• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
monter :grinning: ja si taky zavidim-vari muz...nasla jsme nejaky recept na mmb a on vari :sweat_smile:
20. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz
Krem, máš to dobře zařízené :slight_smile: Co si našla dobrého? Můj taky vařívá ale pak ten bordel po něm!
20. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz
Ženy, má robě některé z vás hodně zplacatělou hlavičku? Jáchym sice spí na obou stranách, ale má pěkně šišatou hlavu- asi začal blbě polohovat, když ještě moc nevládl otáčením hlavy, a teď už ani střídání stran nepomáhá. Dokonce ho přes den dávám spát na bříško (protože když je jen na zádech, tak se mu dělá na temeni docela velká lysina :grinning: ).
Spaaget- tý jo, Kryšpín je faaakt veliikej! Ale tuze pěknej!
Jinak Jáchymek zase ztrácí špeky- zase vytáhl- podle měření dnes 69 cm určitě, váha cca 6,5 kg. Přijde mi už jako nejapná žížala, docela by potřeboval trochu masa navíc. Ale jí spíš míň než dřív- skoro nikdy nevypije celou 150 mlíka, někdy jen polovinu. Chi, a podle tabulky na Bebě by měl snad pít 210 ml 5krát denně :sweat_smile: :sweat_smile:.
je to tam jako nepečený moučník
20. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz
moter-jsem se prave chlamala, kolik toho nadobi vytahl, tak na me vyrukoval, ze je to slozity recept... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ja ho najdu a poslu....

kvak- no zkus mu davat pod hlavu mouckovy cukr-kamaradka mela predcasne narozene mimi a taky se ji ta hlava nejak nezdala a davali ji pod hlavicku cely moucka cukr :slight_smile:
20. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz
20. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz
Ahojky,
tak my máme náročný návštěvní týden, včera v podvečer další známí "do kúta", ale už jsme se s manžou rozhodli, že dame tydenní UTRUM,pač ta včerej.návštěva nám dala zabrat-teda hlavně JOhance, známá s ní řádila jak pošuk, a to byla malá okoupaná a zralá tak cucnutí a spánek..... :frowning2: No byla jsem z toho teda hotová, naštěstí jsem jim ji včas "zabavila", dala napapat a uspala ji. Matka od dítěte a hrála si s ní, jakoby měla rok a ne 3 měsíce :unamused: ach jooooo.

Dnes dopoledne jsme byli na vítání občánků :sweat_smile: bylo to moc pěkné, dostali jsme růžičku, pamětní knížečku (pidi), jakýsi diplomek, a zlatý přívěšek - čtyřlístek = milé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Odpoledne jdu s malou na chvíli k bráchovi, slaví dnes 30 :slight_smile:, manža musel do práce, tak zajdem jen na chvilku, na ty jednohubky a chlebíčky, jak jste tu dělaly chutě :grinning: :grinning: a hlavně něco sladkého (jsem závislá na cukru - hoooodně cukru!).
Od zítřka vyhlašujem stávku návštěvám (krom babiček) a v pondělí nás čekají očkování, tak bude zdůvodnění hned :wink: Nemáte těch návštěv taky už plné zuby? A to nás ještě několik čeká :confounded: :confounded:
20. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz
Ahoj holky tak nakonec mi prijela dneska segra. je mi porad blbe a Danysek to asi chytnul ma teplotu, ale jen 37,5 a nic vic mu neni tak musim pockat co bude.
20. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
evit u nás se to zatím s návštěvama stoplo samo, ale čeká nás to, tento týden měli přijít kamarádky z práce, ale to jsem zrušila, vůbec jsem neměla náladu, do toho ty řemínky a očkování a malá je přes den dost protivná, chápu, že ti to leze krkem
byli u nás třeba manželovo bratranci s děckama, tož to byl cirkus na entou, ten bordel po nich, děcka vůbec neposlouchaly, no moje nervy
já bych nejradši stopla i návštěvy u našich apod., potřebovala bych si odpočinout, jak je ještě k tomu malá na návštěvách protivnější než doma, jsem z toho akorát unavená, ale nemám to srdce mamce říct že nedojdem, když se všichni na malou třesou

pokud máš pocit, že je toho moc naráz, normálně odmítni, že toho prostě máte zrovna teďka moc, my jsme to tak už asi 2x udělali, i když možná se i urazili, nevím, ale nevidím důvod, proč absolvovat nějaké návštěvní maratony, vždyť nikomu nic neuteče
20. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz
ahojky ženy..
u nás noc v pohodě... taky jsem dnes dělalachlebíčky,zákusky-ty jsem koupila...péct neumím :grinning:
mám narozeniny v ponděli tak to odbydu dneska...ale nemám naladu...teď čekám na skoro tchyni a tchána.
20. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz
no my těch návštěv moc nemáme.Celá rodina je na Slovensku a kamarádi chodí tak nějak postupně.Třeba jsem ráda,že tu nebyla 2 týdny tchýně,se asi urazila.
A jinak hodně lidí odradí to 5.patro bez výtahu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale alespoň máme klid.
20. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz
Ahojky, teda dneska je to děs. Včera byla malá celý den protivná, chvíli pofňukávala, chvíli hystericky řvala a dnes v tom pokračuje. Normálně je docela hodná, sice je to takový živý dítě, který vyžaduje pozornost, tak se jí musím hodně věnovat, ale říkám si, že jsem si přece nepořídila dítě proto, abych ho někde pohodila, když zrovna nemám náladu. No ale od včerejška moje nervy teda dostávají zabrat.
20. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz
u nas navstevy ted uz moc nejsou-a popravde ani moc nebyly....ale zase se nejake chystaji-me spis ted zamestnavaji vice pochuzky k lekarum :unamused:
20. únor 2010 ve 14:49  • Odpověz
Holky ten muj budulinek je chudacek malickej ma tu teplotku doufam ze mu nestoupne ach jo.
20. únor 2010 v 16:44  • Odpověz
adajar-snad nestoupne,to by mě vás bylo líto.Oba lazaři.
20. únor 2010 v 17:25  • Odpověz
pamp no zatim ma 37,5 tak doufam ze ne ted spinka. A hlavne ani moc nechce jist
20. únor 2010 v 17:27  • Odpověz
tak možná až se vyspí,tak bde mt hlad.
20. únor 2010 v 17:31  • Odpověz
pamp uvidime je to je hrozny ze to odemne chytnul ach jo.
20. únor 2010 v 17:51  • Odpověz
Tak my sme konečně doma a už sme aji vykupkaný. No co vám budu povídat...byli jednohubky, zákusky a guláš. Sem nacpaná tak že asi nebudu týden jíst :slight_smile: Ad, chudák malý...snad horečka nebude stoupat.
20. únor 2010 v 19:46  • Odpověz
monterko-ta jedna provokatérko!!!!Ale my máme taky zákusek.
20. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz
Ad, držte se a podávej hláško!!!

Monterko, neprovokuj! Já chci taky zákuskýýýýýýý!!!
20. únor 2010 ve 21:20  • Odpověz
adajar držte se, určo to bude ok, ale chápu, jak ti je, já se případné elinčiny nemoci úplně děsím, všechno prožívám úplně neskutečně
20. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
Krem, recept vypadá zajímavě a může to být mňamka...byla? Z jakého hovězího si to dělala?
20. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz
ad myslim na vas..ať jste hlavně zdraví

holky co jste na UM....naše malá jí 650ml za den....což je asi málo...má tmavě zelený tužší hovňouse.... a mlíko mě moc nechce...co si o tom myslíte,?? mám změnit tu značku??
20. únor 2010 ve 22:39  • Odpověz
Verus - měla by vypít 150 ml na kilo váhy... Ale myslím, že Beno to taky nedává.
21. únor 2010 v 07:22  • Odpověz
Jinak - pokud přibývá, řešila bych spíš častost stolice než konzistenci (tmavě zelená je v pohodě, to u UM může být, Beno ji má taky - i když by mě zajímalo, podle čeho si ji rozmýšlí, protože občas produkuje normální vaječinu, občas ji inovativně zbarví). Jestli ji má jednou denně a jinak hraje spokojené miminko... všechny děti přece nemůžou jíst stejně, jak se nám snaží namluvit výrobci umělé stravy :slight_smile:
21. únor 2010 v 07:27  • Odpověz
dobŕe rano :slight_smile:
monterko - muz rozmrazil kus masa a az potom zjistil, ze to je svickova a byla to ooobr mnamka :slight_smile:
21. únor 2010 v 07:46  • Odpověz
dobré ranko, opět, už asi dost trapně jdu vychválit mého téměř dokonalého synka.. :dizzy_face: vzbudil se v sedm ráno, vstávali jsme ve čtvrt na devět - nechal maminku dospat :slight_smile: a teď když snídám, tak usnul. Miluju ho! :dizzy_face:
21. únor 2010 v 08:38  • Odpověz
jahod-to zaavidim :slight_smile: to je fakt milacek!!
21. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.