• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
adajar-o CEZu raději pomlčím,jsem taky na ně nas...á a budu tam psát stížnost.Jsou to ho..da
24. únor 2010 v 16:48  • Odpověz
adaj, tak jste to reklamovali? Dojede k vám někdo? My když máme problém, řeším to přes net(máme zřízenou tu virtuální kancelář, což je paráda věc :dizzy_face:) a nejdýl do druhýho dne je to vyřešeno :sweat_smile: U nás jsou problémy často, páč topíme tepelným čerpadlem a mají nám účtovat noční proud na 22 hodin denně a 2 hodiny normální sazbu, ale za ten půl rok, to bylo 3x blbě :angry:
24. únor 2010 v 16:49  • Odpověz
Jinak vás všecky zdravím a ptám se: "Kdy že jedem k tomu móři?" Páč až nám doplatí ty ošulený mateřský, budem všechny v balíku :dizzy_face:
Mám dneska volnej den, páč malýmu přišel kolotoč, co jsem mu nainstalovala tady u babičky a sedátko(Do 3 měsíců jsem k němu byla dost skeptická :pensive: ), takže já ho vždycky přehodím z postýlky do lehátka a je s ním klídek, protože jsou to neokoukaný hračky. Jsem hrozná matka :sweat_smile: :pensive:
24. únor 2010 v 16:52  • Odpověz
Pamp no me taky protoze tolik by jsme doplaceli jedine ze by jsme snad topili elektrikou.

spaget ne manzel tam byl osobne. Frajerky si napsali nejaky uplne jine cislo. Uz to reklamujou
24. únor 2010 v 17:44  • Odpověz
Spaaget - myslím, že u nás moře nebude. Ještě mi nic nedali, a muž už se pídil, co mu koupím... :grinning:
24. únor 2010 v 19:27  • Odpověz
ahooooooj ženy :slight_smile:))))

nedočítám, dočtu později, jen se jdu s Vámi poradovat, neboť ve zprávách teď říkali, že nám to doplatí zpětně,takže hurrrrááááááá :slight_smile:))))

dokonce se mi už uklidnilo po dvou dnech dítě,takže dneska fakt super večer :slight_smile:)))

spaaget: :slight_smile: jedem v září do Řecka :slight_smile:))

tak teď jdu koupat a pak dočtu,zatím pa všem
24. únor 2010 v 19:46  • Odpověz
lilisek rikali, ale jeste to nepodepsali tak bych se neradovala.

Holky tak Danysek je protivnej a ma kaslik a rymu nic moc.
24. únor 2010 v 19:49  • Odpověz
já se taky neraduju,páč to vůbec není jisté a ikdyž jsem věčný optimista,tak tady těm zákonodárcům nevěřím.Navíc Klaus to podle mě nepodepíše,tomu jsou njaké maminy na mateřské ukradeny.Tak až to bude,budu maximálně šťastná.

Adajar-ty máš teda ale pech!!!Ale pořád na vás nějak myslím.To co máte zasebou-už byste mohli mít klid a užívat si!!!!

Jinak Filip je taky nějak protivný,ale teď už spinká.Při jídle se opět vztekal,ale nacpala jsem do něho aspoň něco,tak snad pospí.Páč jinak padnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz
Riv, máme stejné muže. Ten můj se mě taky ptal co mu koupím :slight_smile:
24. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz
adaj: to sice ne,ale i když to prý neprojde senátem a ani prezident to nepodepíše,tak prý to poslanci můžou přehlasovat :slight_smile: tak doufám,že to tak je a že to prostě vyjde....musíííííííííí
24. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz
lili-chtěla bych mít tvůj optimismus-nějak se mi ztrácí
24. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz
lilisek hele pri mem stesti to nebude
24. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz
Holky bude, já tomu věřím!
24. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz
pampusík: :slight_smile:))))) ale no tak, co se může stát, při nejhorším, to prostě nebude a s tím už jsme přeci počítaly :slight_smile:)))

adaj: kuš :slight_smile:)))) při našem štěstí, nás všech, to bude :slight_smile:)))

kurnik, žádnej pesimismus
24. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz
Ahoj :wink:
Jen k té mateřské, no prezident novelu vetuje, ale tak se to ještě několikrát vrátí tam a zpět a nakonec to bude platit, uvidíte, tak budeme bohaté :grinning: A k tomu moři, jela bych hned, už se tak těším, ale asi si budu muset do srpna počkat :sweat_smile:
24. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz
nový fotečky v albíku :dizzy_face:
24. únor 2010 ve 22:58  • Odpověz
ahoj-tak dneska noc celkem ok, maja spala, zadne koukani na olympiadu se nekonalo...zato janik mel blbe sny a vykrikoval-to je moje, apod :grinning: pak brecel....k ranu se pro zmenu ze spani smal-uplne nahlas-no mam nekdy v posteli veselo :sweat_smile:

ja si myslim, ze nam materskou zpetjne uz nevrati-ale kdyby jo, tak by to bylo dooost prima-muzi bych nic nekoupila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

ber-a kam teda jedete?a proc az v srpnu?? :grinning: ja uz se taky nemuzu dockat-jela bych kamkoliv.. :wink: :slight_smile:
25. únor 2010 v 08:36  • Odpověz
Jonkar, Kubík je nádrerný. Je skvělé jak se nám ty děti mění před očima. Krem, já bych chlapovi taky nic nekoupila :slight_smile: Holky, Sáblíková je dobrá, že?! Zato hokejisti, ty to zase pohnojili!
25. únor 2010 v 08:43  • Odpověz
Jonkar, Kubík je nádherný. Je skvělé jak se nám ty děti mění před očima. Krem, já bych chlapovi taky nic nekoupila :slight_smile: Holky, Sáblíková je dobrá, že?! Zato hokejisti, ty to zase pohnojili!
25. únor 2010 v 08:43  • Odpověz
Tož první tu nemám ani jeden příspěvek a teď naráz dva, no to :slight_smile:
25. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
Ahoj :wink:
Sáblíková je hvězda, hokejisti -bylo to napínavé, viděla jsem poslední třetinu, škoda. Slovánkům posílám gratulaci :slight_smile:

My chceme jet k moři v sprvnu, protože dřív se nám to zdá ještě brzy vzhledem k věku Jáchymka a pak už zase bude po sezoně a Beatka by si tak neužila moře. Ale jestli odjedeme, to se ještě uvidím. Jela bych okamžitě. Mám si vybrat zatím lázně a jet na regeneraci, přítel pochopil, že jsem už s nervami docela v háji :sweat_smile:
25. únor 2010 v 09:01  • Odpověz
A v té novele je opravdu odkaz i na zpětné vrácení snížené mateřské od 1.1.2010, tak se necháme překvapit :wink:
25. únor 2010 v 09:03  • Odpověz
monter, já každý ráno čekám, kdy mi řekne "nazdar mami" :grinning: ale je fakt, že je úplně jinej jak v prosinci :dizzy_face:

já fandím Slovákům, oni porazili Švédsko! :wink:
25. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
dobré ránko, já už faaaak nemůžuuuuuuuuuu!!!! U nás už týden noci děsný, budí se před půlnocí, brečí ze spaní (hlady to být teda fakt nemůže), břicho jí myslím taky nebolí, ve dvě si chtěla dneska povídat :frowning2: :frowning2: , přes den nejí a pak se dožírá v noci :confounded: , já jí snad narvu kaši :angry: , dneska jsem se rozhodla dokrmovat UM, podle mě jí ty 3 minuty u prsa fakt nestačí a pak to dohání, jsem úplně hotová, Dr. ať mi vleze na hrb (přibírá 80g týdně, to teda fakt moc neni ale prý to stačí :angry:) dneska jsem prohlásila, že ještě pár takových nocí a má mě na svědomí - půjdu se proletět z okna :grinning: (blbá sranda, ale to je ze zoufalství), zuby taky nikde, dásně má růžový jak miminko :wink:
25. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
Ruzovko, teda noc nic moc, u nás to míváme podobně, taky si říkám, že nás děti budou mít na svědomí :grinning:
25. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
Jáchymek se teď třeba probudil, přesně po 30 minutách, dnes dopoledne už vyčerpal své spaní :unamused:
25. únor 2010 v 09:12  • Odpověz
z hokeja sa moooooooooooooooc teším :slight_smile: som tu skákala od radosti ked sme vyhrali a deti na mna pozerali ako na prízrak :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
holky, mám dilema- mám kupit petrolejovú alebo hnedú manducu? :astonished:
25. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
ahoj maminy-to je děs běs-tady je od rána jen vztekání a pláč.Nám se asi deru zoubky a to je věc.Jinak taky znám ty 30min.spánky,máme to stejné.Teď se vzteká,protoe je utahaný a nejde mu zabrat.Zrovna když mi usínal,volal šéf a malý se probral-debilní DPH!!! :angry:
lulka-mně se líbí petrolejová
25. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
no u nás je to sem tam taky na palici, včera ysterák u přebalování a oblíkání, já už jsem nemohla, zoubky taky kontroluju co druhý den, protože už prostě nevím, co by jí mohlo být
25. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.