• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
ahojky holky.. tak to ja obdivuju vas vsechny .. protoze ke studiu se chystam dobry 3 roky a ne a ne se k tomu dokopat .. a co se tyce domacich praci jako jse siti a hackovani? No tak to bych vas opravdu pobavila, pac na tyto veci jsem totalni lempl!!! takze smekam ..

jinak dnes mam novinku - zaludek se trochu uklidnil a nove mam nechutenstvi s plynatosti .. takze damy, budte rady, ze jste daleko páč to jsou opravdu biologické zbraně! :grinning:
25. bře 2009 ve 12:17  • Odpověz
marsie myslis krkani no tak to uz nepocitam. Jinak chci zkusit vysivt, ale muj manzel je v tom zrucnejsi.
25. bře 2009 ve 12:20  • Odpověz
já měla větry ze zelí - ale to byl brutus. Museli jsme pořád větrat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: nechutenství ? kéž by - já mám pořád hlad - fakt co chvilku
25. bře 2009 ve 12:21  • Odpověz
katul tak jez aspon sio dela prdelka misto a peknej baracek. Ja uz ho mam tak nemusim. :grinning:
25. bře 2009 ve 12:23  • Odpověz
Katul, ani mi nemluv, já si včera dala hrušku a je mi jasný, že tu si už do konce těhotenství nedám :grinning: Nemohla jsem vydržet ani sama se sebou :grinning:
25. bře 2009 ve 12:26  • Odpověz
25. bře 2009 ve 12:28  • Odpověz
Holky, zato teď! Ten segedin byl malý zázrak, mňam! Přesně to, co mé tělo potřebovalo :dizzy_face:
25. bře 2009 ve 12:29  • Odpověz
Katul, ne v OVě ne, v Karviné. Z ekonomie mám už hotovou státnici, takže eko jako takovou už vůbec nemám :slight_smile: jinak na právo jak koho...V tomto semíku jsme meli 4ruzna práva, takže 4 ruzni vyucujici, vetsinou z právnických fakukt z masar.nebo z palackého :slight_smile:

Adaj, jéé ja taky zvažovala Ošetřovatelství, uvažuji, že bych na něj ještě šla během mateřské...Akorát nevím jak oni to tam mají s praxi...Já teda taky studuji dálkově,ale tim ze vsichni pracujem praxi nemame..Ale to na osetrovatelstvi asi bude jine, ne?

Tož plynatost zatim nedosla, to se mam na co tesit :rolling_eyes:
25. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz
:slight_smile:) je tak to opravdu rada slysim, pac jsem si pripadala hur nez nejakej urkajos ze stavby ..
25. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz
maui asik segedyn uvarim protoze jsi me navnadila koupim si koleno a udelam ho jo.
25. bře 2009 ve 12:31  • Odpověz
cirr no tam musis mit 2 roky u luzka coz jsem nemela, ale prej jsem mela dost bodu a vzali by me i bez te praxe protoze jsme mela vyborne doporuceni. Ale jinak uz asik bych sla na jinou skolu. :wink:
25. bře 2009 ve 12:32  • Odpověz
marsie ne nejsi a nejhorsi je to v krame. Treba ja nemuzu papriku tio krkam hodne jeste 2 dny a prej nejhur ve spanku to si manza mysli ze zvracim.
25. bře 2009 ve 12:33  • Odpověz
Adaj, aha tak to já praxi u luzka teda fakt nemam, jsem personalistka.... :unamused: No musim to nejak vykoumat, treba by mi stacilo doporuceni z Hospice, ze jsem tam chodila jako dobrovolnik...A kdo vi jak to na te materske bude, že? :sweat_smile: si tady troufám na dve školy a asik budu ráda, když udělám pri mimcu jednu :rolling_eyes:
25. bře 2009 ve 12:37  • Odpověz
Cir kdybych neměla ještě dost věci do školy a rozuměla tomu co po Tobě ve škole chtějí tak bych Ti to klidně napsala proč ne? :slight_smile:
Teď mě nějak píchá v bříšku na pravé straně to je děs. Přes den na pravé a večer na levé to je divné.
25. bře 2009 ve 12:38  • Odpověz
cirr no ono je tam hodne praxe na te skole ono to toiz nejde jako jen dalkove, ale kombinovane a za semestr 3 tydny praxe myslim coz je odrana do vecera v nemocnici.
25. bře 2009 ve 12:38  • Odpověz
adel neni to je normalni. :grinning:
25. bře 2009 ve 12:39  • Odpověz
Adel, ale neja si delala srandu, ja jsem v tomhle trosku blba, neumi opisovat, neumela bych si ani nechat vypracovat praci :frowning2: se mi vsihcni smeji, ze ja za celou vysku ani jendou snad nepoizula tahak :angry: jsem srab noo
25. bře 2009 ve 12:39  • Odpověz
budete v klidu, ja taky pisu manzovi uvody k diplomce a pod... vlastne bychom meli mit ten titul napul .. studuje taky dalkove a myslim, ze kdybychom studovali oba, tak to uz davno muzem zabalit .. bychom se vubec nevideli!
25. bře 2009 ve 12:46  • Odpověz
marsie no manza nestuduje a ja taky ne.
25. bře 2009 ve 12:47  • Odpověz
adajar .. zitra se nam to prehoupne uz na 8tt :grinning:
25. bře 2009 ve 12:51  • Odpověz
marsie me jeste ne me az v sobotu.
25. bře 2009 ve 12:52  • Odpověz
My stdujeme oba, manžel ale snad za tři měcíse už bude "promovaný inženýr" :dizzy_face: , ale popravdě, vždy si říkám, že jsem si asi spletla školu, v životě jsem ho neviděla učit se, natož psát seminárku...má nohy nahoře a pohoda :rolling_eyes:
25. bře 2009 ve 12:57  • Odpověz
Holky, dejte pokoj se studiem....já jsem šťastná, že to mám za sebou. Budila jsem se ze spaní ještě deset let potom, že jsem prošvihla nějaký termín nebo šla na zkoušku, na kterou jsem se nestačila připravit....Fuj, to byly noci! :grinning:
25. bře 2009 ve 13:00  • Odpověz
Maui, seš stresař, jo? :grinning: Vís co si myslim? že to bude stejne jako porod, myslímten stres..Jako pred zkouskou
25. bře 2009 ve 13:01  • Odpověz
Cir jako klidně mě by to nevadilo kdybych měla víc času tak fakt jo. Vždyt třeba teď včera jsem psala kámošce seznam zdrojů v diplomce takže mě by to nevadilo. Jinak přítel taky studuju a taky za tři měsíce inža. :slight_smile: a pokud jde o opisování jsme na tom stejně. Jednou jsem to zkusila a co myslíš že se stalo. Samozřejmě mě profesorka chytla. Naštěstí byla skvělá a nechala mě dělat zkoušku znovu ale i tak. Dodnes ´je mi to trapné. A když vidím jak holky u nás proplouvají tím jak opisují tak je mi zle. Si ale říkám, že u státnic nebudou moct opisovat tak, že se to ukáže.
Ad tak to jsem ráda, že je to normální. Já si vždycky říkám co se zase děje.
25. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz
Adel, jj to same se stalo me na stredni a od te doby tahak proste doruky nevemu :angry: Jediná moje pomoc je manžel, když mi práce upravuje ve Wordu do tech pozadovancýh norem, na to ja jsem dutá, i když si s Wordem jinak rozumim :rolling_eyes:
25. bře 2009 ve 13:05  • Odpověz
to já jsem se ted příhlásíla na navazující magisterské ale říkám si jak zvládnu v listopadu porodit a v lednu mít první zkouškové..asi těžko :slight_smile:
25. bře 2009 ve 13:05  • Odpověz
cir jo pro mě je teď taky děs upravovat tu diplomku :angry:
Saronko já se taky přihlásila na magisterské taky jsem blázen :slight_smile:
25. bře 2009 ve 13:06  • Odpověz
Mě eká kolem porodu státnice z práva :grinning:
25. bře 2009 ve 13:07  • Odpověz
ccirr to jsou ty chlapy.Klid pohoda a vsechno jim jde v klidu
25. bře 2009 ve 13:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.