• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
evatk: máš pravdu s tím bodyčkem, proč mi to nikdo neřekl, že to oblíkání přes hlavu, ten blbý výstřih je na 2 věcí :zipper_mouth: :zipper_mouth: Se to tak moc shrne dolů, že má malá holý celý krk až k prsíčkům skoro :confused: trapné!
22. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz
evit - krásné tričko.
Také jsme po očkování řvali celou cestu domu.
22. únor 2010 v 15:02  • Odpověz
evit a dneska jsem chtěla malé koupit v tescu nějakou sadu bodyček a všechny byly s tím debilním střihem u krku... ale koupila jsem jí bundčiku, kalhoty a botičky, k sobě sladěné, už se těším na jaro/léto, až ji do toho nastrojím

došla mi ovečka na usínání, jsem zvědavá, jak zabere, zatím zabírá bílý šum z youtube přetažený do mobilu x krát za sebou
22. únor 2010 v 15:10  • Odpověz
beranku-ja chci taky nejakou asistentku k detem a pani na domacnost... :grinning:

evita-triko elvis-bozi!!!

nas neockovala ve 3 mes-nemela zahojene tbc....to zas bude rev...ale ja uz jsem zvykla u jenika :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. únor 2010 v 15:41  • Odpověz
Jo, body z Tesca jsou hrozná, ramena venku, opravdu nic moc, raději bez toho výstřihu :sweat_smile:

U Beatky řev u očkování neznám, dodnes si žádného nevšimla, vždy koukala, od narození koumák a zvědavá, co kde lítá a píchnutí si ani nevšimla :sweat_smile:
U Jáchymka jsem čekala hrozný řev, ale tak hrozné to nebylo, takový lepší standart, umí to mnohem lépe :grinning:
22. únor 2010 v 15:46  • Odpověz
U nás žádný zvuk nezabírá :unamused: :sweat_smile:
22. únor 2010 v 15:47  • Odpověz
Evi, tričko je perfektní! Malý se dnes poprvé přetočil na bříško :slight_smile:
22. únor 2010 v 15:59  • Odpověz
22. únor 2010 v 16:03  • Odpověz
Evi, parádní fotky...malá se krásně směje a ksichtí...no a modýle pěkný, malá bude kočena :slight_smile: Ty kšíry sou ale teda...to je musí mít pořád nebo může být aji chvíli bez nich?
22. únor 2010 v 16:38  • Odpověz
monter sundáváme na koupání a mudr pravil, že neva, když i během dne bude chvilku bez nich, ale radši hned po přebalení je zase utahuju, radši je mít 23 hodin denně jen 3 měsíce než ji nechávat sem tam bez a protáhne se to celkově na dýl
u ortopeda jsem se potkala se známou z těh. kurzu a mají kšírky taky a že jak se malá už přetáčela, hrozně jí ty řemínky vadí, tak v tomto dobře, že elinka nic takového zatím nedělala, akorát by se vztekala, že ji to teďka omezuje, no snad to pak všechno doženeme

beranek u nás právě všechno zabírá dočasně, na 2-3 dny, ať jde o opatření na usínání či proti bolení bříška, malá je brzy vůči všemu imunní :confounded:
22. únor 2010 v 16:45  • Odpověz
jo a taky ty zvuky musí mít přes den i během spaní, nejen na usínání... lekne se, když se vypnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak se bojím, ať jí to neuškodí
22. únor 2010 v 16:47  • Odpověz
Evi, to máš pravdu. A Elinka je snáší dobře?
22. únor 2010 v 16:55  • Odpověz
Evi, fakt super fotky :slight_smile: To Elinčino řádění Ti teda nezávidím, to musí být na budku :astonished:
22. únor 2010 v 17:03  • Odpověz
monter celkem dobře, díky bohu, měla jsem z toho docela bobky, spíš nás trápí to spaní
22. únor 2010 v 17:03  • Odpověz
Evi, vím že si měla velké obavy. Je super že to Elinka snáší dobře. Asi se fakt vždycky víc rodiče než děti. Jen si chuderka nemůže zakopkat ale 3měsíce utečou a bude to dobré.
22. únor 2010 v 17:19  • Odpověz
monter už si umí zakopkat jinak, i u hrazdy.... vyhodí nožky až nahoru a hrazda spustí zvuky, tak jsem ráda
22. únor 2010 v 17:20  • Odpověz
super fotky a ten modýlek fakt nemá chybu. :grinning: :grinning:
My byli na kyčlích,vůbec jsme nečekali(jsem se nestačila divit) a za 6 týdnů jdeme znovu,ještě nemáme vyvinutá jadýrka,ale prý to může trvat až do 8 měsíců.Byla tam moc šikovnápaní doktorka.Jinak OK.
22. únor 2010 v 17:44  • Odpověz
Ahoj holky tak pomoc me vysla prave na 900kc protoze segra si pujcila telefon nezeptala se a pustila si net. :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ja ji mam rada a ty penize jsme ji chteli dat na kredit. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. únor 2010 v 17:49  • Odpověz
ad-to je šikulka
22. únor 2010 v 17:49  • Odpověz
pamp jo to je mam tlak vysoko asi ted. Ja si hlidam kazde volani a tak a pak mi prijde ucet a manzel ze co jsem ja delala.
22. únor 2010 v 17:58  • Odpověz
pamp a nejlepsi je ze mame doma 3 pc s internetem a funkcni Wifi nechapu proc musela byt na mobilu a mim.
22. únor 2010 v 17:59  • Odpověz
Kvakul - já vím, že kluci se učí dýl, však to nehodlám nijak hrotit - co půjde, půjde. Mě na rozdíl od tebe zas tolik prát plíny nebaví :grinning: Ale že by děcka ovládaly svěrače až tak pozdě, to se mi moc věřit nechce - co všechny holky s BKM? Věřím tomu, že vědomě to začnou řešit daleko později, ale že by ty svěrače měly úplně neovladatelné, to mi nepřipadá (proč by jinak s takovou oblibou reflexně čůraly, když je rozbalíme?)...

Evit - super tričko! O černém dítěti již dlouho sním... Nejlíp tohle: http://www.littlerockstar.cz/media/catalog/product/cache/1/image/5e06319eda06f020e43594a9c230972d/r/o/rocknroll_3.jpg

Mimochodem, dneska jsem dělala nějakou práci pro kamarádku, která nestíhá - a budu si muset něco pořídit. Ani ne kvůli těm penězům, tím jsem to rozhodně nevytrhla, ale i když jsem šla spát v jednu a vstávala klasicky v šest, připadám si nějaká míň unavená, vyrovnanější, i jsem si zvládla s Benem víc hrát než normálně, úplná živá voda...
22. únor 2010 v 18:06  • Odpověz
Evo - dítě má krásný úchop! Beno je lump - furt drží ty věci na hrazdičce, mě si chytí, plínu si chytí, peřinu furt otlapkává a drží a nepustí, ale ledva mu strčím do ruky chrastítko, cuká, jak kdyby pálilo. To samé s hrazdičkou - leží pod ní a vesele otlapkává - dám mu chrastítko nad obličej, aby se po něm mohl zkusit natáhnout, leží a trénuje tupý výraz... :grinning:
22. únor 2010 v 18:11  • Odpověz
Čauves :slight_smile:
K nočníku nevím, co bych řekla, ale doufám, že poznám tu chvíli, kdy to Kryšpín zvládne, aniž bych ho nějak traumatizovala :pensive: Takže to vidím kolem roku, roku a půl. Ale pokud bude po mně, začne sám v roce, já prej dělala eee, u hovňajse ještě než bylo dokonáno a u čůrání jsem znervozněla. Byla to prý otázka měsíce, než jsem to zvládala sama. Ovšem nočník se nekonal, páč jsem jako velká holka, chtěla chodit na záchod :grinning:
Elvis je naprosto super :dizzy_face:
evatko, je dobře, že malá nebrblá, uteče to jako voda :wink:
Co se tescáckých bodýček týče, tak nejsou nic moc, ale teď jsem nakoupila v Tescu od F&F a ty mi přijdou lepší než Cherokee, ale malej je měl zatím jenom 3x, tak uvidíme, jestli se taky vytahaj :sweat_smile:
A k tchýni? S tou radši ani nezačnu, páč byste si všechny pak myslely, že máte tu nejhodnější na světě :grinning:
A dneska jsem zjistila, že se mi v pátek vrátí manža, 6 tejdnů uteklo jako voda :astonished: Ten bude čumět, jak malej vytáhnul :grinning:
22. únor 2010 v 18:23  • Odpověz
evit-covece, nejsi nejak moc stihla???ty jsi tu nedavno vypravela-jak jsi nabrala a me na fotkach prijdes neskutecne hubena!!!! :wink: a krasne vlasy!! no malou nekomentuju-je nadherna!!paradnice jedna :slight_smile:
22. únor 2010 v 18:48  • Odpověz
rivka úchop je krásný, ale náhodný sem tam, položím jí chrastítko na hrudníček a někdy ho vezme, ale cíleně z ruky ne, leda jí ho do ručky nainstaluju, ale vědomě už chytá jednu hračku na hrazdičce
mě hrozně ráda tahá za vlasy, když ji pokládám, nechce se pustit, plenu z ramene strhává taky, i bryndáček
22. únor 2010 v 18:50  • Odpověz
kremb to píšeš o mě nebo evitě?
ještě 2 kila navíc...

malá má zase svůj den, resp. podvečer, záchvat vzteku, nelze ji uspat, mít na rukách taky nepomáhá, ještě že je manžel doma... já nevím co si počnu až po zimě zase začne pracovat od nevidím do nevidím, budu lítat po venku s kočárem asi celý den, odtučňovací kůra...
22. únor 2010 v 19:01  • Odpověz
No moment, evo, co to háro ?:angry: Za to bych ti voči vyškrábala :grinning: :zipper_mouth: Já od porodu byla už 3x u holiče, teď mám úplně krátký mikádko a to jsem měla hřívu jako ty :cry: Ale už beru ty vitamíny, tak snad nevyplešatím úplně :pensive:
Já mám teda od porodu dole všechno a řekla bych, že ještě hubnu, což mi teda neva, páč jsem měla zásoby :grinning:
22. únor 2010 v 19:17  • Odpověz
spaaget, ráda bych polovinu vlasů darovala kdyby to šlo, zkrátit to výrazně němůžu, to bych si s tím už vůbec neporadila, vyžehlit si to sama nevyžehlím, jsu z toho spocená až na prd..., tak po umytí upletu copy či zavážu do nějakých uzlů, něco z toho vyleze
v těhotenství byly ještě lepší než předtím a teďka též, ach jo...

evit jak bylo na pustevnách? my se těšíme, jak na jaře a v létě taky vyrazíme, máme to z chaty na horní bečvě blízko
22. únor 2010 v 19:22  • Odpověz
teda já vám závidím i ty postavy.Já si připadám jak Věstonická Venuše :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.