• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
kocky, vy toho nakecate tolik, ze nedocitam :grinning: snad se mate vsechny dobre, zavidim, ze jste doma na PN a muzete spat me neni blbe, ale furt bych spala, ale s malym dablikem to nejde :grinning:

a holky, k cemu je dobrej ten tehupas?...ja sem jo teda u kubika vubec nemela, tak jestli sem o neco neprisla :slight_smile:
25. bře 2009 v 11:04  • Odpověz
Čaveček, teda vy tak strašně jedete :sweat_smile: :confused:

Holky tak k těhu demenci jo, já včera ve 22.30 s šokem zjistila, že je úterý :grinning: :grinning: Nevím proč jsem si myslela, že je po. No manža mě na štěstí vyvedl z omylu. A dneska vím, že je středa a zítra mám kontrolu.... :pensive:

Co probíráte? Tanga a těhu pás a guláš. Nooo gulášek s křenem taky bych si ďobla. Těhu pás si koupím (když bude vše nadále v pořádku) v CaA.
Tanga nosím a nenosím. Do města pokaždé.

Těhu nechutě se mi Lucy taky zdaj tak trochu na ústupu nebo mi aspň není tak divně večer..... :wink:
25. bře 2009 v 11:05  • Odpověz
Marie, ten těhu pás je prostě šik :wink:
25. bře 2009 v 11:05  • Odpověz
Sanusko, proč tak smutně, kontrola je super, já bych jí brala hned! :dizzy_face:
25. bře 2009 v 11:06  • Odpověz
Maui já chodím po tejdnu heč :grinning: Ale stejně je to pokaždé tak trošku o nerv...... Jestli po měsíci nebo po týdnu......
25. bře 2009 v 11:07  • Odpověz
No myslíte ten pás jak vykukuje z pod tríča a jde jakoby kousek přes kalhoty.....? Jsem ráda, že díky němu bych mohla nosit dál svoje věci.... :sunglasses:
25. bře 2009 v 11:10  • Odpověz
Maui, jen pekne bez i na obed, ted mimi potrebuje kazdé jidlo :dizzy_face:
25. bře 2009 v 11:15  • Odpověz
ano sanusko, ten :wink: :slight_smile:
25. bře 2009 v 11:15  • Odpověz
Holky děkuju moc k přáníčkám k narozeninám :slight_smile:
Právě před chvílí jsem dopsala snad už poslední verzi diplomky a zítra snad už budu tisknout a vázat hurááááá.
25. bře 2009 v 11:17  • Odpověz
no, tak tehupas se me asi tykat nebude, pac uz ted se sotva vejdu do svejch kalhot,pritom sem na vahu nepribrala, ale pandero uz mi narostlo, nechapu to :frowning2:

ohledne tech chuti, ja si dneska koupila makrelu, ryby mam moc rada a jim je casto, ale na makrele me sere to obirani, ale chut byla proste vetsi :grinning:
25. bře 2009 v 11:18  • Odpověz
Hmmmm, makrelku mám taky doma, že bych se do ní taky pustila :slight_smile:

Jen se musím s tělem ještě domluvit jak teda jako jestli na ni má chuť nebo ne :grinning:

Mari no tak už dítko máš, tak to půjde rychlejc nooo. :wink:
25. bře 2009 v 11:22  • Odpověz
Adel, prosím te stav se tady mi neco napsat, do 30.3. mam deadline na dve seminarky, pro me dost nechutne a nemam ani koncept :cry: a to jev pátek zápočet a v utery jsem chtela jit na dost tezkou zkousku :pensive:
25. bře 2009 v 11:26  • Odpověz
holky, já psala diplomku před deseti lety a doteď je mi z ní blbě :wink: :wink: :wink:
25. bře 2009 v 11:27  • Odpověz
Naštěstí než já se dohrabu k diplomce, tak to chvíli bude trvat, v léte se chci o prádninách pustit do bakalarky, pac termin odevzdani bude asi tesne po vanocich (coz je mesic po porodu), ale to nejdrive musim dodelat vsechny ty osklive zkousky. Jako já s tim problem nemam, studuji o co mne bavi, ale obcas se tam objevi takovy shit predmet (s jeste horsim vyucujicim) jako treba ted a tak nemam tucha jak ty seminarky dam dokupy....

Evanku, copak si studirovala? :slight_smile:
25. bře 2009 v 11:30  • Odpověz
maui ja vim loni my bylo spatne celou dobu az do potratu tak se pokusim vydrzet.
25. bře 2009 v 11:32  • Odpověz
cirrusa,
bakaláře mám optometrii a magistra zdravotní vědy :wink:
co ty?
25. bře 2009 v 11:37  • Odpověz
Evanku, bakaláře mám(budu mit) právo a ekonomku, magistra chci asi Finance (pravo se navazujici magisterske nedela :frowning2: )
Odkud vlastne jsi? (myslim spise kde si to studovala? to asi neni na kazde univerzite:slight_smile:
25. bře 2009 v 11:46  • Odpověz
holky mam hlad a nemam chut.
25. bře 2009 v 11:48  • Odpověz
lékařská fakulta, je to čístěčně mezioborové s přírodovědou a pajdákem :wink:
25. bře 2009 v 11:53  • Odpověz
cirrrusa,
tak to máš docela težké, to klobouk dolů :wink:
25. bře 2009 v 11:53  • Odpověz
kocky jsem se rozhodla si koupit hacek a hackovat. :grinning:
25. bře 2009 v 11:54  • Odpověz
adajar, to bude na mimko super :wink:
25. bře 2009 v 11:56  • Odpověz
já skončila u háčkování na panenky před dvaceti lety :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2009 v 11:56  • Odpověz
evanek ja jednou uhackovala hakisak a tot bylo vsechno tak snad to pujde dobre. Chci jen zamestnat mysl.
25. bře 2009 v 11:59  • Odpověz
evanek no jeste chci zkusit plest ale to nejde.
25. bře 2009 v 11:59  • Odpověz
Evanku, to spíše klobouk dolu pred tebou, lékařská fakulta :dizzy_face: nic lehkého.... :slight_smile:

Adaj, jen háčkuj, ony ty ruční práce opravdu pomohou. Já až se vyškrábu ze školních věcí, tak chci se vrátit k šití...Když to bude holčička, budu si na ní šít šatičky :dizzy_face:
25. bře 2009 ve 12:01  • Odpověz
holky pred obouma smekam ja jsem se hlasila na lekrskou fakultu na obor osetrovatelstvi dalkove studium a vzdala jsem to pred zkouskama.

cirr ty umis sit tak to smekam.
25. bře 2009 ve 12:03  • Odpověz
Adaj, tak to máš dobrý....já mách chuť a nemám hlad :grinning:
25. bře 2009 ve 12:06  • Odpověz
maui no ja dneska jim chleba se syrem a mleko
25. bře 2009 ve 12:07  • Odpověz
ahojky
cirr - studuješ Ekonomku v Ostravě? koho máš na to právo?? Jak jde ekonomie a grafíky?
25. bře 2009 ve 12:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.