• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Lullko, v tom hokeji tě chápu :grinning: Přála jsem vám to :sweat_smile: Oba zápasy byly hodně napínavé, pro Slovensko to dopadlo lépe :wink:
25. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
U nás hysterické pláče od včerejška, zuby mu lezou skoro měsíc, ale zatím nevylezly....
25. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
A jinak my už zvládáme docela dobře otočku ze zad na břicho, dnes si dokonce dosáhl i na kousátko :grinning: Jen se u toho otáčení tak vzteká, že už mám chuť si dát špunty do uší :unamused:
25. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
Vás som nevidela hrat, to som ešte spala :slight_smile: ja vám fandím, samozrejme nie v zápasoch, ked hrame proti sebe, len toho Jardu nejako nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
co to ty mimča mají za debilní období????????????????o to jsem nikde nečetala, nikdo mě nevaroval!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 10:56  • Odpověz
Ahoj holky, přidávám se až teď...dlouho jsem Vás četla. Máme doma Emičku, která se narodila 13.11. s váhou 3,86 a 53 cm. Nyní má už skoro 7 kilo a 63 cm...takže macík...ale jako většina nekojíme...Jedna super laktační poradkyně mi poradila tak, že jsem z toho dostala zánět prsu a malá už se pak nechtěla znova přisávat...takže jsme se na to vyprdli a jsme obě spokojený holky :slight_smile:

Teď jsme řešily problém, že malá nechtěla baštit - máme hypoalergenní Bebu - protestovala a vztekala se. No, zjistili jsme, že nám nechutná. Takže teď mám doma 4 kusy 900 gramové Beby - jestli máte někdo zájem (vím, že někdo jí dává), tak ji odprodám, na ceně se domluvíme :slight_smile: Tak se kdyžtak ozvěte.

Jo, máme taky debilní období. Teď už musím běžet, malá řve jak tur... naučila se ryčet a teď to praktikuje...No, moje předsevzetí, že nepřiběhnu na první zakřičeni vzaly s jejím narozením za své.

Tak zatím
25. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
Evo - nejlíp kdyby je dodávali už s ukončenou pubertou, což? :grinning:

Já jsem dneska taky lehce nevrlá - Plivník se vzbudil před půl pátou. Po podání dudlíku vytuhl do půl sedmé, ale já jsem už nezabrala :rolling_eyes:
25. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
Brý ránko :slight_smile:
Nám se zítra vrací táta, huráááá :dizzy_face:
Vítám jajulu :wink:
Dítě mám zlatý, nebo že bych nepostřehla debilní období? :sweat_smile:
Nevrlá jsem teda taky, ale díky hokeji. Ještě že jsem vstala jenom na poslední třetinu, páč vše podstatné se stalo až v ní :pensive: Nebejt tý helmy, mohlo to vypadat jinak, ale co, jenom hra, i když pro spoustu hráčů poslední velká akce :cry: Sáblíková borka, jak jinak a štafeta fakt překvapila, ale byly to nervy do poslední chvíle :sweat_smile:
Lulko, teď fandíme vám, to je jasný :wink: Ale mám veeelikou radost, že kanada vyklepla rusáky :zipper_mouth: Nevím proč, ale já jim to prostě nepřála :sweat_smile: Co se Manducy týče, jsem pro medovou.
25. únor 2010 v 11:27  • Odpověz
Tak ženy, pozor... Jsem váhala, kdy s tím ven, neb je to kuriozita. Ale s manželem jsme to už spořádali a postupně s tím lezeme na veřejnost. Ne, že bychom nechtěli děti brzo po sobě, ale tohle je sranda a nářez, protože čekáme dalšího prťouse, no a kdy jindy se rodí pěkný mimina než v listopadu? Holky, nesmějte se prosím, ale prcek je počatý téměř na den stejně jako Jáchymek :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: . V lednu jsem si zjistila, že se doporučuje po císaři aspoň půlrok (tvrdí to Koucký, takže asi názor z Apolináře) čekat z otěhotněním. Tedy 4 měsíce jsou trochu míň, ale co. Bude se sledovat jizva a skoro určitě bude plánovaný císař, jiný riziko, než slabost jizvy, není.

Jen podotýkám, že nový mládě nebylo plánovaný, tak hustá zas nejsem, jen jsme se asi nebránili početí dost vehementně :grinning: .
Sice není nic potvrzeno od doktora, na to je fakt dost brzo, ale testy jsou průkazný jak prase. Nejsem naštěstí snažilka, takže snesu představu, že třeba těhotenství nevydrží, někdy koncem března bych si skákla na gyndu optat se, jestli se to tam zdárně klube a kolik tam toho je :sweat_smile: .
Znáte někoho, kdo má děti s ročním odstupem?
Hiiiih, no bude potřeba sourozenecký kočár.
25. únor 2010 v 11:43  • Odpověz
Teeedaaa Kvak - velká gratulace. Tak by budeš chodit do listopadu 2009 i listopadu 2010 .
Ale bacha mě řekli po císaři rok že nesmím otěhotnět - bejt tebou raději skočím na gyndu.
25. únor 2010 v 11:53  • Odpověz
Kvakul - eeeeeeee... hodně štěstí. :grinning: (Ne, vážně: mazl tov! :dizzy_face: ) Tak tu holku, jo? Hele, to je super, budou se správně mlátit... :wink:
25. únor 2010 v 11:55  • Odpověz
kvakul tak to je mazec, ale velká gratulace i ode mě samozřejmě

jinak mě by jeblo takto brzy po sobě, i když u nás to nehrozí, vzledem k havárce při sexu po šití hráze, bolest jak svi*a, nevím, jak to budu řešit, prostě absolutně se to nedá
25. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz
kvak, ty jsi teda číslo! :grinning: velká gratulace!!! :grinning: :dizzy_face: a držím palečky, aby to dobře dopadlo :wink:
25. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz
teeeda kvakul, já mám husí kůži jak prase, když to čtu :astonished: :astonished: :slight_smile: , samo že gragulace veliká, to jsi teda "plodnice" a taťka teda výkonný, když to takhle vyšlo :grinning: uuuuuuuuuuf....se z toho nemůžu vzpamatovat :wink: ....evatk, já u toho taky zatínám prsty do manželovo zad a věř, vášní to teda není :confounded: :wink:
25. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
Kvak, moc gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: A prý ve třech letech Jáchymka, haha... :sweat_smile:
Kolegyně mi líčila jaký je roční odstup od dětí, fakt to chceš slyšet? :grinning: :grinning:
25. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
Kvak gratulace obrovská, si frajerka :slight_smile:

Slovenskóóó, ja som tak šťastná :slight_smile:. Len škoda, že sa nemôžme už stretnúť s Vami o medaile.

Holky, jak sa pozná průjem u mimin? Priateľ mal črevnú chrípku pred pár dňami, vyzerá to, že som to chytila aj ja. Malá je zatiaľ OK, ale ona kaká skoro každé kojenie, tak aby som to rozoznala.
25. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
Jinak moje pedikérka mi líčila příběh její spolužačky, té se narodilo jedno dítě a za 9 měsíců dvojčata :sweat_smile: :sweat_smile: Šílená situace, normálně je prý přivazovala ke stolu za nohu, aby jí neběhaly a zůstaly na jednom místě :grinning: Ani se nedivím..
25. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz
No, Ber, taky mě to napadlo! :wink: Mateřství mi přijde jak série opuštění ideálů a představ.
Plodnice asi su, Jáchym byl cca na třetí pokus, tento prcek na první "nepokus"...Jen abych byla i nosnice:slight_smile:
Saze- mám info, že prostě jde po císaři o jizvu- když se hojila bez zánětů, srůstů, výtoků, mluví to pro to, že hojení bylo OK. V tom případě se dřív mluvilo o půl roku, dnes radši o roku, neb se doktoři jistí. Když se zárodek uhnízdí v jizvě, je to blbý kdykoli, třeba i deset let po císaři. Jinak je vlastně rozdíl oproti stavu po vaginálním porodu, že se ke konci ultrazvukem sleduje jizva a v případě, že se nějak rozjíždí a ztenčuje, tak se udělá císař dřív než v 39tt.
Ber- sem s hrůzostrašnýma historkama :wink:
25. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Teda Kvak gratulace největší, to je fofr :grinning: Já má kamošku , která má děti rok od sebe a raději Ti to ani psát nebudu, chce to sourozenecký kočár a manžela, který pomůže, jde o to se jen zžít všichni dohromady.

Jinak jsem byla v poradně tak máme 66cm a 6,80kg a dostali jsme dva píchance a příští týden jdem na naušnice.
25. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz
Híh, dvojčata- s tím děsím manžela :grinning:
25. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz
Ber ,já jsem se ségrou taky rok po bráchovi prej docela mazec :grinning:
25. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz
Teda Kvak, moc gratuluji ...máme známou, ta má děti rok a třičtvrtě po sobě...říkala, že to byl mazec a ještě pořád je, i když druhému už je rok a půl, ale že si s manžou říkali, že to druhý mohlo přijít klidně i dřív :slight_smile: Tak jsem na ni koukala jako blázen... Obdivuju takový maminy, který mají dvě hned po sobě...Jo a ta kamarádka teď čeká třetí, takže klučinovi budou dva a přidube další prcek...
Ještě jednou gratuluji :wink:
25. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz
Kvak, my jsme taky chtěli druhé dítě hned, resp. jsme nedělali nic proti tomu, ale podařilo se později, Jáchymek asi dobře věděl proč k nám nepřišel dřív :grinning:

A jinak tradiční otázka, jak ti je? :sweat_smile: Ne, jak jsi to zjistila, ty už máš pravidelnou MS?
25. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz
Ty voé :grinning:
No to gratuluju, ale je to teda mazec. Už bliješ :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ne, bude to v pohodě, vůbec nebudeš vědět, že jsi těhotná a budeš si Jášína užívat dokud to půjde :dizzy_face: Občas tě pokope, játra budou v cajku, zkrátka pohodový těhu :wink:
Ale jsem z toho celá naměkko :sweat_smile: Jinak sestřenky jsou od sebe 11 měsíců a vzpomínám si, že se mezi sebou děsně řezaly a teta říká, že je to horší než dvojčata :sweat_smile:
25. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz
No ty vole co to tady čtu :slight_smile: Kvak, velká gratulace a upřímně před tebou smekám...si frajerka největší! :slight_smile:)) Ségra měla neteře taky po 2 letech a zvládla to. Pamatuji si když sme k nim dojeli na ty obr velké hromady bavlněných plín. Jinak sem úplně vyřízená, dovezli nám dřevo a s našima sme ho od půl 10 do půl 2 schovávali. Já míň páč malý nespal ale aspoň byl celou dobu venku když je tak krásně a před chvílí usnul tak je na dvoře. Jinak máme taky hodné dítě...žádné hysteráky atd., nic.
25. únor 2010 ve 14:27  • Odpověz
Kvak, to je překvápko :slight_smile: gratuluju :slight_smile: Po císaři se doporučuje dát si rok pauzu, ale je to proto, že se lékaři jistí. Jde hlavně o to, aby ten nápor novýho těhotenství vydržela jizva a nepraskla, ale nikde není potvrzený, že nemůže prasknout třeba až po pěti letech. Jinak u nás se může po císaři znovu rodit vaginálně, ale je to individuální a záleží taky na domluvě, ale striktně to daný není, že když byl poprvé císařský řez, musí být i podruhé. A dělala sis víc těhotenských testů?

Evatk: sex po porodu, taky žádná hitparáda, au au. Malá se místo záhlavím narodila temenem, takže si udělala i po nástřihu holt trochu větší cestičku a šití nebylo nejmenší. No, ještě že byla tak malušenká, protože jinak by spodem ani nevylezla. Teď to chce trénovat :grinning:
25. únor 2010 v 15:02  • Odpověz
ruzovk u nás to nejde ani se zaťatými prsty do zad, nejde to vůbec, nehodlám u toho brečet bolestí... jsem z toho docela nešťastná

cudli malá se rodila s ručičkou u hlavičky a měla 3850 g
25. únor 2010 v 15:37  • Odpověz
ahoj holky, rano jsem napsala 2x a ani jednou se mi to nevlozila, tak jsem se na to vykvakla....

beranku-ja do leta asi padnu-nejspis vypadnu aspon nekam-kamkoliv, praha, ostrava, havirov, me je to jedno, jen ne doma :grinning:

lulka-me se libi hneda... :wink:

kycle-kontrola ok, uz nemusime, ale mame davat siroke baleni az do pulroku cely den a noc a potom jen na noc-do 9 mesice....tak nevim, ted jsem to nedavala ani jednou za 6tt a ma kycle ok, no mozna se hecnu a budu ji to cpat v noci...

kvak-oobr gratulace, malem mi zaskocil kus mrkve-co tu chroupu :grinning: , nakoukla jsem jen na posl. stranu a co nectu...tak rychle chvatam docist!!!!
25. únor 2010 v 15:43  • Odpověz
ahojky ženy,

tak nestíhám dočítat,takže zase až večer po cvičení, jen tak zběžně:

eva: Evi u nás to první tři pokusy tak nebylo nic moc, první jsme vzdali, další už prubli,protože jsem si říkala,že takhle nebude sex už asi nikdy, a teď to občas ještě není ono,ale co nadělám,doufám,že se to srovná :slight_smile:

Kvak: teda obrovská gratulace, koukám jako blázen,ale moc moc držím palečky, aby bylo vše ok a Vy jen štastní :slight_smile:
25. únor 2010 v 15:45  • Odpověz
Jajulasp - ahoj :slight_smile:

Kvakul - uáááááááá, já na to furt musím myslet, normálně jsi mě dostala... :grinning:
25. únor 2010 v 15:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.