• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
jj, krem, mám ho za odměnu :slight_smile:. no a na pubertu půjde k tátovi.. :wink:
21. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
jahod-no jasan!!mas to dobre vymyslene...ale vzhledem k tomu, ze je tak hodny, tak to bude i hodny v puberte-nikam ho nedavej...ja mu poslu ty svoje... :grinning: :wink:
21. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
krem - to víš, že nedám! a tvoje mu taky nedáme! já předpokládám, že jeho nová partnerka si bude chtít pořídit taky nějaké to jeho bezva miminko a on v rámci zatemnění mysli podlehne, i když možná se ho ani ptát nebude a prostě si je pořídí.. takže potom možná o vojtu už nebude mít zájem vůbec a bude to vyřešený.
21. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
jahod-co na to rict??uvidis, nejak to dopadne...ale vyhru mas ty :wink: :dizzy_face:
21. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
možná by to tak bylo nejlepší, tyhle bionávštěvy jednou za týden nebo za čtrnáct dní jsou mně i vojtovi na dvě věci.. :rolling_eyes:
21. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
Ahoj holky tak Danysek uz je bez teploty a jen v nem chrci bez rymy.
21. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
ad - no tak sláva, to už vypadá dobře
21. únor 2010 v 10:35  • Odpověz
Jahod mas dokonale ditko. Proste ty deti vyciti kdyz je potrebujes a potrebujes povzbudit. :wink: :wink:
21. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
Jahod no ja se zatim neraduji kvuli tem plicim vis, ale je veselej a hodnej ted si tu hraje s hrazdickou a ja snidam v posteli. Holky jinak jak jsme ho ucili prskat tak vcera prskal jak nezavrenej, ale aspon by v nem nezustavali hlenyx. :wink:
21. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
ad - :dizzy_face:
jak jste ho učili prskat? :confused:
21. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
Nazdárek ve spolek, Jahod tiše závidím :slight_smile: Ikdyž my taky neměli špatnou, malý vytuhl o čtvrt na 9, pak o půl 2 pojedl ale vstával už v 6h. Dali sme si ho mezi sebe do postele a přítel si ho vzal o půl 8 do obýváku a já do 10h dospávala. Ad, tak to je super že horečka malému klesla.
21. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
jahod prskali jsme na nej pri cviceni vojtovky mel to rad a nerval mi. To vis nas mladej opakuje rad veci. A ted vyplazne jazyk udela bublinky a prska a plive
21. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
monter - já zase závidím toho tvýho báječnýho přítele.. :wink:
ad - tak já vojtu prskat neučím a to co popisuješ dělá taky.., tož nevím.. :sweat_smile:
21. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
jahod-taky by mě to nebavilo,kdyby chodil takhle k malému.Navíc to pro tebe vůbec není jednoduché.

Včera byl tak super den,fakticky jsme měli doma pohodu.Až do chvíle,kdy se vnutila tchýně!!!Ona by už po Filipovi chtěla,aby seděl a mluvil.Protože nějaké 6měsíční dítě-jak psali prý v Blesku-už umí chodit!!!!
21. únor 2010 v 10:58  • Odpověz
Jahod, taky ho budete mít :slight_smile:)) Malý taky prská a naučil se pištět a od pátku se otočí na bok, ale jen na levý.
21. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
ad-tak to je super,hlavně ať to vydrží.My měli super noc-snul něco po 20h a kojo 4h a pak v 8h.A teď se po hodince spánku vzbudil a jdeme kuchtit mňam obídek.
21. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
Monter hm u nas se teda spinka uz dlouho pravidelne od pul 8 do pulnoci a odpulnoci tak do 5 do pul 6 a pak vstavame kolem 9 az.

jahod no jo no mas chytreho synka. :grinning: :grinning: :grinning:

pamp tak tchyni rekni ze deti ktere chodi brzo maji problemi s pateri a skoliozu ja jsem tim prikladem.

monter to je borec ten Lukašek :grinning: :grinning:
21. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
Ad, malý měl taky zajetý že usnul o půl 9, pak jídlo ve 2 - 3h a vstával kolem 7 - 8h. Nevím co se tento týden pokazilo a budí se aji čtyřikrát za noc a vstává brzy. Pamp, no jo, co jiného čekat od tchýní :slight_smile:
21. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
monter no ono se to srovna danysek mel taky tyden kdy vstaval i po 2 hodinach a pak se to vratilo zpatky.
21. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
pampus - přesně jak píše adaj, takhle malý děti na to ještě nejsou stavěný. tchýně ať se jde bodnout! já teda musím za sebe říct, že ač jsem "tchýni" dlouho neměla, tak teď je teda zlatá sametová, o vojtu mají oba velký zájem a postavili se za mě, což bych teda vůbec nečekala. až mě to dojímá.. :sweat_smile:
monter - snad ano, a i kdyby ne, tak nám je spolu celkem dobře :slight_smile:. jinak vojta se taky točí na levý bok, pomáhám mu s nožičkou dopředu, aby se snažil přetočit, ale ta prdelka je děsně těžká.. :wink:
21. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
Ad, už aby to byla páč sem pak jak praštěná po hlavě :slight_smile:)) No nic, du dát Luky do kočáru na dvůr.
21. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
holky s pretacenim na brisko maji cas to je kolem 4-5 mesice.

Jahod je dobre ze se tchyne postavila za tebe. Aspon vis ze nejsi sama nato vsechno. A co tvoje rodina uz to vi??
21. únor 2010 v 11:19  • Odpověz
monter no to ja kdyz jsem hotova musi vstaat tatka.
21. únor 2010 v 11:23  • Odpověz
Pamp- já tchyni, která je asi podobná jao ta tvoje (o mnohý jiný:slight_smile:, řekla, že se budu snažit, aby Jáchym co nejdéle jen lezl, v chození a stavění ho podporovat nebudu a na nočník ho taky dřív než v 18 měsících nebudu zkoušet, že ho ráda přebaluju :grinning: . Ale fakt, my látkujeme a přebalování mě baví. Doufám, že se bude malej dloho počůrávat (no, ve školce už nemusí))----takhle ji vždycky zprudím, ale nedělám to shcválně, je to prostě můj přístup, ten její je prostě styl 70.let, chápete...Největší úspěch je, když dítě "všechno jí", sní toho hodně, v 10 měsících chodí na nočník, chodí se s ním za ruce, když se prvně postaví v postýlce...
21. únor 2010 v 11:39  • Odpověz
kvak-přesně!!!!!Ona už mu vyhlížela nočník!!!!!Tak jsem ji uzemnila a zase velice rychle odcházela.No příští týden je tu zase,tak jsem zvědavá,s čím přijde.Už aby slezl sníh,to jí nacpu malého do kočáru a budu mít klid.A potajmu jí půjdu šmírovat.
21. únor 2010 v 11:47  • Odpověz
pamp :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Kvat no ja teda minim davat na nocnik brzo, ale to ma kazdej jinak. :wink: :wink: :wink:
21. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
ad-my taky látkujeme a taky ho chci dávat na nočníkale ne tak,aby se mu to zhnusilo.Ale určitě ne hned!!!!
21. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz
Jahod, určo se najde chlap který vás bude chtít. Dyť si mladá a šikovná ženská a Vojtíšek je překrásný! Já chci zkoušet malého dávat na nočník od jednoho roku.
21. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz
Já vysazovat dítě budu, ale žádné hrocení... Máti říkala, že jsme byly obě do roka bez plen - po jídle na chvíli posadila, když bylo, pochválila, žádné vysedávání. Zkoušet, netraumatizovat - na tom podle mě nic nejní. Ale jinak žádný spěch. (I když teď jsem na bratránkově svatbě viděla tak tříleťáka - v dětské verzi obleku, a s plínou... připadalo mi to hrozně absurdní, asi jako kdyby s plenou maturoval :grinning: ) Ani s chozením. Jen ať pěkně leze, ta malá zviřátka jsou pak tak strašně rychlá...! :grinning:
21. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz
Ja som Nat na nočník skúšala dávat sem tam od 1.roka, vobec tam nechcela sediet a tak som tomu nechala volný priebeh jedného krásneho dna, ked mala 1,5 roka sa sama od seba rozhodla, že plenky už nechce...uvidím, či to pojde tak lahko aj u Lukyho
Ked tak rozmýšlam, tak s Nat neboli nikdy vetšie problémy - aj s odvykaním na dudel to bolo v pohode aj zrušenie nočného krmenia bolo ok
21. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.