• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
My už budeme za týden zkoušet příkrmy - mrkvičku a uvidíme, jak to půjde :sweat_smile:
22. únor 2010 v 09:10  • Odpověz
Vy se přesouváte do listopadu 2010? :sweat_smile:
22. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
ahojky,lili jsem ráda,že se to u vás sklidnilo a snad to tak vydrží.My měli standartně dobrou noc, už to tak je pár dní a vůbec bych se nezlobila,kdyby to tak zůstalo dlouhou dobu.
Dneska se zajdeme podívat do nemocnice a pokud tam nebude narváno,tak si necháme zkontrolovat kyčle,jinak to necháme na čtvrtek.
22. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
Holky už ste mimčům stříhali nehtíky na nohách? Já malému před chvílí. Pampus, myslíš že ve čtvrtek to bude lepší?
22. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
monter-na nohách jsem nestříhala,zatím není třeba.Někdy tam ve čtvrtek bývá míň lidí,ale jen někdy.
22. únor 2010 v 09:39  • Odpověz
Aha, já sem ráda že sme byli u soukromého ortopeda...vzali nás přednostně takže sme nemuseli čekat. V nemocnici to vždycky bývá na dlouho.
22. únor 2010 v 09:45  • Odpověz
Monter- už hodněkrát- rostou mu rychle, na rukou musím i dvakrát týdně :sweat_smile:
Ber- to jsi mě uklidnila- holky tu plašily s dětma bez plíny v roce, přijde mi to skoro nemožný, přece nejde udělat, aby měly vyvinutý nervový systém dřív, ne? Jedina tak, že budou na nočníku skoro pořád, nebo za nima lítat s nočníkem a zachtávat :grinning: . Ale popravdě, na tohle teda nervy ani chuť nemám- klidně ho budu plínovat, jak dlouho bude chtít :sunglasses: . Navíc bych se bála toho, že nutit předčasně do "zachovávání čistoty" vede k neurózách, konkrétně k obsedantní. Sice to tvrdil Sigismund Freud, ale proč by aspoň v něčem nemohl mít recht, že?
22. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
no já doufám,že to dneska bude naposled,že bude vše v pořádku,tak jako minule.
22. únor 2010 v 09:49  • Odpověz
kvakul-já budu zkoušet dávat na nočník,ale stejně si myslím,že se do toho pustím až tak v roce apůl.My máme v bytě přes zimu celkem chladno a v létě je to asi lepší.No a třeba na chalupě ho pak můžu nechat běhat holatého a to se mu bude určo líbit.Ale taky to nehrotím.Plínky e vypere pračka,tak co řešit,že jo.
22. únor 2010 v 09:52  • Odpověz
Kvak, na rukách taky stříhám dvakrát týdně ale na nohách dnes poprvé. Já nočník taky nebudu hrotit. Bude sedět bude, nebude sedět nebude ale od toho 1roku to budeme zkoušet. Od kamarádky malý začal až od 2roku, dřív ho tam nedostali ani heverem a to jen čůrat, kadit ani náhodou. Nenutili ho a po čase začal aji kadit do nočníku.
22. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
Dneska je to bomba,manža má celý týden noční a teď má malého v ložnici a snaží se uspat.Jenže Filípek si chce povídat a hrát si :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 10:30  • Odpověz
Pamp+monter- vidíme to s nočníkováním asi stejně- taky ho v létě (tedy víc než v roce a půl) nechám běhat nahatého. Navíc možná by kluky mohlo bavit čůrání- on ten piňda může být dobrá zábava :grinning: .
Pampu, ty taky látkuješ?
22. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
Kvak-látkuju,používám klasické látkovky.A je to sranda,jenže mám zvláštní dítě.Vůbec mu nevadí být pokaděný nebo počůraný.Jen doufám,že se to změní.Navíc plínek mám dost,tak peru co 2 dny.
22. únor 2010 v 11:24  • Odpověz
Ahojky holky tak se nevylezi protoze lehnul tata i no jo no. Ale Danysek to zvladnul nejlip a nejrychleji tu nemoc a nejhur to nese tatinek
22. únor 2010 v 11:27  • Odpověz
adajar-a který chlap zvládá dobře nemoc?? :grinning: :grinning: :grinning: Danýsek až bude veliký,tak to bude mít stejně.Ale teď je dobře,že to zvládnul.
22. únor 2010 v 11:28  • Odpověz
pamp no jestli bude po tatovi bude to sranda. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 11:36  • Odpověz
Pampu- přesně tak- když je manžel nemocný, tak si ho představím, že by byl těhotný nebo rodil----a jsem nějak nad věcí :grinning:
Pampu- taky látkuju hlavně na vícevrstvých, zavazovačkách, ale často i čtvercovky s vv, mám i kalhotkový bambusky na noc(vydrží celou noc- tj.12 hodin)- ale Jáchymovi taky nidy nevadí být počuranej nebo pokajděnej- chlapi, no :grinning: .
22. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz
kvak-můj manžel byl těhotný.Já jsem byla v pohodě a on měl návaly,změny nálad,nevolnosti-Hrůza :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz
pampusik: jo jo už to naštěstí bylo ok :slight_smile:))) díky za podporu :slight_smile:))

beranek: nepřesouvám, nejsem sebevrah,ale byla jsem tam popřát štěstí .-))) letí to jako blázen :slight_smile:))

teda holky,já tady přemýšlím, kdy mi poprvé dítě např. poleze a Vy už přemýšlíte nad nočníkem, jsem nějaká opožděná :grinning:DDD
22. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz
lili,to né,to tady padlo jen proto,že o tom začla tchýně.A tak nějak jsme se toho chytly.Ale zatím to neřeším.Jsem ráda,že paseme a občas se přetočímez bříška na záda a tak.... :wink:
22. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz
Lili, klid, jestli Ty jsi opožděná, tak já jsem zamrzla v době ledové :grinning: Já vůbec nepřemýšlím, co kdy bude nebo nebude dělat :slight_smile:
22. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz
O tom nočníku si pak něco řekneme za rok, přece jen ty děti už kladou odpor, nejsou to ty ležící miminka co máme doma teď. Nejlepší je prý pro učení na nočník jaro a úplně nejlepší léto, fakt je to o tom roční období, i když budete doma dítě "nutit" sedat na nočník každou půlhodinu, tak venku ve sněhu a zimě je docela problém se svlékáním. Ale jsou i děti, které už v 1,5 roce nemají plínky :wink: Naše k nim nepatří. Beatka už chodí na nočník, teď začala chtít chodit na záchod s redukcí prkýnka, ale stéjně je problém, když jdeme do divadla nebo někam mimo, tam se jí nechce...

Na nohou stříháme nehty Jáchymkovi už hodně dlouho, snad od narození, rostou mu velmi rychle, na rukou stříháme asi 1x týdně, ale to je úkol tatínka, do toho se mu nepletu :slight_smile:
22. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz
A s tím pláčem jako reakcí na někoho cizího, no časem to bude horší a horší, děti mají takové období, kdy si uvědomují nejvíce ty lidi, které vidí neustále a bojí se, že by se jim maminka ztratila. Je to docela těžké období, aspoň pro mně bylo. Je jen otázka, jak dlouho to každé dítě drží. Některým to zůstává napořád :unamused: U nás to bohužel není, ale stéjně má Beťka více ráda ženské pokolení :sweat_smile:
22. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz
Ahoj holky, tak dneska supr noc Aninka spala od půl osmé až do půl deváté ráno, mezitím jenom jedno kojo ve dvě :slight_smile: už jsem se na ni chodila dívat jestli dýchá :grinning: no a teď už podruhy spinká u nás ve velké posteli.

Jinak u nás nočník nefungoval ani u jednoho, chodili rovnou na záchod jen se pořídilo to dětské prkýnko a stolička, do roka a půl byli oba bez plinek tak jsem zvědavá jak tento mazel se předvede
22. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz
Jo a babičky jsou velmi urputné co se nočníku týká, prostě jsou zvyklé od nás, jenže si trochu neuvědomují, že se toho hodně změnilo, že většinou moderní mamky jen nesedí doma, nevaří a nedávají děti na nočník. Že jsou více venku, na různých cvičeních a i k tomu nočníku se přistupuje jinak.....
22. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz
Rritul, děti máš šikulky :wink:
22. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz
ahoj zeny-my jsme vstavaly kolem 4 rano pac maruska usoudila, ze to je dobry cas na povidani si :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , tak jsme dali nejakou tu hygienu, prevlikani -pokec a kolem 6 jsem zalomily opet, abychom lehce po 7 byli vsichni 3 vyspani-ufufufuf-tezka rana...ted samo spi :grinning:

nocnik-jak pise beranek, nechala bych dite vyzkouset kolem roku, potom pozdeji-kdyz se mu to nebude libit, tak proste nedavat-nelamat-ziska k tomu odpor a bude to jeste horsi.. :wink:

pocasi je super-taky jste nadseni???ja moc!!

:grinning: :dizzy_face:
22. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz
Kremb, počasí je fajn, jen bych potřebovala nějakou asistentku, která by se věnovala jednomu dítěti a já tomu druhému :grinning: Nevím proč naše děti spí, jen když se hýbe kočárek a to druhé chce zároveň něco dělat... :sweat_smile:
22. únor 2010 ve 14:27  • Odpověz
Ahoj holky,
my dnes byli na očkování : 1.hexa a Synflorix :frowning2: :frowning2: :frowning2: holky, to vám byl řev :cry: :frowning2: no já nevím,jak těch x dalších očkování přežijeme........ chudák, měla záchvat jak ještě nikdy :pensive: ještě hodinu po tom mi vzlykala ze spánku v kočárku, no mazec............. :cry: :cry: :cry:

JO a jinak ELVIS ŽIJE! :wink: :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F&vImageID=3828422#navigator
22. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz
evit: tričko je boží :slight_smile:)))

btw : včera si naše princezna poprvé přehodila chrastítko z jedné ruky do druhé :grinning: je to šikula :slight_smile:))
22. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.