• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
evatk-jsem myslela tebe a blbe jsem to napsala...debil proste...ja chcu tez,byt stihlejsi, a to jsem od porodu nakynula o 2,5kg-i kdyz mam 2 decka-chapete to nekdo??? :confounded: ja jo-sedim doma a zeru... :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz se tesim na cesty bez snehu-az vyrazime ven...na dyl....

pampusik-nic si z toho nedelej, ja jsem taky jak Venuse... :wink: hele, kde jsi chodila na stredni, v karvine?? :wink:
22. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
Něco k nočníkům:
http://www.bibo-hlidani-deti.cz/rady-rodicum/odpoved-na-dotaz-rodice-jak-mam-sveho-dvacetimesicniho-chlapce-naucit-na-nocnik

Riv, bezplenková metoda, nic proti ní, ale u malého miminka mi to příjde jako o odchytávání čůrání než vědomé vylučování, člověk by musel celý den jen sedět u dítěte a řešit čůrání, nepříjde mi to moc efektivní, pokud se člověk chce věnovat i něčemu jinému, o hlídání u někoho jiného nemluvě...
22. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
krem-na střední jsem chodila v Orlové. A hubnutí budu řešit až dokojím a doufám,že to bude až za dlouho :grinning: Možná na jaře a v létě bude více pohybu,tak by to taky mohlo jít.Stejně nikdy jsem štíhlá nebyla,ale chci jít s váhou dole.Když se mi podařilo dát před těhu dole 20kg za 4 měsíce,tak to půjde i potom-teda doufám :grinning:
22. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz
Holky, ty kila potom nevyhazujte, já si je zamlouvám :grinning: Mám míň jak před těhot. a to s prominutím sežeru na co přijdu :astonished: No a těch peněz, co jsem už utratila za jahodový a jogurtový Milky :grinning:
22. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz
A to háro teda taky závidím :sunglasses:
22. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz
cudlinka stejný problém jsem měla, než jsem začla s hormonama před prvním umělým oplodněním, všechno jsem sežrala, kvanta, jednou tolik než teď a kila se nehla, nebo hla, ale směrem dolů
22. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz
cudli a evatk-neprovokujte.Já vám klidně daruju kolik budete chtít :wink: :wink:
22. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz
pampu-aha, to ja prave chodila do karvine....
holky-neprovokujte-to je nefer...pampu, ze??ja jsem taky nikdy nebyla stihla a nebudu, ale aspon 6kg dole by se hodilo-na leto :wink:
22. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
krem-já bych brala minimálně 15kg :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz
Já nepřibrala ani moc v těhotenství. Nějaký kilo navíc bych brala, tak sem s nima, holky :grinning: Ať nemusím kupovat nový oblečení, všechno je mi velký :angry:
22. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz
tak a dost,jdu si dát něco na nervy,jste mě úplně vykolejily.Ha ha zase důvod obalit nervy,díky :grinning: :grinning: :grinning:

Až přestanu tak za rok kojit,tak budu hubnout a mám za cíl,abych do plesu 2011 vlezla do mých dokonalých šatů.A já to dokážu a pak uvidíte!!!! :sweat_smile: :sweat_smile:
22. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz
teda vy mě chcete vyprudit ne? já mám asi pořád 6 kg nahoře :slight_smile: asi jsem ten typ,co dokud kojí,tak prostě ty kila

riv: to body je dokonalý :grinning:
22. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz
cudli já jsem přibrala skoro 20 kg...
22. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz
no možná to bude i tím,že já se v jídle nijak neomezuju :slight_smile: malá snese všechno,takže asi tak,navíc teď vyvářím pro drahou polovičku,takže mám tu stravu víc pravidelnou a víc sežeru :slight_smile:
22. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz
ahojky holky
k těm kilům...mám pořád 10kilo nahoře :frowning2: ja vím je to moc,jenže ne a ne to dolů. Držím dietu :pensive: .
adajar.... já mám na mobilu internet taky,tekže tam lezu pořád,ale jen přes wifi... no a co se nestalo? došel účet za paušál 2000kč :angry: nechápu...přitom bych neměla platit nic... no co se dá dělat :sweat_smile: ńic

evatk.... máš nádherné vlasy...závidím ti...ja byla u kadeřnice a mám krátké mikádo jelikož mě vlasy padají padají a padají jím vitamíny,ale asi nezabírají :rolling_eyes: :rolling_eyes: plešatý matky jsou snad taky pěkný ne :zipper_mouth: :grinning: :grinning:
jinak Eliška vypadá,že řemínky snaší dobře:slight_smile: a ještě jsem ti chtěla říct,že je strasně moc Eliška podobná na tatínka:slight_smile:
22. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz
Evi, to nezávidím, ale co, kila nejsou důležitá :grinning: Hlavně že jsme zdravý a máme zdravá mimča. Když vím z práce, co všechno se může stát, tak by mi byla nějaká kila navíc ukradená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz
a ještě jedna věc...dneska jsem byla na kosmetice...dojdu domů a přítel mi říká: "vždyť ty jebáky máš pořád,tak kde jsi byla?" :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chlap
22. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz
cudli: jj přesně tak, já ty kila moc neřeším, říkám si, že do léta mám ještě trošku času,tak snad se mi to podaří nějak zvládnout :slight_smile:

Verusa: no tak to je ale mazec, to fakt může říct jen chlap :slight_smile:
22. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz
veru jojo elinka je celý taťka... i s tím svým vztekáním, začínám mít podezření, že nám při ivf v caru popletli zkumavky s mýma vajíčkama :grinning: :grinning: :grinning:

cudli ale překvapivě rychle to jde dolů, ty 2 kila půjdou taky, jak začnu víc lítat venku s kočárkem, min 1x týdně k našim svižně do kopce, musí to jít a na břicho budu muset cvičit... jestli mě teda elinka uvolní :grinning:
22. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz
22. únor 2010 ve 21:53  • Odpověz
veru na kosmetiku se též chystám, dostala jsem na vánoce poukázku od ségry, jinak nechodívám.... nabarvíme obočí a řasy a teď mi ségra doporučila mikromasáž, prý je to strašně příjemné, tak už se těším... a 15.3. ke kadeřnici, budu mít hlaďoučké vlásky, hmmmmm, se těšííííííííííím
jo a reakce typická pro chlapa, to jak kdybych tomu svojemu po jedné návštěvě posilovny řekla: vždyť ten pupek máš pořád
22. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz
eva: tsss jsi prostě dobrá, já nabrala 17 a ještě 6 mi prostě zůstalo :frowning2: a to cvičím .-)))) no třeba se to projeví :slight_smile:

no nic jdu si číst, malá spí,tak to zkusím taky pak zalomit :slight_smile:))) všem přeju dobrou noc
22. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz
lill taky jdu číst a zalomím to po 15 minutách, pospím než se malá vzbudí
22. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz
Hih, tak váha, jo? No vážím snad od šestinedělí pořád stejně, těch cca 7 kg se ani nehne- a to žádný mlsání, denně na 3-4hodinnový procházky s kočárem. Mám to tělo snad v tranzu a neuvědomuje si, která bije- vlasy teda zatím moc nepadaj, ještě před pár týdny se mi dělalo v prsech trochu mlíka- a to asi od 3 týdne nekojím. Po dnešní mega túře mě pěkně bolela jizva po císaři- fakt dost, až do kyčlí. Ale jako že bych zhubla aspoň gram, to ani náhodou...Myslím přitom, že snad nikdy jsem neměla tolik pravidelného pohybu. No nic, no...
Riv, k těm svěračům- ovládání svěračů neznamená, že dítě nemočí v jednom kuse přeci- oni mají čím dál větší pauzy- ale jak tam ta dávka je, tak to pustí- na nic se nečeká, prostě měchýř víc neudrrží- ovládání znamená, že se ti chce a vydržíš třeba hodinu, dokud nebude příležitost to vyklopit:slight_smile:.BKM sledují, jestli to dítě nechystá hodit, a nechají ho pustit to nad nočníkem.
Jinak prát plíny přeci fakt není žádná práce- trvá to tak i s věšením max 10 minut obden.
A pracovní ativita mě zatím neláká, neb jsem večer už doooost hotová, zbývá mi denně tak 3 hodiny naprostého volna po prckově usnutí a ty teda fakt práci a jakékoli povinnosti, která maximálně nehoří, věnovat nechci.
Ženy, taky vás dětičky takhle honí po světě, aby přes den spaly a večer byly ochotné usnout? Včera Jášín nebyl venku a jednak odpoledne pořád kňoural, chtěl usnout a nešlo to a večer sice chtěl zalomit snad už v šest, což se samo nepodařilo, takže "usínal" snad 3 hodiny. On se musí procházkou utahat, musí přes den dostatečně spát, aby večer usnul a nebudil se. Ale popravdě mě ta naprostá nutnost denně vyrazít na celé odpoledne s kočárem do světa už unavuje. Dneska mě kupříkladu bolela už poslední asi 2 hodiny jizva. Ale zase představa, že bude od 8 spát, mě "hnala kupředu". No řekněte, co je proti tomu praní plínek? :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 ve 22:34  • Odpověz
Holky ja a vaha mam 100kg takze 10 nahore. :wink:
22. únor 2010 ve 23:36  • Odpověz
Kremb - někomu se kila drží... A ty, cudlinko, neprovokuj, nebo ti odešlu poštou svých dvacet navrch a uvidíme, jak si pak budeš pískat! :grinning:

Jinak ad BKM - já vím, že je to otázka toho, jak si děti samy řeknou (Beno si teda rozhodně neříká, dřív mu ani nevadilo, že je pokaděný, teď už ho to štve, ale produkuje nejlíp při kojení a úplně bez varování. Teda - předevčírem se mu povedlo to "oznámit" - sosal, sosal, a najednou se příšerně zeblil, šlo to i nosem - já na to zírala jak vrána, až mi podle typického zápachu došlo, že to bylo tím, jak tlačil proti :grinning: Dřív to na něm bylo aspoň vidět, teď už je zákeřnější a pouze vypouští :grinning: ). Ale kdyby ten svěrač vůbec neovládaly, tak nevydrží, než je rozbalíte a šoupnete nad nočník, když jsem pročítala diskuse, tak tam porůznu tvrdily, že když už si bejby zvykne, tak se to dá stihnout. A mně tohle připadá logické - přece nikdo si nekálí rád do vlastního hnízda. Ale jak to praktikujou na čůrání, to teda taky nevím - nechávám Plivníka na nepromokavé podložce občas jen tak, a močil i co deset minut. (Samo netvrdím, že tříměsíčňák vyndá dudla a řekne Mámo, šup sem s nočníkem, myslím, že to na mě jde, ale že pokud se vyjde vstříc tomu "reflexu", tak se naučí chvíli vydržet - ne jako dospělý, ale třeba dvě minuty, že to zkrátka není absolutní "průtokáč", který si řekne Ha, teď přišla ta chvíle, a v tu samou chvíli zatlačí a je to. Ono to vypadá, že je to blbost, ale imho jsou děcka na tyhle věci chytřejší, než si myslíme - Beno třeba dobře pozná, kdy se blíží spásná flaška s jídlem a přestává ječet, ačkoliv ji ještě nemá v puse, tudíž by podle logiky absolutní nevědomosti měl řvát, až se hory zelenají...)
Mimochodem - věk vhodný pro nočník: ono se teď říká, že dva tři roky žádná míra, ale někde jsem taky četla, že ten věk se zázračně posunul nahoru po studii jakéhosi amerického psychologa, který to vyzkoumal - jenomže tu studii platila firma na papírové pleny... Tak nevím. Jak jsem říkala, žádné traumatizování vysedáváním na nočníku, ale abych čekala, až si bobík sám spojí, že rodiče chodí na záchod za účelem odkládání přijaté potravy, to se mi taky nechce...

Kvakul - mě dítě nehoní vůbec do ničeho... já mám fakt propagační mimino, měli by ho ukazovat jako návnadu pro nerozhodné matky. V noci spí, ve dne spí, ničehož nevyžaduje, krom občasného jídla a přebalení. Když si s ním hraješ, je spokojený, když si hraje sám, je spokojený... občas mrčí, že nemůže usnout, ale prakticky nebrečí (když nemá hlad, to řve jak tur), a to je na něm poznat, že přišla chvíle Chci dudlík a hodit si dvacet... Čekám, co s tím udělají zuby a očkování.
23. únor 2010 v 06:05  • Odpověz
Jo - Beranku - nakonec jsem přešla na to Babylove biomlíko, vyšlo prý dobře i v nějakých testech (což je agentura JPP, já jsem to neověřovala, ale fakt je, že obecně mám s výrobky z DM dobrou zkušenost) - a dítě se krmení brání výrazně míň (jí zhruba nastejno, ale dělá u toho menší ciráty), tak mu ta Beba asi fakt nechutnala. Taky daleko míň smrdí (mlíko, dítě zatouchá pořád stejně). Zatím se neosypal, tak budu v podávání pokračovat, i když to není HA... jen teda musím vyčkat, co to bude dělat se stolicí, zatím produkuje o něco tužší než po Bebě, tak aby to nedělalo nějakou neplechu.
23. únor 2010 v 06:12  • Odpověz
Ahoj :wink:
U nás noc katastrofa a děs, spala jsem 5 hodin s 10 přestávkami :confounded: Děti se nás evidentně chtějí zbavit nebo co :grinning:
Riv, biomléko z DM drogerie používáme, vlastně jen to, a máš pravdu, že vůbec nesmrdí a docela dobře chutná, jak jsem zkoušela :wink: Třeba Nutrilon je chuťově dost zvláštní :sweat_smile:

O vlasy Evatk jsem si už psala, že bych si část ráda vzala, taky vlasy závidím :slight_smile: Na mé hlavě zatím ubývají a ubývají, ach jo, za vitamíny a šampon jsem dala 900,-Kč, vlasy padají dále, ale pro ten pocit, co bych neudělala :sweat_smile: Příteli jsem o částce raději nic neříkala :grinning: U nás je to s chlapem stejné, příjdu od holiče a prý pěkné, ale máš to pořád stejné :grinning: :grinning:
23. únor 2010 v 07:15  • Odpověz
Stolice po Biomlíku se opravdu změnila, nevím jestli je to tím nebo prostě vývojem, ale je tužší a hlavně konzistencí a barvou připomíná jíl :wink:
23. únor 2010 v 07:16  • Odpověz
dobré ranko,

tak vypadá to,že dítě začíná trošku opakovat i rituály, nechci říkat, že má režím,nebo to zakřiknu :slight_smile: zalomíme to v 21 h, v noci cca po 4 - 5 hodinách jednou nakojíme, pak vstává okolo sedmé a pak jde ještě chrupkat, takže jsem zase trošku pouklidila, co jsem nestihla včera a přemlouvám se do žehlení :frowning2:((( no nechce se mi....

beranek: jj to znám, přítel na kadeřníka zareaguje jen tehdy,když si to hodně zkrátím, nebo když je výrazná změna. Jednou jsme s kadeřnicí zkoušely novou barvu - něco mezi zrz a červenou, bylo to fakt vostře barevný,takže když jsem přišla,tak mi přítel říkal,že nařídí všem svým řidičům,aby si obarvili takhle hlavu, že to budou mít místo povinné reflexní vesty :grinning:
23. únor 2010 v 07:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.