• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Tady je to samý velký mimčo, my se sem snad ani nehodíme :slight_smile:
Nikolka vydrží v kočárku v kuse třeba šest hodin, dýl jsem to zatím nezkoušela :grinning: Spaní střídá s čučením kolem sebe. Jinak už dva týdny se tváří jako hodný miminko. Večer usíná po jídle kolem osmé, další jídlo mezi druhou a třetí a pak mezi sedmou a osmou, někdy i později. Přes den když jsme doma, tak si zdřímne tak jednou až dvakrát dopoledne na půl hoďky a po obědě většinou tak na dvě až tři hoďky, dnes dokonce na čtyři hoďky. A ještě si zchrupne tak kolem půl šesté zase na půl hoďky. Po týdenním prudění ve dne v noci s tak třema hysterákama za den je z ní teď najednou už ty dva týdny naprostý andílek. Ani neplače, nehysterčí, sama usíná, naprosto klidný a spokojený miminko. Nechápu ty proměny :grinning: No, hlavně teď musím načerpat sílu, ta pohoda určitě nevydrží věčně :slight_smile:
4. bře 2010 ve 22:27  • Odpověz
dobré ráno,teda musím vám říct,že mám dost!!!Venku je zase to bílé oné,moje nervy!!!!Já už faaakt necůůůůůůůů!!!!!!!!!
5. bře 2010 v 09:08  • Odpověz
dobré ranko,
u nás svítí sluníčko a do toho padá sníh :confounded:
5. bře 2010 v 09:13  • Odpověz
Vyškovsko hlásí sluníčko ale vítr! Jonkar, malý je pěkňučký a moc vám to sluší.
5. bře 2010 v 09:33  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
cudlinka, kokám že Nikolky jsou malé :slight_smile: Naše Nikolka je taky pidižvík proti těm ostatním. Má cca 5700g a61cm. JInak naše Niki se taky proměnila po tom 3měs. a zatím ji to celkem zůstalo. Před tím každý večer 3h v kuse řvala a řvala, děs a hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 v 09:33  • Odpověz
to my se proměňujem co týden, ovšem poslední dobou mi připadá, že pořád k horšímu a k horšímu...
5. bře 2010 v 09:44  • Odpověz
evatk, no ta naše zase začíná zlobit v kočárku, už tak dlouho nespí a když je vzhůru, tak ji strašně vadí, jak tam je nabalená a nemá místo. Ona je totiž strašně živá a pořád máchá rukama nohama, vždyť já ji ani nemůžu vykrmit, když pořád tak cvičí :grinning:
5. bře 2010 v 09:47  • Odpověz
evatk-to jsme na tom podobně.Dneska jsme si dali vzekací půlhodku mež usnul,kde na to mám brát sílu.Jenže musím vydržet.
5. bře 2010 v 09:57  • Odpověz
pampus včera ráno už jsem brečela s ní... a x nocí po sobě už zase není nic jak bývalo, já nechápu nic, přitom já všechno dělám stejně, a to mi sestra říkala, že takově děti (ubrečené apod.) potřebují pravidelný režim, striktně ho dodržovat... a jak to mám asi dělat, když malá si sama postaví hlavu, tak to už mi neřekla
5. bře 2010 v 10:02  • Odpověz
pampus a tu půlhoďku ho necháváš v postýlce, nebo ho nosíš?

včera po přebalení jsem malou nechala ležet na přebalováku a stála nešťastně nad ní, nevědouc co s ní dělat, aby jí to nedejbože nevadilo, zírala na mě, co se děje... připadá mi taková nespokojená a že je to moje chyba, když přece já jsem od toho, abych jí zajistila pohodlí
já už na každé zabrečení reaguju přecitlivěle, asi to i moc prožívám
5. bře 2010 v 10:31  • Odpověz
Tak Beno potěšil a vybral si noc na řev. Spát jsem šla po deváté. V půl jedenácté mě vzbudil manžel telefonem, že mi přeje dobrou noc. Ve dvanáct houkající dítě. Ve čtyři opět houkající dítě, které se však rozhodlo, že již je ráno a budeme si hrát (máááááámóoooooooo!). Naštěstí ho ukonejšilo koňování - půl hodiny se snažil přisunout se k čelu postele a pak vytuhl. Pak teda vstával až o půl osmé...

Eště že to řvoucí dítě mě nechává ledově klidnou. Jak jsem od začátku dávala umělé mlíko, tak to moje nebožátko ječí, že to není dostatečně rychle - a nějak jsem si zvykla, že s tím prostě nemůžu nic udělat. Běžný ryk mě nerozhází... (Ale fakt je, že Plivník je hodně klidný, akorát prostě občas nemá náladu - jenže to se vyřeší po určitém počtu úkonů, kdyby řval furt a nevěděla bych proč, taky by mě to asi lámalo.)
5. bře 2010 v 10:45  • Odpověz
asi si za ten její neklid můžu sama, za prvé jsem v těhotenství blbě spala, za druhé jsem od 19. týden až do konce žila ve strachu, jestli bude malá ok... a když jsem si říkala, že právě kvůli ní musím být v klidu, bylo mi ještě hůř
5. bře 2010 v 10:48  • Odpověz
Ahoj, právě jsme se vrátili z poradny, Terezka váží 8kg, už vím, co znamená, když mi někdo, kdo ji vidí v kočárku řekne, že je pěkná. Přeloženo do češtiny: pěkná= pěkný buřtík. Byla i naočkovaná, tak nemusíme celý víkend cvičit. HURÁ!!!!! Snad na mě bude hodnější, dnes totiž vstávala v půl páté.
Jo a musím se přiznat, že žárlím. Terinka se víc usmívá na tátu a dělá s ním větší kravinky, než se mnou. Nevím, jestli je to tím, že já ji trápím cvičením nebo že tátu nevidí tak často, tak si to s ním pak užívá víc. Ale je mi to vážně líto.
5. bře 2010 v 11:24  • Odpověz
Orliku, nic si z toho nedělej. Malý se taky směje víc na přítele než na mě a to s ním nic necvičím takže to bude tím že mě vidí pořád. Jinak pěkná váha, my ji asi taky budeme mít jak pujdeme do poradny.
5. bře 2010 v 11:59  • Odpověz
Evo, na to se vykašli... já jsem měla s Benem depresivní stavy jak prase + v práci stres, a je to zlato...
5. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz
ahojky můžu k vám zavítat? :wink:
5. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz
Čauves :slight_smile:
Tak Kryšpín se chechtá na každýho bez rozdílu. Na mě teda asi nejvíc, ale já s ním dělám kraviny celej den, tak stačí, abych na něj mrkla a už se kření :grinning: Akorát teda natočit mně to nejde, páč jakmile zahlídne přístroj, hned se uculí a zmlkne :angry:
Evatko, nepotřebovala bys na chvilku vypnout? Že bys třeba aspoň na den dala malou chlapovi, ať se třeba pos... a ty si vyraz třeba s kamarádkou. Mně teda na nabití stačí i vana, včera jsem tam byla 3 hoďky a vůbec mi nevadilo, že Kryšpín řve(brečí tak čtvrt hoďky mezi 9. a 10. večerní, páč nemůže usnout :slight_smile: ). Dala jsem MP3 na uši, olivu do huby a celej svět mi byl ukradenej. Ani na jednom chlapovi to nezanechalo následky :dizzy_face: A šoupnout ji nějaký babce? My každej sobotní večer chodíme do tanečních pro pokročilé a za ty 3 hoďky si odpočinem. Ostatní teda nechápou, páč oni sotva choděj :grinning:
Jinak mě úplně mrazí z listopadu 2010 :pensive: Je tam zase Maova, vloni patřila k říjnovkám a přeloni k únorovkám :pensive: Ta holčina to prostě nevzdá, já ji obdivuju a držím hrozně palce. Jednou už to prostě musí vyjít :angry:
5. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz
evatk-malého dávám spát buď do postýlky nebo na mou postel,ale nenosím,to by si rychle zvyknul.Ale teď si hodně vyžaduje pozornost a když ho položím do postýlky tak řve jak tur.Tak jsem ho nechala vyřvat,ale když už to byl velký řev,tak jsem ho vzala a vytuhnul.Ale dnešek je jiný,po půhoďce se vzbudil,tak jsem si ho vzala na postel,že se jako budeme mazlit a on mi chytnul ruku a zase usnul a tak spal do 12hod!!!!Jenže já jsem dolámaná,páč mě nechtěl pustit,tak jsem se válele s ním.Sice doma nic uděleného,ale malý vyspinkaný do růžova. :wink:

Jo a taky mi přijde,že se malý chechtá více na manžu a nahlas,já jsem jen mlékárna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz
spaaget včera jsem to tak na chvilku udělala, byla jsem s kamarádkou pryč, ale potřebovala bych tak aspoň celý den...šoupnout babce nepřipadá zatím v úvahu, s těma jejíma brečícíma stavama, u manželovo rodičů je nespokojená i když jsme tam s ní, je to horší než u našich...a moje mamka když vidí, jak je to s malou těžké, by si na to asi zatím netroufla, jak tipuju, což se nedivím ani trochu... leda tak když usne večer, rychle někam jít, že by manželovo mamka byla u nás, ale to budu hodně nesvá, zatím jsem klidnější, když je s manželem, a ten to tak moc neřeší, že eliška brečí, je daleko víc nad věcí, než by byly babky
ale teď se to snad zlepší, kamarádkám už došlo, že se nebráním nějaké akci apod., tak snad sem tam vypadnu z domu
fakt si připadám, že místo abych si mateřství užívala, snad jen přežívám od pondělí o pátku, aby o víkendu převzal hlavní péči manžel, resp. od rána do odpoledne, než se vrátí z práce
a to uvažuju jet před velikonoci s malou na chatu, kde by byla moje babička a ségra, ale bojím se, že to tam bez manži nezvládnu, nevím, jak bude malá usínat někde jinde než doma, už tak je problém, babička mi moc nepomůže, malou vrací hned jak začne brečet a do toho mi bude udílet "cenné" rady, z ní se tak akorát můžu zbláztnit a ségra je mladší než já a v péči o dítě naprosto nezkušená, leda s ní lítat celý den po venku, už jen cesta do obchodu a zpět tam zabere 2 hodiny minimálně, ale zas změna prostředí by mi prospěla
a co teda budu dělat týden bez tetek koníkovek, to fakt nevím... :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz
evatk-myslím,že se to bude na chatě líbit.Soudím podle toho,že malý na chalupě spal jak mimino a byl tam úplně nadšený.Mám v plánu tam jet tak na týden,ale až bude bez sněhu.My tam navíc nemáme ani televizi,jen kazeťák.Ale pojede se mnou mamka,tak se budeme moct hrabat v hlíně a sadit kytičky a kecat a vegetit.Semtam zajít kouknout k tetě na telku.
5. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz
stylly vítej, už jsem ti prolustrovala album :grinning: A malej to krásně dohnal :wink:
evko, já bych jela, ony tě ženský nenechaj na holičkách, když bude nejhůř a třeba malá překvapí a bude zkoumat tu spoustu nového kolem sebe :wink: Ovšem tejden bez netu, nevím nevím... :grinning:
5. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz
ahojky, evi, prosím tě, vy používáte ten nutrilon comfort, viď. Jak dlouho vám ta pixla vidrží? Já malou dokrmuju, protože jí normální v kombinaci s MM nedělal dobře, ale jsou to teda děsný prachy :confounded: , krmím ji s ním 2x denně, zbytek se mi daří odsát (už se nepřicucny ani za nic, jen v noci, když spí :frowning2: ) a máme to tak na 10 dní maximálně :unamused:
5. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz
Na 10 dní? :astonished: Holky, na kolik vás vyjde UM měsíčně? To je docela ranec, ne? :sweat_smile: Coby kojná nemám představu :pensive:
5. bře 2010 ve 13:37  • Odpověz
Spaaget- samozřejmě chodím inkognito nakukovat do Listopadu 2010 a taky mě zamrazilo z Maove...Já bych jí tak moc přála, aby to konečně dopadlo :frowning2: .
Jáchym taky někdy huláká, ale už to není takový ten zoufalý pláč malinkých miminek, třeba nadává hrazdičce, že je taková vachrlatá, flašce, že je moc prázdná...
Zatím se taky směje na všechny, jsem ráda, že je zatím rád i s někým jiným než jen se mnou, aspoň ho můžu s čistým svědomým a klidným srdcem nechat hlídat.
5. bře 2010 ve 13:39  • Odpověz
ruzovka my máme pikslu snad na 3 dny a kousek... nějak si neznačím, kdy jsem otevřela novou a zapomínám děsně, ale když má jedna rovná odměrka 4,6 g, lehce to spočítám, já krmím plně umělým
spaaget je to děs, když si vezmeš, potřebujem 9-10 krabic na měsíc, z polska mi vyjde i s poštovným jedna na 175 kč, tady nejlevnější na 228, někde i na 253...
5. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz
no já ho u nás kupuju za 260 :angry: , je to jen 400g balení, že nedělají nějaký výhodnější :angry: , prý ti ho může dětská naspat na recept a vyjde o trochu levněji, musím se zeptat, protože jestli zůstaneme jen a¨na UM (jako že v dohledný době asi jo), tak to teda nevim :unamused:
5. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz
ruzovka s tím receptem jsi mě překvapila, to se poptám taky a taky nechápu, že nedělají větší, z těch velkých krabic se to líp dávkuje, je tam ta páska na zarovnání odměrky, cena by byla lepší...
5. bře 2010 ve 14:11  • Odpověz
Jo jo, dětskej ho píše, páč se mě pokaždý ptají, jestli furt kojíme, jinak že mám přijít a napíšou. Tak asi to levněji vyjde :sweat_smile:
5. bře 2010 ve 14:24  • Odpověz
spaaget to je mi novina, že se sama nenabídla..
5. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz
spaagetka:Ahojky díky,..no doháníme to rychlostí blesku :dizzy_face:
5. bře 2010 v 15:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.