• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
pamp nas mama davala po jidle co jsme sedeli. :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz
Holky ja poprve vyslala v kocarku Danyska s nekym jinym se segrou tak uvidime :grinning: :grinning:
21. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz
No tak po pul hodce byli zpet.
21. únor 2010 v 15:00  • Odpověz
ad-tak to se moc neprošli.Ale taky to budu muset zkusit-aby ho vyvenčil i někdo jiný.I když můj taťka i mamka už byli.Ale musím sebrat odvahu a dát ho tchýni.
21. únor 2010 v 17:35  • Odpověz
pam no moje mamka ani tchyne sami moc nechteji to musime prijet my
21. únor 2010 v 17:41  • Odpověz
naši když jsme na víekend u nich,tak rádi s malým zajdou a já mám možnost spočnout.Ale tak nějak nevěřím tchýni,ale budu to muset překonat.Asi na první jízdu půjdu taky apři další jí budu z povzdálí šmírovat.
21. únor 2010 v 17:47  • Odpověz
21. únor 2010 v 17:49  • Odpověz
Pampus :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ad, jak to že došli tak brzo? Malý chrněl na dvoře 3h.
21. únor 2010 v 17:51  • Odpověz
evita-to bude Eliška kočanda. :wink:
21. únor 2010 v 17:52  • Odpověz
monter dsegra prej nevedela kam ma jit no.-

evakt super body.

pamp no ja ho pujcuji jen segre maleho. Jinak jsme s nim na vikend jeste nebyli.
21. únor 2010 v 17:56  • Odpověz
ad-my jezdíme na víkend k našim,teda né každý.Ale pro mě je to super relax.Pokecáme a naši si malého užívají,tak ho nemám pořád já.
Dneska jsem se těšila,že si udělám odpoledne sama pro sebe-zalezu do vany a budu relaxovat.Jenže manžovi je blbě a na mě zůstal Filípek-jaká změna :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 v 17:59  • Odpověz
Ahojky, tak Brno dnes hlásí krásný a slunečný počasí :grinning:

Tchýni malou taky nechci dávat. Bydlí tři patra pod námi a celý těhotenství plánovala, jak to bude úžasný až se malá narodí, že když si budu chtít někam odskočit, tak jí ji dám na hlídání, abych ji nemusela oblíkat a tahat s sebou. Věčně se vnucovala a žvatlala o tom snad pokaždé, když jsme se viděli a když se malá narodila, tak snad ještě častěji. Jenže já jsem ten typ co nemá rád, když mu někdo něco plánuje, vymýšlí a vnucuje a ráda si dělám a zařizuju všechno sama. Kdyby se jednou nabídla a přestala a počkala až co já na to, ale to bych chtěla asi moc. Já vím, že to myslí dobře a časem třeba budu ráda, že se malé na chvíli zbavím, ale k tomu prostě musím dojít sama a tím, že mi pořád vnucuje svůj názor, tak ve mně pěstuje jen větší odpor. Ke konci těhotenství se i pořád vnucovala, že mi uklidí, uvaří, umyje okna, tak jsem jí řekla, že je moc hodná, ale že nejsem nemocná a chci si to udělat sama, ale ona mi nedala pokoj a pořád dokola o tom mlela. A když pak jednou před porodem zase začala, že nám přijde vytřít podlahy a umýt ty okna, ať to tu máme pro malou všechno čistý a já jí řekla, že už jsem si to všechno udělala, tak čučela jak puk :grinning:
21. únor 2010 v 18:02  • Odpověz
evit díky za tip, dívala jsem se i na ostatní věci té paní, dalo by se toho vybrat víc, ale to bodyno je s tím blbým střihem u krku, radši mám zapínání, toto se vždycky odhrne... a já blb jsem takových už před porodem nakoupila víc
21. únor 2010 v 18:03  • Odpověz
Ad, to nemělo cenu na tu chvíli ani jít! Jůůů, to je krásné bodýčko...já chci taky holčičku ať ji můžu parádit :slight_smile:
pamp no tak to je jina me nikdo nepomuze jen tak jedine ta segra. Jedna ta druha nema cas nikdy.
monter no jo no ji to nevysvetlis. :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 v 18:06  • Odpověz
cudli-máme podobné tchýně.Jen naštěstí ta moje bydlí 5 minut od nás a né v baráku :grinning: :grinning: :grinning: Ale já si zase říkm,že když jí malého dám a řeknu ji,že musí s ním jezdt 2 hoďky,tak si to na příště rozmyslí.Teda doufám.Ona už má i naplánováno,že až bude mít malý rok,tak já budu chodit do práce-ale to se holka moc plete!!!!Taky si nedám od ní dirigovat život.
21. únor 2010 v 18:07  • Odpověz
dobrý podvečer všem,

tak Vám jdu napsat svoji zkušenost s včerejším koupáním s tchýní :frowning2: Včera jsme volali tchýni,jestli si nechce přijet vykoupat Naty,tak přijela, vykoupala - pohoda. Protože je Naty suchá,tak jsem jí připravila olejíček na tělo od hippu - a ona se mě táže: mám jí namazat celou? říkám celou - ale to mě fakt nenapadlo,že ona jí namaže i obličej a hlavně ručičky ( jako dlaně ) načež malá si olizuje teď pořád bradu a ruce má v hubě neustále,takže to skončilo tak,že malá cca od 2 h v noci každý dvě hodiny brečela,že jí bolí bříško a neustále blinkala...... prostě mazec, já byla ráno vyřízená:frowning2:( ale úplně, malá dnešek v podstatě prochrápala, protože byla vyřízená z noci, kdy nespala, odpol. když se jí udělalo líp a konečně se usmála,tak jsem myslela,že úlevo umřu....
21. únor 2010 v 18:07  • Odpověz
Ať žijou tchýně :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 v 18:10  • Odpověz
jj, pamp, přesně tak, už ten název "tchýně" mluví za vše :grinning:
21. únor 2010 v 18:12  • Odpověz
jak říkám-tchýně a uzený-nejlepší chlazený!!!!

Já taková nikdy nebudu!!!!Budu ta nejlepší tchýně na světě,jako moje mamka.
21. únor 2010 v 18:15  • Odpověz
cudli přesně jsi vystihla mé pocity z tchýně, která o hlídaní mele od dob mého těhotenství apod. a já si k tomu taky musím dojít sama a taky už k ní mám pomalu odpor, vím, že jednou budu ráda, ale zatím si nedovedu představit nechat malou s kýmkoliv jiným než s manželem, ještě k tomu když bývá tak protivná a neuspatelná, jinde než doma tím tuplem, režim pravidelný ještě docela nemá...
paní tchýňová bydlí pod námi, má zlozvyk (teď už to trošku omezila) vystartovat ze dveří, zrovna když někam jdeme a malá třeba zrvona brečí a spustí: ježuškotky, čo vy jí to děláte, šmankotky.......... tím svým ufňukaným tónem, přitom už ví, že malá při oblíkání řve vždycky a někdy jí to trvá až dokud nesejdem dolů ke dveřím, furt by ji chovala, minule se pochválila, že ji uspala i bez fénu zpíváním po tom, co jsme jí hodinu popisovali, jak je to s tím usínáním teďka těžké, jsem si připadala jako debil, k tomu to moje depkové období...
o ježdění s kočárkem taky mlela už tehdy, kdy jsme s malou nejezdili ještě ani my, při asi 3. procházce se nám vnutila ke kočárku, že si ho vyveze aspoň před barák, kroužila na parkovišti, co půl metru zastavovala, aby malou zkontrolovala, jsme ji popohnali, bo jsem chtěli vyjet a vrátit se za světla a relativního tepla
samozřejmě můžu být ráda, že se na malou třese, ale momentálně mi to leze na nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pampus taky kdysi tchýně prohlásila, že klidně můžu jít do práce dřív... to ať zapomene!
21. únor 2010 v 18:20  • Odpověz
cudli no nezavidim.

pamp prosim???

Holky zacinam si rikat ze jsem rada ze bydlim dal.
21. únor 2010 v 18:22  • Odpověz
Tak to já mám tchýni že se nestará a to doslova. Bydlí od nás 10minut a na malého se došla podívat když sme dojeli z porodnice od té doby ne a vidí ho jen tehdy když se náhodně potkáme na ulici.
21. únor 2010 v 18:25  • Odpověz
monter no to je jak u nas k nam nikdo nejezdi nebo ne moc casto. Tak ti nevim co je lepsi
21. únor 2010 v 18:27  • Odpověz
Jsem ráda,že nejsem sama,kdo má stejné názory na tchýni.Ona si myslí,že vyjede s malým a pak asi bude objíždět svoje známe a chválit se,ale malý má rád pohyb a když se zastaví,tak se mu to dvakrát nelíbí.

Adajar-copak??
21. únor 2010 v 18:27  • Odpověz
monter-to my máme s tchánem,taky viděl malého dvakrát.A ani mu nic nedal,prostě o ničem dědeček.
21. únor 2010 v 18:29  • Odpověz
pampus ta moje si myslela, že se bude na malou chodit dívat pokaždé, kdy si vzpomene, prostě zaklepala, můžu se podívat a co jí máš říct... tak musel manžel sjednávat pořádek, i s tím jejím "jdu náhodou kolem zrovna když jdete ven" apod.
když malá brečí, tváří se jak boží umučení, jakoby chtěla brečet taky... co mi je to platné, tím mi nepomůže, mám snad utěšovat i ji, když mám co dělat s malou a se sebou??? zvlášť poslední dobou...
když to udělala naposled s tím skuhráním že malá pláče, jsem nereagovala a šla ven, slyšela jsem, že cosi pořád mele, manžel jí odpovídal a asi mu to došlo, od té doby dá malou radši rovnou za druhé dveře, aby ji kdyžtak nebylo tak slyšet, teda aspoň myslím, že to dělá proto, dřív to nedělal...
mě se oplatil, pokud teda chci mít soukromí, si prostě držet odstup, pokud se potkáváme či míjíme, sice je to diiné, bydlíme v jednom baráku, jinak samozřejmě na návštěvě my tam či oni tady s ní proberu kde co, ale když si ten dostup nedržím a pokaždé s splknu, už jde poznat, že se zase víc montuje a to já nesnesu, pravidelně s malou k nim chodí manžel, já jenom když nás pozve na oběd sem tam, i bych tam zašla, ale zase hrozí, že se už bude víc plést do čeho nemá
21. únor 2010 v 18:38  • Odpověz
no nic, sorry za romány, jsem narazila na spřízněné duše i pokud jde o toto, pro mě též velmi aktuální, téma... je dobře, že to mám kde ventilovat

no a začne nám kino na jaře, když s malou vyjedem někam, kde potkáme rodinu manželových rodičů.... a kde máte mamku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , asi máme povinnost jezdit všude s ní, když s ní bydlíme... teď už vůbec ne, aby se mi, před rodinou tím tuplem, když se bude chtít s malou předvést, montovala do malé a já vyrostu!
přitom si tam může zajet s tchánem...
21. únor 2010 v 18:41  • Odpověz
O tchánovi ani nemluvím, malého viděl jednou a to na ulici když sme se potkali. Dyť oni ani malému na vánoce nic nedali...přiznávám že mě to ani neva. Aspoň jí malého nemusím dávat a on k nim nebude chtít. To naši sou praví opak...z malého sou p.....í a kdykoliv pohlídají.
21. únor 2010 v 18:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.