• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Riv- Jáchym po každé hexe blázní, blbě spí, blbě jí, blbě blbne, trvá to tak den dva, první hexy byla snad nejhorší. Zase se to vrátí do starých kolejí, neboj...
Jáchym byl takový blbý pastevec, a teď pase až nějak moc dobře, on prostě natahuje obě ruce dopředu a chytá věci, samozřejmě se k tomu chce plazit, ale na to má fakt ještě slabý ruce. Tuhle dokonce se při paseni chytl čehosi, co viselo na hrazdě, a zahákl se do toho rukou- je to šašek :grinning:.
Davlu- novinka třeba taková, že se blíží jaro a tak jsem březí... Jestli vše dobře dopadne, tak bude mít Jášík na podzim sourozence :wink:
5. bře 2010 ve 23:07  • Odpověz
Kvakul, cože? Ty už jsi ,,zase,, březí??? :grinning: No tak to gratuluju. a to bylo plánované, nebo tomu tak příroda sama chtěla? že se tak drze vyptávám... :slight_smile: A zase listopaďátko?

Evatk, provokovat jsem nechtěla. Vše se může ze dne na den otočit. Ale jinak žiju. Začala jsem občas chodit do práce (podnikatelka nemá nárok na válečku doma :frowning2: ), pak bylo občas sluníčko, tak jsme courali po procházkách a večer jsem doháněla práci v domácnosti, teď mi zase trhali zuby, tak jsem byla KO a tak se to semlelo, že je měsíc pryč a já jsem už mimo koníkové dění... :frowning2: Se zase chytnu.... :wink:
5. bře 2010 ve 23:38  • Odpověz
Kvakul - no aspoň že vím, čím to je... ale nejíst? Beno žere fakt jak ruský zájezd, a když nedostane hned (a hned je HNED), tak právě ječí, až se zalyká, chudáček. Stejně mi připadá, že včera ten hysterák měl i proto, že se neuklidnil z toho předjídelního, protože s bílým šumem a tím dudlem mi skoro hned vytuhl na ruce, takže byl asi jenom podrážděnej. A - buším do dřeva - spal od těch devíti až do půl šesté do rána (jako vždycky s mírnými přestávkami na podávání dudlíku) - takže noc byla lepší, než jsem čekala. Teď opět leží, mlátí do hrazdičky a vůbec hraje hodné miminko.

Kdo se tu ptal na ten program na rámečky - Lucy? Je to Fast Stone Image Viewer, freeware. Začala jsem ho používat, protože umí náhled raw souborů, a na konverzi pro web je pro mě ideální (upravím fotku podle představ v photoshopu a v tomhle to hromadně orámečkuju a zmenším).
6. bře 2010 v 06:38  • Odpověz
Dobré ránko, Davlu zdravím a je dobré že si na nás nezapoměla :slight_smile: Marsie, ty nemehlo :slight_smile: konečně si online. Včera sem taky nahlídla na Maovu a držím pěsti ať jim to konečně dobře dopadne. Odpolko jedeme ségře na narozeniny takže malý půjde z náručí a já se zase nadlábnu dobrůtek :slight_smile:
6. bře 2010 v 09:06  • Odpověz
eva:NO mám toho hodně,..chodím do Olomous ..seznámení se,pak do nedonošenců,pak leden..jak jsem měla mít termín,.....vždy na vás zapomenu

Jen se chci zeptat,..už se některé mimuško přetáčí?? :astonished: :wink:
6. bře 2010 v 09:24  • Odpověz
Ahojky!!!!!!!!!!
Ahoj Marsie a Davlu!!!!!!!!!!
Marsie: vy máte už za sebou 3měsíční spurt? my zatim nééé, nás to čeká........ ale bolavá prsa mám už ted, malá je jakási neklidná (od toho prvního očkování),tak sebou šije občas při kojení a švihá hlavou na strany s prsem v puse, že mi zas udělala pidi trhlinky :pensive: tak to léčím mastma a matřs.mlékem, tak uvidím no..... Jestli ted brzo přijde spurt, tak mi ty prsa asi upadnou :confounded:
Jinak super story s tvým ex-PC :grinning: jsi nás všechny pobavila :grinning: :grinning: A šup sem s novýma fotečkama ju? A heč, my už taky držíme hračky, vlastně Johanka mlátí do všeho co visí poblíž, je s ní čím dál větší sranda no :sweat_smile:

Davlu::: no vítej holka!!!! Už jsem ti chtela psat sms, kde jako jsi!? :wink: Tak fajn, že jsi zas tu! Malý je kouzelný, fakt nádherný chlapeček!!!!! Pěkné fotečky a hezky pasete!
Tak snad tu budeš už častěji :wink:
6. bře 2010 v 09:27  • Odpověz
stylly: skoro všichni se tu přetáč, jen my ležíme pohoda jazz :grinning:
Vitej mezi námi, spoluMOravačko! :wink:
6. bře 2010 v 09:29  • Odpověz
stylly my se netočíme, brzdá nás řemínky na kyčlích, tak to pak budem dohánět...
6. bře 2010 v 11:05  • Odpověz
Evit, díky za pochvalu. Ona ta vaše princeznička na tom není jinak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jinak slibuju, že už budu chodit častěji. :wink:

Evatk, vy máte řemínky? :frowning2: A jak to malá snáší...chuděrka malá...

Jo, jinak, my se taky ještě nepřetáčíme. Jedině když to má lehce z kopečka, ale na rovince to ještě nedá :frowning2:
6. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:))

nějak jsem delší dobu nestíhala zaběhnout,takže jsem teď dočetla :slight_smile:)))

Marsie: vítej back :slight_smile:)))

tak malá uspěšně už skoro 4 hodiny nespinká a je docela v poho,ale mě střelí, dneska jsem stihla jen uklidit jednu místnost, uvařit u našich a jinak nic :grinning:DD hrůza .-)
6. bře 2010 v 15:30  • Odpověz
ahoj holky, tak jen kontroluju co nového.
Robča našel v časopise krokodýla z květináče. Takže vytáhl temperky a jdeme malovat. Takže mám o zábavu postaráno. Asi na to zkusím zlanařit manžela. Ještěže Any zase spinká.
Holky, co máte mimča 4+. Už jste zkoušely ty Nutrilon kaše od 4+? Já mám doma jednu, tak zvažuju, jestli jí nezkusit dát malé na večeři.
6. bře 2010 v 16:13  • Odpověz
stylly, Aninka už se zkouší převalovat. Ale zatím jí to moc nejde. Ale má na to ještě dost času. Vy to budete mít asi trochu posunuté, když je Anreasek narozený tak brzo. S tím by ti mohla poradit Orlík, kdy má co dělat. Ona též rodila tak nějak kolem 34tt
6. bře 2010 v 16:18  • Odpověz
Ahojky,
my se taky nepřetáčíme, taky jen z kopce.

lucieriob -> a kojíš nebo ne? Já kojím, kašičky nedávám.

marsie, davlu -> to je super, že jste zpět :slight_smile:
6. bře 2010 v 17:08  • Odpověz
lucie taky ti došel vzorek?

davlu myslím, že řemínky snáší celkem v pohodě, líp, než jaké byly moje děsivé představy, týden jsme totiž čekali na konečný verdikt a to bylo pro mě horší, než samotná realita
6. bře 2010 v 18:44  • Odpověz
Jáchym se přetáčí, ale on má takový legračně skokový vývoj, byl docela pozadu a pasením, a teď vzal pasení a přetáčení najednou :confused:
Zatím nepřikrmujeme, doktorka je toho názoru jako já, že kojené i nekojené děti, pokud prospívají, se začínají přikrmovat až v ukončených šesti měsících. (jinak samozřejmě mi tajy přišel vzorek od Nutrilonu :grinning:)
6. bře 2010 v 18:56  • Odpověz
zkoušely ste novou verzi koňa?
6. bře 2010 v 18:57  • Odpověz
Malý se už přetáčí. Taky mě došel vzorel kaše od Nutrilonu ale zatím se nezkoušela. Dojeli sme od ségry a malý usnul v autosedačce a ani se nevzbudil když sem ho vyslékala. Evi, nového koňa sem zkoušela.
6. bře 2010 v 19:39  • Odpověz
já do kaší zatím taky nejdu
6. bře 2010 v 19:45  • Odpověz
Ahojky, mně žádný vzorek nepřišel :angry: Já chci taky vzorek :sweat_smile:

Já s příkrmem nehodlám začínat dřív jak po šesti měsících, myslím, že není kam spěchat.

A my se taky nepřetáčíme, jen na bok, ale na bříško ještě ne. Když ji málo hlídám při pasení, tak se překulí na záda, ale určitě to není úmyslně, dělá ptákoviny a prostě se svalí :grinning:
6. bře 2010 ve 21:08  • Odpověz
¨nám dr říkala,že s oříkrmy začnem za 4.týdny... to nám budou 4.mesíce a 2.týdny :unamused: taky bych se na příkrmy vyprdla... ale pít mlíko 6.měsíců musí být pro dítě už otrava a stereotyp :sweat_smile:
6. bře 2010 ve 22:03  • Odpověz
Verus, ale kojený děti taky pijou jen mlíko :wink: . Navíc dyž dítě nic jinýho nezná, tak mu to nemůže vadit :dizzy_face: .
Cudli, ale malá ještě moc malá na přetáčení, ne? Podle mě to bývá kolem 4.měsíce
7. bře 2010 v 09:35  • Odpověz
Tak já myslím, že ten náš buřtík se začne přetáčet později :slight_smile: ale co, nadělá se blbostí ještě v životě dost, tak na co spěchat :wink:
7. bře 2010 v 11:13  • Odpověz
majdi-jaky burtik??? :grinning: :grinning:

prave resim, jestli nema jenik roupy :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2010 v 16:13  • Odpověz
krem -> no přeci ten náš buřtík Emička, sice kg moc nemá, ale zásoby jo :grinning:
Tak máte doma veselo :slight_smile:
7. bře 2010 v 16:23  • Odpověz
Majda- taky mi připadá, že holčičky jsou asi drobnější konstrukce, Jáchym má docela dost kilo, (7,2 na 68cm), ale špíčků teda až tak moc né, je takový těžký-hlava, kosti, prostě chlapajs :sweat_smile: . Bude fakt prča, jak ho budu tahat po druhým císaři- asi si na něj pořídím jeřáb :grinning:
Kremb- jako vopravdický roupy?? nebo metaforicky?
7. bře 2010 v 16:30  • Odpověz
Holky me uz prisel vzorek dopis od sunaru s dvouma tycinkama corny. :grinning: :grinning: :grinning: JInak Danysek se pretaci teda vetsinou kdyz mu drzim ruku a hracky to je jeho on je chyta a morduje jak to jde to je sranda a nejlepsi jsou chrastitka a kun od lamaze ted vede. :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak ja zacnu s prikrmama taky az kolem toho 6mesice korig. A tzo je dokrmovanej bebou. JInak Danysek nam uz nabral kilo takze ma 5660g
7. bře 2010 v 17:06  • Odpověz
adajar jojo tyčky mi taky došly, byly moc dobré...
7. bře 2010 v 17:47  • Odpověz
evak ze jo me taky chutnaly a prislo vam to dvd??
7. bře 2010 v 18:03  • Odpověz
nějaké dvd taky došlo.... mám dojem návštěva v dětské poradně nebo tak nějak....

a zaregistrovala jsem se i na nivee a pampers - ti už mi poslali odkaz na slevové kupony, třeba využít všeho :grinning: :grinning:
7. bře 2010 v 18:06  • Odpověz
no ja pampers nepouzivam no
7. bře 2010 v 18:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.