• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Mě taky mudra nenabídla recept na umělou. Vydrží nám 5 - 7 dní a měsíčně na vyjde na cca na 2000kč.
5. bře 2010 v 15:32  • Odpověz
my máme balenie Nutrilonu 800g na 7.dní
5. bře 2010 v 15:35  • Odpověz
Ahojky, ještě že to kojení u mě ještě jakž takž funguje. Fuj, ty ceny za UM.
Evi, s Eliškou to teda nemáš lehký. Pěkně sis ji asi v bříšku rozmazlila :grinning:
5. bře 2010 v 15:53  • Odpověz
Na recept? tý jo, ani na antireflux mlíko ho doktorka nenabízela.. :unamused:
5. bře 2010 v 16:31  • Odpověz
já slyšela, že na ty speciální výživy snad může, ale nechci kecat :wink: , musím se zeptat
5. bře 2010 v 16:47  • Odpověz
ahojky holky.
styly vitej mezi námi
holky POMOOOOOOOCCCC!!!!!!!!! dneska celý den řev řev a řev... ale takovej že není k utišení...slzy tečou... a plače furt.... dneska jsem plakal sní... zítra jedu na freeport nakupovat a jsem zvědavá jak to moje mamka(babička) zvládne... ale potřebuju oraz... říkala jsem si,že dítě nemůžu mít hodné pořád...teď ta doba zlobivá přišla.
5. bře 2010 v 18:03  • Odpověz
my máme Nutrilon-nenatal 1....taky vydrží tak zhruba týden:slight_smile:))
5. bře 2010 v 19:49  • Odpověz
ahojky, tak jsem zvládla zas jen poslední dvě stránky, ale nevadí ... to někdy stihnu ... ale ne teď ... jak je malá nemocná, tak jsem cantare ...
Zdeněk na chvilku razí do hospody se sousedem ... na jednu stranu jsem ráda, že konečně vypadne, ale na druhou stranu mě to docela sejří, páč jsem fakt country a malá furt kašle, takže nemůžu ani usnout, protože by mě chůvička nevzbudila ...
nutrilon mám obyč, jedničku a vyjde přesně na šest dní ...
zítra valím se sousedkama na spiňas ... se těším jak malý děcko ... fakt už těch dvou mám plný zuby ... kor, když s malou nesmím ven ... katastrofa
5. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz
ahoj holky,
verus, tak já si byla orazit včera a dorazila jsem domů v 1 hodin ráno.Byla to paráda, si konečně zase po několika měsících vyrazit bez rodiny. :wink:
5. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz
ahojky holky! moc vas po delsi odmlce zdravim! :sunglasses: jak vas jiz asi Jahod informovala, mela jsem mensi nehodu.. :pensive: a proto jsme byly offline.
sebehlo se to velmi rychle a napor tekutiny muj notebook nevydrzel - suma sumarum predstavovala jsem si, ze penize z matersky utratim trochu jinak, nez za novy notas...
no jsem debil, no ...

docitat asi nebudu, tak pardon... budu improvizovat :grinning:

dnes jsme byly u doktorky a hlasim skoro 7 kg!!!! :grinning: :grinning: 3mesicni spurt jsem zvladly - byla to teda zkouska nervu, ale uz je to snad za nami.

ja jsem tlustoprd :angry: a uz necekam, ze zhubnu a dnes jsem si poridila nove dziny velikost 42!!

jak se mate? co noveho?
5. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz
Ahoj velrybka, ty žiješ? :wink:
5. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz
Ahoj, tak jsem konečně uspala tu naši malou obludu. Po očkování je vždycky hrozně ukňouraná a nechce spát.
Taky bych si někam vyrazila, ale jediné co zvládám je hodina spinningu.
Marsie, taky si připadám jako tlusťoch, přiznám se, že neskutečně žeru, to je jediné co mi pomáhá zahnat ty depky z Terezky.
Lucie, jaká byla akce? Moje kamarádka přestala po roce kojit a vyrazila si. Skončila se zlomeným kotníkem, klíční kostí a monoklem. Takhle jsi snad neskončila ne?
5. bře 2010 ve 20:52  • Odpověz
lulko - ano, jestli teda je to jeste zivot? bez alkace, nocniho zivota, kultury a jinych radosti...

orlik - teda terka je "pekna" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ; takhle teda nechci dopadnout az si vyrazim!
jenze kdybych aspon zrala - ja fakt nezeru! :unamused:
5. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz
my máme teď HAMI 1 a je dobrá:slight_smile: teda Natálka si nestěžuje...nutroš ji nechutnal už...
marsie vítej po delsí době:slight_smile:))
5. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz
Ahojky,
tak můj můž je nemocný a můj taťka má dneska svátek, tak jsme za ním utekly :slight_smile: Naši byli paf z uspávacího rituálu :grinning:

stylly - vítej! Andreasek je šikulka!
5. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz
Marsie, Terezka je celá maminka, ta je taky pěkná. Jsme prostě pěkná rodinka. :grinning:
5. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz
Marsie, my ideme zajtra gratulovat tchánovi a normáne sa tam ožerem, už nekojím, tak možem :wink: bude mi stačit 1.sklenička vína a budem na mol :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz
můj můž je muž :grinning: :grinning:

Já jdu asi spát, dneska fakt perlím, do našeho auta se mi nepodařilo zapnout autosedačku, tak mi Emičku musela odvézt domů mamka svým autem, a pak na parkovišti jsem vysypala kočárek.... teď drobím buchtu na koberec..... no jsem šikulka.
5. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz
Orlik, tak takhle jsem naštěstí nedopadla :grinning: Bylo suprově. Manžel mě dovezl i odvezl, takže jsem si mohla klidně dát do nosu a nemusela si dělat starosti, jestli se zdárně dostanu domů :grinning: A nějak se mi ta částečná svoboda zalíbila a v neděli vyrážím znova. A další sobotu jdu ke kámošce na narozky, samo že bez rodinky. :wink: Manža už dostává strach, že si navyknu na tolik volnosti a on se bude muset starat.
5. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz
Tý brďo, Maova... Já za ni snad zapálím svíčku... nechápu, jak to může vydržet... já si tohle nedovedu vůbec představit...

Jinak Bena jsem přechválila, dnes má hysteráky jak vyšité. Snad to je jenom po té hexe a přejde to - teď se nechal zpacifikovat houpáním, dudlem a šumem, ale nespí, tak jsem zvědavá na noc.
5. bře 2010 ve 21:12  • Odpověz
já bych nějaký alko oraz asi potřebovala taky, akorát je riziko, že bych jela domrtva, po tak dlouhé době...
5. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz
Tak to já nikam nevyrážím, plně kojím, a v poslední době co 2hod., takže nikam. Ale ještě nedávno Emička spala v noci 7hod. v kuse, tak jsem si jednou dala 2decky červeného a moták jsem měla teda perfektní :grinning:
5. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz
orliku - nerikej, aspon se urves na spinning... ja myslela ze pujdu dnes cvicit ale jak jsme ji u doktorky vzbudily, pretrhly jsme ji spani a pak uz nezabrala.. sice nervaĺa - poprve koukala v kocarku a pomahala mi vybrat dziny ale nebylo to na ji soupnout k cizimu na hlidani :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lulko - ja teda si skoro denne decku dam a to plne kojim.. mam to schvalene mudrou :grinning:
5. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz
no vidíš, dáš si decku a potom obleješ noták vodou ty ochlasta jeden :grinning:
5. bře 2010 ve 21:20  • Odpověz
tak já mám dnes cvičební hodinku už teď a zítra mě čeká ten spinning ... lítám od malé (nahoře) k mladýmu (dole) ... fakt super
5. bře 2010 ve 21:31  • Odpověz
stylly vítej, skoro jsem na tě zapomněla :fearful:
5. bře 2010 ve 21:39  • Odpověz
lulko - ale kdeze voda, kojici caj!!! :wink:

evatk - jak valcite\, uz je u vas veselejc? manza se uz zapojil??

rivka - teda, maova a jeji pribeh to byla pro mne nocni mura .. drzim ji moc palce!
5. bře 2010 ve 22:03  • Odpověz
marsie jo manžel funguje 100% když je doma, ani nemá moc na výběr :grinning: ...a veselo je, když elsa spustí a spouští teda často, poslední týden ani noci nejsou to co bývaly
s manžou se to zlepšilo jak jsem mu kdysi udělala scénu, když si vzal malou do pokojíku a tam tak vytuhl, že ji neslyšel ječet, druhý den udělal něco podobného u našich, sice nepřiznal, že udělal chybu, ale od té doby se snaží, když nevstává do práce, tak se i v noci sám budí!!!!!!!!!!!!!!! :fearful: :fearful: :fearful:

jak jste tu psaly o te maove, nedalo mi to a vletěla jsem do té její loňské diskuze a pak mrkla do albíček, teda obdivuju tyto lidi, jak válčí, je to hrůza, to si nedovedu představit
5. bře 2010 ve 22:18  • Odpověz
AHOOOOJJJJ HOLKYYYYYYYYY.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Hlásím se snad po měsíci...A jdu se na vás podívat a poptat se jak se kdo máte? Pokud si na mě ještě některá pamatujete? :wink:

Sice jsem nedočetla, to je opravdu nemyslitelné, ale koukám, že se bavíte o tom jak dětičky ,, zlobí,,
Jsem snad vyfasovala to nejhodnější dítě pod sluncem. Brečel naposledy snad před tím měsícem. Pořád se řehtá, povídá a spí v noci tak těch 10 hodin v kuse a přes den tak těch 5. Zlatý to dítě.

Co Jahodka a BIO? Už se to někam hlo a ustálilo? Všechny zdravím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. bře 2010 ve 22:43  • Odpověz
davlu ty žiješ????????? už jsem měla obavy, jestli se snad něco nestalo, no ale vlastně jo, s tak hodným mimčem na nás nemáš čas :grinning: :grinning:
no a přijdeš po dlohé době a akorát provokuješ! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 ve 23:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.