• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Ber - tak to jsme na tom stejně. Říkala jsem si, jestli to nebude mít ještě nějaký vývoj, aby se mu blbě netlačilo, ale jestli to tak zůstane, tak tohle je v pohodě :slight_smile:
23. únor 2010 v 08:01  • Odpověz
U nás mlíko používáme asi měsíc a v pohodě, žádné problémy s břichem už dlouho nemáme.
U nás máme všeobecně problém se spaním.....budí se max. po 30 minut, déle nevydrží, dnes jsme od půlnoci do 4hod podávali dudlík asi 8x, pak jedl, a snal asi 45 minut u nás v posteli,musela jsem mu přidržovat obě ruce na ploše, zavinování nehrozí. Pro ilustraci dnešní noci: Beatka usla ve 22hod, vstala v 23,30, 4hod, definitivně v 6,15hod, vždy musíme jít k ní do postele. Noc, naprostá hrůza :unamused: Během dne to samé, Jáchymek spí 2x30 minut, nejdelší spací interval má 2hod v kombinéze a čepici a během této doby se probudí asi 10x, v tomto čase musím uspat Beatku, takže nervy u nás celý den....
23. únor 2010 v 08:20  • Odpověz
:wink: Holky si nás pletou:
evatk: Evička
evita: Iveta (přesmyčka :wink: )

Evatk: :dizzy_face: na pustevnách bylo kráááásně, jeli jsme tam jen na chvili na prochajdu, stihli jsme úplně modrou oblohu, ale když jsme pak po hodince odcházeli, hrnula se tam zespod mlha, tak bylo za chvíli zataženo, což nám pak už nevadilo :wink: Joooo PUstevny a Radhošť milujeme, loni jsme byli na pouti toho 5.7. ještě s bříškem, letos už s malou, tak se mooooc těším! :sweat_smile:
Souhlas, máš kráááásné vlasy! Já své dlouhé ostříhala po svatbě, šetřila jsem si je na účes a ted mám po ramena a 18.3.jdu ke kadeřnici poprvé od porodu, tak se těším na oživení barvy a zastřihnutí.

rivka: tričko je tmavě modré se stříbr.nápisem, je boží, koupila jsem ho na laclíku cz za 42,-Kč - no nekupte to! :grinning: :grinning: :grinning: Udělala jsem tam nákup za 240,- čtyři věci i s poštovným, velká spokojenost.
23. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
dobré ránko, ty jo, Ber, máš to teda náročný, vůbec si teď neumim dvě dítka představit, já jsem hotová u jednoho :rolling_eyes: , bože, co já bych dala za 6 hodin nepřerušovanýho spánku, já snad někomu zaplatim :wink: , evi, já chci tvoje vslasyyyyyyyyyyyyy :angry: :angry: :wink: , já už mám snad i kouty, :unamused: nejhorší je, že se zachytávají všude na malý a jak si rve ruce do pusy, tak jí furt nějaký vytahuju :confounded: , noci u nás stále stejné, 2 kojení, 10x vstávání (dudlík, pohlazení, pššššt, prdíky..... :angry: ), kdo máte dvě děti, zlepší se to po příkrmech (kašičky na večer.....?)

Reagujou prockové nějak na to, když vás vidí jíst? Lucinka může vyskočit z lehátka, přestane si hrát a čumí, sliní a rozhazuje rukama :grinning:
23. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
(teda abych nepřechválila, on Beno vlastně v noci vstává častěji, ale pokud usoudím, že ještě není čas jíst, beru si ho do postele a aplikuju dudlík. i víckrát, ale to mě budí jen napůl, nemám pocit nedospání, takže jsem to nepočítala :sweat_smile: proti útočné skupině jáchym - beatka furt zlatý...)
23. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
beranku-tak to bych asi uz byla mrtva :grinning: proto spim s malou v posteli a kojim asi v noci casto-ja proste nevim, jen jiobiham-jak stridam prsa a prikryvam honzika-pripadne ho utesuju, kdyz breci a ma divoke sny...to je skoro kazdou noc :angry: ...to se da nejak orezit, a pres den maju uvozim v kocaru doma, pac jit ven s dvouma detma-to je zatim pro me nadlidsky vykon.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
beranek. ježíši, zaplať pánbůh za malou,ta mi usne i např. na 2 hodinky přes den :frowning2: teda já se divím,že ještě zvládáš fungovat
23. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
ruzovka taky pořád sbíráme vlasy z malé, má je zapletené mezi prstíkama

kvakul v tom hnusném počasí jsem procházkám odolávala, ale vidím to tak, že pokud budu chtít, aby malá spala přes den aspoň chvíli bez potíží, budu od teď lítat po venku neustále
23. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
no už aby bylo jaro, těším se na inline brusle a na to, že nebudu muset dítě rvát do kombinézy :slight_smile:))

evka: teda koukla jsem na ty vlasy a super :slight_smile:)))) mě teda nepadají vůbec a taky jich nemám málo,ale teda Ty máš zásoby tak pro pět dalších ne? :grinning:
23. únor 2010 v 09:25  • Odpověz
tak jak to tak čtu,tak mám taky božské ditě :wink: Přes den něco málo pospí a hlavně má dobré noci,doufám,že to tak i zůstane.
Jinak doufám,že dneska půjde na prochajdu tatínek a já budu mít 2 hoďky pro sebe,jupííí.

lili-na jaro se těším jako malé dítě a co teprve na léto.To budeme oblíkat jen tričko a kraťásky a žádné kombinézy!!!!!
23. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: Konečně jsem se objednala ke kadeřnici a na barvení řas a obočí, budu vypadat zase jako čověk, jupííííí :grinning:

Naše noci - jak kdy, někdy usne v pohodě sama v postýlce večer v osm, vzbudí se ve čtyří, napije se, hned usne, pak si dá mlíko ještě v šest a spí třeba do devíti. A někdy se večer vzteká, jako třeba včera. To už jsem nevěděla, co chce. Byla unavená, hladová, zlobilo ji bříško, prostě všechno dohromady, výsledek byl ten, že po třech hodinách vztekání konečně usnula, ale samozřejmě nenajezená, takže pak noc na houby. No prostě je náladová po mamince :grinning:
23. únor 2010 v 09:58  • Odpověz
cudli-me nepomuze asi uz nic...zitra jdu k homeopatce, cela se soupu a loupu-a jdu tam teda hl. se synem, ale se privternu :sweat_smile:

od rana jsem prebalovala tu moji malou posrajdu-porad ji a kadi-takze je opet cela opruzena a diky mym prebalovacim schopnostem to mela az ve vlasech :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ted spi, ale zase chce jenik stavet domecek-ze sedacky...ufuf...a za chvili jdem na tu detskou gyndu-bleeee
23. únor 2010 v 10:01  • Odpověz
krem-nemáš to jednoduché.Hlavně dobře pořiďte u dr.
23. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
pampusik-diky,urco to bude dobre...si myslim, ze to ma v pohode, ale nejsem si tim jista... :pensive:
23. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
Holky, a to mlíko z Dm- je hypoalergenní, nebo normal?Jsou v něm probiotika?Cena?
23. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
ja tiež rozmýšlam o zmene mlieka, ten nutroš je prííííííšerne drahý
23. únor 2010 v 11:24  • Odpověz
Nazdárek babizny :slight_smile:)) se úplně stydím...všechny chodíte ke kadeříkovi a na kosmetiku a já nic...vlasy si nabarvím sama, obočí si taky sama vyškubu, jednou za týden napiplu na ksicht pleť.masku a hotovo :slight_smile: Po obědě jedeme s našima do Uh.Hradiště po obchodech tak se těším že vypadnu na odpoledne z domu.
23. únor 2010 v 11:40  • Odpověz
Růžovka- jojo, moje jedení ho fascinuje, je vidět, že začíná být "psychicky zralý na přikrmování" :sweat_smile: .
ber- to je strašný!!!! Asi bych jim všem aplikovala odvar z makovic a sama se šla ožrat...
Jsem včera konečně mohla Jáchyma zvážit na kojenecké váze a hlásíme 6900 gr a 67 cm. Dobrý, ne? Už nosíme skoro jen samy 74, neb má hlavně dlouhý nohy (proto je docela lehký na tu délku).
Jinak k dennímu usínání- zjistila jsem, že přes den báječně usíná a spí na břiše- mám ho pořád v merku, tak je to určitě bezpečný, nebudí se...
23. únor 2010 v 11:47  • Odpověz
holky-jsme zpatky-maruska je ok, mela to sice trochu pry srostle, ale ne moc-spise jsem delala blbe hygienu-poradne vycistit ten mazek-nam rikaly v porodce nechat-tak budem s muzem cistit-sama to nedam-mudr se snazila mi to ukazat, jak to delat sama, ale jak je marus tlustoucka a ma silu, tak furt davala nohy k sobe...uff, hl. ze je ok a ani nebrecela...

monter-ja taky nikam nechodim...kadernice-kamoska chodi semtam za mnou, ale ted nutne potrebuju na pedikuru....
23. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz
krem-tak to je super,že je to OK.Jinak pedikuru bych taky nutně potřebovala.Ale manža odešel na procházku a já už mám povysáváno,oholené nohy,teď už jen umýt hlavu a rychle gaučingovat :grinning:
23. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz
Ahoj :wink:
Kvak, bio mlíko z DM stojí 149,- Kč za 600g, hypoalergenní není a probiotické taky ne, ale Jáchymkovi chutná a nám se líbí i cena, s Nutrilonem bychom za chvíli byli na mizině :grinning:
O odvaru z makovic uvažuji docela často :sweat_smile: Dnes spal půl hodiny dopoledne a jen 1,5 hod v kočárku, odpoledne to vidím zase na půl hodiny, asi mě odvezou. Mamka mi dnes říkala, že to je opravdu strašné, že to u nás neznala, 45minut ho vozila, nesmíme s kočárkem ani zastavit, fakt malí tyrani....

Kremb, to je fajn, že Maruška je v pohodě :wink:

A jinak ke kadeřnici chodím, na pedikuru každý měsíc, pro mě je to už relax :slight_smile:
23. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz
Kvak, míry pěkné, náš Jáchymek má spíš dlouhé tělo, nohy bych řekla, že moc dlouho ani nemá, taky máme 68 nebo 74, délku má asi 66cm :wink:
23. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz
A v sobotu na svatbě mu většinou hádali 9-10 měsíců :grinning: :grinning:
viz foto:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3831017&vReferer=%2Fphotos%2Fberanek
23. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz
beranku-to je teda chlapik, vypada fakt o hodne starsi!!!covece, si uzivas!!

a diky, me spadl kamen ze srdce, zitra jeste homeo a ctvrtek kycle...

kdy dame sraz v zoo?? :wink:
23. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz
Kdy chceš
23. únor 2010 v 15:32  • Odpověz
Ahoj holky ja mam doma 2 deti proto zemanzel ma horecky a anginu. No nic jdu varit a pritom bavit Danyska a prat a tak
23. únor 2010 v 16:27  • Odpověz
beranku-tento tyden mam same pochuzky po doktorech, ale ten dalsi-kdyz bude hezky-to by slo,ne??
23. únor 2010 v 16:43  • Odpověz
ad- mas koukam veselo...prezij to nejak... :wink:

jenik mi rekl, ze chce kocarek-ten musi teda zarlit....maja spi v kocarku pres den a on by 100% spal taky pres den, ale jen v kocaru - vse, jako maja...jen ten nepatrny rozdil, ze on je veliky a ona mimino :sweat_smile:
23. únor 2010 v 16:46  • Odpověz
krem no mam a to bych se potrebovala dovylezet ze svoji nemoci a proste nemuzu by to tu padlo :grinning: :grinning: :grinning: No j to manzovi pak reknu.
23. únor 2010 v 17:32  • Odpověz
tak já jsem byla odpoledne skoro 4 hodiny!!Jinak teď řeším jeden problém,malého jsem kojila v 16.30 a v 19hod po koupání mám problém ho normálně nakojit.Myslíte,že bych ho po koupání měla dát spát a čekat až se vzbudí??Už jsem zkoušela chvíli vyčkat a pak ho nakojit,ale prostě se vzteká.Včera jsem do něho nasilu něco dostala a vzbudil se až v 3.30 a pak v 8.Ale dneska toho moc po koupání nevypil,tak nevím co bude.

Adajar-máš ty to ale život,ještě nejsi zdravá a už más doma nemocinkaného muže-to ti nezávidím.
23. únor 2010 v 19:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.