• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
majdi-dneska jsem sla kolem vaseho-mela jsem chut na tebe zazvonit-teda mobilem, ale rikala jsem si, ze nebudu otravovat...stala jsem tam venku-na te krizovatce a kecala s kamoskou :grinning: :grinning: bylo krasne, ale ten vyslap-ufuf, kocar jak prase, moje boty taky a ja splavena.. :sweat_smile:
28. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz
krem -> fakt?? to ses měla zastavit!! a v kolik? my byli na procházce s manželem a se psem mezi 12.30-14.00. Jo, máš pravdu, ten kopec je fuška :grinning:
28. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz
madi, ja jsem vyrazila tak kolem 14,30, driv jsem to nestihala...a hl. nevim, ve kterem baracku-vchodu bydlis :slight_smile:
teda, ale je tam u vas sileny provoz-tech aut-jsem mela dost...a ten kopec, hruuuuza, jsem malem zhubla, tak jsem to zas u tatky dohnala :grinning: :grinning:
28. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz
no nic, teď jsem malé ve spánku ostříhala nehty,tak si asi napustím vanu a vezmu si knížku :grinning:

takže se rozloučím a všem přeji dobrou a hlavně klidnou noc :slight_smile:
28. únor 2010 ve 20:19  • Odpověz
krem -> aut je tady docela dost, ale myslím, že je to furt lepší než ve městě. No ale hlavně je tady obytná zóna, tzn. že se tady má jezdit 20 a všechny křižovatky jsou s předností z prava - myslíš, že to někdo dodržuje.... hahaha :angry:
28. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz
jo a musím se pochválit, slovo na tři písmenka u nás proběhlo znovu, a tentokrát super, jsem to teda nečekala, lepší, než kdy jindy, tak jsem ráda, minule jsem si připadala, že snad v 31 mám odpískáno
28. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz
evatk -> blahopřeji! Já se chlubit nebudu.... :unamused:
28. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz
jake slovo na 3 pismenka?? ze by cokolada???! :grinning:
28. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz
kremb taky jsem ho dlouho neznala :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz
Evi, tak to velká gratulace :wink:
28. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz
evatk-takze je to ta cok cok cokolada???nic dalsiho me nenapada a neznam.... :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 v 06:44  • Odpověz
Ahoj :wink:
Jojo, čokoláda, to bude ono :grinning:
Evatk, no vidíš, to se poddá, chce to fakt čas... :slight_smile:
1. bře 2010 v 07:15  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
beranku-u nas jede jen cokolada... :grinning: nic jineho me fakt nenapada-jeste mozna chipsy... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :dizzy_face:
1. bře 2010 v 08:00  • Odpověz
U nás jede taky pořád čokoláda a občas taky to co má na mysli Evatk :slight_smile:
1. bře 2010 v 08:04  • Odpověz
ahojky po víkendu.Teda já si ho užila.Cestovali jsme na chalupu na Slovensko a Filípek to zvládnul perfektně,ani mu nevadilo nové prostředí a čistý vzduch :slight_smile:
Asi se tam přestěhuju,spinkal i během dne na verandě i pár hodin-to doma neznám a v noci taky paráda.
Teď s euž zase trápíme s usínáním a opět přišlo vztekání.
Navíc poznal nové tety a strejdy a házel na všechny strany úsměvy a já byla taaak pyšná.
1. bře 2010 v 08:28  • Odpověz
Krásné sluníčkové ráno :sunglasses:
pampusík, ten čerstvej vzduch dělá s prckama divy :wink:

my snad konečně našli řešení na ten Kubulkův ekzém, koupila jsem ten a-derma creme de soin, mažem od soboty večera a je to hrozně poznat :dizzy_face: tak snad už to bude jenom lepší :dizzy_face:
1. bře 2010 v 09:24  • Odpověz
tak jsem volala na inspektorát práce a paní mi tvrdí totéž co moje mzdovka.... přitom v právních poradnách se setkávám s tím, co si myslím já, některé z vás taky uvádí, že budou čerpat celou letošní dovolenou, články taky mluví v můj prospěch... asi záleží na dobré vůli zaměstnavatele, nebo nevím... mám si zavolat ještě ve středu, kdy u sebe bude mít paní inspektorka pltaný zákoník práce, tam teda nerozumím jedné či dvěma formulacím
1. bře 2010 v 10:21  • Odpověz
Ahoj, tak jsem překonala páteční slzavé údolí a pustila se do boje s Terčiným atopickým ekzemem. Tady na koníku jsem našla maminku, která s ním má osobní i profesní zkušenosti a je ochotná poradit. Tak nejdřív zkusíme změnit Nutrilon na HA (to by prý mohl být velký problém) a pak kosmetiku Atoderm. Snad to trošku pomůže a Teri se nebude pořád drbat. Jinak spinkala od 18 do rána do půl 5, tak jsme obě vyspinkané do růžova. Teď kouká na opakování olympiády a já stíhám vaření a koníka.

Přes to moje fňukání jsem ani nezaregistrovala novinky u Kvakul - moc ti fandím. :slight_smile:
1. bře 2010 v 10:22  • Odpověz
Čauves :slight_smile:
evatko, já to taky nechápala a ptala jsem se na to našeho firemního právníka, sice není zkrz pracovní právo, ale on tvrdil, že pokud o tu dovolenou požádám, měl by mi ji zaměstnavatel umožnit čerpat min. 14 dní(tedy 10 pracovních) a ten zbytek zdůvodnit proč mi ji nedá :sweat_smile:
Co se slůvka na 3 písmenka týče, tak poslední proběhlo při vyhánění juniora, t.j. 1.11.2009. Manža je trochu vyšoklej z toho, jak mě asistentka šmikla a rozmotávala malýho ze šňůry ještě uvnitř :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže si chudák jaksi netroufá sám začít, ho asi o víkendu pošťouchnu, abychom se neblokli úplně :grinning:
1. bře 2010 v 10:29  • Odpověz
spaaget vidíš, další pohled...
1. bře 2010 v 10:40  • Odpověz
Evi, ty jsi někde kupovala Nutrilon comfort z Polska jestli si dobře pamatuji. Mohla bys mi poradit kde? Potřebovala bych objevit někdy levnější ten Nutrilon HA, jinak nás Terka sežere.
1. bře 2010 v 11:56  • Odpověz
Teda tady u nás je nádherněěěěěěě!!!
S dovolenou neporadím, já jsem se o to ještě nezajímala, ale když jsem mluvila s naší mzdovkou, tak cosi blekotala o tom, že mám nárok na dovolenou, ale víc nevím.
Špaget, s tou aktivitou na tři bývá po porodu problém. Asi uděláte nejlíp, když na to hupsnete co nejdřív :grinning: Ne, vážně, porod u některých chlapů vyvolá dost zvláštní pocity. Setkala jsem se s tím v práci, pro některý chlapy se ženská po zhlédnutí porodu stane nepřitažlivá, někteří mají problém zase s tím, že své ženě způsobili strašnou bolest a normálně jsou i chlapi, kteří po porodu nejsou schopni přijmout to dítě, protože viděli jakou bolest matce způsobilo :sweat_smile: Takže ho co nejdřív pošťouchni :grinning:
A nám jsou dnes 3 měsíce, to to letí. Teda byly by nám 3 měsíce, kdyby měl únor i 29 dní :slight_smile: protože jsem 29.11. :slight_smile: Jdeme odpoledne k doktorce, tak snad to bude všechno dobrý.
1. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz
ahoj-ja ten volala k nam do prace-personalni, jestli je to s tou dovkou pravda a je...na MD se to bere, jako ze me plati-ze pracuju, takze podle toho mam narok na dovolenou... :wink: :slight_smile:
1. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz
orlik ta paní, která to prodala mě za 165 krabici 400g už nedává inzerci na mimibazar, bo má dost zákaznic, jen mě ještě přibrala a už objednám příště mailem
ale dívala jsem se na mimibazar, další ho prodávají za 170 krabcii 400 g - ale já beru comfort... nevím, kolik stojí ha, ale i ten comfort je i zároveň ha
jinak je to cenově dost náročné
1. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz
Ahoj holky,

hlásím se po odmlce...byla řeč o zavinování...Já dám rychlozavinku a do ní vložím na trojúhelník plínku (budu muset sehnat větší)...přes to zavinu a svážu povijanem.Málokdy se mi z toho rozmotá...I když dnes v noci se jí to podařilo..ale úspěšně jsme zavinuly a chrupala dál...Chudinku ji lituju a doufám, že už se to brzy odnaučí...svazovat 3-letý dítě si nedovedu představit.
Jinak Emi baští Nutrilon, ještě jsem jí koupila savičku s více dírkama a baští teď přepychově...vztekla se předtím hrozně.
Holky, je ten nutrilon z Polska stejný? Chtěla bych ho taky, ale mám strach, aby byl stejný.
1. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz
jajulo jo je to totéž
1. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz
Tak jsem v pátek objednala Manducu, děsně se na ni těším :grinning: Doufám, že za ty prachy se v ní malé bude líbit :grinning:
1. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz
cudli-a jakou barvu mas?
1. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz
Evo - o tu dovolenou musíš teda písemně požádat, jsem se doslechla. "Stručný výcuc je, že pošleš zaměstnavateli lejstro, že žádáš o čerpání dovolené na zotavenou po skončení MD. Zaměstnavatel je POVINEN ti její čerpání umožnit, pokud o to požádáš. V době čerpání dovolené na zotavenou už můžeš pobírat rodičák, pokud o něj máš zažádáno a máš na něj nárok. Takže výsledek je takový, že ti zaměstnavatel v podstatě dovolenou proplatí" - není to tedy od právníka, ale z jiného mateřského fóra (ne tu na Koníkovi).
Takže možná je ta klička v tom, že ostatní se tomu požádání - na rozdíl od tvé mzdovky - nebrání a matkám to říkají, ne že to nejde, jak to vysvětlili nám...
1. bře 2010 v 15:32  • Odpověz
rivka jo požádám o to, ale i tak dostanu jen poměrnou část za letošek, neboť pak už nebudu pracovat, když budu na rodičáku, i když prac. poměr trvá...... jsem z toho total jelen
jsem zvědavá na středu, už jen ze zvědavosti na ten ispektorát zavolám
1. bře 2010 v 15:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.