• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
pampus, já bych ho nenutila, může ho z toho i bolet bříško... u nás je to přesně opačně, my před spaním jíme dvakrát během hodiny, jinak se nespí :grinning:
23. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz
každopádně to zítra zkusím a uvidíme.
23. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz
Ufff, konečně sem si sedla! V 13h sme jeli s našima po obchodech a dojeli sme v 18h. Malý byl zlatý...sice nespal ale smál se a vykládal. Koupila sem mu Usínáčka a pyžamo. Dnes sme měli první havárku...spadl mi z postele. Otočil se na bok a než sem stihla doběhnout tak už letěl. Krem, je super že je malá v poho. Ad ty chuderko.
23. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz
pampus-tak to neporadim, ja kojim skoro furt.... :sweat_smile:

monter-diky, jsem proste tele....jenik mi taky spadl z postele,jak byl malinky, ted to cekam u marusky...pokud ji teda drive neco neudela jenik... :slight_smile: :wink:

deti spi-jdu se rychle umyt a hajaja-dobrou noc vsem :slight_smile:
23. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz
krem, já přes den taky kojím skoro pořád, ale v noci krásně spíme a budíme se na jídlo jen 2krát... :dizzy_face: v neděli jsme to měli rozhozený - mamka se segrou s ním byli na procházce a on nejedl od půl druhé do sedmi a pak se celou noc budil po dvou hodinách, jak byl vyhladovělej, tak se nemohl dojíst, jsem byla vyřízená... :rolling_eyes: no aspoň vím, že je lepší, když přes den míň spí a víc jí, aspoň se pak v noci vyspím... :grinning:
23. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz
Monter, Jáchymek spadl minulý týden taky z postele, Beatka nám spadla snad 4x :unamused: Děti jsou hodně odolné, většinou se nic nestane, ale ten pocit je hrozný, to znám....
Jáchymek dnes spal 2,5hod, nejdelší interval 1,5hod a pak 2x30minut...
23. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz
ber, my taky přes den moc nespíme, nejlíp v kočárku, ale to musí být unavenej, jinak kouká a protestuje - roztál sníh tak už to tak nedrncá... :grinning: jinak si dává desetiminutovky po kojo a to ho nesmím položit... :sweat_smile: no naštěstí noci jsou v poho :slight_smile:

já se toho docela děsím, že mi někde šupne dolů :confused: sebou pořád tak mrská, že mám strach ho nechat někde položenýho...

Kuba byl dneska úžasně šikovnej - jsem ho přebalovala, chytnu za nožičky, nadzvednu, abych pod něj podstrčila plínu a on začne čůrat... no počůral si obličej :grinning: nejdřív se divil, co ho to ohodilo a pak se tomu křenil, truhlík malej :grinning: :dizzy_face:
23. únor 2010 ve 21:53  • Odpověz
Ber, no co ti budu vykládat sama víš jaký to je. Bylo mi fakt hrozně a malý tak šíleně plakal chudáček. Člověk musí mít opravdu oči na šťopkách!
24. únor 2010 v 08:04  • Odpověz
Tady je dneska teda mrtvo! Holky kde ste všechny???
24. únor 2010 v 09:17  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

my měli nádhernou noc - Kubula usnul v sedm, před druhou bylo kojo, pak v šest a vstávali jsme o půl deváté :dizzy_face: prostě zlatíčko :dizzy_face:

ale ta mlha venku teda nic moc, jsem se namlsala sluníčka za poslední tři dny a teď takový překvapení :confounded: no doufám, že to brzo přejde, abysme mohli s Kubínem vejletovat :sunglasses:
24. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
ahojky,já jsem dneska kapku KO.Filip má svůj den.Navíc se musím nachystat psychicky na odpoledne-jdeme ke tchýni na oběd a vůbec se mi nechce.Ale nebudeme tam moc dlouho.Včera byl manža u svého otce a tomu po 3 měsících došlo,že by se měl více potkávat s vnukem.Protože ho malý vůbec nepoznal a plakal.Tak snad si to konečně uvědomil.
24. únor 2010 v 09:32  • Odpověz
monter, Lukášek se asi hodně lekl, no těch různých pádů ještě bude... :confused:
Kuba si tudle hrál na dece pod hrazdičkou a vykládal a najednou šílenej pláč, tak letím, co se mu stalo a on se škrábnul do hlavičky, ale docela hodně, tak ho to asi i zabolelo :frowning2: akorát nevím čím, když všechny drápky měl ostříhaný...
24. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
ahojky-monter-urco jsi se vylekala, ale decka jsou fakt hodne odolne...ale je to zahul..me taky jenik spadl vicekrat-ted uz chapu, ze uhlidat decko je tezke-jsem si vzdycky rikala, kdyz jsem cetla v novinach, ze se decku stalo to a ono, ale dneska uz to docela chapu...nekdy je to zahul a makacka...

jonkar-neprovokuj s hezkou noci!! :angry: u nas docela pakarna,ale mala ted spi-tak jsem stihla uz uklidit a uvarit skoro obed a udelat jenovi na snidani palacinku a rozcilit se-s jenou-blbnul a spadnul mu muj jogurt-co jsem mela na snidani-tak vsechno od jogurtu...a ted sedim a jsem uplne KO :unamused:

pampusik-to prezijes-neboj...aspon nemusis varit :wink: hele, muj otec-a to jsme tehda bydleli v jednom baraku, tak jenika nevozil nikdy a "hral " si s nim, az mel kolem roku a to tim stylem, ze ho v lete braval do bazenu....tak si to tak nebere, oni ti chlapi maji z tak malych mimin vetsinou strach... :wink:
24. únor 2010 v 10:22  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak u nás noc prakticky prokojená od začátku až do konce :slight_smile: už jsem ji nedávala ani do postýlky spinkala se mnou a vlastně hlavně s mojema prsama, asi nás zlobí zuby a jelikož nechce cumel tak futr pofňukávala no jsem fakt vyspaná.
Na spodních dásních má dva rudé hrboly tak se nám fakt ty zuby klubou, doufám, že to půjde rychle.
24. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
Ahoj, zdravím po delší době. Včera jsme byli na rehabilitaci a dostali jsme pochvalu - Terezka udělala pokrok. Všimla jsem si toho i já. Na bříšku je o hodně stabilnější a už nekouká jen doprava, ale rozhlíží se na všechny strany. Dost se mi ulevilo, že je to cvičení k něčemu, když už mě stojí tolik nervů. A Teri tam zaválela, když si ji fyzioterapeutka zkoušela na bříšku, tak se pokadila a málem ji ohodila :slight_smile: . Za odměnu nám snížila cvičení na 4x denně a přidala nám druhý cvik. Jestli jsem byla při prvním zoufalá, tak teď se vážně hroutím. Musela jsem si na ni nakreslit fixem 4 křížky, abych vůbec našla body, které mám mačkat. Je to boj, ale zatím vyhrávám. :wink:

Rritul, my teď taky skoro v noci nespíme, pořád brečí a hodně v noci jí. Zato přes den nejí skoro vůbec, pořád jen tahá flašku. Do pusy se jí nedostanu, ale klubající zoubky se tak prý projevují. Bohužel se někdy vyklubou hned, ale občas až za měsíc či dva. Zkus změnit dudlíka (tvar nebo to z čeho je vyroben). Pak zabírá na bavlněné plínce udělat v rozích uzle a malá si je bude kousat a nebude jí to tak bolet. A zkus koupit od firmy Nobilis Jakoubek na zoubek, maminky si ho hodně chválí. Včera jsem si ho koupila taky, ale zatím nevyzkoušela.
24. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
RRitul- Jáchymovi se takhle klubaly taky zuby, už tam měl a má takové bílé bodky (zoubky), ale nějak se to zastavilo. Asi mu jen popolézají :dizzy_face:
24. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
Evi to me potesilo:slight_smile:
24. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
Pampus, pevné nervy u tchýně. Orlik, je super že Terezka dělá pokroky! Krem, Jeník pořád ujíždí na palačinkách? Asi k vám dojedu...taky bych si dala, buď s nutelou nebo tvarohem :slight_smile:
24. únor 2010 v 11:04  • Odpověz
ahoj, tak že by se konečně rozhoupali :wink: .
holky, vy co přikrmujete nebo jenom krmíte UM, uvažovaly jste o koupi v Polsku? Prý je to to samé složení a o dost levnější. Tak nevím, jestli mám do toho jít. http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=70583
24. únor 2010 v 11:04  • Odpověz
Evi, ta poslední věta mě hodně potěšila :slight_smile:))
24. únor 2010 v 11:09  • Odpověz
24. únor 2010 v 11:10  • Odpověz
Holky tak to vypadá že nám dorovnají zpátky tu vzatou mateřskou. koukněte na idnes.
24. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
evatk-je to hnus, sami si na platy sahnout nenechaji-ze se nestydi....proste opet jeden debilni zakon o jejich platech :angry:

monter-si pis...on je snida a veceri a nekdy, kdyz podlehnu, tak i obedva :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: tak doraz!!nutelu mam a tvaroh poridim :wink: :slight_smile:

bobullka-znami to kupujou taky v polsku, ma stejne slozeni, jen se jinak jmenuje :wink:
24. únor 2010 v 11:26  • Odpověz
teda to je věc!!!Ale pochybuju,že by to vyplatili zpětně.Nechci být sprostá a hlavně chci mít klidné dítě,tak se nebudu rozčilovat.
24. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz
Tohle mi právě poslala kamarádka, docela jsem se u toho pobavila a v hodně věcí se našla. Tak to snad pobaví i vás ostatní.
Oblečení
1. dítě - Začínáte nosit těhotenské oblečení, jakmile vám doktor potvrdí, že jste těhotná.
2. dítě - Nosíte své normální oblečení tak dlouho, jak je to možné.
3. dítě - Vaše těhotenské šaty jsou vaše normální oblečení.

Jméno
1. dítě - Studujete knihy se jmény a trénujete vyslovování a psaní kombinací všech vašich oblíbených jmen.
2. dítě - Někdo musí pojmenovat své dítě podle pratety Alfonsie. Můžete to být klidně i vy.
3. dítě - Otevřete knihu se jmény, zavřete oči a přečtete jméno, do kterého se zabodl váš prst.

Příprava na porod
1. dítě - Pravidelně trénujete dýchání.
2. dítě - Nezdržujete se trénováním dýchání, protože si pamatujete, že posledně to vůbec nepomohlo.
3. dítě - Zažádáte o epidurál již v 8. měsíci.

Výbavička
1. dítě - Vyperete, roztřídíte oblečení podle barev a srovnané uložíte do skříňky.
2. dítě - Zkontrolujete zda jsou oblečky čisté a vyřadíte pouze ty s nejtmavšími skvrnami.
3. dítě - Chlapečci mohou taky nosit růžovou, ne?

Starostlivost
1. dítě - Při prvním náznaku zafňukání či zamračení zvedáte dítě do náruče.
2. dítě - Zvedáte dítě v okamžiku, kdy hrozí, že vzbudí prvorozeně.
3. dítě - Naučíte 3-leté dítě jak natáhnout mechanickou houpačku.

Aktivity
1. dítě - Berete dítě na každé cvičení rodičů s dětmi a vyprávění pohádek v knihovně či divadle.
2. dítě - Berete dítě na cvičení rodičů s dětmi.
3. dítě - Berete dítě do supermarketu a čistírny.

Odchody z domova
1. dítě - Když poprvé zanecháte dítě doma s někým na hlídání, zavoláte během té doby 5 krát domů.
2. dítě - Před tím než odejdete zanecháte telefonní číslo, na kterém je vás možno zastihnout.
3. dítě - Zanecháte následující instrukce: Volat pouze tehdy, když se objeví krev.

Doma
1. dítě - Strávíte velkou část dne pouze pozorováním dítěte.
2. dítě - Strávíte část dne hlídáním, aby starší sourozenec nezmáčknul, nestrčil nebo neuhodil toho mladšího.
3. dítě - strávíte většinu dne ukrýváním se před dětmi.

Co se všechno člověk naučí od dětí
1. Brzdová kapalina smíchaná se Savem vytváří kouř - spousty kouře...
2. Šestileté dítě dokáže křemenem založit oheň i přesto, že dospělý tvrdí, že je to možné pouze ve filmu.
3. Lupou lze rozdělat oheň dokonce i za zamračeného dne.
4. Dříve než zapneš troubu, podívej se dovnitř.
5. Umělohmotné hračky nemají rády trouby.
6. Hasiči nikdy nepřijedou dříve než za 5 minut.
7. Lego je schopno projít zažívacím traktem čtyřletého dítěte.
8. Duplo toho schopno není.
9. Slova jako plastelína a mikrovlnná trouba by nikdy neměla být vyslovena ve stejné větě.
10. Videopřehrávač nevyhazuje sendviče s nugetou.
11. Z pytlů do koše nelze vyrobit kvalitní padáky.
12. Kuličky v nádrži auta způsobují za jízdy spoustu hluku...
13. Odstřeďovací režim automatické pračky nezpůsobí žížalám točení hlavy.
14. Avšak kočkám ano.
15. Ticho vždy neznamená - není třeba si dělat starosti.
16. Vodní dvojlůžko obsahuje tolik kapaliny, že stačí na vytopení 60 m2 bytu do hloubky 10 cm.
17. Když postříkáte chuchvalce prachu lakem na vlasy a přejíždíte přes ně na kolečkových bruslích, můžou se vznítit.
18. Hlas tříletého chlapečka je pronikavější než hlasy dvou stovek dospělých v narvané restauraci.
19. Když uslyšíte spláchnutí záchodu a slovo "jejda", už je pozdě.

Také zjistíte, že
20. 80% žen tyto informace rozešle většině svých známých, ať už mají děti nebo ne.
21. 80% mužů po přečtení půjde zkusit smíchat brzdovou kapalinu se Savem.
24. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz
Jé holky super, kdyby to s tou matřskou tak vyšlo. Nebudem se však radovat předčasně.

Zkusím Vám sem vložit fotku jak si Aňula hoví v židličce.

[img]http://img5.rajce.idnes.cz/d0507/3/3112/3112271_d130d1ddcbd51d5b30f17567230fb9a8/images/P2220215.JPG[/img]
24. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz
Ahoj holky ja uz nemuzu proc se vzdycky sere vsechno najednou??? :frowning2:
24. únor 2010 v 15:46  • Odpověz
orlik- :grinning: :grinning: :grinning:
adajar-copak??

Jinak oběd u tchýně dobrý.Naštěstí tam Filip začal hrozně brečettak jsme odcházeli na procházku.Jinak mě mimo jiné poučovala,jak vařit(mě,která od 14 vaří!!!)
24. únor 2010 v 16:33  • Odpověz
pamp pan CEZ na nas zkousel harakyri jo poslal nam uplne nesmyslnej doplatek a to cislo nesouhlasilo ani na meraku a to jsem vedela kdy tady byli tak jsme si ho psali.
24. únor 2010 v 16:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.