• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
veruso, kamarádka dávám hami od narození (dokrmovali jsem s ním v porodnici) a je strašně spokojená
1. bře 2010 ve 21:35  • Odpověz
Měla tam být halda sněhu, ne snědu :slight_smile: No nic, už vážně du...dobrůůů
1. bře 2010 ve 21:54  • Odpověz
Růžov- ještě nijak nerostu- naopak jsem záhadně shodila asi kilo :unamused: . Jen mám takový to lehce napjatý břicho. Ale já ani nechcu moc růst, mám stejnak ještě asi kolem 4-5kg tuku z minulýho těhotnění, tak by to třebas tělo mohlo považovat za dostatčnou zásobu.
Teda ale 20 stehů- to je děs! Co s tebou dělali? To malá vyšla nějak na štorc, ne? Asi mám blbou představivost, ale 20 stehů mi přijde jako dočista vyšívaný spodek. Mám asi 20cm jizvu po císaři, a stejně stehů jako ty :sweat_smile:
1. bře 2010 ve 22:16  • Odpověz
:grinning: kvakul, sešitej čípek, pochva,sice nastřihli, ale od pochvy přes hráz až ke konečníku :confounded: , prostě dr. skočil na břicho (malý padaly ozvy) a žádý: hlavička, ramínka, tělíčko - pěkně šipka do dálky, jsem se bála, aby jí chytali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 ve 22:24  • Odpověz
jo, já teda ještě nebyla úplně otevřená, tak proto jsem se tak potrhala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 ve 22:25  • Odpověz
Panebože! To zní příšerně! No ale zase kdyby se měla malá přidusit, to bych se radši taky trhla až mezi lopatky. Jsem posera, ale když jde o robátko, tak jsem docela bojovnice- prostě pudy, zname to :sweat_smile:
Teda Růžov, úplně mě polívá horko, jak ten spodek musel před šitím vypadat... No asi líp než moje břicho po císaři před šitím :grinning: :grinning: :grinning:
jsme zkrátka frajerka a la hrabě de Peyrac
1. bře 2010 ve 23:26  • Odpověz
Ahojky holky

Teda kvak ty jsi hustaaa cop to ctu??, :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratuluji. Kamoska ma od sebe deti rok a 2 mesice a rikala da se to

jinak Danysek se dneska otocil na brisko i s plenkou. :dizzy_face:
2. bře 2010 v 00:18  • Odpověz
Kvakul - tak to máš na Jáchyma podobnou školicí metodu jako já na Bena. Zas jsem o něco klidnější :grinning: On se vzdělává mlácením do hrazdy, já četbou (momentálně po Tato fakulta bude rudá! - btw, vřele doporučuju - Vévodkyně a kuchařka). Akorát včera jsem tomu moc nedala, dostala jsem děsivé křeče do břicha, které mi, žel, zřejmě způsobuje lněné semínko, takže jsem se vykoupala a zalehla po deváté. A tak mi bylo užitečné. :rolling_eyes:
Jinak teda slovo na tři písmena (čokoláda! :grinning: ) musím zabušit na dřevo, v pohodě... Ten císař má něco do sebe po této stránce. Nástřih žádný, prolaktin žádný, dítě zlatý, šestinedělí pro mě nemuselo existovat :slight_smile:

Adaj - supr :slight_smile: Vlastně má korigovaně tak akorát čas, že? To jste to dobře zvládli, koukala jsem, že předčasňátka bývají normálně pomalejší... :dizzy_face:
2. bře 2010 v 06:59  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:))) tak koukám,že řešení dovolené ještě pořád frčí, Evi dej pak echo :grinning:

u nás je teď hitem pást koníky, malá se tomu strašně řeže a když mám pocit,že už je unavená a vrátím jí zpět,tak se vzteká :slight_smile:))

holky ,tak se někomu dítě vzteká,že nechce ležet? :slight_smile: Malá je nejspokojenější,když jí mám u sebe zádama na břichu a ona vidí okolo :slight_smile: taky miluje autosedačku,protože tam jakoby sedí a má rozhle :slight_smile:)))
2. bře 2010 v 07:46  • Odpověz
Ahoj holky, tak po delší době zase nakukujií.
Lili - Tom už se vzteká také a připadá mi že hrazdička už ho fakt nebaví. Také nejraději sedí a pozoruje co se kolem děje.
2. bře 2010 v 08:34  • Odpověz
Ahoj :wink:
Lili, náš Jáchymek má ty stavy, že ho nebaví ležet, protože nic nevidí, asi už od porodnice, nejmilovanější pozice je, když ho nosíme a on otáčí hlavu na všechny strany :sweat_smile:
2. bře 2010 v 08:55  • Odpověz
A já si hledám prodloužený víkend v dubnu a vyrážím na regeneraci těla a duše, už to hodně potřebuji...a nemůžu se dočkat, až opustím všechny doma aspoň na 3 dny :sweat_smile: :wink:
2. bře 2010 v 08:57  • Odpověz
dobre rano-dneska jsme uz teda vstavali kolem 6, jenik s brekem - maja vysmata... :sweat_smile:

beranku-a nepotrebujes v dubnu spolecnici na prodlouzeny vikend?? :grinning:

ja jsem psala na jine diskusi, ze idealni stav je byt SVOBODNY a BEZDETNY-ale to je uz passe.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. bře 2010 v 09:09  • Odpověz
Holky, přemýšleli ste nebu už máte autosedačky? Já přemýšlím jestli koupit do 25kg nebo 35kg.
2. bře 2010 v 09:36  • Odpověz
monter-ja kupovala jenikovi maxicosi do 18kg ci jak to je - ale ted bych koupila jinou znacku, CYBEX-kvalitni,cenove super!! ted tu maxi zdedi maruska-teda cca za rok a jenikovi uz poridime novou do vice kil...
2. bře 2010 v 09:42  • Odpověz
No chceme pořídit od 9kg, páč vajíčko mu bude co nevidět malá a taky se už pronese. Tož přemýšlím jestli koupit do 18kg, do 25kg nebo 35kg.
2. bře 2010 v 09:51  • Odpověz
monter a to teda nechápu, že se u těch nejmenších sedaček uvádí, že jsou do 1 roku, přitom to děcko to přeroste délkově...
2. bře 2010 v 10:01  • Odpověz
No právě a je taky se pořádně pronese!
2. bře 2010 v 10:04  • Odpověz
saze a beranek: jj koukám, že jsme na tom stejně :grinning: no malá je nejspokojenější,když může tou hlavou vrtět všude okolo, a všude všechno vidět :slight_smile: nejhorší je, že ona tu hlavu přitahuje do sedu už všude....v autosedačce,když jí nosíme a tak.... .-)

eva: kámoška měla to vajíčko docela dlouho,ale s tím, že malému z toho prostě čouhaly nohy :slight_smile: já teda asi před 14 dni vyndala tu novorozeneckou vložku,tak to snad na chvíli bude stačit :slight_smile:
2. bře 2010 v 10:09  • Odpověz
Lil, tak to máš dobré že si v vložku vytáhla nedávno. Já ji vytáhla před měsícem a půl. Malý má nohy zároveň s hranou a cpát ho do ní když mu budou trčet nohy ven nechci.
2. bře 2010 v 10:15  • Odpověz
tam se jedna spise o hlavu-u tech sedacek a vahu...kdyz prekukuje hlava-tak je problem...
2. bře 2010 v 10:33  • Odpověz
Ahojky,
tak my zase vstávaly v 6hod. :slight_smile: ale už si začínám zvykat.
Emička chce taky pořád něco pozorovat, pod hrazdičkou ale vydrží i 1hod. Ale jinak furt čučákuje, často si povídá s lístečkem na zácloně atd. :slight_smile:
A větší sedačku už taky sháním.
2. bře 2010 v 11:12  • Odpověz
ahoj holky mám na vás dotaz, mám 7 týdenní holčičku, hezky papá má z 90% umělou BEBA HA a z 10% mé mléko.
V noci spí jako dudek a budí se co 4 hodiny, přes den po 3 hodinách. Včera začala vyžadovat jídlo po cca 2,5 hodinách. Je možné, že je to už ten růstový spurt? (nebo jak se tomu říká?)
2. bře 2010 v 11:27  • Odpověz
lenickan: no nevím, může být, my ale jíme skoro pořád po 2,5 hod (a to máme přes 3 měsíce) a při spurtu jedla i po 1 hod nebo 1,5 hod :wink:
2. bře 2010 v 11:29  • Odpověz
evi: aha, tak děkuji uvidíme co z toho bude:slight_smile: a to se budí i v noci po 2,5 nebo má období kdy vydrží už déle?
Kámošky chlapeček ve 4 měsících spal od 21-6 kojenej!
2. bře 2010 v 11:35  • Odpověz
lenicka malá má taky někdy hlad i po 2-2,5 hodinách, zrovna dneska, jsem se zas divila, co se jí děje..... a to má v pátek 4 měsíce, přes noc poslední dobou max 4 hodiny
2. bře 2010 v 11:38  • Odpověz
Majdo - Beno dneska zasvěceně půl hodiny hovořil k židli... :grinning:
2. bře 2010 v 11:42  • Odpověz
holky tak to si můžu libovat, my v noci taky max 4 hodiny - začne ze spaní mlaskat a nepřestane dokud se nenabaští:slight_smile:
2. bře 2010 v 11:42  • Odpověz
tak nevím, jestli se ty intervaly nějak natáhnou samy, když jí budu dávat pořád stejně, nebo jestli jí začít dávat víc a dostane hlad později, ale zase hrozí, že bude chtít pořád po stejném počtu hodin a bude přežraná.... i mudra mi pravila, že ty dávky zvyšovat pomalinku, bo děcka se rozjí a pak už se s tím nedá nic dělat
2. bře 2010 v 11:45  • Odpověz
evi: víš kolik vypije? My máme dávku 90ml denně napřed jsme měli papat 8-7x denně což zvládla hrave! Ted nám doktorka řekla že můžeme klidně už jen 6x a protáhnout jí interval v noci. No joo, ale ona si řekne sama:slight_smile:
Taky jsem si říkala, že kdybych jí uvařila o půl noci 120ml což by v zásadě už dle tabulek mohla tak zda by nespala déle. Taky se ale bojím, aby to nebylo moc do bříška, neblinkala to pak nebo kdo ví co...
Osobně si myslím, že se natáhnou samy:slight_smile:

Ještě jeden dotaz přebalujete před každým papáním v noci? Já na zkoušku vypustila přebalování ve 3-4 ráno.
Tzn. přebalím o půl noci a pak okolo 6-7 ráno. Prdelka hezká neopruzená. Není to prasárna??
2. bře 2010 v 11:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.