• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
evatk-ja jsem jeste nebyla schopna dorazit na gyndu po 6 nedeli....a tak drzime celibat-v podstate mi to takhle vyhovuje, stejne vetsinou vytuhnu u uspavani s Jenou :grinning:

dneska mi prisla pozvanka na kontrolu tbc do nemocnice-to uz jako nekontroluje pediatr??nechapu nic...se mi tam fakt nechce....

kvak-ja ma se segrou rozdil rok a mesic..no asi to nebylo uplne jednoduche, ale vsichni jsme to prezili :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 15:55  • Odpověz
zdravim jajulasp :wink: :slight_smile:
25. únor 2010 v 16:01  • Odpověz
kvak: wooooooooooooooow!!!!!!!!!! :dizzy_face: No i mě jsi vyrazila dech!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: obří gratulace!!!!!!!!! To je teda fofr! Takže jste si udělali dalšího raráška nebo "Johanku"?
Musím přiznat, že mám z toho obavu, abychom i my napočali hned takto brzo, prášky jsem přestala brát, ale nespíme spolu skoro vůbec- taky to děsně bolí :confounded: :confounded: :confounded: nicméně jak kdosi psal, chce to trénovat :unamused: Tak uvidíme no.
Taky na to furt myslím, Kvak!!!! Jsi nám dnes ale dala co k přemýšlení! :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face: Drž se!!!!!!

Já jsem s bráchou od sebe 11 měsíců haha, tak by Ti moje mamka mohla vykládat :grinning: On je v únoru a já v lednu dalšího roku! Prý to bylo super. Ale já bych na to asi neměla! I když, kdyby to přišlo, tak bych samozřejmě musela! Ale teď si říkám, že si chci co nejvíc užít jedno mimčo :wink: :dizzy_face:
25. únor 2010 v 16:07  • Odpověz
no já bych někdy chtěla mimčo, ale s takovým nesexováním by to asik neklaplo :grinning: , se zkusím opít, zpráskám se jak prase, třeba to půjde líp
25. únor 2010 v 16:27  • Odpověz
ahoja,
kvak-moooooc gratuluju.To se vám teda povedlo!!!Ani nevím,co k tomu dodat.Máš můj obdiv.Já bych to nedala.

Jdu se balit-jedeme na chalupu,jupííííí.Hory,lesy,žádná TV-to bude očista. Takže se ozvu,až přijedeme
pa pa pa
25. únor 2010 v 16:40  • Odpověz
Evi, teď si mě pobavila :slight_smile:)) No u nás je sex bez problémů, takže sexujem co to de :slight_smile:
25. únor 2010 v 16:42  • Odpověz
teda kvak-.... co to tu ctu.... velka gratulace :slight_smile:))) aby jsi pak nebyla v diskusi aji LISTOPAD 2011 :sunglasses:
25. únor 2010 v 16:44  • Odpověz
Ženy u nás sex ještě lepší než předtím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2010 v 16:48  • Odpověz
u nás je to taky se sexem na štíru.Já jsem sice utahaná,ale říct bych si dala,jen manža je pořád nějaký nijaký.To jsou stále noční a právě večer by to šlo,to malý spinká.No asi ho příští týden znásilním a bude :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 17:02  • Odpověz
kvak....jůůůáááá, velká gratulace....jsi mě dostala :grinning:
25. únor 2010 v 17:58  • Odpověz
Jo, Kvak je hvězda...když jsem to doma řekla manžovi, tak mi bylo řečeno "no, tak to jsme pozadu, tak jdem na to, ne?" blázen. Fakt tě holka obdivuji, nedovedu si to představit. I když moc ráda vzpomínám, jak mi Emi divočila v bříšku a moc ráda.

No, u nás sex v pohodě...sice jsem měla taky ze začátku strach, ale už je to v poho. U nás není problém bolest, jako spíš to, že po celým dnu jsem zbitá jako doga a usínám už v 8 večer. A když pak manža doráží, tak jen vrčím. A jelikož naše zlatíčko v noci krásně spinká a přes den skoro vůbec a když tak max. 20 min. tak nám nezbývá nic jiného, než využít těch 20 min (což moc nemusím), nebo se nechat přemluvit od manži v noci.

No, nemáme to jednoduché.

Holky, nám se teď Emouš vzteká u jídla. Nejdříve jsme ji přestali dávat hypoalergenní Bebu a přešli na normál - no scény jako blázen a teď zkoušíme Nutrilon. Ona by baštila, ale kouká všude kolem sebe a vzteká se a přitom by jedla. No, mít ji na ruce a krmit neexistuje. Musím ji mít položenou na posteli, nebo na přebalováku a krmit tak. Ale je to na bednu. Nemáte to někdo taky tak? No, jestli jí zase nejede Nutroš, tak už bych zkusila jen Sunar. Je to hrůza, fakt :cry:
25. únor 2010 v 19:25  • Odpověz
Sex? Co to je? :grinning: :grinning: :grinning: Nějak časově a fyzicky nestíháme :sweat_smile:
Evatk, počkej ještě nějakou dobu, určitě to bude lepší, já taky až po 6 měsících - po prvním porodu, teď v pohodě, jen ten sex chybí :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 19:35  • Odpověz
Jajula, malý se u krmení nevzteká ale začal si u něj strkat palec do pusi. Mám ho na levé ruce takže mu ji levou rukou rvu z pusy a držím u těla a pravou držím flašku. No někdy to krmení je vážně boj :slight_smile:
25. únor 2010 v 19:44  • Odpověz
ahoj holky,
kvak, moc gratuluju. A hlavně neměj strach jak to budeš zvládat. Ono je to dřina i s větším dítkem. :wink:

Se sexem je to u nás spíše naopak. Já věčně otravuju manžela :slight_smile: Po prvním dítěti mi sex taky dlouho vadil. Pořád jsem cítila to šití.

jaju, malá se taky u jídla vzteká. Dá si říct jedině v leže na sedačce. Vždycky jí jednou rukou držim flašku a druhou jí ze začátku jakoby držím hlavičku, aby s ní nehýbala. Jak začne z flašky pořádně tahat, tak ji pustím a už je klid.
25. únor 2010 v 19:46  • Odpověz
Kvak, no téééééééééééda, to je novinka, gratulujem :grinning: :grinning: :grinning: ani by ma nenapadlo, že tak brzy z nás nejaká otehotnie znova
25. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz
Verus- myslím, žes to vystihla, manžel pravil, že by nerad plodil každý únor jedno dítě několik let za sebou, že to vypadá, jakože souložíme jednou za rok za účelem plození :grinning: :grinning: :grinning: .
Není na tom nic k obdivu, fakt myslím, že každý druhý dítě je mazec, tedy snad jen pokud mu už třeba není sedm- jak píšete vy, který máte třebas dvou- tříleťáky, tak taky docela hromobití. Jen snad v tomhle případě bude víc zaopatřování fyzických potřeb.
Cudli, tys pracovala na Obilňáku? O tom se říká, že je hodně alternativní. že jsou tolerantní k různým způsobům porodu... Myslím, že pražský Apolinář je spíš opak.
Testovala jsem se jasně už asi čtyřikrát, je to sichr :wink: . Teda ale řeknu vám, je to pohoda proti prvnímu těhotenství- žádný hysterie, jestli jsem ještě pořád těhotná, a touha se každou hodinu testovat, jestli se to mimino někam neztratilo. Vím, že spousta těhotenství končí neúspěšně a je fajn z toho nešílet :dizzy_face: .
Jinak s tou teorií o málo srostlé jizvě--- tak buď srostlá je, nebo není- ale přeci když sroste, tak to bude snad za rok, za pěť let stejný, ne? Přece se nemůže hojit měsíce a roky. Gyndařka mi k tomu na pošestinedělní kontrole říkala, že za svou hooodně dlouhou praxi o prasklé děloze slyšela jednou- je to prý spíš forenzní záležitost- jako ny každým příbalovým letáku je snad napsáno, že v žádném případě nesmí těhotné a kojící- prostě medicínská sebeobrana- aby je ženský nežalovaly, že je blbě sešili. Za totáče se hlásala půlroční pauza po císaři, teď roční. A asi se dělohy moc nezměnily :wink: .
Jo a manžel samozřejmě fantazíruje o dceři. Tak bych mu to přála...
25. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz
Mám asi zvrácený smysl pro humor, ale tohle mě vzalo: narazila jsem na internetový obchod, kde v potřebách pro maminky po porodu mají knížku o vyšívání- "Kouzlo šité krásy"- zřejmě návod, jak se vyrovnat s šitím hráze či císařem :grinning: :grinning: :grinning: . Úžasná krása nechtěného.
25. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz
holky, jdu se pochlubit :grinning: Kuba dneska přišel na to, že se může sám otočit z bříška na záda :dizzy_face: ráno to zkoušel na přebalováku, ale to mu tam zavazela ručička a nevěděl, jak to vyřešit... odpoledne to zkoušel znova a pořád tam byla ta ručička, no ten můj malej tvrdohlaveček (vůbec nevím po kom to má :grinning: ) se začal rozčilovat, tak jsem ho otočila, ale to ho hrozně naštvalo a začal se vztekat, tak šel zpátky na bříško, chvilku to zkoušel až se mu to nakonec povedlo :dizzy_face: no měl z toho radost a úplně nadšenej byl, když jsem ho ještě pochválila... taky jsou ti vaši prcci tak ješitní? :sweat_smile: no a večer na dece se už otáčel jak profík :grinning:

já pořád žasnu, jak jsou ti mimísci geniální, jak si na všechno takhle dokážou přijít sami... :dizzy_face: prostě se ráno probuděj a řeknou si, že dneska vyzkoušej něco novýho a zkoušej to tak dlouho dokud se jim to nepovede... :dizzy_face: :grinning:
25. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz
Téda Jonkar- Kuba je ale především hrozně napřed, fakt pašák! Jášík taky nechce, abych mu pomáhala (no, chlap, no).
Lull- no já to taky nečekala :wink:
25. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz
Mně teď napadá, že nejdřív by se mělo dítě asi přetáčet z břicha na záda, co? My jsme zvolili hned variantu ze zad na břicho a už se taky točí, no Jáchymek se točí a trénuje neustále, hrozně u toho křičí a vzteká se....A normálně se nám i přetáčí v lehátku, už čekám, kdy fakt vyskočí ven :sweat_smile:
25. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
kvak, já mu to taky říkám, ať tak nepospíchá, ale vůbec neposlouchá! :grinning: občas mám pocit, že se snaží dohnat to, že se mu vůbec nechtělo ven... :sweat_smile:

jsem se těšila, že jak bude hezky, budem konečně moct chodit na dlouhý procházky, ale Kubikula je proti :confused: vydrží spinkat max. hoďku a půl a pak musí okamžitě dostat najíst, protože ten hlad se vážně nedá vydržet... :grinning: teda aspoň Kuba to tvrdí dost hlasitým stylem... dneska byl procházkovat s dědečkem a přišli s šíleným řevem, v pondělí byl venku s tatínkem a přišli stejně... no ani nemusej zvonit na zvonek, páč už půl ulice dopředu slyším, že se vrací... a to vždycky těsně před procházkou jedl... :sweat_smile: :grinning: zajímavý je, že v noci vydrží bez problému spinkat šest sedm hodin... naštěstí :dizzy_face:
25. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz
evatk: jsou to šašci :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes:
25. únor 2010 ve 22:29  • Odpověz
Zdravíme po ránu,

kočička chvilku usla, tak mám čas...s mateřskou jsou to magoři...co se dá dělat, uvidíme...

No, krmení je boj. Vlastně se v klidu nají jen večer. Přešli jsme na ten Nutrilon, tak ten jí docela chutná...U Beby se mi začala vztekat už po 30 ml, teď to je až tak kolem 110-120.
Předtím jedla krásně - cca 830 ml denně, ale teď je to bída. Přitom, když jí dám pak čaj, tak vysosá třeba ještě 40-60 ml. Tak fakt nevím. Kolik toho ti vaši snědí? No, malá přibývala krásně. Teď v úterý jdeme k doktorce kvůli očkování, protože nám ji nenaočkovala, bo měla reakci na TBC, tak uvidíme, jak přibývá.

Abych ji držela nepřichází v úvahu, to rudně a mlátí rukama a nohama...No, bude asi po manželovi, ten je taky vybírávý...musím vařit pořád něco jiného....

Jo, je to radost ale i starost.

JO, a my taky svazujeme..vždycky říkám, že kdyby nás někdo náhodou slyšel chůvičkami, tak na nás pošle sociálku. Malá se večer po koupání a jídle ještě mrští a hraje si a pak začne fňukat a manže l praví: "tak ji svážeme". Tak si vždycky říkáme, abychom nedopadli jako v kauze Kuřim.
Ručičky ji pořád budí. Musíme svazovat i přes den, jinak oprvdu neusne. A pak ji drndáme...Naučili jsme ji tak. Naštěstí teď už mám ten hopsací mýč, takže hupsám na něm. A malá se ještě teď naučila dudat - Avent za 100 nám nechtěla, ale kopretinku za 16 dudá jak divá.
26. únor 2010 v 07:34  • Odpověz
zdravim po ranu :slight_smile:

poslanci a senatori-na to se uz neda snad ani nijak reagovat... :angry: za to, co tam predvadeji, by meli oni platit nam...

kvak-to vysivani, to asi mysleli, ze zeny doma na MATERSKE DOVOLENE-maji spoustu casu,nudi se, tak si muzou neco povysivat pro radost-jakoze z nudy
:grinning: :sweat_smile:

beranku-jak jsem videla fotku maleho, tak bych to tak tipovala oblek, notas a hup do prace...on je takovy udernik veliky :grinning: :dizzy_face:

u nas zmena-dite nechce palacinky, pro zmenu chce snidat cokoladu milku-ani omylem - tak si vybral mrkev-te se samo nedotkl, tak chce rohlik s maslem-pomazankovym-to samo doslo, tak dostal rohlik s maslem a vodu na piti :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 07:59  • Odpověz
ahojky holky,

tak kdo tady mluvil o debilním období má recht, i když u nás to je asi po těch 2 blicích dnech..... chvílema bývá ještě pěkně protivná a to nebývala,tak doufám,že se zase srovná do toho milého a usměvavého miminka,kterým byla :slight_smile:

s tou mateřskou je to teda divadlo.... jsou to fakt magoři

u nás noc v poho, malá usla před desátou, pak kojo ve dvě a pak v sedm a teď zase usíná,tak du poklidit a dát si vanu,hurááá :slight_smile:
26. únor 2010 v 08:05  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
beranku...n :slight_smile: jdříve by se měly děti přetáčet z zad na bříško a pak naopak...my to měly naopak a doktorka nebyla spokojená... :wink:

my jsme po očkování a krásně to malá zvládla, měla snad ještě lepší náladu než před očkováním, prospinkala celou noc. Dala jsem jí před tím homeopatikum Thuya 15CH a fakt dobrý...
26. únor 2010 v 08:07  • Odpověz
tak se omlouvam za mystifikaci-uz smazim palacinky :angry: :rolling_eyes: :sweat_smile:
26. únor 2010 v 08:14  • Odpověz
u nas noci a dny skoro porad stejne...spise mi hapruje porad starsi decko...dneska se v noci-asi ve 4 rano rozhodl, ze mu vadi, ze nema ponozky-tak jsem sla pro ponozky, oblekla a stejne brecel, ze ma nohy studene-byl pod dekou, prikryvkou a stale mel studene nohy-dle neho :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2010 v 08:24  • Odpověz
Ber, jedu k vám si taky dát :slight_smile: Lilli, jak ses rozhodla na to očkování Prevenarem? Já ho malému dávat nebudu. Naočkovat ho nechám až když uvidím že má třeba zánět středního ucha po třetí v roce.
26. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.