak si myslím, že tyhle stavy upevňují pouto mezi matkou a dítětem.
19. únor 2010 v 15:46  • Odpověz
Kremb, tak to je super s tím Jeníkem :slight_smile:
Jinak k těm zeleninovým jídlům, já dělám normálně brambory, k tomu dušená zelenina, pak rýže, nudle a k tomu ta zelenina, používám i šmakoun - to je vaječná bílkovina bez cholesterolu. Děláme koprovku, dušenou mrkev, špenát, prostě takové jednoduché věci...

Kremb, já už taky ani nemám potřebu někam chodit třeba večer si sednout, asi proto, že nemám u sílu a jediný můj zájem je postel a pak taky mi chybí ta slovní zásoba, tak o čem bych si s kým povídala, že :grinning: :grinning:

A práce....no samozřejmě člověk má pocit, že návrat bude jako poprvé, když jsem tam šla, hlava prázdná, mozek prázdný, ale návrat je opravdu nutný, protože bych už byla velmi zaostalá... :sweat_smile:
19. únor 2010 v 15:59  • Odpověz
no tak jsem ráda, že se téma depka z mimča ujalo, hned je mi líp :grinning:
19. únor 2010 v 15:59  • Odpověz
Evatk, všichni jsme na tom stéjně (možná až na nějakou výjimku :sweat_smile: ) :wink: Jen klid, depky ostatních tě uklidní...
19. únor 2010 v 16:00  • Odpověz
beranku-diky diky za tipy...kdyz ten muj potvur nemusi moc dusenou zeleninu a zivou uz vubec ne....v polivce a omacce-tady rozmixovane, to sni, ale normalne,to je s nim problem...smakouna musim vyzkouset... :wink:

dneska me ohromuje.... :slight_smile:

me se proste do prace ale fakticky nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

slovni zasoba-co to je??? :grinning: a nejhorsi je,ze jenik chce furt komunikovat - me uz boli pusa... :sweat_smile:
19. únor 2010 v 16:16  • Odpověz
Kremb, to znám, s tím mluvením, my máme doma to stejné :grinning: A nejhorší je, že ona už je tak chytrá, že já ji už automaticky pořád něco odpovídám a ona na mě: mami, řekni ano...tak já řeknu ano a pak se jí zeptám, proč to po mně chtěla :grinning: Aby se mi ještě nestalo, že jí něco slíbím co se mi líbit moc nebude :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 16:20  • Odpověz
Orli ty uz prikrmujes?? Nam rikali ze nedonosene deti se maji prikrmovat podle korig veku, ale je fakt ze vy to mate asi jinak.

Monter no moje mamka ne jelikoz je nemocna a nesmi chytit chripku a nic. :frowning2:

Kvat jo Amater jo?? :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 16:30  • Odpověz
Beatka teď pořád chce něco vysvětlovat z knížky, časopisů, prostě abych našla synonyma toho slova, někdy mám opravdu co dělat, abych ten mozek zprovoznila :grinning: :grinning: A taky se ptá na všechny zvířata co jí....to je taky někdy něco :sweat_smile:
Včera jsem vysvětlovala třeba slovo sedlák :wink: :sweat_smile:
19. únor 2010 v 16:30  • Odpověz
beranek, ale musis myslet ne??? :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 16:31  • Odpověz
To jo, ale člověk to musí vysvětlit pochopitelně pro dítě, opisem, docela sranda :sweat_smile: A my máme takovou rozumbradu, že ona to pak šíří dál a říká, maminka říkala :sweat_smile: Tak si nemůžu vymýšlet nesmysly :sweat_smile:
19. únor 2010 v 16:33  • Odpověz
beranek Maminka a tatinek rikal je nejlepsi co??? :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 16:38  • Odpověz
No hlavně až začnou děti chodit do školky a přetočí co slyšely a začnou to tam vyprávět :sweat_smile:
19. únor 2010 v 16:40  • Odpověz
Beranek me stacilo co mi rekla jedna 4leta holcicka :"teto a ty jsi vetsi nez strejda do sirky nebo do vysky?? " no odpovez nato. Dostala jsem zachvat smichu
19. únor 2010 v 16:43  • Odpověz
ad-hihihi :grinning:
beranku- jsem, ho prechvalila :rolling_eyes: chtela jsem jit za kamaradem-pracujem spolu v ova a bydli kousek a dat mu oapiry do mzdovky - jenik total zachvat,ze nemuzu jit ven....za chvili si to rozmyslel a chtel jit, toz jsem ho oblikla a slo se...venku se rozhodl, ze navstvime obchod-samo, ze ten je na opacne strane, nez ten znamy, do obchodu malem utikal a chtel koupit ovocne lentilky- samo,ze jsem mu je koupila a ja naivne myslela, ze pujdem za tim znamym...no ta scena na chodniku....ze ho boli dupka, ze ho boli hlava, ocicka, ruce, do toho stal, plakal...no hysterie...takze jsme opet dosli domu- ja na.....na,ze jsem nic nevyridila,ani jsem se sama neprosla... :angry:
19. únor 2010 v 18:10  • Odpověz
Ber - jak, poloviční slovní zásobu, když tu všichni furt tak melem :grinning: Ale fakt je, že jsem měla od začátku těhotenství dojem, že blbnu (Já: prosím tě, potřebuju otvírák na lahve. Kolega: Ehm... myslíš asi vývrtku? - No kurňa, však lahve se tím otvírají, tak co by ještě nechtěl...! :grinning: ), teď to přešlo... Tak by mě zajímalo, jestli je to tím, že tu slovní zásobu nepotřebuju a nepoužívám... :rolling_eyes:

Tuhle mě dostal kamarád, má dva malé kluky, a tříleťák vysvětloval mamince cosi o sýkorce, ale nějak mu to nešlo, a když ona pořád říkala, že neví, co myslí, tak chlapec pravil Maminko, ty jsi asi nějaká hloupá, ne? (A zabijte to, když jste to v bolestech porodily...! :grinning: )
19. únor 2010 v 19:51  • Odpověz
tak jsme vykoupaní,trochu napapaní a spíme.To se mi ještě nestalo,aby mi při kojení usnul.Ale dala jsem ho spát a jen čekám,kdy se vzbudí.
Skříň je hotová a chlop nutně musel jít na pivo :cry: Já bych taky šla někam do společnosti.A zítra bude vyspávat a já už si asi hodím mašli. Proč já jsem si nevzala Pištu Hufnágla!!!!
19. únor 2010 v 19:53  • Odpověz
hahaha, riv, teď jsi mě teda pobavila s tou slovní zásobou, připomnělo mi to mě včera. telefonovala jsem se známým a říkám mu ať počká, že si odsávám.. a on na to, jestli prý není lepší se naučit smrkat.. :grinning: :grinning: :grinning: no, myslela jsem samozřejmě mléko, ale to se prý odstříkává.. :confounded: :wink:
přidávám se do klubu asociálů - je teda ale dost zajímavý v téhle souvislosti, že tady jsme už prodrbaly 846 stran.. no, tak snad je to tím, že když jsme u toho samy doma, je nám lépe.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kremb - do práce se mi taky už nechce, přemýšlím o kariéře kojné..
orlík - už první příkrmy? já myslela, že se začíná cca v 6 měsících..
19. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz
Holky taky mám depky,ale jen někdy. Naposled jsem měla depku .když malá plakala a nevěděla jsem proč nic nepomáhalo... Ale ona má takové výlevy málokdy,je jinak děsně hodná. Jednou jsem na ni i zakřičela až jsem se rozbrečela,co jsem to za matko, jenže ona se smála.... tak aspoň vím,že až budu na ní právem někdy křičet bude se mě smát :wink:
jinak je ale poklad,sama i vydrží v košíku si vykládat a pak sama usne...pozornost si nevyžaduje :slight_smile:

evita.j johanka je krasná a moc šikovná...ona už se snaží zvedat hlavičku???? :astonished:
19. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz
jahod- no jo, ale na rozdil od tebe jsem slaboch...nicmoc neumim, takze me asi navrat do prace nemine-teda tam, kde se jsem delala...ne, ze bych to nedelala rada, ale ja si to predstavuju tak, ze by manza vydelaval tolik, ze bych chodila do prace jen z radosti-tzn. delala bych treba uklizecku, ci nekde se starala o stare lidi-to by me snad i naplnovalo-s tim, ze bych na tom nebyla existecne zavisla...ted nevim,jestli jsem to napsala nejak srozumitelne.... :confounded: :slight_smile:
19. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz
krem - ty máš zvláštní záliby..

holky mám problém, vybrala jsem si kočárek na běhání a brusle a nemůžu se rozhodnout pro barvu
http://kocarky.heureka.cz/x-lander-x-run-2009/galerie/?obrazek=84cbbd852e58904f71e7d61585bfc417
poraďte jestli zelený, šedivý nebo modrý..
19. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz
jahod-no vis jak....to je takova utopie... :grinning: ale libilo by se mi to,vis delat neco smysluplneho...ale aby me to nemuselo zivit... :dizzy_face:

hele, me se libi sedy, ale to nebudes videt, takze doporucuju zeleny-ten se mi libi taky- a ja mam taky zeleny sportak-ale bruslit neumim-jsem totalni gramlavec...zrovna nedavno mi sestra pripominala, jak jsem se ucila bruslit a jak mi zlomila dva prsty -u kazde ruky jeden, jsem pak chodila jak jeliman se sadrama na obou rukach :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz
jaho z těch barev co máš v příspěvku zelený
19. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz
krem - je to každopádně obdivuhodný, ale já bych na to teda určitě neměla..

říkáte zelený, jo? já si zase říkám jestli ne ten modrý.. ach jo, jsem zoufalá!!! vždycky říkám; dělejte si se mnou co chcete, jenom po mně nechtějte žádný rozhodnutí... :sweat_smile:
19. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz
jahod já zas řeším jídelní židličku... už jsem měla vybráno - cam campione, ale asi vezmu peg pepego, ale tam zas není ten koš... i když ten bude akorát tak na hromadění nesmyslů, a má dobrou barvu, tu cacao
http://www.babydracek.com/zbozi/2739--jidelni-zidlicka-peg-perego-prima-pappa-diner-2010
19. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz
evatk - cacao je dobrá, ale líbí se mi i sand, to bych teda měla taky problém.. :sweat_smile:
19. únor 2010 ve 22:05  • Odpověz
co si budeme povídat - nemáme to jednoduchý.. :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.