• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
jahod no to teda nemáme, vidím, že mi rozumíš :grinning: :grinning: :wink: :wink:

a docela se mi líbí ty eko tašky, adresa nějak eco bag či tak nějak, ale mají takový výběr vzorů a barev, že do toho asi nejdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 ve 22:20  • Odpověz
tak na to dneska nemám určitě - víc barev a vzorů by mě určitě zabilo :wink:
19. únor 2010 ve 22:22  • Odpověz
jahod :grinning:
19. únor 2010 ve 22:23  • Odpověz
jahod me se libi modry :slight_smile:
19. únor 2010 ve 22:39  • Odpověz
taky jsem už koukala po židličkách... docela se mi aji líbí takové ty dřevěné jak se znich potom dá udělat stoleček se židličkou... ale nevím nevím
19. únor 2010 ve 22:40  • Odpověz
Čauves :slight_smile:
jahod, jsem pro zelenou nebo šedou, ale já jsem tak nějak na zelenou úchylná :sweat_smile:
Kryšpín měl dneska návštěvu a jsem ráda, že ještě nemáme dozařízenej barák, páč kamarádky raubíři ho devastovali i tak :grinning: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=338250
No aspoň vím, že mám uklidit všechny cenné věci výš než metr a půl :sweat_smile: Taky jsem si uvědomila, jak mám skvělýho, hodnýho a spokojenýho chlapečka a jak je šikovnej. No prostě MŮJ :grinning: Tady máte fotečku, i když to bylo hodně těžký ji udělat, páč jednomu z pánů se hrozně líbil můj oranžový foťák a hned se na něj sápal. Musela jsem ho bránit, páč ho mám půjčenej od bráchy :grinning: Člověk by neřek, jak rychle dokáže lézt batole :sweat_smile: Mám spoustu fotek jeho oka, obličeje, nosu...
Co se depek týče, tak ty se mně naštěstí týkaj jen zřídkakdy :slight_smile: Druhou fotku jsem vložila pro ukázku, jak velký může být vzrůstový rozdíl 3 měsíčních miminek :sweat_smile: Matěj je o 5 cm menší a 1 kg lehčí, přitom se narodil o půl kila těžší a 3 cenťáky delší :sweat_smile: No nic, prostě není ten náš tabulkovej, ale je nejkrásnější :dizzy_face:
Okousaná postýlka je moooc dobrá, dám mantinely z obou stran :grinning:
19. únor 2010 ve 22:43  • Odpověz
Jsem vám hodila blbej odkaz, tak tady : http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3824239&vReferer=
veruso, přesně tu budem mít, ještě po mně :wink:
19. únor 2010 ve 22:46  • Odpověz
veruso :slight_smile:
spaaget - jsi mi ty barvy zase zkomplikovala! :angry: Parta hic je dobrá. Je náhoda, že máš taky nejkrásnější miminko, úplně jako já.. :grinning:
no nic dámy, já se jdu na to moje rozhodování, kterou ze tří barev zvolit asi radši vyspat, vážně to jednoho vyčerpá..
ráno jdu na poštu, přišla mi manduca, doufám, že jsem vybrala dobrou barvu.. :grinning: :wink:
dobrou, berunky
19. únor 2010 ve 22:55  • Odpověz
jahod jakou? hoď pak fotku

to budu řešit taky, no moje nervy ..... :frowning2:
19. únor 2010 ve 22:57  • Odpověz
evit - :grinning: vzala jsem tuhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21393362&tab=0 tu béžovou, sice ty se vzorem jsou fakt krásný, ale přijde mi fakt blbost jenom kvůli tomu platit o litr víc.. pak se mi líbila ta černá, ale zase jsem si říkala, že by mu v tom bylo v létě vedro, takže tak..
19. únor 2010 ve 23:01  • Odpověz
Jahod - no jasně, jenže sem přijdeš, když máš náladu, když nemáš co říct, nereaguješ. Tady řešíš stejné problémy, takže přirozeně vyplyne existence nějakého společenství (já tomu říkám nutná jeskyně - dřív bychom žvejkaly kůže u ohniště - když nemáš co říct, prostě žvejkáš - teď holt máme ty internety). Na pískovišti se očekává, že budeš sdílet to, co se v danou chvíli odehrává, což je pro mě víc, než momentálně zmůžu. (Tuhle mě takhle odchytla nějaká žena s ročňátkem v kočáru a stihla mi během tří stanic sdělit i to, kolik vážilo při porodu dítě její kamarádky... No zapotila jsem se tam víc než na sále, než jsem mohla prchnout... :grinning: )
19. únor 2010 ve 23:06  • Odpověz
jahod no vidíš, já bych taky brala černou a v této souvisloti mě to s tím horkem nenapadlo, tak my tím pádem možná červenou
ještě mrknu na ty vzorované, o těch jsem neměla tucha, ale to by mě doma neprošlo, už tak budou spory kvůli židličce
19. únor 2010 ve 23:07  • Odpověz
jasně jahod, litr navíc za vzorek je kravina, ten můžeš při dlouhých volných večerech vyšít sama :grinning: :wink:
riv, ó jak jsem ráda za internet, páč žvýkání kůže se mi příčí :grinning: Ale pravda, že bez netu bych byla jak v tý jeskyni :sweat_smile:
19. únor 2010 ve 23:18  • Odpověz
riv - úplně tě vidím, i to je důvod, proč jezdím zásadně všude autem.. :angry:
evatk - ta černá si myslím, že by bylo fakt peklíčko.., na ty se vzorem ani nekoukej, nebudeš spát... :wink:
19. únor 2010 ve 23:18  • Odpověz
co máte proti žvýkání kůží - mně se ta představa poměrně líbí, přemýšlím, že bych si nějakou pořídila, ale bohužel by to asi většina lidí nepochopila jako důvod proč nemluvím.. :sweat_smile:
spaaget - já si snad budu muset najít práci, protože vyšívání při dlouhých volných večerech mě poměrně děsí... :grinning:
19. únor 2010 ve 23:20  • Odpověz
jahod-ja mam tu cervenou manducu, jen nejsem nejak schopna tam manu naistalovat- a mimo jine, se se mnou divala na posledni dil sexu ve meste-fnuk..co budu v patek vecer delat a na co se budu tesit????????

kocar- rozhoduj se mezi sedou a zelenou-modry ne, nevim, proc, ale ne.... :grinning:

zidlicka-doporucuju obycejnou z ikea, vychazela v testech nejlip, je sice fakt obyc plastova, ale super....da se umyt jednoduse, okamzite sucha, sama pozitiva :grinning: :wink:
19. únor 2010 ve 23:26  • Odpověz
Dobré ránko, my měli nejhorší noc...malý pojedl ve 22h, pak v půl4, o 5h a ve finále stával o čtvrt na 7. Jahod, barva modrá, miluji modrou :slight_smile: Verusa, tu starou dřevenou židličku budeme mít.
20. únor 2010 v 08:12  • Odpověz
Ještě v 1h jedl...na to sem dočista zapoměla! Teď malý chrní a já nemůžu zabrat :( Odpolko jedeme neteři na narozeniny (slaví krásných 20let), tak se těším že se toho našeho otesánka na chvíli zbavím :slight_smile:
20. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
momnter-doboru noc...ja to mam taky tak nejak v noci-a do toho odhazuju starsiho syna-abych se nenudila...a pripadne prebaluju malou pokakanka hvezdu :grinning:
20. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
my máme noci celkem v pohodě,ale přes den je to na palici!!!A venku maras,to asi prochajda nebude :frowning2:
20. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
pampus-to je psycho venku, ze?jsem se tesila, ze se provetram,ale zas tu snezi.. :angry:
20. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
krem-jak říkám,už to je pomalu na mašli!!!!Ale musíme jít do obchodu,takže snad se to odpo zlepší.Já cu jaro!!!!!Jinak se už zblázním.
20. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
My míváme taky noci dobrý...malý usíná o půl9 a na jídlo se vzbudí kolem 2 - 3h a pak spí do 7 - 8h. Nevím co to dnes mělo znamenat...asi špatná konstelace hvězd :slight_smile:
20. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
me se maruska budi co 3 hodiny-kdyz je dobre...spise co 2 hodky....

pocasi je fakt na palici :angry:
20. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
my to máme podobné jako monter.Dneska nás trápí prdíky-teda myslím.A navíc si při spaní vyžaduje mou pozornost.Takže až se probudí,tak si zacvičíme a dáme kapičky a snad bude lepší.A to jsem nesnědla nic,co by mu mohlo uškodit.
20. únor 2010 v 11:35  • Odpověz
Malý na bolení bříška naštěstí netrpí...to má po tatínkovi :slight_smile: Se tak těším na ty narozky - zákusky, chlebíčky, jednohubky a kdo ví co ještě...to zas budu přecpaná k prasknutí :slight_smile:))
20. únor 2010 v 11:43  • Odpověz
monter-normálně ti závidím.Ale my máme zákusky v lednici,páč včera to nějak nevyšlo a na zítra chystám udělat Malakov-mňam(nepečený zákusek ze zakysané smetany s jahůdkama)A udělám i takový lepší oěd na neděli,možná přijdou i naši.Tak proto doufám,že zítra bude líp.
20. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
jejda holky-nedelejte mi chute se zakusky, chlebicky, jednohubkami, malakovem a pod....to se nedela-stradajicim, hladovejicim :grinning: prave hledam nejaky dobry recept na hovezi.... :sweat_smile:
20. únor 2010 v 11:58  • Odpověz
Pampus, pošli recept na Malakov, dík! Holky co vám budu povídat...sama sobě závidím jak si dám do nosu :slight_smile:
20. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz
pampusik pošli recept do ip!!!!
20. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.